Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
23. črc 2010

@krystofka myslím si že zbytečně stresuješ, oni vědí co dělají, musíme jim věřit. Než půjdeš na transfer, tak budeš mít určitě krásné morulky 😉 . Držím palce 😉 a děkuji 🙂 od neděle se začínám živit clostíkem 😵 😵 jak já se na něj těším 😀

misa.patrik
23. črc 2010

@jitulik24 tak to jsem rada že si to ta mrcha rozmyslela a dorazila... sestru bych neřešila asi si na Tobě léčí svoje problémy a komplexy,vyprdni se na ni teď nemáš za potřebí řešit takove blbiny 🙂
@daisy14 taky to šíleně snáším ty vedra,nezávidim těhulkam musí se trápit,já jsem sice milovník leta ale čeho je moc... 😀
@krystofka pij tu vodu a odpočívej 🙂 Macháč Ti odepíše ale asi zrovna nemůže,minule mi odepsal na mail až 23.30 😀 😀 jinak urodička krásna,vubec se nestresuj tím jake jsou hlavně že jsou 🙂 oni je hezky vypiplají neboooj 🙂

misa.patrik
23. črc 2010

Jinak se chci zeptat myslite si že mi Macháč nasadí ten Prednison?

britka
24. črc 2010

Jitulíku neřeš nic máš být v klidu a nad švigrou neuvažuj aspoň víš co je to za charakter a bez srdce hodně lidí závidí a pak kopou kolem sebe.A nadarmo se neříká nejlapší je rodina na fotce.

misa.patrik
24. črc 2010

@britka jojo to máš pravdu 🙂 je to sice na prd,ale ja mam takove rodinne vztahy a aspon mam klid nikdo mi do niceho neremca 🙂

britka
24. črc 2010

Mišo v každé rodině se někdo najde to je pravda.dnes u mě byla tedy s Vojtíškem už je s něho kus chlapa a ty jeho kukadla jak se kouká to je nádhera.

britka
24. črc 2010

Kvakus už máš koupené barvy a sobokoně už budeš přebarvovat?už toho času moc nemáš 😀

jitulik24
24. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO pred KET 16.7.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET asi 26.7, držíme palce
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 30.7 KO

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

kvakuska
25. črc 2010

@britka kuš babo, nerejpej, nestíhám 😝

kvakuska
25. črc 2010

@jitulik24 jitule já myslím, že v každé rodině je něco, jen někde se o tom mluví a jinde se to drží pod pokličkou ... naše rodina je celkem soudržná, ale také se našly situace, kdy se každej z nás zapřel na svém mínění a nechtěl ustoupit ... ségru jsi si nevybrala, tu máš prostě danou, ale to že je to ségra ještě neznamená, že se musíte stýkat a milovat ... já mám také mnohem lepší vztahy s kamarádkama než s vlastní ségrou, jestli to nebude tím, že kamarádky jsem si vybrala sama 😉

britka
25. črc 2010

kvakus já taky nestíhám.jdu ještě dodělat polévku ☹ No a máme v rodin+ mimčo Adámka dnes se narodil a mě je smutno věřím že mi to vyjde a zadaří se kežby 🙂

jitulik24
26. črc 2010

Ahoj všem!
@kvakuska já vím, že sourozence si nevyberu, když je ségra blbá, tak ať je blbá 🙄 .
@britka určitě to už vyjde 😉 . Taky to znám, když se v okolí narodí nějaké mimi, tak jsem z toho smutná ☹
BERUSKO, LADUS77, FERDI , ANDINKO, STEP, PAVCA3388, JUVIK a odstatní, jak jste na tom holky, kdy půjdete do dalšího boje, už jsem o vás dlouho nic nečetla ☹ . Doufám, že naše řady stimulantek brzy rozšíříte 😉 .
@misa.patrik už se ti ta návštěva u Machače pěkně krátí, za chvíli se posuneš o patra níž 😵
@krystofka dnes by jsi měla mít ET, tak držím palce, ať se embryjkům u tebe líbí.

juvik
26. črc 2010

Ahoj holky,
čtu, ale nějak nemám o čem psát. Řady snažilek nerozšířím....asi ještě dlouho....vůbec se na to necítíme, ani jeden. Spíš se smiřuju s představou, že vlastní děti nebudou a těšíme se na adopčátko. Takže ani konzultaci jsme nakonec teď nějeli.
Jituliku, je mi líto, že to nevyšlo....budu držet palce, aby to teď bylo to pravé ořechové 😉
A s tou ségrou, co na to říct....ale víš co....na každého jednou dojde. Tak se netrap a kašli na ni. Já naštěstí tohle nemusím řešit a musím říct, že s mým bráchou i manželovou sestrou máme super vztahy. Když to tak čtu, tak děkuju, že mám takové příbuzné. Jasně, že se občas rafnem nebo máme jiný názor, ale ne to, co jsi psala ☹

jej
26. črc 2010

Ahoj holky!
Nejak nestíhám dočítat, takže nejsem schopná ani reagovat...jen jsem přečetla Britku...neboj, všechny tyto pocity známe, já jsem svým přátelům děti prřála (to opravdu od srdce) a přitom mi to bylo vždy líto...ale Reprofit určitě pomůže...i když někdy je to čekání nekonečné...(znám to z valstní zkušenosti, my se na těhotenství a vidění dvou čárek načekali skoro 5 let)

Všem holkám, co jsou do boje, přeju moc štěstí!

Juvi, odkládáte to zatím kuliva psychice, nebo se vyskytly nějaké fyziologické problémy? Každý jsme nastavený jinak, to je jasné...ale mě právě psychicky vždycky pomohlo to, že jsme mohli jít do akce a naopak mě ubíjela období "nečinnosti" (když jsm emuseli čekat)...ale chápu, že každý to má jinak a je třeba se rozhodovat dle svých vnitřních pocitů...rozhodně přeju moc síly!

Holky, které dny a časy jsou v Olo v Reprofitu? Díky

juvik
26. črc 2010

Jej, jo, spíš z těch psychických důvodů....už na to vážně nemám po 7 letech a 9 pokusech síly 😖
Taky jsem byla vždycky nervózní, když se nic nedělo, ale teď jsem nějak klidnější, když ty doktory nevidím. 🙂 Tak nevím. Uvidíme za čas. Po miminku pořád toužím, ale nechci to lámat přes koleno.
A víte už, co čekáte? Jestli chlapečka nebo holčičku?

juvik
26. črc 2010

Jo a v Olomouci jsou v úterý od 8.00-14.00, ve středu od 15.00 - 18.00 a v pátek od 11.00 - 14.00. Snad se nic nezměnilo.

jej
26. črc 2010

Juvi, díky! Já tvé pocity úplně chápu...dej na psychiku, ona si hlava řekne sama...

Máme stydlína, můj dr. i dr. Polák (při genetice ve II.trim) se shodli, že ASI holčička, ale nezávazně, nechtěla ukázat... 🙂

andinka22
26. črc 2010

Ahoj holky,
všechny Vás moc zdravím, čtu si Vás, ale tak nějak není o čem psát.
Naše poslední konzultace nedopadla vůbec dobře, takže o tom ani nechci psát.
Jituli já už toho mám za sebou opravdu strašně moc, stálo nás to nemalé peníze a teď si chceme od všeho odpočinout a do dalšího boje se určitě v nejbližší době nechystáme.
Asi před měsícem nám umřel pejsek, tak jsme hned pořídili nového, tak teď máme aspoň psí miminko. 🙂
Juvinko moc Tě chápu, když se opravdu necítíte, tak je to tak lepší, než to lámat přes koleno, však víš, co mám na mysli.
Máte toho za sebou už taky strašně moc, takže cítím s tebou.
Brituško chápu, že je ti smutno, moje dvě kamarádky tento měsíc také psaly, že mají mimčo, tak mi z toho také nebylo nejlépe, ale samozřejmě ne ve zlém, moc jim to přeji.
Všem snažilkám přeji hodně štěstíčka a brzy krásné // dálnice.
Mějte se všechny moc krásně.

britka
27. črc 2010

Je to fakt že každá prožíváme narození miminek v rodině i okolí stejně a všem miminka přejeme a moc protože my máme tu cestičku k miminkům klikatou a věříme že jednou i my budeme mít melé prcky.Za chvíli jedeme do OL a drahá polovička jede se mnou já už jsem přichystaná a on ještě v pyžamu taky to máte doma takové.Já už bych byla na cestě a tak čekám až se vytetelí.

daisy14
27. črc 2010

Ahoj holky, všechny zdravím i když vidím, že tu debata trochu vázne, nj jsou prázdniny tak jste se rozprchly 🙂
Já byla dneska na kontrole, bobek už má 3 cm, 2 ruce a 2 nohy tak je to dobré 😀 I ty nevolnosti se pomalu zlepšují, tak ťukám aby brzo zmizely úplně a já si konečně mohla užívat ten pocit, že su těhotná 😵 Zatím jsem stále doma, co taky v práci, že jo 😉 na další kontrolu jdu až 18.8., tak si doma lebedím.

Dala jsem si do alba dnešní fotku z UTZ, už se těším až dorazí můj muž domů a začnu mu popisovat co je co, protože on to nikdy nepozná 😀

Mějte se hezky, možná teď budu častěji nakukovat co nového, když tu máme dvě stimulky, doufám, že se Kryštofka ozve co a jak u ní.

ferdice
28. črc 2010

ahojte holciny,
hlasim se po dovolene. byli jsme v CR a na konci dovci jsme nechali zavest nase dva zmzliky ci zmrzlice 🙂 tak uvidime, ale tentokrat chodim normalne do prace a snazim se delat jako ze nic. zitra to bude tyden a jsem samozrejme bez jakychkoliv priznaku uspechu.
Jitulik mrzi mne, ze ti to nedopadlo, ale tento cyklus uz bude urcite to prave. Jo a segra je pekna trubka teda, ale co uz nadelas, vsak kvakus to napsala uplne jasne.
Britus snad vcera konzultace byla OK a naleje ti to zase silu zil a bude se neco dit.
Kvakus co bude s tim malovanim konosobaaaaa?
Misa.Patrik vzhuru do dalsiho boje. tentokrat je z tebe fakt citit odhodlani. urcite jste se rozhodli spravne.
Steph mrzi mne ze tva vysetreni nedopadla podle predstav. ale urcite to nebude takove zle jak se prvnim pohledem mohlo zdat a verim ze uspesne stimulujes.
Holky ja taky verim ze se tady postupne vsechny dockame. V mem okoli uz maji kamaradky odrozeno (asi jsem uz fakt stara breca🙂), takze zadny mimis hezky dlouho nebyl a tem co nemaji bych to prala dvakrat tolik protoze jsou to podobni zoufalci jako my 😀

ferdice
28. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda uz jsou u mne 😀
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET asi 26.7, držíme palce
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 30.7 KO

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
28. črc 2010

Krystofko na tebe jsem pozapomnela. V pondeli byl ET? Drzim palce.
A vsem tehulim take, at je vse jak ma byt.

daisy14
28. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus?
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda uz jsou u mne 😀
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET asi 26.7, držíme palce
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 30.7 KO

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

krystofka
28. črc 2010

Ahoj holky, tak ET 26.7. proběhlo v pohodě a dva bobísci jsou u mě. Včera mi přišel mail, že pět jich máme v mrazáčku, takže, další pokusy by snad byly lehčí. Testovat mám 9.8. a budu se snažit to dodržet, jinak jsem už včera byla v práci a zítra jdu tase, stejně jako v pátek, sobotu a celý další týden. Už jsem tu psala, jaká je u nás finanční situace, takže musím makat.

jitulik24
28. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus?
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 30.7 KO, držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
28. črc 2010

@krystofka tak to je skvělá zpráva, držím palce aby se mimáčkům u tebe líbilo 😉 😉

@ferdice tedy ty umíš překvapit, ale mile. Také držím palce, aby to klaplo 😉 😉

ANDI, JUVI, vím jak se holky cítíte a jak psala JEJ, mě by ubíjelo to nic pro to nedělat, ale každá jsme jiná. I tak na vás moc myslím a pevně věřím, že se těch miminek dočkáte, všechny se jich dočkáme, vždyť si to zasloužíme 😉

@daisy14 fotečka se opravdu povedla, mimi je fotogenické 😀 .

Holky, tak jedeme v pátek za Machačem do Brna, protože v Olomouci nebude. Tak si uděláme pěkný výlet a snad bude pro nás mít Machač dobré zprávy v podobě zrajících folíků 😉. Pevně jsem se rozhodla a pokud to bude možné, nechám si zavést dvě embryjka, prostě budu riskovat 😲 . Jen doufám, že se mi podaří přesvědčit Machače 😉, použiji můj extra smutný výraz a to by na něj mělo zabrat, ne 😀 ? Včera jsem šla parkem, a domů jsem přišla s takovou depresí ☹ . Všude hejna mamin s kočárky a na mě to zase padlo 😢 ☹ . Tak parkem hned tak nepůjdu ☹ JÁ CHCI TAKÝÝÝ MÍT MIMI!!!! Já vím, to tady chceme každá ☹ , ale MIMINO BUDE, pořád si Machačova slova opakuji, tak snad to tak opravdu bude.

andinka22
28. črc 2010

Jitulko promiň, ale asi jsem to špatně napsala, nebo jsi mě špatně pochopila. My se snažíme už strašně dlouho a já pro mimi opravdu dělám maximum. Snažíme se cca přes 5 let a asi 3 roku jezdíme do CARU a myslím, že toho mám za sebou opravdu hodně a v mezičase než jsem šla třeba na další minimálku, tak jsem to vždy zaplácla IUI, takže já měla spíš kolotoč, mimimálka, IUI, mimimálka bez narkózy, což vajíčko jsme chytali s mudr. cca 3 měsíce, protože někdy byl folík prasklý, jindy prázdný, někdy už jsem měla 9.den po ovulaci, moje tělo si dělalo, co chtělo i mudr. je ze mě už nešťastný. takže opravdu maximum. Nyní nám navrhl několik variant, ale ty jsou moc těžké na rozhodnutí, takže až se budu cítit mám mu písnout e-mail. Ale to zatím opravdu počká.
Tobě moc přeji brzy krásné // dálnice.
Všem ostatním snažilkám držím pěstičky.

jitulik24
28. črc 2010

Andi, však já neříkám, že pro to neděláte maximum 😉 . Každá z nás pro to dělá maximum 😵 . To si tvoje tělo opravdu dělá co chce ☹ . Já si stěžuji, že jdu na OPU až 15 den, ale mám být vůbec ráda, že nějaká OPU je. Takže jestli jsem tě nějak ranila, tak se moc omlouvám, myslela jsem to dobře, promiň 😅 😔 .

andinka22
28. črc 2010

Jitulko to je v pohodě, to je jasný že všechny tady pro mimi děláme maximum. No já jít na OPU 15 den, tak to nehrozí, to už by neměli co odsávat. Moc držím pěstičky a v pátek na UTZ hodně folíčků. 🙂