Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
9. únor 2010

Ahoj holky,

jen nakukuju co Asmee a její bojovníčci. Zatím žádné zprávy? 😕

Zuzi, pěkný bejvák hošani mají 😵

kvakuska
9. únor 2010

Zuzi krásnej pupík 😵 ... ale stejně se mi na dvojčátka zdá pořád malej, to já bych určitě byla pořádně rozkydlá machna 😀

micinka22
9. únor 2010

Zuzi taky sem koukala jak ho mas pekne pevnej..zadnej spek nikde..to budes po porodu jak modelína 😀 😀 😀

Veru kdepak jsi snad das krasne info 😵

asmeena
9. únor 2010

Ahoj holky, tak máme 3 embryjka a zítra máme ve 12:00 transfer. V práci jsem si vzala dovolenou a budu si užívat v Jeseníku u našich až do konce února.

zuzka72
9. únor 2010

Mici-vím, že nepleteš i přesto posílám odkaz(třeba babička uplete 😝 )
http://www.zlaticko.cz/index.php?page=uzitecne_...

asmeena
9. únor 2010

zuzi: máš krásné bříško. Ty nemáš nic jenom to bříško, až porodíš, tak budeš zase jak lunt. To je super.

asmeena
9. únor 2010

Jo a taky mě udivilo, že mi nedělají prodlouženou kultivaci, když máme tř embryjka - minule mi PK nechávalii (chceme zavést jenom dvě a pokud se zadaří tak třetí do mražáčku), a tak manželovi to nedalo a odpoledne volal znovu do Reprofitu a tam mu řekli, že pokud máme hodně dobrou kvalitu embryjí, tak není potřeba dělat PK. Takže jsem zvědavá kolik buněk zítra bude jestli jsou opravdu tak kvalitní. Nechápu jak to tak rychle poznají, že jsou tak moc kvalitní a budou se dál vyvíjet.

micinka22
9. únor 2010

Veru to mi přijde divné..protože já měla super kvalitu a šli co nejdéle...ale tak třeba se jim v bříšku bude dařit lépe!!! určitě jo🙂))

Zuzi kuš s těma vlňákama 😀 😀 😀 ty fakt nechcu 😅 😅 😅 😅 ja už se těším jak si nakoupím plíny..vložky do nich našiju ale na kalhotky asi prdim..nic jinyho na mimino kupovat nebudeme a na pliny bych potrebovala lepsi obnitkovac...a to je 5000 tož to radsi vrazim do plinek 😀 😀 😀 jsem lenoch...

no jdu vyžehlit látky a nastříhat povlečení malé do pokojíku

zuzka72
9. únor 2010

Mici-to byla jen zkouška 😀 , kdyby tě to náhodou chytlo. 🙂

asmeena
9. únor 2010

Mici: a ty si měla kolik embryjek? A kdy ti je zaváděli? Jsem z toho trošku nervózní, aby mi nedali nějaké zdechláčky.

sukubka
9. únor 2010

ahoj holky
zuzi bříško opravdu nádherné!

asmenko 3bojovníčci jsou super,takže ET zítra už budeš mít mimča u sebe.A to opravdu tu kvalitu poznají tak brzy?já kdesi zase slyšela že PK je proto aby se poznalo to nejkvalitnější embrijko.Ale nevím to jistě!každopádně držím pěstičky a zahřej mi tam postel 😀

micinka22
9. únor 2010

Veru neboj on by ti nejaky smejdy nedali..
já měla 10 vajíček..5 mám zamraženejch blastocyst..jedno mi dali.. ty zbylý se rozvíjeli pomaleji tak je ani nemrazily..

Zuzi hehe jako fakt je s tim víc práce..tak to nehrozí 😅 😅 😅 😅 já se šíleně těším na léto s kočárem..to sem nezažila..jako s hlubokým .a malym mimineckem v nem..ktery se nemusí navlíkat do milionu hader 😅

asmeena
9. únor 2010

sukub: já jsem taky myslela, že se nechává PK právě proto, že se pak pozná to nejkvalitnější. Ale nechám to na odbornících, prostě od zítra už budu těhule a basta. 😀 😵

micinka22
9. únor 2010

jo a zaváděli 5 den..v stredu opu a v pondělí transfer

stephanie
9. únor 2010

asmeen, držím pěstičky, tak zítra budeš těhule!!! 😵

já jsem tehda řekla machačovi, že chci PK, tak mi machač říkal, že se uvidí podle vývoje embryí a na transfér jsem jela až 5. den...ale oni určitě ví, co dělají

každopádně asmeen si to volno hezky užij a čekám na pozitivní zprávičky za 2 týdny 🙂 🙂 🙂

asmeena
9. únor 2010

No právě minule jsme měli taky OPU v pondělí a transfer až ve čtvrtek.

sukubka
9. únor 2010

asmenko jasnačka id zítřka jsi těhule a bysta!tady u nás v šumperku je moooc sněhu,tak at v jeseníkách nezapadneš 😀 doufám že tam mají net a budeš podávat info? 😉

holky já dneska zase byla za švagrovou a ty holky jsou opravdu nádherný.Má nadstandartní pokoj takže sme klábosily o sto šest 😀 pořád sem jen chovala 🙂

sukubka
9. únor 2010

holky já tak přemýšlela jak je to s tím clostíkem jí se od 3dne cyklu a do kolikátého?na krabičce je napsano 3-7den cyklu a mě 7den cyklu asi výjde na pátek a kontrolu v OCL sem myslela že by byla asi v pondělí to bych byla 10den cyklu,zajímalo by mě jestli bych tedy ještě o víkendu měla ten clostik jíst.Jak ale mrcha dorazí zavolám do olmiku at mám jistotu

asmeena
9. únor 2010

sukub: bere se od 3DC do 7 DC, pokud ti vyjde 7DC na pátek, tak to je Machač v Olomouci, tak budeš mít kontrolu v pátek. Kontrola bývá 7-9DC

daisy14
9. únor 2010

Ahoj hoky, jen nakukuju co nového 🙂
asmenko, výborná zpráva 3 embryjak, to máš super, tak ať jsou i zítra ukázkové! A neboj, opravdu poznají, která se dobře dělí a jsou kvalitní. A Machač mi taky říkal, že při tomhle počtu embryí je PK zbytečná a je jim líp v bříšku, takže mu věřím.

zuzko, máš super pupendo! ani nevěřím že jsou tam dva, fakt vypadáš moc dobře. Držím palečky!

sukub, closti¨ík se baští od 3do7dne cyklu, a pak je kontrola 8 nebo 9 den cyklu, aspoň tak to Machač vždycky naplánoval, a podle toho co tu čtu, tak je to běžný postup při minimálce. Ale klidně si zavolej na kdy máš přijít na kontrolu, radši se ptát, než přijít pozdě.

asmeena
9. únor 2010

sukub: Štěpán ti to naplánuje tak aby ti vyšla kontrola do Olmiku, vždyť minule si byla 5DC a já byla taky 6DC

lenka_s
9. únor 2010

Ahoj holky, tak vás po delší odmlce zdravím. Stačím vás pouze pročítat. Já si teď užívám se zubama, příští týden jdu trhat nerv. Zubař mi teď zpravoval 3 zuby. Opravu si teď v těhotenství těch doktorů užívám ☹ . Jinak malý už krásně kope, je pěkně divoký v bříšku.Asi to bude nějaký fotbalista 😀 . Lukášek se už na brášku docela těší, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme.

Jinak držím všem holkám pěstičky, aby vám to už konečně vyšlo 🙂 🙂 🙂 .

Vidím, že Zuzce a Certině se blíží termín porodu. Je to neuvěřitelné, jak ten čas rychle letí. Zuzi, bříško máš opravdu moc hezké. Holky, přeji vám, ať vám to dobře dopadne a brzy nám pošlete fotky vašich miminek.

Moni, Vojtíšek je moc krásný. Roste jako z vody. Nedávno to byl takový malinkatý uzlíček a teď je z něho krásný chlapík 🙂 , je ať tak dále krásně roste.

sukubka
9. únor 2010

daisy a asmenko to já zase stresuju jak se blíží stimulka,vypadá to že by do konce týdne měla dorazit mrcha tak at pěkně dorazí.Manža je děsnej fanda olympiady,teda hlavně hokeju tak se pořád modlí aby OPU nevyšlo když bude nějaký důležitý zápas,jako 100%by do Brna jel ale prý by řekl panu doktorovi že bude mít smutný spermijky. 😀 on je můj ťunťa mě s toho jeho hokeje jednou trefí

sukubka
9. únor 2010

holky jdu do hajan.
asmenko držím na zítra pěstičky 😉

juvik
9. únor 2010

Asmee, 3 bojovníčci...to je super 🙂 ...tak na zítřek hodně štěstí a pak se pěkně válej a odpočívej 😵

ladus77
9. únor 2010

Ahoj holky, premyslim o prestupu z Fertimedu k vam 🙂 🙂 do Reprofitu. Nejak se mi tam prestalo libit po tom co mi Sobek odmitl predepsat Prednison, ktery jsem mela doporuceny z Prahy Podoli. Jinak mam vsechna vysetreni ok, absolvovali jsme jen par IUI a ted teda premyslime o prvnim IVF jestli prejit nebo neprejit jinam. Porad doufame, ze to pujde prirozene, ale furt nic.
Ale vy tady Machače tak chvalite, ze uz jsem takova nalomena.
Objednani asi bude docela trvat co? A jak jsem se divala na jejich stranky tak za IUI se docela plati, meli tam snad dva tisice, to je pravda? No, ale stejne bysme sli asi do IVF. A cenik byste nekdo nemel?
Jo a jeste posledni dotaz, mam OZP pojistovnu, berou vsechny, nebo jen nektere a musela bych menit?
Budu rada, pokud se ozvete, diky moc, L.

kvakuska
10. únor 2010

Asmeen hodně štěstí na dnešek a na příští dny 🤐 😵

britka
10. únor 2010

Asmen tak vše nej.nej a držím palečky ať se bobíšci uchytí a Za týdny napíšeš radostnou zprávu že máš čárky 2.Ladus neváhej a volej do Reprofitu objednat se vůbec se nerozmýšlej a nečekej.

kvakuska
10. únor 2010

Ladus za pohovor v Reprofitu dáš jen 30 Kč a obrázek o přístupu si uděláš sama, tak proč to nezkusit? Pokud ti třeba Machač nesedne, tak se vždycky můžeš do Ferťasu vrátit 😉 S tím Prednisonem, pokud vím, je obecně problém, genetici ho doporučují, ale lékaři v centrech ho neradi předepisují, asi je to případ od případu.

britka
10. únor 2010

Kvakus to máš pravdu že člověk si musí udělat svůj úsudek.Zítra na tebe budu myslet ať ti to dobře dopadne já se k počít.dostanu až zítra nebo mám odpolední a večer manžílek sedí na počítači jak kvočna. 😀