Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

beras
10. bře 2010

Sukubko 😀 bože bez netu 😠 .Loni touhle dobou jsme bez něj byla týden a málem jsem z toho kolabovala 😀 a manžel se řehnil,že jsem fest závislá. 😀 No měl pravdu 🙄 Zítra máme 5 měsíců a představa,že příští měsíc půl roku to je fakt děs ☹ Dnes máme 10 let snatku.Dostala jsem nádhernou kytku 😀

asmeena
10. bře 2010

beras: a jaké kytičky jsi dostala? Já miluju tulipány.

certina
10. bře 2010

ahoooj holky.....jen hlásím - nerodííím 😝 jen jsem nějak nestihala - pořád něco....a tam to a večeře........

sukub - to nám tady budeš fakt chybět.....tak to koukejte opravit....ať tady jsi s náma 😀

týjoooo - Beras - 10let sňatku....my máme letos taky 10 let výročí ale zatím né od sňatku....to začnem odpočítávat teprv od léta 😀

asmeena
10. bře 2010

certi: tak už mazej rodit. Zítra jdeš znovu na kontrolu už do špitálu?

daisy14
10. bře 2010

Holkýý, kolena?! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😀 😀 😀
se tu řehtám, celá ta dnešní drbárna je legrační, spravily jste mi náladu 🙂 v práci to stálo za prd 🙂

sukubka
10. bře 2010

holky pořád manža opravuje vypadá to docela nadějně,no jinak mě raní!certi tak snad se dovím co ty a zítřejší kontrola a asmenko na tebe jsem zvědavá v pátek

daisy14
10. bře 2010

Certi, ten tvůj "maly" princ nebo princezna čekají na jaro? Že se stále držíš, tak ať už je to brzy tady!

certina
10. bře 2010

jjjo veruš - zítra již do špitálu.....tak uvidíme co tam řeknou......

certina
10. bře 2010

jjo holky - buď je to kluk - a je lenivý, že se mu nechce ven a nebo je to holčina a šlechtí se na to až vykoukne....každopádně ať už on nebo ona - už by si to mohli rozmyslet a fakt vykouknout na ten náš svět!!!!!

juvik
10. bře 2010

Hezký večer 😉

Tak kontrola dopadla dobře, na každé straně cca 4 folíky ...a to jsem brala jen 2 clostíky denně 😕 Machač byl nadšený, že tak reaguju, ale pak se koukal jak to bývalo jindy a zhodnotil, že vždycky reaguju ukázkově jak podle učebnice nebo až moc splašeně, vajec celé plato a výsledek....nula, nula, prd 😖 Takže říkal, že už neví co s náma, že prostě musíme bojovat a bojovat, že on nám podmínky vytvoří 🙂 Nejlepší byl, když mi dal vytisknutou zprávu a říká mi: "zkontrolujte mi to, jestli tam nemám chyby ... " 😀 Punkce bude v úterý ráno.
Jinak dneska tam byl klid, málo lidí, tak jsme nečekali. Jo a zaslechla jsem, že příští středu tam Machač není....jen kdyby jste se tam některá chystala.

Sukub, pokažený noťas ....by mě asi taky piclo 😒 ...jsem taky závislák. Tak snad to manža spraví. Ten náš taky v poslední době hapruje, tak snad neklekne 😠

Berus, to mě mrzí, že máš problémy...myslím, žes udělala dobře, žes Machačovi napsala a určitě tam zajdi 😉

asmeena
10. bře 2010

psala sukub, že noťas má opravený a že jedou domů a dočte nás zítra

daisy: a co ty a testování?

juvik: tak to je krásná úrodička, tak teď už to musí vyjít.

daisy14
10. bře 2010

Juvi, tak to je dobrý výsledek, jen tak dál

asmeen, testovat budu zítra ráno 😕 ale nevím, nevím, bolí mě celý člověk, naprosto stejně jako před MS. Na to už moje tělo dobře znám. No tak zítra uvidím, jestli něco uvidím.

juvik
10. bře 2010

Asmee, úrodičku mám vždy, ale ten výsledek by už to fakt chtělo 😵
Machač čučel dneska do těch záznamů a furt si mrmlal pod nosem..."mimino by to chtělo, mimino....vajíček máme dost...ale to mimino by už to chtělo" 😀 Jsem se dneska zas bavila 🙂

asmeena
10. bře 2010

daisy: taky jsem myslela, že své tělo znám, do teď nemám žádné těhu příznaky, akorát teda když něco sním, tak stačí jen troška a je mi z toho hned hodně těžko.

asmeena
10. bře 2010

juvik: my taky koukali, že najednou z ničeho nic to vyšlo, tak u vás to taky jednou z ničeho nic už musí vyjít. Zasloužíme si to tady všechny.

juvik
10. bře 2010

Daisy, tak to držím palce na ráno, moc bych ti to přála, aby tělo klamalo 😵

Asmee, ani břicho tě nebolelo jak na mrchu? Nebo teď, taky tě nepobolívá?

daisy14
10. bře 2010

Asmeen, možná že Ti brzo začnou těhu nevolnosti 😉 ale radši bez nich. Já to měla taky tak a za první 2 měsíce jsem jen hubla, ještě si na to dobře vzpomínám. Tak snad tě to mine.

asmeena
10. bře 2010

daisy: taky na zítra držím pěstičky

Hlavně ráno mě bolí břicho a pak to přejde.

daisy14
10. bře 2010

Tak dobrou noc holky, jdu se na to testování vyspat!

juvik
10. bře 2010

Daisy, dobrou a tfuj,tfuj 😵

Taky mizím, jsem po té cestě unavená...dobrou všem 😉

asmeena
10. bře 2010

A já se jdu válet k telce. Dobrou.
Daisy: taky tfuj, tfuj a posílám ti těhu bacily.

asmeena
10. bře 2010

A vůbec, všem je tady naprskávám .......

stephanie
10. bře 2010

ahoj holky, jdu rychle kouknout, ale zase tu beztak nikdo nebude...

daisy, držím palečky!!!
juvik, moc bych ti to přála, už by sis to zasloužila...když tak dobře reaguješ, tak už kurňa musíš zapadnout, ne? 😉 😉 😉
certi, hodně štěstí na zítřejší kontrole...jestli už si tě tam nenechají!!! já ale tipuju, že to bude holka 😉

beru, ty pak dej vědět, co machač pisnul

a co sukub ty? jak je dupko? 😀 udělala sis dneska hezký odpoledne s manžílkem 😀 😀 😀 ???

já jsem přišla ze cvičení, nechcu se chlubit, ale už mi to celkem jde 😀 😀 😀

je mi pořád tak divně, jak by mě parvní válec přejel - jako po psychické stránce, nevím, co to se mnou je, žádná energie, nic ...tak jsem si nalela víno a uvidím, co to se mnou udělá...

tak ať se vám holky něco hezkého zdá...

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

Teddy neboj neurazila jsem se,je hezké že jsi tak plná humoru 🙂 Jináč Machač mi už odpověděl,pokud se to nezhorší,tak stačí počkat až do konce března a pak o tom hodíme řeč.No uvidíme příště,třeba zbytečně plaším.Tak holky dobrou a na zítřek testovatelkám hodně štěstíčka.Jo a Juvi super úroda,tentokrát to vyjde a určo tam bude alespoň jeden bojovníček 🙂 Dobrou

jitulik24
11. bře 2010

Ahoj Dáši, držím palce ať ti dnešní testování přinese pozitivní výsledek.

certina
11. bře 2010

bré ranko holky.....téééda - koukám že už nejsem první, že Jitulik???? 😀
Daisy - tak tfuj, tfuj na dnešní testování....jestli teda ještě není pozdě......pak dej vědět...snad se ze špitálu ještě dneska vrátím 😝 ......
no nic - tak já to tady jdu pokontrolovat co kde mám, raději ještě pokontroluju tašku do porodnice a td...a v 9hodin bychom měli vyrazit.....tak snad ještě nakouknu a když néééé - tak snad odpo a když i tak néééé???Tak dám každopádně vědět!!!!tak zatím pááááááááááááááááá

daisy14
11. bře 2010

Dobré ráno holky, díky za držení palečků a těhu bacily! Bohužel ke mně nedorazily ☹ ☹ Testy jsou negativní, žádný náznak ducha tam není, takže zase nic. 😠 Tak Vám to tu trochu kazím.

Certi, snad ses pořádně pokontrolovala a snad Tě nepošlou zase domů! Jen tam hezky zůstaň, ať už je tu mimčo!

Pa holky, musím jít pracovat 😝 zase nakouknu.

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2010

Daisy to je mi líto

teddyna
11. bře 2010

bré réno. čerti,já tě na ten porodní sál snad zamknu!!dneska byla brutus noc-vojtík se vzbudil v půl jedné na krmení a pak jsme šaškovali do půl třetí-nechtěl usnout.pak se vzbudil ve 4,5.6 kdy jsme vyháněli brkánka. do 7 spal a pak převlíct,přebalit a ted jsme po jídle.si připadám jak po porodu 😒

britka
11. bře 2010

holky čauki.Moni to jsi měla super noc nezávidím,ale já taky blbě spala a manžílek taky tak asi nněco bylo ve vzduchu.Certi už bych ti přála aby jsi už odrodila takže by si tě tam mohli nechat,ale beztak odp.se ozveš z domova.Daisy to je mi líto,ale nevěš ještě hlavu zkus to zítra.