Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
16. črc 2009

jejda to jsem napsala ale odstavec, co???Jeden den tu nejsem a hned tolik písmenek............ 😀

certina
16. črc 2009

Joo Zuzi a Ty jsi nám tady ještě neřekla - jak reagoval Petr na zprávu, že máš na testu // - psala jsi , že mu to prvně nebudeš zatím ukazovat a pak už jsi nic nepsala...............tak jak to bylo?????

teddyna
16. črc 2009

jejda,Peti - lupneš si utrogestan a jsi jak spisovatel,co?? neboj,na čičáka si zvykneš,protože je nádherný.kdybysme neměli doma už Matěje,tak bych si vzala toho druhého.a Enny je evidentně taky ráda,protože má kamoše.kotě si na ni taky zvykne.jo a jaké jsi mu nakonec dala jméno?jak jsem mu říkala já "Ferdinand" - tak to mi přišlo v tu chvíli akurát k němu jak dělaný 😀

certina
16. črc 2009

já se na to fakt ale už......................................napíšu úpln zase dlouhý text a najednou je fuč.......................tak znova....

zuzka72
16. črc 2009

Certi, píchnutej Agolutin na vyvolání MS, prej dítěti nemůže uškodit.
Petr byl hotovej a je, ale já ho krotím, jelikož není vyhráno a jak jsem již psala, dokud to na té televizi neuvidím, tak neuvěřím.
Tady je na zdechnutí, teď jsem dojela a to mě toho ještě dnes spousta čeká, fuuuujtajbbbbl.
Jinak jsem volala kvůli tomu HCG, asi maj dovču, nikdo to nezvedal, tak jsem volala koordinátorce a ta říkala, že 400 je nádherny číslo, že se nemám nechat zvyklat, že pokud by bylo 0,5, tak že potom je velkej problém. A že každý má jiny a že to stoupá den ode dne a že na nějaky tabulky se vůbec nemám dívat a mám být v klidu.
Tak mě to trošku uklidnilo. Co jsem četla okolo, tak 20den po transferu měli i 185 a dnes maj dvojčata, ono je to asi fakt u každyho jinak.

certina
16. črc 2009

už to teda ale zkrátím..............jméno nemá, neb jsme včera večer ještě letěli do futura do petcentra pro všelijaké serepetičky - nechali jsme tam 1500,-Kč a pak už na nějaké jména nebyla nálada.........a co jsem stejně vymyslila - se nelíbilo..............tak druhý pokus dnes večer.................ale nevím, nevím - páč teď jsem se dověděla, že můj milý dorazí dom zas až po 19h a než se vykobzí , nají atd.......tak už zas na jméno nebude čas ani nálada...............uvidíme.............
je to ale pěknej rošťák - furt by se vozil po záclonách, strhával potah na gauči, kouše mi veškeré dráty a hopsá po mé oblíbené kyti................vobluda......však on si o to jméno do večera myslím řekne sám 😠

certina
16. črc 2009

ach ták Zuzi - takže i kidyby byla Verun těhu, tak je to O.K. ju???
No vidíš, vždyť jsme Ti tady psaly, že u každé je to jiné a na tabulky se moc nekoukej..............ale neboj - taky jsem z toho byla pako a nervózní.....................ale neboj bude to O.K...............taky se jsem zvědavá jestli v tu středu něco uvidím 😒 .........................tak to bude zase týden plný novinek...................... 😝

teddyna
16. črc 2009

pro upřesnění - 1 agolutin je v přepočtu zhruba 6 utrogestanů.tudíš,pokud je Verča těhu a dostala agolutin,tak si jen zvýší děložní sliznici,aby se miminko měla kde dobře chytit.jinak to neublíží.
holky,neberete některá Estrofem tablety?mám toho tady plato a půl.je to docela drahý,takže nechci,aby to proexpirovalo.tak bych vám to některé za mírný bakšiš střelila 😉

certina
16. črc 2009

děcká - já jsem úplňo dneska grogy - hnedka co vylezlo to hnusné slunko v poledne, to semnou pěkně šlehá..............teď jsem si musela zas na hoďku lehnout - jdu chystat nějaké to papu k večeři - neb táta letí z roboty a pak zase šupky dupky do postýlky.....................už se těším.................

Jóó Zuzi - a Tys tu myslím psala, že jste včera měli mít nějaký hezký večer ne???Tak jakej byl????

teddyna
16. črc 2009

no joo,Zuzi - romantika bylááá??? povídej,přeháněj - tady na ostravsku jsou zvědavý baby 😀 jsem taky hotovka z toho vedra,ale práce doma(jak na sviňu) se musí udělat.zítra jedem opět na tři dny na festival - tentokrát na Turzovku Slovensko.a to je poslední v tomto maratonu.další festival bude až na konci prázdnin. takže ještě přežít ve zdraví tohle a můžem se vrhnout ve zdraví na výměnu oken.jdu se zapolohovat k telce a zkouknout telku.ze SLovenska nebudu mít asi připojení na i-net,tak se ozvu,jak se vzpamatuju po návratu do dom.a nebo zítra,pokud ještě dopoledne stihnu

certina
16. črc 2009

jejda Móňa - to je ale paráda...............Ty už tam máš zas 14-tku...................... 😀

certina
16. črc 2009

tak jsem se z toho horka trocha vzpamatovala................slnko zalezlo - tak paní domu může vyrazit ven....................jdu dodělat to papu a vylítnem s melůnem ještě na terasu...........seznamovat psa a kotě...............

zuzka72
17. črc 2009

No jo holky romantiiiika-co vám mám povídat. Usnul !!! Takže se to přesunulo na včera. Ato už neusnul !!! 😠

certina
17. črc 2009

Zuziíííí - novidíšš - jaké máš kráááásnééééééééééé testíky s dálnicííííííííííííííííííí - jupííííííííííííííííííííííí

zuzka72
17. črc 2009

Jupíííí, jen už aby bylo to úterý, trochu mě to vystrašilo těch 400 HCG, tak budu klidnější, když to uvidím-jestli tam něco uvidím... 😒

certina
17. črc 2009

jjjo - mám taky stejné pocity......jestli tam vůbec ještě něco uvidím...............já jdu ve středu - to Ty už to budeš mít za sebou..............jjjo - chjooo - už aby byl aspoň čtvrtek, co??????Anebo abychom už měli tu nejhlavnější první třetinu za sebou....................chjoooo - to si ještě počkáme..............prý každý, že to utíká jak voda, ale mně se to teda moc nezdá............. 😒 😀 😝

teddyna
17. črc 2009

dobré ráno všem. tady je opět vedro,už jsem od 7 zapřažená,páč tchán odjel,tak jsem po ránu byla kolchozník u zvířat.ale v pohodě.takže už teď mám navařeno,půjdu nabalit tašku,vytřít a něco poklidit a vyrazíme ku bratom Slovakom.ještě musím vyměnit eura,je to nezvyk - jedem 60 km za hranice a měníce koruny za eura.ale co naděláme,že?Zuzi,hezký testíky,přeju ti to moc a všem ostatním samozřejmě taky!

zuzka72
18. črc 2009

Hmmmm, tady asi nikdo není...

certina
18. črc 2009

hmmm - Zuzi čauki - asi néééé..................já mám dneska trošičku frmol.............vyjímečně..........teď jsme dojeli z nákupu . tak jdu vybalit..........pak rychle oběd a frčíme na oslavu narozenin ........a to bude až do samého večera - tak jsem zvědavá - jak to ututlám s utrošem a abstinováním...........to zas bude....samé výmluvy 😖 - oni totiž nikdo nejsou zvyklí , že já si nedám pivo..............tak to bude asi dost pech...a co Ty dneska podnikáš????Doufám, že né nějaké stěhování, škrábání zdí apodobně........... 😝

krejculka
18. črc 2009

Ahojda holky,

jdu vás aspoň pozdravit,dlouho jsem tu nebyla.....gratuluji k testíkům se // a držím pěsti,ať je všechno tak,jak má!!!!! 😵
Já mám pařící víkend s partičkou kamarádek tady z koňa,co se scházíme a jezdíme na různy dovoleny s dětma 🙂,tak jsem jen na skok doma a po obědě zase jedu za něma.Jsme 20km od nás v chatové,rekreační oblasti,včera jsem nemohla pít,tak jsem jela na noc domů,dneska plánuju,že tam zůstanu 😉 .Davídek je s tatínkem u švagrové na víkend,tak bych se doma nudila.
Moňa s užívá fesťák,doufám,že je na Agáju hodná a nedráždí ji svýma aktivitama 😅 😕 ...by byl buchec 😀 .Tak se tu opatrujte a já se zase ukážu.
Peti,jak bude mít Monča po oknách a zkulturněny místnosti,tak dorazím a musíme udělat nějakýho srazíka delšího 😉 .Těším se 😉 .
pááááá

zuzka72
18. črc 2009

My měli dnes být na Rockfestu na Plumlově, ale mě je tak blbě, že jsem to odvolala a----malujem a tmelíme, ale teďkom je pauza, jsem grogy.
Certi Utroš a abstinence- u vás je to ještě tajné těhu?

certina
18. črc 2009

Ahóóóóóóój Leniiiii.........................toš Tebe sem už dlouho neviděla, neslyšela.....................no mě teda těší, že jsi se sem taky mrkla..........................to jsme určo rádi..............tak to hlavně dneska moc nepřežeŇ!!!!!!
Zuzi - Ty si teda zahráváš - je Ti špatně a takhle makáš - fuuuuuj - nech toho::::::::::::::::::((((((((((((((
Né u nás to ještě nikdo neví........jen švagrová a v práci pár holek..........ještě je brzo to říkat.........minulý rok jsem teprv na začátku 9tt potratila...............tak teď se hlídám...........myslela jsem že to tentokráté řeknem hned, ale nějak jsem si to rozmyslela.........nechci se ještě se všema o tom moc radovat - je přece brzy...............sice myslím, že loni jsem při těhu pneprožívala to co všechno prožívám teď, nic jsem nebrala, ale i tak mám stále obrovský strach...........však to znáš, ne????TAkže až po prvním trimestru - jestli to vyjde............a ta tečka si to nerozmyslí...............
tak se všichni mějte krásněěěěěěěěě a Zuzi - Ty na sebe dávej pozor.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka72
18. črc 2009

Certi, když ono je lepší něco dělat, než ležet a myslet na to, jak je ti blbě, ale neboj šetřím se. U nás to neví také spousta příbuzných a hlavně to neví třa kámoška z práce, jelikož má dovču a tak ji ji nechci kazit tím, že už nepřijdu a taky se už 7let snaží a nic, tak mě bude asi trošku proklínat. A pak to neví máti, ještě jsem ji to neřekla, jelikož vím její odpověď-řekne ty jsi stará kráva ve tvym věku si pořizovat dítě, před kým se chceš ukázat-jako bych ji slyšela. 😖

donnald
19. črc 2009

Ahojte děvčata,

dnes jen v rychlosti a na skok.
MS mi přišla, resp. už špiním, takže tak večer tu máme regulérní MS. K tomu dnes odjíždíme na dovolenou - jedeme do Krkonoš lozit po horách, na což se už moooooooooooccccccccccccc těším. Doufám, že i počasí nám bude nakloněno 😉 .

Děvčata, jedeme na týden, tak až se vrátím se určo ozvu. Jinak vám moc přeju, aby všechny kontroly, vyšetření co mají být tento týden dopadly na 1 a aby miminka pěkně rostla. Zuzi, od tebe se moc těším na zprávičku, že jsou to dvojčátka 😀.

Holky mějte se krásně paaaaapapapapapapapapapapaapapapappapapapapapapapapapapapaap

certina
19. črc 2009

Ahojte všichni...............
Verun tak si to teda pořádně a mooooccccccccccccinky užijte...........ať Vám vyjde krásné počasí a ve zdraví se zase vraťte........................jinak samo děkujeme za přání.....................snad budou všechny kontroly v pořádku.................už aby to zase bylo za náma........................tak si užívej dovči a papapapapa 😎

My se dnes asi budem jen tak válet..........neb nikam vyjíždeět mezi lidi se mi nechce - když teda nemám vycházky - nepokouším osud naplno....................na oběd jdeme k moji mamce a jinak asi doma leháro a pořádek...............u nás tedy prší takže na zahradě se bohužel nedá nic dělat - tak to budem zas dohánět přes týden.......................

katy.m
19. črc 2009

Ahojte holky,chci se zeptat,jestli v olomouci dělají IUI nebo se musí až do Brna?
Mám přesunutý termín 1.konzultace,z 11.na 26.8.,protože macháč má dovolenou 😒,no ale snad se dočkám 🙂
...a přeji pěknou neděli 😉 ...

zuzka72
19. črc 2009

Co já vím, tak pokud chodíš k Machačovi, tak to dělaj jen v Brně. Ostatní zařízení to dělaj i v Olomouci, ale nemají našeho Machača, takže raději dojedu do Brna a vím, že je o mě 100% postaráno, no né holky? Na štěpána přeci nedáme dopustit. 😀

zuzka72
19. črc 2009

Katy.m -jinak ti přeji hodně štěstí a ať se vám to podaří. 🙂 Ach jo, to je strašny, 😢 co se všechno může stát, četla jsem tvůj profil, mohu se zeptat, vše podle toho, co je tam psáno bylo v pořádku, v čem byl tedy celý problém, že to takhle dopadlo? ☹

micinka22
19. črc 2009

Katy prosimte od kdy ma dovolenou nevis?pac me zrovna kolem 10 vychazi UTZ a teda nevim kdo mi ho uděla??? :/// to me teda nastval pacholek 😢

katy.m
19. črc 2009

zuzko72,
děkuji za palečky 😉 Problém byl jen jeden,prostě to neunesla má děloha,celou dobu bylo vše o.k.,dokonce den předtím jsem byla na kontrole a UTZ(to nám potvrdili náš vytoužený páreček),čípek byl ukázkový a pak tohle,Začala jsem se otevírat v noci,bez jakéhokoliv předchozího upozornění a šlo to strašně rychle.Miminka byla podle pitvy zdravá 😔
Co se týče toho brna,tak mě to mrzí,z opavy to bude celkem záhul,ale co se dá dělat.

micinko22,to nevím,volala mi sestra ,že mě kvůli dovče musí přeobjednat.Prvně jsem to měla mít na 11.8. na 10hod.