Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
24. lis 2009

Holky, tak jak jsem říkala, že na koníka chodit nebudu, tak jsem tady teda pěkně zdrbla, takže pro dnešek končím. Raději kompletně vypnu noťas, aby mě to nelákalo a jdu kokat na Ulici.

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

sukubko neboj pregnyl ti předepíše až při té kontrole 7-8-9den.Mně to naposledy vyšlo 1O a pak to šlo vše tak rychle,že jsem nestačila koukat.

asmeena
24. lis 2009

A já byla dokonce na kontrole 6DC a taky to šlo jako po másle, a teď už mám dokonce za sebou i KET 😀 a to jsem začala stimulovat 3. října.

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

sukubko jináč já jdu od doktora vždycky za sestřičkou,říct jí co a jak a zaplatit poplatek

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

no vidíš Asmeen co jsme schopny všechno stihnout 😀 😀 😀

katapola
24. lis 2009

No jo, když vám se podařilo zamrazit. To pak jde rychle 🙂

asmeena
24. lis 2009

neboj katap, ty už ani zmrzlíky potřebovat nebudeš, po té Mojžíšce to půjde samo.

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

Kat,tak nakonec jsi skončila u doktorky.Já musím zaťukat,ale zatím se mi daří chřipku překonat,sice ráno mě ještě bolelo v krku,ale po dvou tabletkách orofaru je to ok.Ať to nezakřiknu.Tak se brzy uzdrav a vyčisti tělíčko před stimulací a pak s chutí do toho 🙂 🙂

katapola
24. lis 2009

Tak to by byl luxusní závěr našeho snažení 😀

asmeena
24. lis 2009

Tak už se opravdu loučím, pápá

katapola
24. lis 2009

Beruš, já mám v krku asi nějakého streptokoka či co, ve čtvrtek budu vědět výsledky stěru. Asi se zeptám Machače, jakou pauzu po ATB bych si měla od stimulace dát. Tělo bude asi dost oslabené...

katapola
24. lis 2009

Tak já si jdu taky pustit Ulici a budu u toho cvičit. Zatím pááá

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

já myslím že v tom lednu už to půjde,ale pro jistotu se zeptej

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

tak to mě taky ještě čeká druhá půlka cvičení,Kat a pomáhá ti manžel u toho cvičení?

katapola
24. lis 2009

Ne e, není potřeba, ten cvik mě rehabka naučila cvičit i jako samostatná jednotka🙂

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

a jde ti to,taky mi ukazovala jak na to,ale zdá se mi,že když mám asistenci,tak je to lepší.Jo a zatím se sami nesnažíte?Jsem zvědavá co ti ta rehabka řekne

katapola
24. lis 2009

Tak mám radost, rehabka na mě bude mít čas 2. 12. odpoledne. Teda nevím, jestli je na co se těšit, asi to nebude příjemné, ale co už.
Beruš, my se milujem úplně normálně. Snažíme se nesnažit, ale milovat🙂

sukubka
24. lis 2009

holky machač si nechal tu obalku u sebe!takže sem ani nezaplatila ten poplatek to je ostuda!příště(v lednu jí to řeknu)at vidí že sem solidní!

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

Kat tak to je skvělé,že ti to vyšlo.Pak písni jaké to bylo a na co se mám připravit.Jo a krásně jsi to napsala s tím milováním.

sukubka
24. lis 2009

jé kat opravdu hezky napsané!holky taky bych chtěla zkusit tu mojžíšovku to dělají v nemocnici nebo kde na to chodíte?u nás v šumperku možná nic takového není!

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

Chodíme k soukromé rehabce,ale Kat zjistila,že to dělají i ve fakultce

sukubka
24. lis 2009

tak i tak je to pro mě z ruky do olmika 50km zkusím se poptat tady v šumperku a jak často tam chodíš?

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm
Sukubko koukni sem,je tam i někdo v Šumperku a máš tam i kontakt

katapola
24. lis 2009

Sukubko, zkusit to můžeš tady
Rehabilitace Zádrapová Lenka Uničovská 2 787 01 Šumperk 583381597

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

Sukubko já tam byla zatím jen na prvním pohovoru,to tě stouto metodou seznámí a dá ti pokyny jak cvičit a co dodržovat.No apak se mám po dvou měsíčním cvičení k ní obědnat a budu chodit na napravování,to se dělá jednou měsíčně před ovulací.

katapola
24. lis 2009

Já jsem byla na úvodním pohovoru, to mě rehabka naučila cviky, pak jsem šla za týden na kontrolu, zda cvičím správně, no a pak se chodí vždy jednou za měsíc těsně před ovulací na ty mobilizace.

sukubka
24. lis 2009

holky díky jste hodný!určitě si tam zkusím zavolat!

irinka.j
24. lis 2009

Zdravím holky..
Juvik, má radost za tebe, tak na čtvrtek hodně štěstí..
Asmee, vidím,že tě svrbí ruce... 😀
Katapol, já být tebou tak teď raději necvičím,když bereš ty antibiotika...

britka
24. lis 2009

Asmen víš co jsem kdysi slyšela že nejlepší rodina je na fotce a na druhé straně republiky.Máš teda pěkně střelenou švagrovou,ale z toho si nic nedělej já ji mám taky. 😀

daisy14
24. lis 2009

Ahoj holky, teda než to dočtu, tak je po zprávách, no nevadí, stejně v nich nebylo nic důležitého 🙂
Vidím, že tady krouží bacily, mě taky honí, ale zatím jim úspěšně uhýbám 🙂 možná pomáhá ten punč, co si občas dám na náměstí 😀
Dneska nám ve městě postavili vánoční strom a od příštího týdne začnou vánoční trhy. Už se těším na tu atmosféru, jen ty dárky zatím nemám 😨 No snad mě lapí nějaká inspirace.

Asmme, Ty už jsi nedočkavá, ještě chvíli vydrž, jak jsi říkala, lepší tlustice než se nervovat s lupou 😀