Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
23. čer 2009

Tak už jsem doma od Štěpána, 🙂 byla to rychlovka, cena prej bude sakum pikum 14tis, že to napíše Marcelovi, aby to věděl, platit se bude převodem z bankyvolal na kliniku, že vajec je 36oplodněných a že jich bylo 38 a furt, že mě strašně musí bolet břuch. No a že nějakej hormón těhotenskej Proges...., tak ten když čeká ženská 1dítě tak s ní pěkně mává je ospalá, bolí ji břicho atd. a já, že si to mám vynásobit 38 a že tak se cítím, takže mazec, jinak hyper.... vyloučil zatím, že bych vypadala jinak a ani bych nedošla, ale mám se měřit, že ještě není vyhráno. V pátek transfer, mám si rozmyslet jestli 1, nebo2 embrya. To u těch spermií 1 a 1 říkal, že neví, že nemá ten protokol u sebe, ale, že vše dostaneme od Marcela v pátek a že nám to vše důkladně vysvětlí. Říkala jsem , že byl mladej, ale strašně milej a Štěpán, že mu hned musí zavolat a říct mu to, že on to s ženskyma umí. Taky jsem mu vychválila sestry-prej jsou to jeho zaměstnanci, tak by si tam žádny hloupy nedával. A pochválila jsem i stavbu-no snažila jsem se, a on byl rád, určitě ho to potěšilo. 😖 A říkal, že jsem ho strašně překvapila, že věděl, že jsu holka šikovná, ale že počítal tak max 10vajec a z tohoto je vedle. Škoda, že nemůžu darovat vajíčka, třeba by to hodně lidem pomohlo, no jo, ale věk, je věk, tak možná v příštím životě. Sex až tak ve středu příští týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄

certina
23. čer 2009

takže zatím to vypadá, že je vše O.K., jo???TAk to je mocinky fajnnnn!!!takže mooooc držím palečky aby to v pátek mohlo proběhnout...........
jo dívala jsem se na toho marcela.....a fakt vypadá moc mladě ale strašně sympaticky - přesně jak jste ho sem popsaly.......

Jinak holky nevíte - jak to tam probíhá????Myslím, jako jestli se čeká normálně v čekárně až si Vás pozve sestřička nebo se někde musím zapsat že jsem tam.....atd....ať nejsem vystrašená hned ve dveřích!!No a u té první konzultace - myslíte, že mám jet rovnou v sukni, abych se tam pak nemusela někde ztrapňovat převlíkáním nebo je tam nějaká ještě místnost na odložení přímo u lékaře????U moje dr. to fungovalo, tak že jsem přišla do čekárny, sestra mně pozvala dál a až byla na mně řada šla jsem do kabinky a z kabinky přímo k dr....takže jsem se mohla v klidu připravit........No a myslíte, že mi bude dělat hned nějaké vyšetření????Jako ultrazvuk atd...?????Jak to u Vás probíhalo poprvé????

Jóó a Zuzi s těma vajíčkama máš pravdu....že by to hodně lidem pomohlo - zrovna tady v práci je jedna kolegyně, která už byla několikrát na umělém opl. a nic.......a teď právě čeká na dárce vajíček............a shodou náhod se taky jmenuje Zuzka 😀

zuzka72
23. čer 2009

Tak to bych jí ráda věnovala vajíčka, ale nevím, jak to provést a to je velká škoda. Jinak tam příjdeš, zazvoníš venku na zvonek B a až zabzučí otevřeš, vylezete do 1poschodí po zelených schodech a tam zaťukáš, jen tak ze slušnosti a vejdeš do velikánské místnosti, napravo věšák a zrcadlo a nalevo za přepážkou sestřička, té se budeš hlásit, že jsi objednaná a jméno, dá ti obálku s tvým jménem a stou půjdeš až ti řekne, až budeš na řadě za Štěpánem, ona ti to ukáže, ale pro jistotu jsou to poslední dveře nalevo. Neboj to zvládneš, já z toho měla taky obavy a teď si tam připadám, jako doma, ultrazvuk ti asi dělat bude, aby věděl, jak na tom jsi. Je dost kulomet, takže se připrav na to, že se ho budeš neustále ptát co říkal, ale on je na to zvyklej. A převlíkáš se u toho ultrazvuku u něho v ordinaci, je tam taková plenta, ale ta je, aby tě neviděl ten kdo sedí na sedačce(manžel), jinak Štěpán tě vidí, jak se vyslíkáš, ale neboj, nedívá se, má těch ženských až nad hlavu, tak ho to už si nezajímá. 😀 😀 😀 A klidně si vem kalhoty, i když v sukni se asi ´budeš míň stydět, ale po 2,3návštěvě půjdeš suveréně nahá třeba po celé ordinaci-to si piš!!! 😎 😀

certina
23. čer 2009

díky, díky, díky ...... dokonce jsem se i nasmála.....tak doufejme, že se budu smát i zítra až od tama budu odcházet!!!!!!!!!!popis výborný............na jedničku..... 😉

zuzka72
23. čer 2009

Tak to se budeš smát každopádně, za to dám snad i ruku do ohně, jelikož Štěpán udělá i nemožné, aby jsi se smála, protože to je základ-dobrá nálada. 😀

dorra
23. čer 2009

Zuzko, fakt dobrý!! Přesný, nemám co dodat.
Jen jsem se vyděsila s tím kulometem, bo to píšeš hned za větou o UTZ. A já mám zkušenost, že Štěpán nedrží UTZ jako kulomet. Ale pochopila jsem Tě, jak to myslíš, neboj.

Občas tu na vás nakukuju, jezdím tam už čtyři roky a neměnila bych.

zuzka72
23. čer 2009

Dorra, já to v té rychlosti asi hloupě napsala, samozřejmě jsem myslela kulomet v řeči 🙂 A co ty svěř se nám, jak vy jste na tom a jak daleko atd.

zuzka72
23. čer 2009

Dorra, tak já se dívala do tvého alba a OBDIVUJI tě, co ty toho holka taky máš za sebou a taky před sebou. Držím moc a moc palečky. Krásnej pes i číča a taky fasáda.

teddyna
23. čer 2009

čaute osoby.celý dny trávíme s Léňou kdesik v čoudu,takže teprve dočítám dnešní diskuzi. teda Zuzi,ty jsi ultra nosnice - 38 vajíček?to je masakr!!! kéž bys potřebovala jen ty dvě a chytly se na první šup a ty další můžeš darovat méně šťastným ženám. jo a s tím,že Štěpán rozesměje i největšíh nesmavce máš zcela pravdu.já se taky smála i když mi do smíchu nebylo. a zuzi,co břuch,už je to lepší???

zuzka72
23. čer 2009

Teddy břuch je lepší, ale je to pořád bolest a napnutí a nevlezu se do kalhot, chodím v teplákách 🙂 , ale naštěstí vypadají, jako kalhoty.

micinka22
23. čer 2009

Ashoj holky..celej den mi nešel net...stezi skype a ICQ..a to jeste jen pres telefon...mazec..nejakej hajzlik se mi vloupal do PC a vsechno zablokoval...ale manza uzdravil a jsem tu 🙂)

Zuzko vajec ranec..a tedka uz bouzel darovat ani nejdou kdyz jsou oplodnene ...:( ja si s myslenkou darcovstvi taky zahravam...ale az po druhym mimču.. 😉

jo a muj vytvor 😀 😀 😀http://rodina.cz/micinka24/album/p1040719_1.jpg

micinka22
23. čer 2009

Jo a dite bylo celej den sileny a dneska sem jeste hlidala sousedovic....tak sem hotovááá....a ted sem jeste koupala oba hafany a jeste dostali kondicionerovou kuru...maji lepsi sampony jak já 😀 😀 ..no ale chlupu a vody vsude...ted chrapou tak rano jeste vyceseme a dostanou ampuli za krk .-)

teddyna
23. čer 2009

Zuzi.na ten břuch se připrav.mě splasklo břucho po OPU a ET až někdy minulej tejden.tudíš někdy kolem 8-9tt. teď se cítím konečně těhotně s počínajícím se zvedajícím se břuškem a nikoliv jako vzducholoď.dokonce se upravily chutě - nežeru furt,nemám nějaký chutě-ze začátku jsem děsně měla chuť na sladký a teď jsem se vrátila do normálních kolejí.tož afi tak. Teda mici,tak kondicionérovou kůru můj pesan nezná.ten má svůj westíkovský šampon a tím jsme skončili.stejně nemá šamponování rád - dycky je ještě dvě hodiny nasranej a leží v ručníku a ani piškot nechce.

zuzka72
23. čer 2009

Mici, ten dort je nádhernej, to jsi i ty botičky vyráběla? A komu to vlastně bylo? Teddy asi jsem to zakřikla, zas je mi tak nějak a navíc jsem zjistila, že mám v pupku zarudlou kůži, tak nevím, co se z toho vyklube. 😖

micinka22
23. čer 2009

teddy..to viš šampionky moje 😀 😀 😀 ..snad se jim ta srst trosku vyživý .-)) oni to taky nemaji rádi..ale mají smůlu.-) navic ted zlatacka líná tak je to desny...zitra budu jen cesat a cesat...snad ji tam neco zbyde 😀 😀 😀

certina
24. čer 2009

bré ranko všem.....
tak naše retrívřice má taky spešl šampón od veterináře, ale jen ten - balzám taky nepoužíváme.....jsem ráda, že jí udržím na šampónování.......pak je taky dlouho uražená a dlouho se bojí jít do koupelny.....ale to jí vydrží jen týden......
A to chodíš s borderkou na výstavy a soutěže atd...?????

Jinak Míšo - ten dort je fakt úúúžasnýýýý - fakt krásný.....i když modrou barvu moc nemusím, ale toto bylo pro chlapečka a móó c krásný.....fakt se poved... 😉

micinka22
24. čer 2009

Dobre ranko..dik za pochvaly..jasne i botičky jsem vyraběla 😀 😀 kupodivz celkem jednoduche.az sem se divila že vyšli na prvni pokus..ale dokonaly nejsou no..priste 😀 😀 😀

Zuzko snad to bude v pohode..hlavne odpocivej a pij a dlabej🙂

Peti no my mame nejakej speciál Bio groom značka...sampon i balzam olejovej aby mela peknou splivavou srst....ona je po tom samponovani dyckyx taaakkk krasne bílá 🙂)
a s borderou sem chodila na vystavy ..souteze moc nee..ona je desne akcni...nestiham ji a nemam cas tolik trenovat treba agility..ale chodime na cvicak tak treba aspon nejaky zkousky zvladneme...navic ma problem jak vidi psa tak se soustredi na neho a ne na me..coz je na cvicaku celkem problem :// potvora jedna ..ma to od mala...driv to bylo horsi teda...

no a se zlatačkou se pokouším o loveckej výcvik a výstavy...ted nam zacala harat poprve..a zrovna v sobotu jsme meli jet do Polska na vystavu .-)

certina
24. čer 2009

Mišo tak to teda nevím, co Ti ještě chybí na těch botičkách k dokonalosti - jsou super.........
My taky chodili na cvičák cca 3 roky, ale máme jen základní zkoušku....dál jsme se nepouštěli....taky je hodně akční - hlavně když má vedle sebe psa!!!!!Jinak to ujde.....ale už jsme si zvykli ji pouštět na volno.......nu což neposlechne napoprvé, ale na podruhé už jo ......... ale když je sama tak zvládá vše na jedničku!!!!!!!!!No a pak jsme začali stavět a už nebyl čas na cvičení.........

jjjóó´ a to teda háráme společně!!!!!!!!!!!!Ale my už asi cca 3-tí týden???Už by to mohlo skončit......ale nám hárá tak 4-6 týdnů - tak snad to tentokráté bude kratší ☹ ☹ ☹

certina
24. čer 2009

Holky - za chvíli končím v práci a frčím dom se najíst a vyspršit a frčím směr OL........ale nevím jak se budu cítit ve 16 hodin v ordinaci, když už teď mi srdce bije ostošest nervozitou!!!!!!!!!!!!!!!

Ale pak jdeme domlouvat ještě naši svatbičku v bystrovanech v horizontu......nějaké podrobnosti........tak raději budu myslet na to......ale to se nedááááááááááááááá...........no a rovnou tam zůstanem na večeři - samo, že???Takže dom dorazíme asi dost pozdě......ale info Vám hned potom podám!!!!!!!!!!!!!!!

No a co Zuzka ??? Jak je ?? Co bříško???

certina
24. čer 2009

Holky a ještě jeden dotaz?? Myslíte, že bude Macháče zajímat měření mé BT???Mám to vzít s sebou????Sic měřím teprv druhý cyklus, ale i tak by tam mohlo být něco poznat, ne????Ptal se Vás někdy na to????

zuzka72
24. čer 2009

Certi BT určo vem, to ti místo nezabere a třeba ho to bude zajímat, po mě to teda nechtěl, ale já si ji také neměřila 😀 😀 . Břicho: masakr, je to lepší, ale mám ho tvrdé a bolí a asi bych zabila každyho, kdo by se jen dotknul, ja to bolí,pupek pořád červenej, ale třeba mě něco kouslo, nebo je to tím napnutím kůže. No a jinak jsem celou noc zvracela ☹ ☹ ☹ , takže---už ať je pátek.

zuzka72
24. čer 2009

Tak holky, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zatím super, volala jsem na embryjka a jsou: 4 8buněčné, 11 7buněčných, 12 6buněčných, 4 5buněčné, 2 3buněčné, 3 2buněčné. To je krása, jen aby to vydrželo. 😒

micinka22
24. čer 2009

Zuzko 6,8 bunencny my uz davali...to budes mit v patek už pul mimina 😀 😀 😀 ..ale fakt super vysledky !!!!
Certin tak cooooooooooo???? jsem zvedava ..pac me to ceka 8.7 že 😵 😵 😵

zuzka72
24. čer 2009

Certi, tak co, nenapínej!!! Mici, jen aby to do pátku vydrželo.... 😠

micinka22
24. čer 2009

Zuzi snad jo je jich dost...to by bylo aby nejaky nezbylo!!! ale 5 dni je uz hodne moc...nekdy to byva i mínus:(( ja mela odber v patek a dali mi je v pondeli...ale me se postupne prestavali vyvíjet....tobe se vyvíjí vsechny nadherne"!!!

teddyna
24. čer 2009

zuzi,jak tě tak dlouho bolí bachor,to není moc dobrý - piješ dost?? sice jsi měla velkou úrodu,takže na bolest máš nárok po odsátí,protože tam samosebou musí nějaký pozůstatek po těch folících být.ale řeknu ti,Zuzi,jak to tak čtu tu tvoji úrodu s počtem buňěk - to se to čte hned jinak než když jsem já s radostí napsala,že mám jedno a vyvíjí se dobře 😉 v pátek máme s miminkem kontrolu,snad bude vše OK,páč mě bolí podbřišek a záda

certina
24. čer 2009

ahoj - všichni tady......
tak jsme dojeli dom.......jsem ze Štěpána fakt nadšená.....první dojem super.......a co se týká toho ulz a kulometu - fakt pravda.....byl jak kulomet!!!!!!!!!!!!!Při ulz jsem poprvé viděla svá vajíčka - bylo jich tam docela dost........a jinak co se týká mně , tak to vypadá všechno fajn........
Zuzi jinak moooocinky dík za popis ... moc pomohl.......šlo to přesně podle tvých plánů.......
No, když jsme dorazili ke Štěpánovi - dala jsem mu tu zprávu od mého dr., tak se smál a říkal, jóóóó to je můj kááámoš.......no otočil tu zprávu stranou dolů, že si to zatím nebude číst a že mu mám všechno povykládat sama....tak jsem vykládala, vykládala a pak se začal ptát sám nás obou.........no dost se mu nelíbilo , že mám hodně bolestivou MS, že by to mohlo mít souvislost s neprůchodností.....že by mi doporučil laparoskopii , ale před tím, že pošle přítele na spermiogram.........jestli jsem mu loni v létě něco nezatajila???ha, ha, ha..........
Chtěl mi napsat zase cc, ale pak říkal, že když to semnou vypadá všechno O.K., tak že mně teď nebude hormonama zatěžovat a že počkáme na výsledky spermiogramu??????No samo, že hned na začátku říkal,,,,, hmmmm 82 - hý ročník - jejda - mladice????????
No takže teď třeba rychle vyšetřit spermijky....a pokračovat dál........až budeme mít výsledky tak se mu mám ozvat a stavit se na KO. Jóó´a musela jsem se smát ale fakt dooopravdy kdy ž jsem se ho ptala jestli mi orazí propustku do práce nebo to udělá..........a on hned - to všechno udělá MARUŚKA...............

No a ohledně svatby jsme nevyřídili nic, protože tam ten týpek nebyl...volali jsme mu až dneska (zapoměli jsme na to) a on , že tam dneska večer prostě nebude....takže budeme mít v nejbližší době opět cestu do OL!!!!!POjedu opět s chlapem.....ale možná by se to dalo nějak domluvit, abychom se sešly........tak pa, pa - úplně mně to vyčerpalo.....doufám, že jsem na nic nezapoměla.......................

Zuzí.......nebóóóoj......v pátek to vyjde - uvidíš.......

Míšo a Ty se můžeš na 8.7. těšit.....bude to fajn......................

teddyna
24. čer 2009

Peti,tak to vypadá dobře.nicméně,on se jmenuje "Machač" a ne "mácháč" jak tady někdo psal - to je jak to jezero,kde se chodí lidi koupat.a je fakt,že to jsi mladice.páč on všem,co maj pod 40 říká,že jsou mladé.

certina
24. čer 2009

jóó´a ještě , že jsme vyjeli o hoďku dřív, protože u Hranic byla dost velká nehoda a čekali jsme asi půl hodiny v koloně....fakt nepříjemný..........

donnald
24. čer 2009

Ahojte děvčata,

tak vidím, že je vše na dobré cestě.
Peťa má zážitky ze Štěpánek, Zuzce se krásně množí buňky, tak co víc si přát.
Moni a jak se vede tobě a mimču??????

už aby se nám taky buňky aspoň množili........... . Holky a teď ještě jedna otázka - je možné, aby zavedli třeba to 8buněčné vajjíčko a stejně pak nebyl člověk těhule????Asi jo, že? Prostě by se přestalo dál vyvíjet....vím, blbá otázka, ale napadlo mě to 🙂