Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
3. čer 2009

Zuzi ta teď řádí asi všude......u nás v práci je taky dost lidí nemocných - já jsem se taky dneska ráno vzbudila se škrábáním v krku, ale už to přešlo .... je teď takové to blbé deštivé počasí....tak to teď řádí.........
už se Ti to taky krátí......zítra to uteče jak voda a v pátek jdeš na KO, ne????Tak už vydrž a v pátek bude líp - uvidíš na čem seš..........a to se hned člověku uleví......jdeš na 11 hodin, že???Tak dej pak vědět, co Ti řekli.........Zuzi a co máš pro chlapa na narozky??????
HOlky a kdyby jsme se chtěly jednou teda sejít??TAk jak to uděláme, když jsme z Olomouce a s Ostravy???Někde na půl cesty???Nebo jakou máte představu Vy?????

teddyna
3. čer 2009

tééda,Zuzi - angošu nebrat!!! zalez do pelechu,kotel čaje s citronem a potit se!! 😝

teddyna
3. čer 2009

no jasně,sraz berem.a kdo jsme teda odkud?? Certina a Teddy=Ostrava. dál kdo odkud?

certina
3. čer 2009

No Veronika je z Olomouce a Zuzi někde poblíž Olomouce????
Moni - trošku mám přehled - neb jsem ho právě ztrácela, tak jsem si jeden večer sedla, jela stránku po stránce a vypisovala ke každé základní info......jsem blázen, že????Ale přehled musí být, ne?????

teddyna
3. čer 2009

peti,hele,nebudeš ty náhodou ouřednice ,že si děláš poznámkový blok??? 😀

teddyna
3. čer 2009

tak mám radost z těch mých nových nehtů.takový look jsem ještě neměla - šla jsem do oranžovo bíla s razítkem květinky.

certina
3. čer 2009

téééda - ty musí ale vypadat 🙂 škoda , že je nevidíme.........a tu květinku máš na každém prstě??? Já teď mám obyčejnou bílou francii a na 2 prstech jen černé čárky (takové malůvky).....jóó s tou ouřednicí máš asi pravdu 😒 😒 😒 😒

teddyna
3. čer 2009

néé,květinky mám ob neht. že bych to nafotila?? a poslala ti to na meila??chceš změnit tu nehtařku,tak tě to třeba naláká k té mojí.

certina
3. čer 2009

j´j´j´j´j´j´j´j´j´j´j´j 😎

donnald
3. čer 2009

Ahojte děvčata,

tak já dnes volala k machačovi, vzala to sestra od Poláka (ta nic moc příjemná) a řekla mi, že mám volat zítra po 8hod, že tam bude Maruška. Já se v tom teda vůbec nevyznám. Volala jsem tam až po 17hod, což tam dnes měl být přece Machač, ne???

Co se týče srazíku - ideál by byl samozřejmě Olomouc 😀 , ale protože vím, že jsem od různa, tak se přidám k většině.

Peti a co ty teda vlastně děláš, resp. kde? To, že jsi si udělala přehled, je supr. Já se kolikrát k čemu vracím a jsem teď ráda, že už končeně vím, že Čertík je Peťa a teddy je Móňa 🙂

certina
3. čer 2009

Verun - v těch sestrách Ti zatím nemůžu sloužit.....však víš, že jsem tam ještě nikdy nebyla.......teprv mě to všechno čeká.........
No a jinak já pracuju na Úřadu práce v sociálních službách v Ostravě............takže ouředník a styk s klienty - fúúúj :- 😀 😀 😀

certina
3. čer 2009

Verun a jak , že jsi od různa????Tomu nerozumím???? 😲

teddyna
3. čer 2009

Donnald a ty jsi odkud přesně,jestli to není tajný?? no,OL od OV je hodinu jízdy vlakem IC,takže pohoda,.Zuzka je taky z OL,ne?takže je to 2:2

teddyna
3. čer 2009

Peti,člověk se tě ptá na práci a ty hned o styku! 😀

certina
3. čer 2009

No Moňa 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teddyna
3. čer 2009

No peti??? snad nějakej dotááázzzz ?? teda,taky je u vás taková kosa??tady je to tak na zatopení v krbu a kotel čaje!

certina
3. čer 2009

😅 😅 😅
Jo, jo - taky to tak vidím.....ale mi ještě doznívá MS - a mám ještě stále rozbolavělá záda, takže tady poskládám ještě nějaké vyprané prádlo a jdu hajat..........zrovna tady doma probíráme - jak to asi v tu SO u nás dopadne - ta oslava - budeme všichni zalezlí doma - no to bude hrůza 😠 - jóóóó 22 lidí v jedné místnosti - to bude síla

teddyna
3. čer 2009

ty bláho,to si najmi nějakého poskoka na obsluhu.22 lidí,to je fakt dost.tak si to užij,já se jdu umýt a jdu taky do hajan.brou všem!

certina
3. čer 2009

tak brou - a hezký sny Vám všem..........pa zítra

zuzka72
3. čer 2009

Ahoj, takže píši nějaké ty odpovědi na dotazy. Jsem z Olomouce-Řepčín, 😠 sraz by byl super, podřídím se, 😕 přehled jsem už dávno ztratila, musím si to také projet a udělat poznámky , 😝 k Machačovi jdu v pátek od 11hodin, ale mám se připravit na to, že budu čekat. ☹ A sestra říkala, že Machač tam bude až v ten pátek, proto to asi zvedla ta sestra od Poláka. 😵 Dorty peču: synovi-narodil se 6.6. před 14lety peču kulatej dort 14svíček, nápisy styl Hip hop a ozdůbky a Chlapovi 5.6. peču kulatej dort ve tvaru pneumatiky, je blázínek do fordu, v prostřed bude mini disk z kola s logem a kolem 5 paprsků, aby to vypadalo, jako kolo a v těch cukrovej paprskách naskládanejch 34svíček. No a aby toho nebylo málo zítra má děda 90let- ale dort s 90svíčkama naštěstí nepeču 🙂 -po zkušenostech. Pekla jsem kdysi bráchovi malej dort a do toho dala 35svíček-krása, než se zapálily svíčky, pak byla pohrova a dort s příchutí vosku. 🙂 🙂 🙂

donnald
3. čer 2009

Teda Zuzi ty jsi ale cukrářka 🙂.
Jinak já jsem přímo z Olomouce-Holice 🙂 .

A teda úřad ti Peti moc nezávidím....Jsem člověk co potřebuje s lidma řešit různé věci a ne jen jednu problematiku(ikdyž vím, že ani u tebe to nebude tak jednostranné). Dělám se seniory vč. lidí s Alzheimerovou demencí a tam by se člověk divil s čím se setká. někdy je to až neuvěřitelné. Díky tomu také holky vím, že se musíme množit.........................protože není nic horšího než vidět starého člověka, jak je úplně sám, samotinký 😢

zuzka72
3. čer 2009

No cukrářka nejsem, ale babička s máti pekli na svatby, tak jsem něco okoukala, ale po pravdě mě to nebaví, ale vaření mě baví. 😒

zuzka72
4. čer 2009

Tak holky vstávat!!!

certina
4. čer 2009

A cvičit!!!!!

micinka22
4. čer 2009

Ahoj vespolek 🙂)
tak jsem právě volala k machačovi a jsem objednaná na 8.7..takže celkem dobrý🙂)

Zuzko to seš šikula ..ja se do dortu dala loni..mam spoustu udělátek..dělám teda převážně potahovaný..zdobení kremem mi nejde.-)) ale není pro koho píct no:(((

zuzka72
4. čer 2009

No, tak to já dřív taky neměla pro koho píct(bývalej držel linii a děti se v tom porypali a skončilo to psům), ale teď jsou děti velké a sní dort na posezení a ještě jim chybí a můj clap ten jakbysmet, taky má pěknej pupík-kdybych já jednou měla takový alespoň na těch 9měsíců,ach jo.... ☹ Takže přesně tak, když je komu péct, tak to udělám a jsem ráda, že jim chutná.

certina
4. čer 2009

Míšo - tak to jsi přesně 14-dní po mě.......

Já taky strašně ráda peču "i dorty" - ale musím na to mít čas a chuť - ale teď na svou oslavu budu chystat plno jiných věcí - takže dort a koláče jsem objednala u cukrářky.....ale na ostatní oslavy a narozeniny - vždy peču dort.....i když jej nejím - moc na sladké nejsem......tak si ze mně vždycky dělaj všichni srandu - že vím, co jsem tam přimíchala - že to nechci jíst 😉

Míšo a jak jsi to myslela, že máš spousta udělátek??A vždyť máš pro koho péct - vždyť máš malou!!!!A potahovaný - jako že z marcipánu???To zase neumím já - já dělám většinou jen z krému........

Jóóóó Zuzi ty bříška na 9 měsíců bychom tady chtěly vlastně všechny 😕

Moni - a co Ty??Co máš dnes v plánu???Už jsi vůbec vstala????

donnald
4. čer 2009

Ahojte děvčata,

tak všem vám závidím. Byla bych ráda kdybych uměla jakejkoliv dort 😀 . teda vlastně umím medovník, a perníkovej dort, ale tím končím 🙂 . Takže jste všechny 1.

Já volala ráno Marušce a jdu tam v úterý 9.6.2009 po 12:00hod. Tak jsem zvědavá. byla bych ráda, kdybych se s ním domluvila rovnou na IUI, ale obávám se, že bez spermiogramu mé polovičky to asi neklapne. Byl naposledy loni na jaře ☹ . ach jo....

donnald
4. čer 2009

Holky a břicho mám už teď, ale chci mít taky 9mesíců klidně 3násobné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
4. čer 2009

Donnald, tak medovník zase neumím já, pekla jsem ho jednou, dopadlo to sice dobře, i jíst se dal, ale já byla zalepená až za ušima. A udělátek mám taky spoustu, ale stejně používám pořád jen ty samé věci a ty super vychytávky mi leší v šupleti. Holky já mám strach z toho zítřka a nějak mi to pomalu ubíhá...