Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
31. pro 2011

Ahojte ženský, všem co si na mne pamatujete přeju šťastný a veselý nadcházející rok a těm co mě neznají to přeju také ... ať je každý váš den v novém roce něčím krásný nebo vyjímečný 😎

ladus77
1. led 2012

Ahojky holky, taky se pripojuji s pranim vseho nejlepsiho do noveho roku, hlavne at se vam vyplni to co si nejvic prejete!!! 😀 😀 😀

carlik
2. led 2012

Ahojte holky v novém roce! Všem, co se chystáte letos do dalších pokusů, přeji ať už konečně se usměje štěstí i na vás!!!!! Na mě se to moje štěstíčko usměje 11. 1., kdy mám termín císaře. Tak snad to do té doby vydržím, když je to takový super datum 🙂
A maminkám přeji ať si krásně užíváte s miminkama i ten letošní rok 2012 🙂
Escadko, co ty jak se daří s malou? Už jsi tu dlouho taky nebyla....

katapola
2. led 2012

@britka Díky, také ti budu držet pěsti.

bucho
3. led 2012

Ahoj,ráda se k vám přidám.Je mi 38let z prvního manželství mám dva syny 17a16 let.S druhým mužem se již 10let snažíme o mimi.Manža má z prvního manž.taky syna18,ale spolu nám to jaksi nejde.Máme za sebou hoooodně.Zkoušeli jsme mojžíšovou,astrology´,léčitelé.Vypila jsem hektilitry čaje na podporu těhotenství,různých kapiček,výluhů,prášků a jiných preparátů máme oba plné zuby.Měli jsme několik inseminací,3krát IVF,jednou KET,jednou darované oocity,prošli jsme snad všemi vyšetřeními co jsou a nic.Stálo nás to jen spoustu peněz a nervů.Tak jsem to hodila za hlavu a dva roky dělala,jako že nic.No a ted jsem si řekla,sakra máš poslední možnost.No a našla jsem na netu,že existují nativy aminimálky-v CAR mi nikdy nic neřekli,jen tahali peníze.No máme za sebou první dvě návštěvy v Reprofitu v Olomouci u dr.Macháče a jsme nadšeni a natěšeni.Krom manžova hodně špatného sperm.nevidí vůbec žádný problém-děloha,hormony,vaječníky-vše je naprosto vpořádku-dnes beru první den clostík bude následovat punkce vajíčka,oplodnění a zavedení embria-nativ?Jsem nadšena jak přístupem,tak cenou.Ještě jsem nepročetla celou vaší diskusi,tak nevím....pište komu se to po dříve prodělaných nezdařených IVF povedlo s minimálkou,nebo nativem.Budu to zkoušet,dokud se to nepovede,ale nejpozději do čtyřicítky.Držte palce.... 😉

escadka
4. led 2012

@carlik ahojík 🙂, všecičko nej v novém roce a supr pohodový a rychlý císařek, jsem moc ráda, že ti ho přiklepli a že jste to dotáhly společně až do 40 týdne 🙂 - já šla 38+4. My sem podle mě všechny chodíme, jako na koníka, ale jak máme každá svůj fotoblog, tak si píšeme všechny věci tam. Máme se Sofinkou skvěle, je strašně moc hodňučká, já stále poctivě odsávám, takže jsme pořád jen na mateřince a moc nám to prospívá, už má přes 7 kilo. Však mrkni na fotečky. Doufám, že i ty, až se ti drobeček narodí, nakonec nějaký fotoblog založíš a budeš tam dávat fotečky, už se moc těším, až vás uvidím. Už zbývá jen pár dní, tak si to pořádně užívej, pak je chvilkama opravdu smutno po bříšku, ale časem to přejde 🙂. Tak ať se ti jizvička rychle hojí a vše je jak má být 🙂.

carlik
4. led 2012

@escadka to jsem ráda, že se máte krásně a užíváte si to s princeznou 🙂 je nádherná v tom růžovým. Já taky doufám, že budu mít tak hodňoučkou holčičku, když jsem si musela vytrpět tolik toho... a vlastně 10. 1., když budu mít nástup, tak to bude 11 měsíců, co jsem tam rodila "Edíka", takže mám fakt štěstí, že ještě ani ne do roka, se nám zadaří mít nový zdravý miminko 🙂 Budu vlastně 38+3 a po bříšku mi snad ani moc smutno nebude, teď ten poslední měsíc je dost náročnej 😒 hlavně ať je to rychle za mnou, bolest minimální a starosti žádný (hlavně mám strach, že bych nemohla kojit)
Tak se mějte krásně a já se pak ozvu, pa

escadka
4. led 2012

@carlik tak to máme skoro úplně stejně, já dvojčátka potratila 5. 9., 4. 9. jsem měla termín se Sofi a nakonec to bylo 25.8., takže téměř taky do roka a do dne 🙂. Jaký máte vybraný jméno, asi si to už psala, ale už si to nepamatuju, promiň. Neboj, všechno zvládneš, myslím, že jak máme už něco za sebou, tak se to pak nějak líp všechno snáší, jizvička se dá bolestí přežít, myslím, že pořád lepší než sešitej spodek a mlíčko bude a jestli malá nebude lenoška jak naše Sofi, tak mlíčko bude a jinak odsávačka to jistí, já denně odsávaám přes litr mlíka a když chci, může ho být i víc a je to na pohodu, pro mě lepší jak kojení, takhle vidím, kolik malá vypije, jí 5x denně a myslím, že i pro to je tak hodná, že je prostě důkladně a bez dřiny napapaná 🙂, i když určo jsou zase holky, které milují kojení, mě to nedělalo dobře už v porodnici. A je to rychlovka, já šla hned v 8 ráno, manžel zůstal na chodbě a za 20 minut už šel s malou do ošetřovny, mě pak ještě zašívali, jen malou jsem viděla asi tak 5 vteřin, jediná nevýhoda, ale pak ti ji nosí pravidelně na JIPku, tak se nabažíš pak 🙂. Tak držím palečky a těším se na zprávičky o malé a o tobě 🙂

carlik
4. led 2012

@escadka jo, jo, máme to stejný s tím do roka a do dne, pamatuji si to, jak jsem tu tvoji bolest prožívala a pak přišla ta moje velká rána ☹ No a už 20 let toužím po Kristýnce, takže nemůžu dát jiný jméno 😉 Leda že by se Polák se Štěpánem sekl 😒 Já ještě nevím v kolik půjdu na sál, v papírech mám 9.30 ale prej se to dozvím až ráno, jak to bude všechno probíhat ten den. Určo se pak ozvu, pa

maja3.s
6. led 2012

@bucho ...nám se to povedlo 😉 po šesti letech snažení a všemožných pokusů (stejně jako ty...čaje,kapičky,akupunktura,léčitelé...)několika IUI, IVF a minimálek...se nakonec při té poslední zadařilo a máme krásnou holčičku. Je to boj, chce to hodně sil pevné nervy a taky plnou peněženku 😒 ale výsledek je náááádherný 😉

silvie_z
11. led 2012

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá byla na ultrazvuku u dr. Poláka s dvojčaty a jestli vám udělal 3D fotky. Byla jsem u něj před Vánocemi (20tt) a říkal, že u dvojčat se 3D málokdy povedou ☹ Docela mě to mrzí, ráda bych je měla. Neobjednávaly jste se třeba později? Díky moc a držím palce snažilkám 🙂

bucho
11. led 2012

Ahoj,tak já včera byla na UT a mile mě překvapilo,že jen po clos..mi narostlo 6 vajíček.V pátek ještě jeden UT a snad v neděli odběr v Brně a následná kultivace.Prý se co a jak domluvíme,až na místě.Po těch všech IVF.....mám z toho neuvěřitelně dobrý pocit.zatím jsem zaplatila pouze 30kč-předtím peníze jen lítaly.tak držte palce,aby vajucha dobře dorostla,pěkně se oplodnila,dělila a uhnízdila.Budu informovat.

aneta1199
12. led 2012

Ahoj bucho, držím moc palce.Já jsem u Fertimedu byla taky neúspěšná (1xIVF a 1xKET) a jen se platilo. V Reprofitu se to podařilo u první minimálky. Ale nezoufej, jestli ti to tady nevyjde napoprvé. Pamatuj že tady to vyjde vždycky!!! (i když někdy se musí trošičku počkat) A už jen ten jejich přístup dělá hodně. Psychika dělá divy. Rozhodně nemáš pocit, že to je továrna na peníze jako někde jinde.

bucho
13. led 2012

ahoj holky.Tak jsem dneska byla na UT a ejhle dvě z mých šesti folyklů už nejsou,tedy jsou,ale tam kde je nechci mít-nejspíš už praskly a putují.Zůstaly mi na jedné straně dva15 a na druhé straně jeden15 a jeden 17.Na odběr jdu v pondělí ráno.mám docela strach,aby tam nějaké folykly zůstaly.Myslela jsem,že už jsem zkušená umělačka,a že to tentokrát nebudu moc prožívat.Ale asi čím jsem starší,tím hůř to zvládám....Jinak celkem fičák v to pondělí-mudra říkal-tak už jste můj 9 odběr na pondělí.Tak,která tam jdete taky?

escadka
16. led 2012

@carlik ahojík, tak co, už je maličká na světě, viď 🙂? Jak si to užíváš, maminko? Všechno proběhlo v pořádku? Doufám, že ano. Dej nám vědět a pošli fotečku, ať se můžeme pokochat 🙂

carlik
17. led 2012

Tak hlásím, že další reprofiťácký miminko přišlo na svět 11. 1.v 8.39 a jmenuje se podle předpokladu Kristýnka, vážila 3210 g a měřila 50 cm 🙂 . Byla jsem tak šťastná (teda pořád jsem), že jsem si zvolila spinál u císaře, bylo to šup, šup, po chvilce jak ji trošku umyli mi ji i ukázala, když se dál doktoři "hrabkali"v bříšku. Pak mi dali jenom 5 svorek (už mám 2vytažený), takže žádná hrůza. Všem doporučuju spinál. I jsem byla docela brzo fit, všichni koukaly, jaká jsem čipera.Na pokoji jsme se druhý den večer sešly s kamarádkou, co rodila také ten den, ale napřed epidurál s norm. porodem a nakonec císař v narkoze (chuděra má bloklý krk a docela trpěla).Já mám to to nejnádhernejší miminečko a taky tak je zatím hodňoučká.Mlíčka máme dost, i se divím, jak samo teče z těch mých krásných Béček 😉 Včera jsme zvládly u koupání doma,s přebalováním to chce asi zrychlit tempo 😕 Takže doufám, žei nadále to bude vše klapat jako do teď.Fotečku jakmile nějakou vyberu a dám do PC, pošlu. Mějte se všechny pěkně a nikdy neříkejte, že se nedočkáte toho štěstíčka...chce to čas, pevný nervy a dočkáte se všechny.

carlik
17. led 2012

Tady teda fotečka z porodnice 🙂

britka
17. led 2012

@carlik Tak všechno nej.nej a malé Kristýnce do vinka krásný život a štěstíčka hojnosti. 🙂

escadka
17. led 2012

@carlik stráááášně moc gratulujemééééé se Sofinkou k tomu krásnému uzlíčku štěstí, co držíš v náručí, ať je zdravá, šťastná a spokojená stejně jako maminka a spousty nádherných chvil a skvělých zážitků a ať je stále to nejhodnější miminečko a určitě si i ty maminko moc šikovná a časem, až si všechno sedně, bude to ještě větší lahoda 🙂

katapola
17. led 2012

@carlik Gratuluji k narození krásné Kristýnky, ať vám dělá jen a jen radost.

daisy14
17. led 2012

@carlik Moc gratuluji ke krásné holčičce, ať ji v životě provází jen samé štěstí!!!

misa.patrik
18. led 2012

Ahoj holky 🙂
hlásím se po dlouhé době 🙂
v uterý jedeme do Olomouce za Štěpánem jupííííííííí ale mi to uteklo tak jsem zvědavá
jen mám dotázek holky bude chtít Macháč nový hormonální profil??

escadka
18. led 2012

@misa.patrik ahoj Mišičko, to to teda opravdu uteklo, to je super, tak ať jdete co nejdříve jedete pro mimíska 🙂 a pozdravuj Štěpánka našeho nejmilejšího a nejšikovnějšího 🙂

asmeena
18. led 2012

@carlik velká gratulace. Ať vám Kristýnka roste do krásy a je to vaše nejhodnější, nejmilovanější, úžasná princeznička.

asmeena
18. led 2012

@misa.patrik držím pěstičky. 😵

asmeena
18. led 2012

@escadka Ahojky, co malá Sofinka? koukala jsem na fotky jak vám krásně roste a vy jste nádherná rodinka. Tobě to mateřství prospívá, jsi krásná maminka.

carlik
18. led 2012

Děkuji holky všem za gratulace 😉 Ta moje princezna určitě ví, že to je moje vytiužený miminko a proto určitě bude ta nejhodnější Kristýnka na světě 🙂 Pořád jen spinká a já musím jen bulet, když tak na ni koukám....
@misa.patrik tak teď je řada na tobě, určitě to vyjde, Štěpán prostě TO zařídí 😉

carlik
18. led 2012

Ještě fotečky z domu

carlik
18. led 2012

a další

kvakuska
18. led 2012

@carlik Gratulace k miminku, vám oběma přeju hodně zdraví a Kristýnce přeju šťastnej a bohatej život 🙂 ... je to krásná beruška 🙂