Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
14. čer 2010

Holky nejde mi to vyfotit☹ asi jsem blázen, co vidí dvě čárky☹

jitulik24
14. čer 2010

Ve středu budu opět testovat, tak dám vědět. To už by byla čárka silnější. Pořád tomu nějak nevěřím.

misa.patrik
14. čer 2010

Neboj Jituli tehdy jak jsem byla tehu tak jsem taky mela slaboulinkiu carku a vyfotit nesla a pak silila 🙂

jej
14. čer 2010

Jituli, i duch je nadějný!

TAk jsem si konečně opět chtěla vložit to, v jakém jsem týdnu a zse nic. Najela jsem do nastavení, pak do těhotenství a rodina a pak už mě to nepustilo nikam...jsem antitalent....

jitulik24
15. čer 2010

Holky díky za podporu, snad bude sílit.
Míšo, držím palce na kontrolu i tobě Ferdi 😉
Dáši, musíš být pozitivní, určitě budou krásné //, když jsi měla ukázkovou minimálku 😵
Zuzi to jsou náderní broučci 😵 😵 přímo k sežrání 😀
Pavli, tedy to je rychlost, budu na tebe moc myslet, určitě bude vše v pořádku a ty budeš za chvíli těhulka 😉
Posílám fotečku jahůdek, které rostou našim jak houby po dešti 😀 . Budu z nich dělat dřeň 😀

andinka22
15. čer 2010

Hezké ránko holky,
já se dnes chystám na nákupy.
Jituli určitě bude sílit, držím pěstičky. Jahůdky jsou k nakousnutí.
Daisy ty jsi měla myslím teď u minimálky prodlouženou kultivaci, chci se zeptat, jestli se u minimálky za ni připlácí, já se k ní nikdy nedohrabala, takže nevím jak to je. Díky za info. Jak je, už se ti to blíží, přeji krásné // dálnice.
Míšo, Ferdi tak jsem zvědavá na čem se domluvíte.
Juvi ty jsi teď hodně vytížená, že, jak chodíš do práce. Tak se někdy ukaž.
Všem ostatním hezký den. 🙂

pecicka
15. čer 2010

ahoj holky🙂
taky všechny zdravím a přeji krásný den
těm co něco mají tak držím moc palečky 🙂

pecicka
15. čer 2010

jituli-tobě tichá gratulace a neboj, ona bude sílit, obdivuji tě za to, jaké máš nervy, já bych je neměla

jej
15. čer 2010

TAk se mi to podařilo! Jupí! Už mi to ukazuje týdny. Ovšem ukazuje mi to 15.tt. Přitom jsem si do včerejška myslela, že jsem 14.tt (dle minulé kontroly u mého dr. i na genetice), ale včera ten můj dr. pořád operoval se 13.tt, tak jsem z toho úplný jelen...přitom jsem ještě tak o nějaké 3 dny dál než Sukubka a Anet....

sukubka
15. čer 2010

ahoj holky já tak dočítám koníka a koukám že co jsem včera psala tady vůbec není 😕 psala jsem že koukám že je mezi námi zpět kvakuska a že Stephanie na nás hází bobek!
Dneska bude asi pěkně no konečně včera teda byla děsná zima!
Jituli copak to čtu?tichoulince gratuluju!

kvakuska
15. čer 2010

jo jo sukub, kvakuška si přišla zase pokvákat na koníka, ale ňák se nechytám, musím se nejdšív zorientovat co se tu komu událo 🙂

kvakuska
15. čer 2010

ahojda stephi, dík že na mě myslíš, však já také myslím na tebe a na juvi a na brit a na všechny ostatní z koníka, jen ne vždycky má člověk chuť něco vypisovat ... u mě střídavě oblačno, jak kdy 😖

asmeena
15. čer 2010

jitulik: neboj čárka bude sílit a ty jahůdky jsou úplně ukázkové - neprovokuj 😀

ferdice
15. čer 2010

hlasim ze jsem zpatky z Ol, dneska tam fakt bylo malo lidicek a byl tam jen Machac.
nejprve jeste zkusime zavest mrazacky a kdyz by to nevyslo, tak az potom dalsi vysetreni. musim pry bojovat, ja bojuji, jen u nej v ordinaci to na mne vzdy dolehne, ze vypadam jak hromadka nestesti 😠
Jitulik potichoucku gratuluji k // a drzim dal pesti. mnam tak krasne jahody, to je na dren skoro skoda.
tobe taky Daisy drzim pesticky.
jdu pracovat, mejte se hezky holky
Kvakus a ty kvakej casteji 😀

juvik
15. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás aspoň pozdravit 😉 ....a zase pádím ještě na zahradu....furt je co dělat a na koňa není čas 😒
Všem držím moc palce 😵
Kvakus, ahojky 🙂

daisy14
15. čer 2010

Ahojky holky,
Jituš ty tvoje jahody to je vážně provokace, úplně tady nad klávesnicí slintám, mňam!
Jej, jsi šikovná, už vidíme ty tt -super!
Andi, tak doktor mi prodlouženou kultivaci nenaúčtoval, měla jsem strach o kolik to naskočí a nakonec ne, tak jsme moc rádi! Doufám, že jsi dneska dobře nakoupila 🙂
Ferdi, tak to je fajn, že jste se s doktorem na něčem domluvili, aspoň se něco bude dít. A kdy bude nějaký pokus?
Juvik, ahoj, aspoň vidíme, že žiješ a občas nakoukneš. 🙂 Měj se hezky.

hanulinecka
15. čer 2010

Ahojky omlouvám se ,že sem zase vpadám 😉 kolik holky stojí to Bravelle??děkuji já dneska byla na utz tak mě ho píchli jěště i zítra a pak zase utz tak at vím potom koik mám platit
a na tu prodlouženou kultivaci jsme se chtěla taky zeptat takže 3 dny je v ceně a dál je PK??ale myslím že nechavajíPK když je více embryjek?? děkuji

ellaaee
15. čer 2010

Ahoj kočenky. Tak já mám po gen. utz a dopadl v pořádku 🙂 Tak jsem zatím mooooc šťastná i když vím, že stále člověk nemá vyhráno.
Jitulik tichounce gratuluji.
Všechny vás jinak moc zdravím.

andinka22
15. čer 2010

Daisy krásně jsem dnes pokoupila, jsem spokojená.
Juvi tak aspoň že občas nakoukneš. 🙂
Hanuli s PK je to individuální, já teď měla 2 embryjka a mám PK, o tom rozhodne embryolog, no a taky já se k ní nikdy nedohrabala a mudr. chtěl PK aby viděl, jak se vyvýjí embryjka, tak sama jsem zvědavá. PK je pro mě úspěch.

daisy14
15. čer 2010

Elli, gratuluji kvýsledkům, určitě se Ti ulevilo, že je všechno OK.
Andi, tak se pěkně načančej, ať se embryjkům líbíš 🙂 A na kolik hodin zítra jedeš?

micinka22
15. čer 2010

Hanuli jee ahoj .-)) tak držím palce at je hodně dobrejch vajíček🙂) a hlavně teda mimin ve zkumavce 😀 😀 😀 😀 😀
Ella gratulka ke genetice🙂)

hanulinecka
15. čer 2010

Mici děkuji 😀 a nééé ve zkumavce,ale v břichu nejraději myslela jsem že už nikdy OPU mít nebudu a je to tady 😨 😨 😨
týý jo ty už jsi táák daleko za chvilku rodíš 😵 😵

andinka22
15. čer 2010

Daisy to víš že se načančám, abych se jim líbila, jdu na 13hodinu.
Hanuli hodně štěstíčka.

micinka22
15. čer 2010

Hanuli jasně v břichu a mražáku 😀 😀 😀 😀 😀 jj a musí klapnout 🙂))no dneska sem vyřadila první velikosti hadříků...měl by dojít bio prášek tak ho chci vyzkoušet 🙂) přebalovák vyklizenej..ale na to kvantum hader to asi stačit nebude 😅 😅 😅 😅

hanulinecka
15. čer 2010

andi tobě tak jěště víc štěstí když už toho máš za sebou tolik 😵 😵 😵 daisy tobě taky obr štěstíčka na testí 😵
mici víš já ani do mražáku ¨nepotřebuju stejně bych je pak nevybrala když už budu mít druhé dítě 😀 😀 😀 😀 😵 ted jsem optimistická až budu čekat na test budu jak uzlíček nervu,ale co sranda musí být 😀 😀 😵 😵

asmeena
15. čer 2010

andi: na zítra hodně štěstíčka.

andinka22
15. čer 2010

Holky všem Vám moc děkuji, jste zlatíčka. 🙂

stephanie
15. čer 2010

Andi, taky přeji hodně štěstí, ať bojovníčci bojujou!!! 😵
Všechny ostatní moc zdravím, Míša se ani neukázala..
Ellae gratuluji k dobrým výsledkům
Obzvlášť zdravím Kvakusku 😉 😵 , doufám, že nás už nebudeš tak zanedbávat!!!

kvakuska
15. čer 2010

andi tfuj tfuj tfuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤐 😵

kvakuska
15. čer 2010

stephi kva kva kva kváááv 😎