Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

elis84
23. srp 2011

@gammaray Ahojky, děkuji za info 🙂 . Jsem napnutá co nám toho 6.září řeknou. Jak tady čtu tak si každý dr.Machače chválí a dostane od něj jiné informace než třeba ve fakultce. Snad se na nás taky usměje štěstí.Dlouho jsme doufali že nám to půjde samo a tak proto nemáme vyčerpaný žádný pokus. Je mi 27 - takže už mám nejvyšší čas. Všichni mě straší že ten pokus stojí přes 100 tisíc. Nechce se mi věřit že zaplatím tolik a pak neotěhotním nebo tam se něco platí a když je to úspěšné tak se doplácí zbytek - něco takového jsem i četla .Dali by jsme s manželem i víc ale kdyby člověk věděl že to vyjde .Musíme doufat. Budu si muset dělat u doktora poznámky 🙂 jsem totiž strašpytlík co se týče doktorů po tom co jsem zažila v dětství a jak jsem z nich nervózní tak se ani nezeptám co vše mě zajímá. Ještě že jde se mnou manžel. Vám se daří ?

aneta1199
23. srp 2011

Elis84 - s těma penězma to je trochu jinak. Levná záležitost samozřejmě není. Já platila ve Fertimedu za první IVF 26 tis., za KET 9 tisíc. Nevyšlo to. V Reprofitu to doktor Machač zahájil minimálkou za 16 tisíc a naše štěstí už má osm měsíců. Do budoucna mám ještě dva pokusy na pojišťovnu.

gammaray
23. srp 2011

@aneta1199 tak to si teda dar.oocyty měla hodně levné...,no asi to má každý car trochu jinak-cenově.

aneta1199
24. srp 2011

já ale neměla darované, promiň, to jsem přehlídla...

gammaray
24. srp 2011

@aneta1199 neomlouvej se,ale fakt se mi to zdálo levné 😀 ovšem ten ket za 9000,tak to jsi mě šokla....asi se to zvedlo,ostatně jako vše 😀 😀

carlik
24. srp 2011

Ahojte holky, chodím také Dr. Machačovi, ale teď už s bříškem 😉 Jinak musím se přidat, že je to opravdu Pan Doktor a snaží se každé z nás pomoci skoro za každou cenu, aniž by jste se museli zadlužit na "dosmrti". A ceník v RF opravdu navyšovali, však sestřičky Ti @elis84 Ti ho při první konzultaci asi také dají. Ale u těch darovaných oocytů budete muset počítat s vyššími cenami, ikdyž něco pojišťovna proplácí. A bohužel je to jako se vším, ikdyž zaplatíš statisíce, nikdy nic není jistý.Ale je tam aspoň ahodně větší pravděpodobnost mimi. Já jsem toho příkladem, že mi to vyšlo hned napodruhé 🙂 Tak přeju hodně štěstí a ať jste v RF spokojeni jako já.

carlik
24. srp 2011

@escadko a co Ty? Ještě nemáš termín ve FN na císaře? Ptám se jen proto, že doufám, že v lednu budu řešit to samé 😉 Jinak máme docela podobný osud, tak jsem Tě tu sledovala dlouho a byla jsi takový můj vzor, že ikdyž jsme dopadly úplně na dno, tak se musíme vzchopit a zkoušet to dál.... Tak přeji hodně pohodový porod a ať je z vás brzy šťastná rodinka 🙂

escadka
24. srp 2011

@carlik ahojík 🙂, do porodky nastupuju dnes ve 2 hodiny a zítra ráno v 8 bude ten náš poklad už konečně s námi 🙂. Je mi moc líto, že tě potkalo to stejné a jsem ráda, že si to nevzdala a v lednu se toho svého uzlíčka dočkáš taky 🙂. Užívej si krásně těhulkování a moc moc se opatruj.

carlik
24. srp 2011

@escadko tak to jsem se zeptala v pravou chvíli koukám 😉 Budu zítra na vás myslet a určitě všechno dobře dopadne!!!! Pak jak budeš moct podej hlášení, ať máme taky velkou radost a slzy na krajíčku 😉

kata1145
24. srp 2011

Ahoj holky, chtěla bych Vás pozdravit a poradit se s Vámi... absolvovali jsme 1. IVF ve Fertimedu, manžel tam má zamražené spermie. Prosím nevíte, jestli je možné, abych 2. IVF už mohla absolvovat v Reprofitu s tím, že by se zamražené spermie nějak daly do tohohle centra "převést"? Ve Fertimedu už bych druhé IVF nechtěla mít ☹ a zase představa, že by manžela měli znovu operovat (měl TESE), není to hrazeno pojišťovnou, tak se platí 15tisíc...tak přemýšlím nad touhle variantou toho převozu... budu moc ráda za vaše rady, aspoň mě to nakopne k pozitivnějším myšlenkám ... díky

misa.patrik
28. srp 2011

@kata1145 Ahojík 🙂 tak s tímhle Ti asi neporadím ale asi by bylo nejlepší zavolat třeba do Reprofitu a zeptat se na to zda by to šlo 🙂

daisy14
30. srp 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
BOBULINKA74-2x otěhotněla přirozeně-mimoděložní těhotenství. Plán minimálka
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ABIG- 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (1x IVF Fertimed, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)
MILUSIAW - 2 mimi po minimálce, TP prosinec 2011 (6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu - vše negativní).
ELLAAEE – 1 mimi přirozeně, TP únor 2012 (Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm)
HEXELUCKA- 1 mimi po minimálce, TP březen 2012 (2x IVF-negativní)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg a 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,60kg a 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg a 48cm, 2,65kg a 46cm).Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,50kg a 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,20kg a 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3,0kg a 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45kg a 49cm
DAISY14 - Peťka 9.2.2011, 2,90kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm
LADUS77 - Štěpánek 14.4.2011, 3,60kg a 52cm
KRYSTOFKA - Radimek 7.5.2011, 2,71kg a 46cm
JITULIK24 - Karolínka 30.5.2011, 4,40kg a 51cm
JUVIK - Matoušek 8.8.2011, 3,28kg a 51 cm
ESCADKA – Sofinka 25.8.2011, 3,85kg a 52 cm

daisy14
30. srp 2011

A máme tu další mimi! Gratulace Escadce a Sofince! 😵

carlik
30. srp 2011

Také se přidávám k velké gratulaci Escadce a Sofince a hlavně ať jste šťastni 🙂 A jak se sžíváte, už jste určitě doma viď? Já byla dneska na KO u Štěpána a asi to taky vypadá na holčičku...všechno OK akorát musím pořešit internu kvůli vyššímu tlaku a bolení hlavy ☹

juvik
30. srp 2011

@escadka moc, moc gratuluju k Sofince....je to kus ženské 😵
Těším se na zprávy od vás, jak se máte. 😉

abig
30. srp 2011

@escadka
Taky se přidávám ke gratulaci. Nakukuji, kdo se ozve, co za krásnou slečnu Escadka ukrývala v bříšku.
Takže holky, hodně zdravíčka, ostatní příjde samo. Hezky se zžíjte a užívejte si !!!

jej
30. srp 2011

Escadko,
no gratulace velikááá! No to jsou míry, panečku! 🙂)

escadka
30. srp 2011

Všem strašně moc moc děkujeme za gratulace, je to zatím hektické, i když žádné výsledky za mnou vidět nejsou 🙂, takže vkládám na rychlo fotečky a pisnu, jak se trošku zaběhnem. Ještě jednou moc děkuju 😵

carlik
31. srp 2011

@escadko máš tak krásnou prinzezničku 😉 Přeju rychle zaběhnutí a ať je hodňoučká i nadále 😉

jitulik24
31. srp 2011

@escadka Jééé obrovská gratulace 😵 !!! Přeji Sofince hodně zdravíčka a štěstíčka 😉 . Tedy taky to je pěkný kus ženské 😉 🙂

pecicka
31. srp 2011

@juvik velikánská gratulace k Matouškovi, at jste oba zdraví a dělá ti jen samou radost
@escadka a tobě taky moc moc gratuluji, je to užásné, holky at jste zdravé a rostete do kráásy 🙂

pecicka
31. srp 2011

holky dlouho jsem tady nebyla a koukám, že se tady pěkně rodí, tak těm co to mají ještě před sebou držím palečky a myslím na vás, at vše dobře dopadne 🙂

ladus77
31. srp 2011

Je holky, my jsme se vratili z dovolene a tady takove krasne zpravy!!!
@juvik
@escadka - velike gratulace k mimiskum, at vam delaji jen a jen samou radost!!! 😀 Jste sikulky jak jste to zvladly! Tak si to materstvi moc uzivejte... 😉

holino
5. zář 2011

Hezké babí léto všem a těhulkám a maminkám moc gratuluji
moc se omlouvám že vám sem lezu ale chtěla bych se na pár věcí optat ohledně reprofitu a Mudr Machače 🙂
Dlouho jsme se kopali a nějak nevěděli které centrum vybrat ....v první moment jsme uvažovali nad unica a Fertimedem ....ale jak čas plynul narazili jsme na reprfit 🙂 no a možná i proto že tady je takový úspěch a všichni chválite repfofit a Mudr Machače ....asi je rozhodnuto 🙂
Moje otázka (možná trošku hloupá) ale zeptám se na rovinu ......chtěli bychom jít právě a jen k Mudr Machačovi ....mohl by mě tady některá z vás dát kontakt na objednání přimo u něj ?? ....a třeba taky nějaké to info jak dlouho to trvá a jak to všechno od prvního objednání probíhalo ......??? ....snažila jsem se to tady načíst ale téměř 700 stránek je fakty moc 🙂) .......at to tady nějak zbytečně neblokujem ....když tak prosím pište do Ip DĚKUJI
jinak jen tak pro obraz co se týká nás ....u manžela zjištěna azospermie ....po pozdní operaci nesestouplého varlatka ☹ ....máme zasebou už i genetiku ....u mě pravděpodobně nedochází k vulaci ....takže závěr po dvou letech (ano ano táhlo se to dva roky) je žádanka do CARU ☹ .....
DOUFÁM ŽE I U NÁS TO BUDE USPĚŠNÝ A MY SE NAŠHO SNU A PŘÁNÍ DOČKÁME
DĚKUJI ZA INFO

abig
6. zář 2011

@holino
Ahoj. Nevím odkud jsi, ale pokud si zavoláš do Olomouce a poprosíš sestřičku, že by jsi chtěla jen a jen konzultaci s mudr. Macháčem, tak tě objedná k němu. Má toho sice hodně, ale třeba se najde skulinka a dostaneš hezký termín. Já chodila jen k němu a nikdy jsem dlouho nečekala na termínek.

abig
6. zář 2011

Dneska jsem byla na KO, rodit se nechystáme :o)) Pokud neporodíme dříve (dnes jsem 37+1), tak týden před porodem do porodky a kvůli těhucukrovce vyvolávat porod. No, nadšená nejsem, ale dneska jsem se trochu uklidnila, protože dle UTZ mi malý přibíral skoro 250g týdně, takže by byl moc veliký, ale od minula přibral necelých 100g, tak je to tak akorát.
Zrovna si dělá místo v bříšku, má ho tam málo :o))

daisy14
6. zář 2011

@abig Koukla jsem, že odhad váhy mimča už je přes 3 kila a to máš ještě tři týdny před sebou 😵 Tak držím palce!

elis84
6. zář 2011

@aneta1199 Ahojky , to je super že se Vám tak zadařilo. Dnes jsem byla v Reprofitu poprvé a byla jsem překvapená jak úžasný přístup tam mají.Nedá se to s FN srovnat. Nakonec nám řekli že máme x možností jak otěhotnět i když s darovanými vajíčky.Takové možnosti nám ve FN nedali. Začínám s pilulkami a uvidíme.Snad budeme mít štěstí jako vy.

elis84
6. zář 2011

@holino Ahojky, já byla dnes poprvé v Olomouci u dr.Machače - tedy konzultace probíhá poprvé s dr.Souškovou-úžasná lékařka - na cokoli odpoví a poradí a poté s dr.Machačem. Volala jsem tam a termín mi dali za necelé tři týdny takže super.Jsou tam opravdu příjemní a hodně nám dodali energie.Jsme z jejich přístupu nadšení zato FN nás opravdu jen vystresovala.Snad se nám to všem podaří. Držíme palečky

holino
7. zář 2011

@abig Ahojky ...než se rozepíšu držím všechny prstíky co doma máme at jste s mimiskem v pohodě a i porod dopadne na jedničku 🙂
Jsme z Havířova - kousek od Ostravy takže Olomouc je asi tak dvě hodinky cesty 🙂
@elis84 a @abig holky děkuji za info jste zlatíčka páč já si už připadala místama fakt jak bezradný blázen .....i když se s malo idma o tom bavíme tak ale od těch co to ví jsme jenom poslouchali proč se jako neumíme rozhodnout kam zavolat že to přece nemůže bejt tak těžké .....ale pro nás fakt jooo tak moc si oba rodinu přejeme tak dlouho na ní čekáme ....a nakonec se dovíme tohle .....takže to nebylo tak jednoduché jak to na první moment vypadá ....ještě teď máme z toho všeho trochu obavu ....ale to je asi normální 🙂 ....no nakonec jsme rádi že jsme ještě nikam nevolalk 🙂 ....a že jsme přišli ještě na variantu Reprofitu .....tak holky pevně doufám a věřím že i my budeme spokojení a za čas stejně štastní rodiče jako vy 🙂)
....že je tam takový přístup jaký popisujete jsem děsně ráda -....právě něco takového potřebujeme .....od mala jsem si těch doktoru užila až až tak mi to teď v dospělosti nedělá dobře a i když jim důvěřuji na první mooment vypadám vyplašeně nedůvěřivě atd atd ....ale to asi nejsem jediná ......
jEŠTĚ se teda zeptám jak "přesně se objednat ....nechci jen konzultaci spíš už přímo at to vede k nějakéu řešení 🙂
HOLKY DĚKUJI .....KDYŽ TAK DÁM VĚDĚT JAK TO S NÁMA VYPADÁ