Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
3. bře 2010

no ono to s těma policajtama bylo tak narychlo.....já jen stihla říct, ať se vymluvíme na porodnici atd.....jako né že do ní jedem, ale prostě něco ohledně porodu atd....ale už nebyl čas .... a přítele už nic nenapadlo....až pak jsme říkali, na co všechno jsme se mohli vymluvit - ale fakt to byla rychlovka........no tak mu přibyly bodíky a litr v háji..............nu což 😒 no každopádně večer jedem ještě znova do avionu koupit handsfree, ono už to bylo v plánu hoooodně dlouho, ale přítel se nějak nemohl stále domluvit se svým společníkem v práci, každý měl na to jiný názor atd.....ale teď čas vypršel a večer to jedem koupit.............. 😎

jo jinak s těma KO to fakt nechápu.....jednou tak a pak zas onak.....fakt nejlepší by bylo porodit co nejdřív a nejrychleji ať nemusím špekulovat týden zda je vše ok či ne.......fakt je ten konec těhu dost pech!

stephanie
3. bře 2010

Ahojky holky, jdu na vás rychle kouknout

certi, tak to fakt nas...e ☹ , já to znám, v ten moment člověka nic nenapadne a pak si říká to jsem mohla a to jsem mohla...no ale to už je vždycky pozdě...ale to je dobré jak psala asmeen, s tím porodem 😀
taky se divím, že máš přijít až za týden 😨 ...no snad už si to mimčo rozmyslí a bude se klubat ven...

certina
3. bře 2010

jjo Stephi...pořád v to doufám, že to bude každou chvilku......

holky tak dneska máme fakt pech.............zrovna jsme zjistili, že nám začala fenka hárat....ona teda měla v březnu....ale zrovna teď???a my plánujeme poprvé štěňata - páč už jí taky táhne letos na 5roků....a štěňata jednou chceme.....takže zrovna teď......tak zítra ráno hned na hormonální profil v jaké je to momentálně fázi, ale jestli jí to zrovna začalo, tak cca za 9-13 dnů by se měla nechat nakrýt.....tak už to vidím tak, že zrovna opravdu budu ležet v porodnici a přítel chudák s ní bude lítat tady po dědině k jejímu frajerovi......no ale hlavně aby se to podařilo........pak bude aspoň čas připravit se doma na štěňata a v červenci na svatbu.....to je ale letos síla, co????No aspoň se pořád něco děje......... 😀 😀 😀 😝

stephanie
3. bře 2010

certi, no to máš fakt pech...konvice, pokuta, fenka 😖 ...to tak někdy je - den blbec...raději už dneska nikam necho´d 😉

asmeena
3. bře 2010

certi: máte to ale hektické, ale určitě se to nějak zvládne. Když člověk chce, tak jde skoro všechno.

juvik
3. bře 2010

Certi 😅 😖 ...co dodat

Holky u nás je zase zima a vypadá to, jako by měl začít poletovat sníh 😖 ...blééé ....chci jaro 😵

stephanie
3. bře 2010

juvi u nás už před chvílí poletoval 😠

asmeena
3. bře 2010

juvik: no nevím, když jsem sledovala předpověď počasí, tak se má prý ochladit. Ale už tu zimu taky nemusím. Už se těším až bude pěkně a pojedeme k našim na zahradu a bude se grilovat. Juchůůů, ale to si ještě asi hodně počkáme.

juvik
3. bře 2010

Stephi, super 😠 ....mám zimu celkem ráda, ale co je moc to je moc....
Asmee, ani nemluv, taky se nemůžu dočkat, až budem sedět na zahradě, bude dlouho světlo.....už aby to bylo 🙂

Nevím, mám dneska vůbec nějakou blbou náladu....jsem protivná sama sobě 🙄

stephanie
3. bře 2010

juvi, to já znám, já to taky mám, že se sama sobě hnusím 🤐 😒 .... není něco dneska ve vzduchu nebo co?

juvik
3. bře 2010

Já ti nevím 😒 ....tak jednak asi i to počasí, jednak mám před mrchou, to je taky pravda....takže se to všechno nakombinuje a exploze je na světě 😀

certina
3. bře 2010

holky dneska toho ve vzduchu bude asi víc 😀 😀 😀

ale s tou zimou - tu bych teda podle toho kdy porodím - brala po porodu ještě cca 14 dnů - páč mám na mimi nakoupeno pár zimních věcí - tak ať mu to aspoň stihnu ještě obléci 😀 😀 😀 - ono sice na mimi bude zima ještě celý březen, ale i tak aby to ještě vynosilo.......

ale taky už jsem dneska vzpomínala, že už se nesmírně těším, až vyrazíme s kočárem na první letošní pivečko....loni jsme v létě už nikam nechodili - páč jsem nechtěla abstinovat.......tak jsme raději seděli doma....ale pivečko - to já můžu 😅 a u kojení se mně zdá, že černé nevadí...a mně strašně chutná teď to nové pivo - Master...jestli to nějaká z vás zná.....no už aby to bylo..............a pak se ještě těším až si dám aperitiv....................MŇAM!

juvik
3. bře 2010

Asmee, ty už nechodíš na Kelišky? Nebo lépe řečeno, tam už skoro nikdo nechodí??? 😕

certina
3. bře 2010

juvi a červená pořád nikde???? 😖

certina
3. bře 2010

holky jsem napnutá jak struna na zprávičky od sukubky.......

juvik
3. bře 2010

Certi, ne zatím se někde toulá....no je to mrcha 😠 ...ale tohle dělá vždycky když ji čekám....napíná 😅

certina
3. bře 2010

jinak psala Zuzi - že by mohla v pátek dom.....že ještě Lukášek bojuje se žloutenkou.......ale jinak vše dobrý....jakmile bude doma - podá info......jupíí už se těším na fotečky...........

certina
3. bře 2010

achjo - pořád musíme na něco čekat že????to je život 😕

juvik
3. bře 2010

Certi, tak pivečko a aperitiv, jo? 😀 😀 😀 ....jinak to pivo neznám,ale je fakt, že my tomu pivu moc nedáme...občas
Taky jsem zvědavá na zpráby od Sukubky 😕

juvik
3. bře 2010

Jo a na Zuzku jsem včera večer vzpomínala....jsem se právě chtěla zeptat, jestli o ní něco nevíte. Tak to budou fotečky, jupííí 😵

micinka22
3. bře 2010

Certin..no nam začla harat před Vánocama..kryly jsme 20.12 😝 ale vy toi máte ve vesnici jo?? tak to jde ..my museli přes celou republiku....šileny:// taky ji bude v červnu 5..a už bych tak starou fenu nekryla....poprve ve 3 max..

Zuzku by mohli v pátek pustit 🙂)uvidíme no..

Sukub už má bobany taky u sebe..tak paráda

certina
3. bře 2010

jo Mici - když my to neustále oddalovali - stavěli jsme barák a pořád něco bylo atd......až jsme si najednou uvědomili že čas šíleně běží a taky zrovna v červnu 3.6. bude mít 5 let.....takže fakt nejvyšší čas....ale doktor se tvářil, že je pořád času dost......tak uvidíme jestli to vůbec vyjde.....ona není papírová....neměli bychom čas jezdit na výstavy a soutěže a uspokojili jsme se tím, že jsme viděli oba rodiče.......takže frajera máme tady ve vesnici - je fkat nádherný.....jsou to kamarádi od malička - když hárala - tak nám chodil pod okna vždycky v noci ještě když jsme bydleli u rodičů.....tak jsem zvědavá jak to dopadne.............

micinka22
3. bře 2010

certin aha ..no bezpapirovou bych nekryla už vubec....pp neni o vystavach :// chjo chjo nechapu proc to lidi vurt chapou jako "muset chodit na výstavy"...fakt ten naroz nesnašim..
njn my taky právě...stavěli ..mesic pred porodem sem ji teda aspon uchovnila ...a ted konecne mame stenata....ale rizikový porod atd..ale když je "musíte" mít .-))

certina
3. bře 2010

a proč myslíš, že teda není dobré mít štěňata u bez pp.......???Nerozumím......
nojo, ale když nemáš papíry, tak přeci na výstavy nemůžeš????ne??já vím, že pp není jen kvůli výstav, ale kvůli povaze, kvalitě a čistokrevnosti ap.....nebo máš jinej názor????

ferdice
3. bře 2010

super ze bude Zuzka brzy doma
tak Certi prevezmi stafetu 🙂
Mici jestli to neni tajne, co mas za rasu?
v peti letech uz bych poprve asi tez mela strach kryt, nechala jsem svou fenuli kryt kdyz ji byly 3 a to mi rikal doktor, ze teda ma nejvyssi cas na prvni kryti. bohuzel jsme stenatka nemeli. na druhou stranu rade z nas je uz pres 30 a stale se snazime o prvni dite 😝
jinak sdilim nazor jako Mici. u papiraka ocekavam u chovatele predevsim duraz na zdravi.

sukubka
3. bře 2010

nazdarek kočky 😀
tak mám 2x8buněčné embrijka v bříšku 2x8buněk se ještě dalo na PK a ještě k tomu to 4buněčné.Doktor říkal že to klidně může dohnat!
jinak Machač byl zase k sežrání říkal že do Rapotína(sem k nám)půtují dvojčátka prý embrijka jsou tak pěkné že lepší by udělat ani nešli že odpovídají dělení atd,no ale to my měli skoro vždy hezké embrijka a prd.Ted nás ale machač tak nakopl že sem tomu že to výjde uvěřila 😀 pak vám dám do albíčka fotku ale manža byl tak nervozní že vyfotil jen 1a čtvrt embria. 😀

jinak vidím že certina je pořád 2in1 a měla den blbec.nám se taky vys...a konvice ale už min.týden 🙂

asmenko ani nemluv o opíkání já to miluju,teplíčko a grilování no super se těšám 😀 i na to černé pivečko.

pomůžu s manžovi dodělat jídlo a sem hned nazpět

stephanie
3. bře 2010

no nazdárek sukub,

tak to je super, že máš takové krásné embryjka...a co machač, že jste to fotili, fakt mu to nevadí? já bych si je příště taky chtěla cvaknout...i když by mi to bylo možná pak líto, kdyby to nevyšlo a měla jejich fotku... 😖 ,,,ale zas jak to výjde, tak to je super mít v albu fotečku od prvopočátku...i když nikdo moc neví, že chodíme na IVF, tak bych ji v albu neměla... 😀 😀 😀 ...no jsem se do toho trošku zamotala..

no tak jaké máš pocity z transferu v Reprofitu, to bylo pro vás něco nového...

tak sukub se ted hezky opatruj,,,já ti tak závidím, že máš mimina v bříšku, já už bych chtěla taky... 😲

eiermanns
3. bře 2010

Prosím holky pošlete mi číslo do Reprofitu v Olomouci,mám číslo z internetu a volám,volám
a nikdo mi to tam nebere a pak se ozve fax.Děkuji 🙂 🙂 😉

juvik
3. bře 2010

Sukubko, teda to je skvělé, tolik krásných embryjek z minimálky 🙂 .... to budete mít i mražáčky na případné sourozence 😀 Mám z tebe radost 😵

daisy14
3. bře 2010

Sukub, tolik krásných embryjek, tiše závidím, ale v dobrém 😉 Třeba Ti fakt vyjdou dvojčátka! Já bych si je taky přála, ale po neblahé zkušenosti s těhotenstvím s dvojčátky, už bych se hrozně bála. Asi na to moje tělo není ☹
Tak hezky odpočívej, nechej se obskakovat!