Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
18. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 16tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
18. kvě 2010

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla 🙂

asmeena
18. kvě 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

asmeena
18. kvě 2010

daisy: tak vzhůru do stimulace a hlavně najeďte holky už konečně na těhuvlnu. Určitě to teď už vyjde. Musíte moc, moc věřit.

daisy14
18. kvě 2010

Asmeen, díky. My se snažíme na těhu vlnu naskočit, ale nevím jestli náhodou neděláte příliš velké vlny 😀

daisy14
18. kvě 2010

A co Ty, už cítíš nějaké pohyby, vím že je ještě brzo, ale třeba už jo.

asmeena
18. kvě 2010

nene, zatím se to jenom lehce vlní 😵
a pohyby zatím necítím, i když malý dnes na ultrazvuku teda kopal řádně, ale cítit to není.

sukubka
18. kvě 2010

asmenko to máš kontrolu až za dlouho co?já už se ted těším na 27.5 až budu mít kontrolu je člověk pak klidnější,že?
Daisy děkujeme za tabulku jsi hodná!

sukubka
18. kvě 2010

dobrou holky

britka
18. kvě 2010

Ferdi jak se tě ptala Kvakuska,tak jsem tě viděla dnes v OL a seděla jsem vedle tvé drahé polovičky že mám pravdu?

jitulik24
19. kvě 2010

Ahoj, tak jsem dnes opět testovala a mám pocit, že duch zesílil🙂. Dokud tam nebudou pořádné dvě čárky, tak nebudu klidná. V pátek pokud mrcha nedorazí skočím na krev.

juvik
19. kvě 2010

Dobré ránko,
o mě se pokouší nějaká rýma 😖 ....jsem skoro furt zalezlá doma, tak nevím, kde jsem zas k tomu přišla 😠

Jitulik, paráda....no vidíš...čárečky budou sílit a sílit...jen vydržet 😉

ferdice
19. kvě 2010

Britko, leda ze by sis sedla az kdyz uz jsem byla uvnitr, ze jo? ja jsem byla zmatena jak vcela a furt jsem tam poletovala, takze priznavam, ze po mem vysetreni, uz jsem nezaznamenala zadneho noveho clovicka 🙂
Asmeen to musi byt nadhera to vlneni. snad se toho vsechny dockame.
Jitulik drzim palce na poradne dve carky.
Kvakus to az vyleze slunicko a zacnes stimulovat, to teprve tady s tebou bude prca 🙂
Jdu pracovat. Stale jsem se nebavila se sefem, zda se koukal, ktere stranky si v praci prohlizim, stud mi nedovoli. chodim jen na konika a na seznam. a spoleham na to, ze neni zvedavy a nejaky modry konik ho necha chladnym (mame totiz sledovacku na to na ktere stranky chodime)

juvik
19. kvě 2010

Ferdi, možná bude šéf myslet, že jsi nadšená chovatelka a obdivovatelka koní ....modrých 😀 😀 😀

katapola
19. kvě 2010

Ahoj holky, jen krátká zpráva - minulý týden jsme byli na imunovyšetření u dr. Malíčkové ve fakultce v praze. Vzala nám oběma krev a příští týden by měly být výsledky. TAk jsem zvědavá. Kéž by už konečně na něco přišli.
A jak se koukám na tabulku, řádků u těhulí přibylo, bohužel stále jsme se tam všechny ještě nevlezly. Takže úspěšným pohodově těhotenstvím, neúspěšný více štěstí příště🙂

juvik
19. kvě 2010

Kat, ahojky 😉 ....pak určitě napiš, na co přišli.....jsem hrozně zvědavá

ferdice
19. kvě 2010

Jo Juvik to bude ono chovatelka modrych koni 😀 to preci musi pochopit 😀 modri konici jsou vzacni. Vyzdravuj.
Kat preji ti, aby jste meli vysledek, takovy ktery se da resit. Znam tu bezmocnost, kdyz ti vsechny vysetreni vychazi jak maji, vsude ti rikaji, ze mas vyborne vysledky, ale neresi to ten problem proc se nam nedari. Tak dej pak vedet. Imuno je posledni vysetreni, ktere nam taky schazi.

katapola
19. kvě 2010

Juvi, Malíčková chtěla, abych si s sebou dovezla kopie všech výsledků dosavadních vyšetření. Důkladně to prostudovala a probrala s námi, spermiogram prý má můj muž na evropana luxusní, chromozomy máme všechny atd atd. Trochu se pozastavila nad mojí trombofilní mutací mthfr heterozygot, prý jestli jsem někdy po transferu necítila nějaké změny. Mohlo by se stát, že jsem "potratila" v tom nejrannějším stádiu a ani bych o tom nevěděla a prý by příště zvážila miniheparin v rámci ivf. Říkala že v jiných případech by mthfr heterozygot nebrala vážně, je to prý běžné, ale když my jsme v pořádku, tak se to asi brát vážně musí. No a ty moje loňské výsledky z imuno v Podolí prý opravdu nejsou nijak závažně špatné, takže potvrdila to,co říkal i Vodička i Machač, a to že prednison je pro mě zbytečný. A kromě toho mi potvrdila, že krátkodobé braní prednisonu je totálně k ničemu,, protože začíná zabírat nejdřív tak za 2 týdny. To budu muset říct Machačovi.

b.e.r.u.s.k.a
19. kvě 2010

Ahoj Kat,tak kdy jdete do dalšího boje a cvičíš ještě?A na to imunu jste museli mít doporučení?Taky o něm totiž přemýšlíme.

ferdice
19. kvě 2010

Kat, mam taky trombofilni mutaci heterozygot a primo mi genetik napsal do zpravy, ze pro ranne potraty to neni relevantni. to same mi rekl muj gyndar. jak se pak v tom vyznat? Kat jaky je rozdil mezi imuno v Podoli (tam je MUDr. Madar ze jo?) a mezi imuno u MUDr. Malickove? a to zda je treba mit doporuceni mne take zajima. diky

katapola
19. kvě 2010

Ferdi, doporučení k dr. Malíčkové mít nemusíš. Stačí průkazka z pojišťovna a zaplatit 30Kč poplatek🙂 Já se s ní domluvila po mailu. Ty imunotesty se prý liší, dělá je jinou metodou. I manželovi brala krev. Prý ani ty výsledky nebudou porovnatelné s hodnotami z podolí. Ale vyčíst by z nich měla to stejné. Víc tomu nerozumím.

katapola
19. kvě 2010

Beruš, cvičení od poslední minimálky flákám☹ Cvičím tak 3x v týdnu. Ale chci zas začít pravidelně, protože mi to pomáhalo na záda.

ferdice
19. kvě 2010

Diky Kat. tak drzim palce k dobremu vysledku, ktery pomuze k mimi.

b.e.r.u.s.k.a
19. kvě 2010

Holky a nemáte některá kontakt na někoho v Brně na to imuno?A kde seženu všechna vyšetření,když část mi dělali ve Fertimedu ☹

katapola
19. kvě 2010

Beruš, já si zažádala ve Fertimedu písemně o výpis z karty. stálo mě to sice 150 nebo 200 kč (už si nepamatuju), měli sice blbé kecy, že na to mají ze zákona snad 6 týdnů, ale nakonec mi za 2 dny volali, že si můžu pro výpis přijít.
V Brně to dělá Viameda, ale nevím, jaký rozsah imunovyšetření tam dělají.

b.e.r.u.s.k.a
19. kvě 2010

děkuji

jej
19. kvě 2010

Ahoj holky,
k tomu imuno vyšetření: slyšela jsem dobré reference v Praze na Podolí a FN Plzeň, prof. Ulčová-Galová. Já byla v Plzni u ní (je to teda od nás ze sevrení Moravy štreka, ale je prý dobrá). Ohledně prednistonu: často se shodují, že je to nejen zbytečné, ba i kontraproduktivní. (Ale určitě jsou diagnózy, kdy ano. jen se to asi často dává paušálně bez důvodu a je to docela svinstvo). Já jsem od ní doslata doporučení ho při pokusech nebrat....

Sukub, prosím tě, ty týdny ti už vypočítal dr., ve kterém jsi?

britka
19. kvě 2010

Ferdi no je fakt žes tam litala jak torpedo a dávala sis injekční jehly do krabiček 😀 to mám oči co?Já už tě totiž viděla min.rok a nemýlim se.

juvik
19. kvě 2010

Holky, na to imuno, jsou fakt rozporuplné názory....nám taky v Praze Podolí na nic moc nepřišli....doporučili prednison....v caru nám řekli, že to je na nic...tak si vyberte.
Kat, ale potěšila jsi mě, že v podstatě ta dr. to taky tvrdí...myslím, že jsme si jednou psaly, že nám ty výsledky vyšly podobně, nějaká mírná odchylka.
No ale s tím MTHFR teda nevím....mám dvě mutace, jako heterozygot....na hematologii mi řekli, že to je běžné a není to ten problém....teď před ET jsem se znova Machač ena to ptala a ukazovala mu výsledky a řekl, že miniheparin je v tomto případě zbytečně silná léčba a není k ní důvod....že kdybych měla Leidenskou mutaci nebo homozygota, tak by prý o tom uvažoval.
Ale třeba tuším Ella u Štelcla ty injekce dostala, preventivně, taky má ty mutace......já už teda fakt nevím. 😒

juvik
19. kvě 2010

Jo a o výpiech z karet mi nemluvte 😠 ...když jsem odcházela z Ostravy, tak jsem ho chtěla....taky měli moře blbých řečí, zaplatila jsem 150,- a výpis obsahoval asi 10 řádků, ze kterých ve Fertimedu stejně nebyl nikdo chytrý 😠
Takže teď když jsem šla do Reprofitu, jsem ho ani nechtěla....sama jsem Machačovi všechno vylíčila.