Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
12. říj 2010

escada mám s tebe moc rasost,opravdu!!!!Držím pěstičky aby se co nejdřív zadařilo!!!!

escadka
12. říj 2010

@sukubka děkuju moc, to by bylo, aby nebylo, když na mě všechny tak moc myslíte, jste zlatíčka všechny 😵 .
A jak tobě se daří, Šukubko? Co miminko, taky kope jako u Jejky 😉?

sukubka
12. říj 2010

escada daří se mi dobře,akorád mě děsně všechno bolí,ale za to vše to stojí a pro mimi vše.ale už bych chtěla mít bobka u sebe!!!!
moc ti od srdíčka přeji,aby se vám co nejdřív zadařilo a tu bolístku co sis zažila to aspon trošku zalepilo.Tak stejně to přeji stephanie ale ta to ví!!!!

ladus77
12. říj 2010

Ahoj holky, tak pozitivnim zpravam moc gratuluju, hlavne Britus, hlavne ze tam je to jedno a to urcite vydrzi az do stastneho konce 🙂
Eskadce drzim palce, zvladas to super a pristi mesic to jisti!!!!!!!
A Katap, tobe posilam pohlazeni, mimodelozni to nebude a navic bych jeste nehazela flintu to zita, treba se to tam jeste objevi, tys nebyla u Machace, treba ta doktorka mela horsi ultrazvuk. Jeste to nevzdavej! 🙂
Jituliku, hodne stesti na zitrek, srdicko bude, ja se taky bala, to vis ze jo!!! A porad bojim, ale musime nasim bobaskum verit ze jsou ok.
Tak dobrou holky!!!

juvik
13. říj 2010

Ahoj holky,
gratuluju k dobrý zprávám 😉
@escadka jsi silná ženská.....přeju, ať tenhle pokus, je ten pravý až do konce 😵
@britka super, gratuluju k srdíčku 🙂 A ještě jedeš za Machačem nebo už ne?

@katapola je mi to moc líto ☹ ....držela jsem ti palce...ale jak říkala dr., tvoje léčba je určitě ta správná a povede k mimi 😉 Opatruj se!!!

stephanie
13. říj 2010

Dobré ráno holky,

BRIT, moc gratuluji, to je super 😵 😵 😵 , manža tě teď určitě nosí na rukou, co? Hlavně se opatruj
KATAPOL, to je mi moc líto, to jsou fakt podpásovky...Kdybychom už měly jistotu, že těhotné jsme, když objevíme ty //...Jinak Malíčková už odepslala, v mém případě rozhodně imuno doporučuje...Tak se drž holka...
MISA:PATRIK, tobě už se blíží hysterka, zase budeš o krok dál
ASMEEN, to je šílené, jak to sletělo, já pamatuju, jak jsi testovala a ty už budeš co nevidět rodit...Tak držím palečky a už se těším na fotky malé...
ESCADKA, taky tě obdivuji, jak jsi silná...Přeji moc štěstíčka 😵

Všechny ostatní zdravím a přeji hezký den

jitulik24
13. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem se i já po 12 dnech čekání dočkala KO. Jsem opravdu hodně zvědavá jestli to psychicky do té 15 hodiny vydržím, protože mám nervy v háji. Dokonce je mi špatně od žaludku z nervů. Manžel mě pořád utišuje, tak snad bude mít pravdu a bude vše v pořádku.

jitulik24
13. říj 2010

Holky, chci se zeptat, kolik stojí fotka z ultrazvuku u Machače?

asmeena
13. říj 2010

@britka držím pěstičky, ať to tak pěkně vydrží těch 9 měsíců 😵 Já taky krvácela jeden den, tak mi taky odešlo asi jedno embryjko. A teď budu ráda, že to budu zvládat s jednou beruškou.

asmeena
13. říj 2010

@jitulik24 já jsem za fotku platila 100,-

kamka1402
13. říj 2010

@jitulik24 Uvidíš bude to vše v pořádku 😉
brituš ani nevíš jakou mám z toho radost, 🙂gratuluji

jitulik24
13. říj 2010

Holkýý Květoškovi už krásně bilo srdíčko a měříme 14mm, odpovídáme 7+5tt. Jsme šťastní jak blešky. Až dorazíme domů, tak sem dám fotku

escadka
13. říj 2010

@jitulik24 Jitulinečko, tak to je úžasná zprávička, moc moc gratuluju a už se těším na fotečku 🙂, pohlaď mimísko za mě 🙂

jitulik24
13. říj 2010

Naše první fotka 😀

escadka
13. říj 2010

@jitulik24 to je ale krásnej drobeček, tak ať se má hezky k světu a roste jako z vody 🙂

asmeena
13. říj 2010

@jitulik24 To je krásný Květošek, tak si těhulkování užívej a opatruj ho jako oko v hlavě. 😉 😵 😵

jitulik24
13. říj 2010

@escadka @asmeena děkuji 😵. Machač říkal, že se mám šetřit, tak ho poslechnu 😉. Bylo úžasné sledovat jak mu tluče srdíčko i manžel to hned poznal 🙂

milusiaw
13. říj 2010

@jitulik24 je to krasna fotka!
Ja pondeli jdu do Fertimedu po snehulku, je to muj 10 d.c.Nevim jak to dopadne, a tak budu se objednvat k Reprofitu.
Jaka je tam objednaci lhuta? Na prvni navsteve v klinice musi byt oba partnery nebo staci az budu sama?

ladus77
13. říj 2010

@jitulik24 ahojky, parada, moc gratuluju k mimi i k fotecce, setri se a uzivej si to!!! My taky platili 100,- ale za tu radost to stoji. Kdy pujdes priste, nebo uz te odvelel na gyndu?
Ja jsem ted zatahla za zaclonu, asi nejak moc a podarilo se mi urvat jednu nozku od garnyze co to drzi ve zdi, takze mi to spadlo na hlavu a pak jsem jeste lezla na okno, abych to vyhakla z te druhe, protoze to viselo jen na ni, tak aby se neurvala taky, fakt sikula, snad to manzel opravi. Jdu si pustit TV, tu uz snad nepokazim 😀 😝

jej
13. říj 2010

Jitul, paráda!!

Milusiaw, mysím, že na té konzultaci stačí, když jsi tam ty. Ale záleží na vás...asi je vždy lepší, když to slyší oba, ale pokud má manžel práci, že se neurve, tak rozhodně stačíš ty.

Steph, fajn, že jsi dala o sobě vědět! Jak je?

Sukub, Anet, "spolubojovnice" skoro na den. TAky se cítíte jako velryby? 🙂 a co teprv Asmenka?

krystofka
13. říj 2010

@jitulik24 Jitulko, moc, moc gratuluju...já jsem si zašla včera na krev, HCG bylo 14 dní po KET 482..tak nevím, nejsem z toho moudrá.

kamka1402
13. říj 2010

@jitulik24 gratuluji no vidiš a takové nervy to byly, ta fotečka je úžasná 🙂

kamka1402
13. říj 2010

@milusiaw na první konzultaci jsem byla s přítlem, na druhé v reprofitu už sama záleží to jen a jen na tobě ,ale je to pořád stejné.

asmeena
13. říj 2010

@krystofka já měla 12 dní po ET Hcg 132 tak to by snad mohlo být dobré, ne?
Mám kamarádku co byla taky u jedné gynekoložky na UTZ a ta jí řekla, že má jenom cystu a jinak bohužel nic a pak jela raději ještě na kontrolu do Reprofitu a Machač tam bublinku viděl a teď už je taky v pokročilém stádiu těhulkování. Takže nehaž flintu do žita. Moc ti držím pěstičky.

krystofka
13. říj 2010

@asmeena Děkuju, musím přestat stresovat, nebo si to všechno přivolám.

asmeena
13. říj 2010

@krystofka já věřím, že ta doktorka se sekla a Machač tě na UTZ určitě potěší 😵 Posílám ti těhubacilky a všem co to potřebujete taky xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😵 😵 😵

krystofka
13. říj 2010

@asmeena Na UTZ jdu 26.10......to budou nervy do té doby.

asmeena
13. říj 2010

@krystofka to si piš, že budou, ale uvidíš, že to bude stát za to. 😉 Musíš tomu pořád věřit.

daisy14
13. říj 2010

@jitulik24 Jeětě jednou gratulace ke krásnému Květoškovi, ať se Tě drží! 🙂
@krystofka máš na testu // a krásné HCG, tady není co řešit, jsi jasná těhulka! gratuluji! 🙂
@ladus77 Ty jsi číslo, doufám, že nemáš na hlavě bouli 😀

Všechny zdravím, já jsem po dnešní kontrole zase o něco klidnější (na chvíli 😉 ): Stavila jsem se do práce, mrknout na kolegyňky a jsem ráda, že jsu v klidu doma 😵 Dneska jsem pěkně zdrbla s kámoškou a mám už slíbených pár věcí na půjčení, tak aspoň nemusíme všechno kupovat. O víkendu budeme malovat obývák a ložnici, já teda budu jen ukazovat, kterou barvu na kterou stěnu 😀 a vařit kafe, ale aspoň mimčo přide do čistého.

daisy14
13. říj 2010

Holky těhulky, poraďte, v jaké poloze spíte? Já mám posledních pár dnů problém usnout, bo mimčo začne řádit, zrovna když jdu spát. Převracím se zleva doprava, ale nějak to nepomáhá. Uvažuju, že si pořídím kojící polštář, ke kterému se přitulím 🙂