Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
30. čer 2009

teda Zuzi,to vypadá nadějně. já jsem měla v podstatě to samý a děsně mě bolely kozulíny.taky je mám jak megakozeny-jak budu vypadat ve finále,čert ví.Zuzi,jmenuje se to "Utrogestan" to svinstvo.já jsem ho dobrala včera- teda nechala jsem si napsat "duphaston" - je to stejná indikační skupina,akorát se toho neberou takový kvanta,jak Utrouše.
hele,no jo - jsem rozšířila šířku stránky 😀 😀
Peti,nemoenskou neřeš - na těhule prej nechodí.já jsem taky pokoutně u našich bez povolení.měla jsem povolenku jen do včerejška.teď krom tří víkendů po sobě se můžu přes týden přizpůsobit na ty sráázy.

certina
30. čer 2009

Jasně , že to TADY není tajné.....
na množství 4,0 ml - počet 75mil/ml, motilita 25% III-IV, 30% II-III, 25% I-II, 20% nepohybl., Morfologie 30%, poznámka - ojediněle aglutinace - to vůbec nevím co je???no a výsledek - normospermie.

teddyna
30. čer 2009

Peti - 4ml množství?ježíš,to byl v minulým životě slon???nicméně,ten výsledek je zcela v normě.a aglutinace znamená,že se ojediněle ty spermie shlukly do shluku několika spermií.čili udělaly takový kočičinec 😀 -no chápete,ne????????? 😀 Peti,jestli to chceš vysvětlit všechno sakumpikum,dej vědět 😀

zuzka72
30. čer 2009

Certi, tak to je to co ten můj měl to 1% a 1% a ten tvůj to má super, ale jinak tomu nerozumím, nejsem doktor....

zuzka72
30. čer 2009

Certi, tak to je to co ten můj měl to 1% a 1% a ten tvůj to má super, ale jinak tomu nerozumím, nejsem doktor....
Teddy, ty jsi takovej druhej doktor 🙂 , prosímtě, když beru ten Utrogestan a zavádím si ho, tak to ze mě pak teče, chápeš a ono se blíží ten den D, kdy by mohl být sex a já bych nerada, aby ho měl Petr celyho od toho-chápeš, můžu si udělat výplach, nebo co mám dělat, říkali, že se musím jen sprchovat. Nechci, aby to byl trapas... 😖

donnald
30. čer 2009

Tak já jsem dnes už doma děvčata, byla jsem na preventivní prohlídce u zubaře. Fuj, ale naštěstí s dobrým výsledkem 🙂

Holky já vám tak upřímně závidím........ . Zuzi včetně tebe (bo 10.7. jsou tam // 😀 ).

teddyna
30. čer 2009

Zuzi,tak ten Utroš polkni - efekt to má zcela stejnej a nemusíš se rozčilovat se zaváděním.,navíc po tom zavedení bys měla tak 15 min poležet,aby se hned nerozpustil a nevytekl.no,druhej doktor....11 let v akutní medicíně a spousta trablů s IVF dělá asi svoje.výplach si samozřejmě udělat můžeš,ale tím spláchneš i účinnou látku.tudíš začni Utrogestan polykat a máš po starosti.a s tím sexem to moc nepřeháněj - jak se nebudeš na to cítit nebo budeš mít bolesti,tak raděj neblbni - miminko stojí za trochu odříkání si.
Verčo,teda žubaže ti nezávidím.ale čeká mě to taky.v těhu průkajdě je chlívek na razítko od žubaže,tak taky budu muset naběhnout.a čuju v kostech,že se to neobejde bez vrtačky 😒

zuzka72
30. čer 2009

Tak já o zhltla, doufám, že mi z toho nebude šoufl.

zuzka72
30. čer 2009

Teddy já se totiž bála, že když si udělám výplach, že bych ty embrouše mohla vyplavit. 😖

certina
30. čer 2009

Hojte holky - tak jsem zase tady.............měli jsme vypadnutý net.....ale už zase frčí????
No mně taky zubař čeká.............měla jsem tam jít na začátku června - trhat osmičku, ale nějak jsem to zrušila a teď počkám až jak budu stopro vědět že jsem tt a pak se objednám.................

certina
30. čer 2009

Jo Moni a toho množství bylo fakt 4ml.....ale vždyť v té sklince skoro nic neměl....tak jakéj pak slon v minulým životě?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teddyna
30. čer 2009

no jo,ale aj tak - když mu dáš zavařovačku,tak se nediv,žes nic neviděla 😀
Zuzi,embrya nevyplavíš,páč děláš výplach pochvy a nikoliv dělohy - že,ehm 😀 Zuzim,šoufl by ti být nemělo,ale já měla tak hodinu po spolknutí tak 15 min pěknýho motáka palice.naštěstí mi to v práci dycky vyšlo,že jsem nedělala akutní výkon nebo nebrala krev,páč bych se netrefila ani do ruky natož do žíly 😀

certina
30. čer 2009

tak to bych se Ti Moni nechtěla zrovna dostat pod ruky.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
30. čer 2009

Moni - poslala jsem ti foto mých nehtíků.....................do mejla

teddyna
30. čer 2009

náhodoiu,Peti - až na ten utrouš jsem byla zcela v pohodě.nehty ¨kráásný.oproti těm mým avantgardům s motejlama je to super!

teddyna
30. čer 2009

jo a ještě mi řekni,Peti,jak hodláš s tou vánoční baňkou na nehtu psát na počítači?? já už mám takhle problém s těma mejma motejlama

certina
30. čer 2009

no já ty nehty nemám až tak dlouhé......a taky jsem si myslela, že to bude překážet a vadit...........už to mám podruhé a docela jsem si zvykla....................nechala jsem si to schválně na levou ruku ať to nepřekáží, a je to fakt v poho a to dělám doma úplně všechno a v práci na pc je to taky v poho.................

certina
1. črc 2009

čaute vespolek..........

Verun tak co jaký byl včerejší večer????Výročí 😉

já si dnes ráno dělala znova test a byl opět pozitivní....ale měla jsem trochu strach, neb mi klesla BT o 0,1stupeň dolů.......vubec teď nevím jak by po tu dobu ta BT měla být????Se teď budu třepat až do příštího pátku z jakéhokoliv výkyvu ☹ ☹ ☹ ............

zuzka72
1. črc 2009

Tak holky, já včera mimo jiné lítala s Maggie po veterině a laboratořích, nechala jsem tam 2500,- a stejně ji nepomůžou ☹ -protože je pes, člověkovi by prej se pomoct dalo. Obešla jsem 2 lékárny a měla strašny nutkání si koupit test, už už jsem byla na řadě a to 2x a vždy se otočila a šla pryč, jsu já pako, co? 😖

zuzka72
1. črc 2009

A taky si už možná dnes najde nějaky z mých dětí čas na matičku a zmenší mi konečně ty fotky, ať si je můžu dát do alba. 😀

certina
1. črc 2009

Jupííí takže albíčko se blíží!!!!!!!!!!!!!

Zuzi a co přesně Maggie je????No a když jí teda momentálně nemůžou pomoct, tak co když jí to zase chytne???Máš pro ni nějaké léky ??? A to má z horka??

donnald
1. črc 2009

Ahojte,

my měli včera krásný večer. Uvařili jsme si výbornou večeři a pak pokračovali víte čím... . To druhé výročí bylo lepší než to 1 😀 .

Holky já jsem dnes ráno měřila BT a i přesto že byla jen 36,5, udělala jsem test a byla tam samozřejme /. Takže mám depku, že prostě dítě mít nikdy nebudu ☹ . Být tady smajlík brečící, zvětším stránku jak včera Moňa 🙂 .

NO takže dnes chci volat Štěpánovi, resp. Marušce, a objednat se tam pokud možno na dnešní den 🙂, aby mi píchli Agolutin...

Peti a pokud ti teď bude teplota trochu kolísat - tak to nevadí. Hlavně nesmí pořád klesat 😉

donnald
1. črc 2009

Holky a nevíte od kolika tam dnes jsou?????

zuzka72
1. črc 2009

Maggie má asi špatné srdíčko, říkal, že lidem dávají bajpás, ale psům né, dá se stím žít, ale musí se šetřit a trochu zhubnout, ale, že to taky může být jen z horka a z toho, že mají krátkej čumák, ale že to by musela na kliniku v Praze kde jako jediní mají přístroj, který to udělá detailně,a já se samozřejmě nedoplatím, ale, že pokud zjistí, že je to stejně to srdce, tak ji nemůžou pomoct. Léky prej ji můžou dát, ale, že je to taky zbytečny, že mají dvojí účinek a že ji také mohou přihoršit. Vzali ji taky krev z obou noh a dali červeny náplasti (vypadá, jak fotbalistka), je z toho celá namyšlená, a dnes ve 12hod si mám volat na výsledky aby vyloučili epilepsii. Ta holka už nás do dneška stála 25000,- . No, ale co naděláš. 😖
Veru-nezoufej, někdy se přece // mohou objevit později. 😎

zuzka72
1. črc 2009

No a když ju to zase chytne a nikdo nebude doma, tak, že se z toho probere po chvíli sama, no , ale, že se může stát, že to tak nebude věčně, že se taky jednou z toho nemusí dostat. ☹ Dík za doktory teda, ale včera mi teda vůbec nepomohli-to, co jsem se dozvěděla, vím taky a nejsem doktor. EKG je drahy a stejně ji to taky 100% nezjistili, podle mě jen vydělávají všichni na lidech, protože ví, že do těch zvířat dají cokoliv jejich páničci-tak mi to teda alespoň připadá.... ☹

certina
1. črc 2009

Verun - tak to je hezké že jste si udělali krásný večer!!!!!!!!!A neboj - ty // se musí jednou objevit a pořád není všem dnům konec, ne????

U štěpána je dnes od 14hodin, ale nevím jestli tam jsou - protože jsem tam včera volala skoro celý den a nedovolala jsem se.............

Jooo se zvířatama jsou stále trápení..........a hold si taky neuměj říct, co cítí a chtějí............ale na druhou stranu uměj taky člověka fajn potěšit a jsou super................prostě takoví členové rodiny, že jo????

Holky já tady asi teď přes den moc nebudu - klienti chodí jak šílený........hold začal červenec...............

teddyna
1. črc 2009

čaute vespolek.Zuzi,máš Maggie pojištěnou?Teddy má úrazový pojištění a minulej rok se nám to vyplatilo teda fest.to jsme léčili tlapky a furt cosik.letos přemýšlím,jestli to znova zaplatit nebo ne - je 2560 Kč za rok.ale zase za zdraví pejska.....dneska to musím nejpozděj zaplatit.¨
Peti,to je super,že test je pozitiv. tak jen tak dál a čekáme fotky testů v albu 😎

zuzka72
1. črc 2009

Teddy pojištěnou ji nemám, ani nikoho jinýho, dělala jsem 5let na pojišťovně, tak mám proti tomu výhrady a znám výluky z pojištění. Navíc razím heslo, co ti pomůžou peníze, když zdraví, nebo život ti nikdo nevrátí. Petr, ale pojištěnej je-musí je ten řidič a to bez toho nejde.

zuzka72
1. črc 2009

Teddy a co ty a album, dočkáme se? Jo holky včera jsme zase byly v KIKA vyzvedávet stan zahradní a ty kočárky atd. jsou suuuuuuuper. Nevíte někdo, co to je, mám plnou držtičku jebáků a strašně mě bolí prsa, jak na mrchu, tak nevím, jestli nedorazí a dnes je mě extrémě blbě a motá se mi hlava. ☹

donnald
1. črc 2009

Zuzi, to bude určo těhu 😉 .

Já tam dnes odpoledne zavolam a uvidim. Když se tam rozjedu jen tak rovnou - z prace 🙂 . Myslím, že těhu fakt nejsem...... ☹

Jinak my jsme měli jezevčíka, který byl taky kardiak 😀 . Brával tabletky (už si nepamatuju název, ale 2x denně myslím).a pak jsme ho stejně museli nechat uspat..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tenkrát jsem tak brečela, že sjem se zapřísáhla, že živého tvora už v bytě nechci. A ejhle, 2,5 roku na to máme kocoura. Doncovi bylo 15 let, takže už měl nárok žít bezbolestně.....