Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
11. čer 2010

Ahoj holky, dneska to je teda pořádný hic, fuj!
Teddy, se tu řehtám jak kůň nad tvými majtkami v bazénu, hlavně když si jdeš koupit plavky a přijdeš s něčím jiným 😀 To znám, někdy taky tak dopadám. 🙂
Asmeen, a na UTZ nic? T je teda pech, abyste to nezjistili až po porodu 🙂 🙂 A teda ten tvůj brácha je číslo. U nás v rodině probíhalo něco podobného, když tchyni umřela fenka, rodinný mazlíček, už žádného psa nechtěla . No a švagrová ji prostě dala novou malou fenku yorkshira. Teď je z ní mazel 🙂 No jsem zvědavá jak tu u vás dopadne.

daisy14
11. čer 2010

Andinka má mít dneska OPU, tak snad se ozve jak to dopadlo.

daisy14
11. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí,15.6. konzultace o dalším IVF
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF

STIMULANTKY:

DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka – OPU 11.6.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 30tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 20tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 13tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 11tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
11. čer 2010

asmen tak zase se vam mimis neukazal, no ale teda napina vas, tak snad za 14 dni. priznam se, ze jsem taky uvazovala, ze nasim poridim psa, kdyz jim umrel ten jejich, ale asi je dobre ze jsem to nakonec nespachala. navic od dalmatina k bernakovi je docela velky skok rekla bych. bracha teda moc rozum nema. a uz ho ma i doma?
mici tak nas pes by v takovemto pocasi mohl predvadet leda tak placku, plouzi se po byte a kazdou chvili sebou nekde placne. potkali jsme holcicku u skolky a holcicka volala hele mami ten pejsek se krasne smeje a to se jen ta nase chlupatka plouzila s vyplazenym jazykem a otevrenou tlamou od ucha k uchu.
daisy jeste ze nam tu tabulku tak hezky aktualizujes. strasne to leti, uz jses 7. den od ET 🙂

daisy14
11. čer 2010

Ahoj Ferdi, já tu tabulku dělám ráda, aspo%n máme přehled 😉
Koukala jsem, že tam jsou 4 těhulky ve stejném týdnu, to pak bude porodní smršť 😀

pecicka
11. čer 2010

ahoj kočenky 🙂

pecicka
11. čer 2010

daisy, na kdy máš naplanované testování?
ferdi a jak ty? Už jste něco vymysleli?

pecicka
11. čer 2010

holky, přeji vám všem krásný víkend 🙂

ferdice
11. čer 2010

Vsak jo Daisy, ja jsem moc rada, ze vidim co a jak, alespon je prehled 🙂 a vim koho se mam na co ptat 😀 a na koho kdy myslet.
Peci v utery jedu do Olmyku ukoncit neschopenku, tak doufam ze se vetru i k Machacovi, at to muzeme probrat a neco podniknout co nejdriveeeeee. Minimalne tu hysteroskopii bych chtela. Ty tvoje testiky jsou fakt ukazkove a jak koukam do nasi prehledne tabulky tak se ti blizi uz i UTZ, moc ti to preji. jo a taky jsem premyslela ze dalsi IVF bude minimalka, jestli to Machac schvali. zda se mi ze minimalky tady maji velkou uspesnost 😀

daisy14
11. čer 2010

Ahoj Peci, jak se máš?
No já bude testovat nejdřív příští víkend a to pokud nedorazí MS. Takže žádné duchy hledát nebudu 🙂
Akorát se mi teď zhoršila pleť, od minulého týdne jsu nějaká poďobaná 😵

andinka22
11. čer 2010

Hezký večer holky,
moc jsem nestihla dočíst,ale budu mít dovolenou, tak si Vás dočtu.
Daisy tabulka je ukázková, jsi šikulka a jak se cítíš? Držím pěstičky.
Já dnes byla na OPU, jela jsem hned po noční, takže to bylo náročné. Jinak ani jsem neviděla, kdo mi dělal OPU, protože jsem usla a ještě tam mudr. nebyl, no nakonec mi je dělal mudr. Štelcl, taky je moc fajn. Museli mi dnes dát injekci od bolesti, no a potom když mudr. přišel a řekl mi, že máme 6 vajíček, tak jsem mu říkala, že mě moc potěšil, že to jsem v nikdy v životě neměla a kde se vzali, když na UTZ jsem měla 2 folíky, no byly prostě schovaný. Tak uvidíme, jak to bude dál. Rozhodně jsem nohama na zemi, protože nikdy člověk neví, jak to dopadne. Odpolene jsem šla spát a když jsem se vzbudila, tak mě bylo špatně, asi ještě po narkóze, proto píšu až teď.
Holky užijte si víkend.
Mějte se krásně.

daisy14
11. čer 2010

Andi, no to je krásná zpráva, vidíš že tam byly, hezky o víkendu odpočívej, dneska to muselo být náročné i v tom vedru.

sukubka
12. čer 2010

pěknou sobotu holky,
daisy jsi moc hodná že se tak staráš o tu tabulku,je to super člověk má pak aspon přehled a pokud se tu oběví nějaká nová snažilka aspon o nás má trochu předtstavu 😉

andi gratuluji ke krásnému počtu vajíček 😉

andinka22
12. čer 2010

Hezké sobotní odpoledne,
Sukubko děkuji.
Z těch 6 vajíček byla pouze 3 zralá a z nich jsou 2 oplozená. Takže žádná sláva. Ale aspoň doufám, že konečně letos dojde k transferu.
Děkuji že na mě myslíte.
Hezký víkend.

hanulinecka
12. čer 2010

ahojte holčiny omlouvám se,že vám se vpadám 😵 😵

jen bych se chtěla zeptat přestoupila jsme do reprofitu,ale do brna a ted jdu tak do minimálky v uterý bych měla jít na první utz měla jsme zatím clostil od 2 do 6 dne cyklu a 9.den utz zajímalo by mě kolikátý den jste šli na OPU????? samozřejmě to má každý jinak,ale tak přibližne
a když jste třeba už nedopíchali injekce tak už se nic prostě nejí a čeká se na opu ????

děkuji a všem moooc držím pěsti 😵 😵

andinka22
12. čer 2010

Hanuli já teď byla na OPU 11DC, ale je to pokaždé jinak, záleží na velikosti folikulů, podle toho ti to mudr. vypočítá, pak píchneš Pregnyl a pak už je OPU.

andinka22
12. čer 2010

Hanuli co já vím, tak se Clostyl bere od 3-7 dne cyklu.

andinka22
12. čer 2010

Hani pardón, byla jsem na OPU 12DC, popletla jsem to, protože jsem byla jedenáctého.

hanulinecka
12. čer 2010

Andi děkuju mě ho právě napsal od 2 do 6 dne 2-0-2 říkal trochu konský dávky prý tak nevím no každopádně uvidím co bude

tak hodně štěstí at se emryjka dobře vyvíjejí 😵

hanulinecka
12. čer 2010

a jěště teda se optám cítily jste vaječníky nebo něco??mě sem tam zabolej,ale nic hroznýho jen tak normálně,ale ono asi je něco jiného když má člověk 3 vajíčka nebo 20......

andi a ty jsi měla jen ten clostyl???

andinka22
12. čer 2010

Hanuli já vaječníky cítila sem tam, ale nic hrozného.
Já jsem měla minimálku s injekcema, takže Clostyl ani Tamoxifen jsem nebrala. Já už toho mám za sebou hodně víš, tak mudr. pro mě vymýšlí různé varianty, aby ze mě vůbec dostal nějaká vajíčka.
Děkuji, tobě taky hodně štěstí.

juvik
12. čer 2010

Ahoj holky,
Andinko, držím těm tvým dvěma bojovníčkům palce, ať jdou k tobě do bříška a zůsanou tam dlooooouho 😵

Manžel natíral přes týden okna, takže bordel jak v tanku všude, od rána po trošce uklízím, ale v tom vedru jsem chcíplá a jde mi to pomalu....mimochodem v ložnici máme krásných 30 st. 😝

pecicka
12. čer 2010

ahoj holky, taky je příšerné horko, valím se jak vorvan a nic se mi nechce 😖

daisy14
12. čer 2010

Ahoj holky, to je vedro, stále vyhlížím bouřku a stále nikde nic, ani mráček ☹

asmeena
12. čer 2010

Ahoj holky, to vedro je šílené, se mi vůbec nic nechce, ani zapínat noťas.
Včerejší překvapení se psem bylo šílené. Mamka nasraná, pokoušel se o ní infarkt, ale pak se z toho vyspala a taťka má za úkol udělat kotec a když naši budou chtít jet na dovolenou, tak bude muset brácha hlídat (ale ten má všechny na párku a akorát přidělává starosti, tak pochybuju, že až budou naši potřebovat pomoct, tak že pomůže).

pecicka
12. čer 2010

asmenko-máš pravdu, to je opravdu na zdechnutí.......

asmeena
12. čer 2010

peci: já bych se pořád akorát válela, ale stejně tady v paneláku máme i v bytě kolem 30 stupňů, tak je to šílené.
Daisy: už taky vyhlížím tu bouřku, ale nebe stále modré. Mluvila jsem s mamkou a v Jeseníku už trošku zapršelo, tak doufám, že se to v Jesenických horách nezarazilo a nějaký mrak dorazí i do Ostravy.

juvik
12. čer 2010

Holky to je psycho...když pršelo, tak jsme chtěly sluníčko a když ho máme, tak chceme déšť 😀 Ale je fakt, že ty vedra jsou úmorné....nemám to ráda....já jsem spokojená když je tak 20-25 stupňů. Holky těhulky, lituju vás....musí to být záhul.
My jsme se chtěli kousek projít, ale jen jsem vyšla z baráku,byla jsem durch propoceá a ke všemu zas začali útočit komáři, tal jsme to vzdali....už tak mám nohy jak po neštovicích 😀

jitulik24
12. čer 2010

Ahoj holky, právě jsem se vrátila z práce ☹ . Máme tam 34 stupňů 🙄 . Naštěstí doma máme 25 a to jde. Ještě zítra musím do práce a mám dlouhý týden za sebou 😵 😀 . Za dva dny si zkusím udělat test, 11 den od IUI, ale na zázraky nevěřím 🙄 . Vlastně jsem se s tím smířila, že IUI neklapne a půjde se do minimálky 😉 . Mějte se krásně, já si jdu dát jahody, naši mají úplnou jahodovou kalamitu, tak jim musím pomoct 😀

asmeena
12. čer 2010

jitulik: tak ty jahůdky ti závidím. Dala bych si se smetanou - mniam. Tak si místo toho půjdu dát šopáček 😀
U nás už se začíná černat obloha - že by trošku zapršelo? 😀