Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
1. dub 2010

Stephi to jsem se taky lekla, tak to jsem moc ráda, že už máš eskymáčky u sebe v bříšku. 🙂
Obrázky se ztratily, taky na to koukám.

Sukubko, tak to je paráda, osmibuněčné a kvalita 1, jinak mě Štelcl dělal ET asi dvakrát a je taky moc fajn. Tak to je šikula, já posledně viděla, že má něco s rukou.

andinka22
1. dub 2010

Juvi, co ta tvoje divná MS? Já ji vždy po nevydařeném pokusu mám taky silnější, ale tentokrát taky nějak nic moc, tak jestli to nebude tím, že nebyl ET.

juvik
1. dub 2010

Andi, no je taková nijaká...spíš jen špinění 😨 Taky myslím, že to asi je tím, že nebyl ET ...i když normálně v cyklu ji mám taky silnější než teď......snad je vše OK

stephanie
1. dub 2010

...no koukám, že některým nezmizly, tak nevím, co jsme komu udělaly 😢 ...že by se jim nelíbilo naše inkognito foto? 😝
jj, štelcla jsem taky viděla, že měl ruku nějakou zadrátovanou...pak tam dneska ordinoval i pak profesor Pilka...

andi oni tam jsou fajn opravdu všichni...

sukub, kde jsi?????---to jsi měla fakt krásné - 8 buněčné, to je krása!!!

daisy14
1. dub 2010

Sukub, Steph, to jsou skvělé zprávy, tal ať se bobci drží!!!

daisy14
1. dub 2010

Jéé a koukám, že já fotku mám 😀 čím to? 😕

stephanie
1. dub 2010

daisy díky!!!! 😵

andinka22
1. dub 2010

Step jj já vím, já už tam byla u všech a všichni jsou fajn. Mě už si i sestřičky pamatují. ☹

andinka22
1. dub 2010

Juvi myslím, že to bude OK.
Holky asi se jim nelíbí inkognito foto nebo co. 😲

daisy14
1. dub 2010

Já měla vždycky u ET dr.Štelcla, hodně jsme se nasmáli, je takový veselý!

andinka22
1. dub 2010

Daisy to máš pravdu. To jsou tam myslím všichni milí a veselí. 🙂

stephanie
1. dub 2010

...kurňa co je s těma fotkama, já mám teď v tom chaos, když nevidím fotky, nevím, kdo co napsal... 😠

juvik
1. dub 2010

No je to divné s těmi fotkami....teď jsme jak Vietnamci....všichni stejní 😀

asmeena
1. dub 2010

sukub a step: tak držím pěsti ať máte už konečně na testíku //

juvik
1. dub 2010

Tak jsem koukala do nastavení, kde píšou jaká fotka jo a jaká ne...a je to asi fakt kvůli tomu, že tam není vidět tvář a taky tam nesmí být třeba hafík, jak měla Andi ....ach jo 😖

stephanie
1. dub 2010

...holky, asi jsme neměly fotky podle pravidel...jsem teď na to koukala, když najedete do svých profilů, tak tam můžete kouknout, jaké fotky jsou povoleny a jaké ne...a ty naše podle nich nebyly v souladu s pravidly
tak jsem si tam dala se synáčkem, sice jsem nechtěla být poznána, ale myslím, že už je to stejně jedno...

asmeen, díky!!!! kéž by to vyšlo!!!! 😵

andinka22
1. dub 2010

Juvi tak to je teda fakt blbý, já si tam dala našeho hafíka a oni mě ho smáznou.

Step budu muset taky najít nějakou jinou fotečku.

Pro dnešek se loučím, máme dnes 4.výročí svatby.

Tak zatím ahojky.

juvik
1. dub 2010

Andi, tak příjemný večer 🙂

Chtěla jsem nahrát jinou fotečku, ale furt mi to padá 😠

britka
1. dub 2010

Ahojki holky tak vše jsem přelouskala byla to fuška.Holky držím palečky ať se mimišci udrží přeji vám to z celého srdce.Já si musím ještě něco málo počkat na ten den D. 😢

britka
1. dub 2010

Zuzi a Moni díky za ty prášky moc a moc.Dneska byla perlička včera tu jednu kravičku vytáhl manžílek ze schránky,ale nevšiml si že je tam ještě jedna a to utrogestan a tu druhou dnes tchýně vytáhla s prospektama a manž. že jsou to jeho prášky jak mi to řekl tak jsem jen řekla už vidím jak je užíváš 😀 😀

stephanie
1. dub 2010

ahojky brit, dneska jsem na tebe myslela, že jsme se tam posledně potkaly 😉
jak to, že si musíš počkat?????

andi, tak hezký večer

britka
1. dub 2010

Stefi to jsou ti samoplátci víš.Třeba zas něco našetřit a dát se trožku do kupy .Dávej na sebe pozor ať za pár dní napíše že máš 2 čárky jú? 😉

britka
1. dub 2010

Sukub to platí i pro tebe šetři se a dávej na sebe pozor .Už je to třeba prolomit a další těhule z vás byly 🙂

juvik
1. dub 2010

Britko, ahoj 😉

Tak jsem do profilu šupla novou fotku, ale stejně jak se to zmenší, tak tam nejsem moc vidět...snad už mi ji nesmáznou 🙂

sukubka
1. dub 2010

holky co je to za zmatky?kde mám foto?Steop která nemívala má,no já sem v šoku a mám ten tchánův notas a tam své fota nemám!
Anet nekontroloval mi před ET už sliznici ale já ji tentokrát mám taky nic moc holky ale je to divný dneska po ET mám v papírech sliznice 8mm a 11den na kontrole byla 9mm.tak sem s toho v šoku.jinak estrimax mám dál jíst!

juvik
1. dub 2010

Sukub, musí to být foto, kde je ti vidět obličej

sukubka
1. dub 2010

mě ji asi smáznou ale jinou nemám když nemám svůj notebook!

juvik
1. dub 2010

Tak ji dáš pak, až budeš mít svůj noťas 😉

andinka22
1. dub 2010

Holky tak jsem dala jinou fotku, no tak uvidíme jestli projde.

Sukubko to je teda divné s tou sliznicí.

sukubka
1. dub 2010

andi že?já na to taky čumím bůhví jestli mi to Štelcl dobře naměřil u ET mi neříkal kolik má jen sem to pak vyčetla ve zprávě,ale snad není blbej né?Sem s toho celá zmatěná!
Holky já si na ty vaše fota nemůžu zvyknout!