Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
30. kvě 2011

@jitulik24 Na dnešek přeju štěstí, co nejrychlejší porod a už se moc těším na tvou zprávu. Tak nás moc nenapínej 🙂

jitulik24
30. kvě 2011

ahoj holky, před malou chvílí mi zavedli tabletu a už začínám pociťovat mírné bolesti. Všem děkuji, že na mě myslíte.

abig
30. kvě 2011

@jitulik24 Ať je to rychle za vámi a maličká brzy ve vaší náruči !

escadka
30. kvě 2011

@jitulik24 Jitulinko, doufám, že už to máš za sebou a už pěkně chováš malinkou a není jen síla psát. Myslím, že všechny netrpělivě nahlížíme, kdy nám oznámíš tu krásnou zprávu, jsme tam s tebou 😵

daisy14
30. kvě 2011

@jitulik24 Věřím, že už je to za Tebou a teď spíš i s malou. Už se těšíme na zprávičku!

jitulik24
30. kvě 2011

ahoj holky, dnes v 18hod. se nám narodila Karolínka. váží 4.4kg a měří 51cm. porod trval 10hodin, jsem zašitá snad úplně všude. je nádherná, nemůžu se na ní vynadívat

escadka
30. kvě 2011

@jitulik24 Jitulinko, gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!! Jsem šťastná za tebe a moc moc ti to přeju, ani nevím, co se vlastně přeje k narození miminka, ale prostě ať jste holky zdravý, šťastný a spokojený a jen samé krásné a nezapomenutelné zážitky 🙂. A samozřejmě gratulace i tatínkovi k takové velké slečně 🙂 - ta ti teda chudáčku dala zabrat, no není divu při takových mírách 🙂! Tak hlavně ať tě to moc nebolí a rychle se to zahojí, věřím, že Karolínka je to nejlepší a nejúčinější anestetikum 😉. A už se nemůžu dočkat, až ti bude hej a naposíláš nám fotečky a vše napíšeš. Mějte se kočenky krásně a krásnou první společnou noc 🙂

ladus77
30. kvě 2011

@jitulik24 veeeelka gratulace, at vam Karolinka dela jen a jen samou radost!!! 😀
Jsi velka sikulka jak jsi to zvladla, mala je teda macicek, tak daleko jsme se ani my zatim nedostali a to je nam 6 tydnu!
Tak uzivejte si samy sebe a rychle se zotav!!!

lenajsek
30. kvě 2011

Ahoj, jen nakukuji a vidím, že má Jitka porod za sebou, známe se z jiné diskuze...

Jiti, tak obrovská gratulace, tak nakonec došlo k vyvolání, ale zvládla jsi to na jedničku s hvězdičkou, malá má teda super míry 🙂 , tak se rychle zotav a aťse malé na světě daří, ať je zdravá, šťastná, spokojená, veselá a ať Vám dělá jen a jen radost, je to krásná zpráva!!! Těšíme se na fotky! 😉
Lenča a holky ze Sluníček. 😉

milusiaw
31. kvě 2011

@jitulik24
Gratulace, at mala rustne zdravo.

daisy14
31. kvě 2011

@jitulik24 Velká gratulace statečné mamince a super Karolínce! 🙂 Užívej si ji, přeji Vám oběma hlavně zdraví, ať jste obě dvě šťastné a spokojené!

pecicka
31. kvě 2011

@jitulik24 gratulace vám oběma a hlavně hodně štěstíčka

misa.patrik
31. kvě 2011

@jitulik24 ještě jednou gratuluji 🙂

juvik
31. kvě 2011

@jitulik24 moc moc gratuluju ke Karolínce 😵 a přeju hodně zdravíčka a radosti 😵

aneta1199
31. kvě 2011

@jitulik24 Velká gratulace !!!! Ať si brzo v pohodě a užíváš si jen tu radost !

chiguita
31. kvě 2011

@jitulik24 Velikáánská gratulace ke Karolínce 🙂 Ať Vaší Karolínku provází štěstí,láska a zdravíčko.
Před rokem jsem obrečela každý tvůj neúspěch,dnes mi tečou slzy štěstí,je to neuvěřitelné TY JSI MAMINKOU 🙂 🙂 🙂
Užívej si miminka a ještě jednou hodně štěstí!!!

beras
31. kvě 2011

Jiti 😀 ,obr gratulace.Téda malá je pěknej obřík 😲 .Užívej si miminečka plnejma douškama 😀 Hodně zdravíčka a štěstíčka oboum.

daisy14
31. kvě 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
BOBULINKA74-2x otěhotněla přirozeně-mimoděložní těhotenství. Plán minimálka
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP září 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
ABIG- 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (1x IVF Fertimed, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)
MILUSIAW - 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2011 (6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu - vše negativní).

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg, 48cm a 2,65kg, 46cm).Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY14 - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm
LADUS77 - Štěpánek 14.4.2011, 3,60kg a 52cm
KRYSTOFKA - Radimek 7.5.2011,
JITULIK24 - Karolínka 30.5.2011, 4,4kg a 51 cm

wikky
31. kvě 2011

Jituš :o)
moc moc gratuluji...
Nevím,zda si mě pamatuješ ze Sluníček,malý se mi narodil o 5 týdnů dřív,téměř na den tvého TP v roce 2009.
Sleduji tvůj příběh průběžně a moc gratuluji k "malé velké" Karolínce a to i proto,že se narodila jen o den dříve,kdy já slavím narozeniny :o) Ať je v životě šťastná,zdravá a dělá rodičům radost.Užívejte si každého dne,protože ten čas strašně letí!!!!
Kočko,držte se :o)
Šárka

jitulik24
1. čer 2011

Ahoj holky, všem vám děkujeme za gratulace. Karolinka je velký jedlík a mě se zatím netvoří mlíčko, tak jsem začala dokrmovat umělým a z Karolínky je rázem spokojené miminko. Dnes byli fotografovat Karolínku do novin, tak jsem jí vymódila🙂. Doufám, že nás v pátek pustí domů. Pak sem vložím fotky. Mějte se pěkně

escadka
2. čer 2011

@ladus77 ahoj Lady, prosím tě, když si měla císaře, co si nakonec všechno potřebovala pro svou potřebu, jak je to v těch seznamech do porodnice, ať nekupuju něco zbytečně. A co všechno si v reálu potřebovala pro miminko? Děkuju moc za radu 🙂

abig
2. čer 2011

@jitulik24 Posílám velikou gratulaci. Ať se maličké daří a dělá jen samou radost !!!

ladus77
2. čer 2011

@escadka ahojky, tak pro miminko urcite plinky, ubrousky a jinak vsechno dostanes, kremy i lih na pupik, i na koupani tam vsechno bylo, oblecky byly erarni. Pro sebe urcite toaletak, neni tam, doporucuju nejaky super jemny 🙂 vlozky porodnicke, ale pak jsem mela i obyc menstruacni, hyg. potreby, ja si jeste brala olej na masaz briska co jsem mela v tehu a dost jsem ho tam i vyuzila, prisla jsem si takova jakasi vysusena 😀 a i luj na rty. Maji tam desive vedro tak mozna i proto. Bepanthen na bradavky, ja jsem si brala i kloboucky na bradavky a dost mi tam pomohly. Kosile jsem mela jejich, kalhotky takove ty jednorazove, ale pak jsem si i koupila bavlnene a nosila i ty. Nekupuj si takove ty sitovane, protoze budes mit secvakanou jizvu takovymi kovovymi svorkami a to by se ti tam zachytavalo...ble, dokazes si to predstavit 😖 ja mela jedny a putovaly hned do kose.
Na jipku pak mobil, rucnik, kartacek na zuby - rano nas prinutili se umyt.
A uz me asi nic nenapada, kdyztak napis nad cim konkretne premyslis...a ty uz ted vis ze pujdes na cisar?

escadka
2. čer 2011

Děkuju moc 🙂. No já přirozený porod rozhodně nechci, jeden mi stačil ☹ a nechtěla bych to víckrát zažít, když by to nešlo na pojišťovnu, tak si ho i zaplatím, hlavně když bude. Mám kamaráda, co dělal v americe gynekologa a ten mi říkal, že by v životě svoji ženskou na přirozený porod nepustil, což už 2x také dodržel a mají 2 děti císařem. Je to věc názoru a hodně holek to zase odsuzuje, ale já to mám prostě takto 🙂. Kdybych ještě v něčem tápala, pisnu. Ale ještě bys mi mohla dát typ, jakou kosmetiku nakoupit do začátku pro mimi - jak z drogerie, tak lékárny, už mi psala i něco Dáša, tak to nějak zesumarizuju. Děkuju moc. A ty si chodila na nějaký předporodní kurz i s manžou, nebo jste tomu nechali volný průběh? A co Štěpánek, jak se mu daří, jak to spolu zvládáte 🙂? Hezkou dobrou noc

jej
3. čer 2011

Jituli!
No teda daly jste si,holky, na čas, zato ale teda macíííček! 🙂 Obrovská gratulace, ty brďo, rodit takové mimčo, klobouk dolů! Mně stačilo vytlačit našeho tříkilového bobka! 🙂 Tobě i Karolínce přeju jen vše dobré, hlavně zdravíčko!

A ostatní moc zdravím!

misa.patrik
4. čer 2011

Ahoj holky,
tak zitra fičíme do Prahy a v pondělí jdeme na imunologii k panu doktorovi Madarovi,tak snad už najdou příčinu proč to nejde 🙂

daisy14
4. čer 2011

@misa.patrik Užijte si víkend v Praze a v pondělí dobré pořízení!

jitulik24
4. čer 2011

Ahoj holky, vůbec nestíhám. Napíšu víc až se zajedeme. Posílám odkaz na noviny ve kterých je Karolínka vyfocená. Určitě jí poznáte je ze všech největší 😀 http://prostejovsky.denik.cz/miminka/nove-naroz...

daisy14
4. čer 2011

@jitulik24 Už jsem tam koukla, jestli je největší to nepoznám, ale je krásná a hezky vymóděná! Tak si ji užívejte! 🙂

jitulik24
4. čer 2011

@daisy14 u každého mimi je napsaná váha a naše malá byla v tu dobu největší miminko na oddělení 🙂 Díky. Jdu odstříkat mlíčko 😉