Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

abig
7. zář 2011

@daisy14
Ano, drobeček asi nebude drobeček, nevím po kom JE 😀 Manžel byl donošený a měl 2600g a já nedonošená a měla jsem 2200g, takže si to malý asi vybral za nás ! Zatím je v normě a do termínu asi nedojdeme, protože i místní porodnice vyvolává porod u těhucukrovkářek před termínem porodu.
Otázkou je, jak dobře umí dr měřit, pač včera mu to tak lítalo, že jsem se trochu uklidnila ...

abig
7. zář 2011

@holino
Já jsem prostě zvedla telefon a zeptala se, jestli do Reprofitu potřebuji žádanku od svého dr. (jednu už jsem měla a byla v jiném Caru a tam tu žádanku chtěli - osudová chyba - vyslal mě tam mu gyne). V Reprofitu žádanku nepotřebuješ.
Stačí říct, že se chceš objednat na konzultaci k dr. Macháčovi, že to bude první konzultace. To stačí, ostatní probereš přímo s Macháčem. Jestli máš nějaké výsledky z různých vyšetření, tak si je vem sebou, ale Macháč si rád dělá obrázek sám a testy, které bude chtít si udělá sám.
Je to velmi sympatický člověk a hlavně je to ČLOVĚK a né jen doktor. Bude si s vámi povídat, probere různé varianty a možnosti a nabídne, co vyzkoušíte a kdy. Všechno se to samozřejmě točí kolem cyklu ženy.
Já třeba byla hned na začátku cyklu a tak mi hned brali krev.
Klidně si napiš otázky na papír a zeptej se ho na vše, co by jsi chtěla vědět.

carlik
7. zář 2011

Ahojky holky! Tak mi dneska pan Dr. Polák potvrdil další reprofiťáckou holčičku 🙂 Už aby byl leden...
Jinak se přidávám k ostatním, že RF je ta nejlepší volba k vytouženému miminku. Prostě i Štěpán i Míša jsou v Ol (teda i sestřičky) strašně milí a všechno vysvětlí. Do Brna se jezdí už jen na OPU a ET a tam jsou taky všichni tak dobře pozitivně naladěni, že každý odchází s úsměvem. A když zrovna ten pokus se nevyvede, tak další určitě, není nutný hned věšet hlavu, na každý problém se najde řešení a oni ho tam vyřeší k naší spokojenosti. Určitě to tam není jako ve FN nebo Fertymedu, kde to je o penězích a přístupu jak ke "krávě".
@escadko tak jak se vám holky daří? A jak jsi byla spokojená ve FN s císařem a vším?
Mějte se všechny prima

elis84
7. zář 2011

@holino Ahojky , prosím Tě jen jsem se chtěla zeptat , psala jsem ti do interní pošty - přišel Ti e-mail ? Nějak se mi to divně zobrazilo tak nevím jestli jsi ho dostala. Zatím se měj a držím palce

elis84
7. zář 2011

@carlik Ahojky, jé vám se už zadařila holčička to je supet , gratuluji. Snad budeme mít brzy taky takovou zprávičku,nás vše čeká.Bojíme se ale věříme že nám dr.Machač pomůže, dostali jsme tolik možností že jsme nadšení a věříme že se to povede.Držím palečky na leden

holino
8. zář 2011

Hezké rano, všem
@elis84 Eli zprávička od tebe přišla 🙂 děkuji ....máš tam nějakou i odemě 🙂
.....jéééé reprofitácká holčičká ....to je bájo 🙂

escadka
9. zář 2011

@carlik ahoj 🙂, gratuluji k holčičce, určitě máš hroznou radostdalších klidně 5 dětí může být kluk, hlavně že bude jedna holčička, viď 😉? My se máme dobře, pomaličku se začínáme dostávat do nějakého režimu, malá pěkně spinká i papá, sice po týdnu doma jsme nic nepřibraly, tak prvotně hrůza, ale nakonec mi to takto vyhovuje - začala jsem odsávat, abych mohla přikrmovat - já mlíko mám, jen Sofi je lenoška a nechtěla tahat, no a tak nakonec jenom odsávám a krmím lahvičkou, mě kojení totiž děsně ubíjelo, takhle je to prima, že si odsaju mlíko u počítače když pracuju a malé pak už jen nosím lahvičku, kterou za chvilku slupne jak malinu. Teď jdem na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli to zabralo a přibraly jsme. Jinak ve fakultce fajn, císař dobrý, vše se zahojilo jak má, jizvička pěkná - jen jak mi vytahovala por. asistentka doma svorky, kterýma to sešívaj, tak to pekelně bolelo a ta asistentka říkala, že takto už to dělá jenom fakultka a že to není kdovíco a že je dobrý si říct, že máš alergii na kov a pak ti to sešijí normálně. Sestřičky i doktoři hodní. A ty plánuješ taky císaře a chodíš jen k Machačovi nebo máš svého doktora?

carlik
9. zář 2011

@escadko díky za infošky 🙂 No a s těma dalšíma 5 klukama teda nepočítáme, vzhledem k mýmu věku a taky financím ☹ Hodně jsem slyšela od holek, že mají problémy s kojením a musí hned od začátku přikrmovat. Nějak se toho děsím, ale když to nejde, tak aspoň teda odstříkat a nakrmit z lahvičky. Určitě vás dneska pochválí, tak neboj, Sofinka bude za chvilku 10kilový batole 😉 Já chodím dál jen ke Štěpánovi (nebo k Míše),zrovna v úterý jdu. Teď mě chtěl vidět po 14 dnech,hlavně že mám dobrý výsledky z toho tlakoměru, co jsem měla 24 hod. A s tím císařemmi to přesně říkal jako tobě, že když není důvod....no ale @bellka mi psala, že mám věk a že i po IVF se dělá běžně. Akorát jsi mě teda s těma svorkama vyděsila...to jako mám říct, že chci zašít nití? A ještě otázečka, jestli jsi byla v celkové nebo epidurální anestezii? Já podle minulýho epidurálu už asi nee ☹ Tak se mějte krásně a zase se ozvěte, pa

daisy14
9. zář 2011

@escadka Mě ubíjelo to odsávání 😝 . Kojení sice taky nebylo nic moc, když malá málo sála, ale odsávačka mi lezla na nervy. Neměla jsem skoro žádný čas na nic jiného☹ Nevím jestli ti mlíko neubyde, když budeš jen odsávat, mám dojem, že jsem něco takového četla. Ale třeba si Sofi dá říct a začne baštit pořádně, však je maličká a naučí se to.
Napiš pak jak jste dopadly na kontrole🙂 ahoj

escadka
10. zář 2011

@carlik
@daisy14 ahojte holky, tak kontrola proběhla skvěle 🙂, malá od úterka přibrala 150 g, však taky baští jak šílená 🙂, pokud zrovna nespí, což je úmorné, protože i s lahví ji stačí si někdy párkrát cucnout a už zase chrní a nic na ni nepomáhá, abysme ji vzbudili. Doktorka mě hrozně přemlouvala, abych nevzdávala přirozené kojení, že to je to nejlepší a že malá už zesílila a že bude určo skvěle sát, já se tomu pořád bráním, protože tak nemám přehled, kolik toho vypila a pak ji mám jít ještě přikrmit, což je další úkon navíc a taky mi přijde, že pak nedělám nic jiného, jak si psala ty, Dáši, to je přebalit před krmením, začneme krmit, tak se znova pokadí, takže bych ji v tom pak neměla nechávat, jenže jak se položí, tak se nejlépe poblinká a nejraději i oblečko, takže zase znovu celou převlíct, pak má zas hlad, protože to vyblinkala a pořád dokolečka, takhle mám teď v ledničce nachystané 2 dávky - z každého prsu jsem schopná vytáhnout za 15 min 100 ml, což je jedno krmení a teď sedím u pc, odsávačka si pěkně funí a plní další lahvičku a malou krmí tatínek v obýváku. I když dneska ráno jsem si dala malou k sobě do postele a pěkně vleže malá začala papkat, já ji už konečně nedržela nijak krkolomně a dokonce jsem i při tom kojení zaspala a malá byla spokojená, tak jsem si říkala, že bysme si třeba mohly udělat takový ranní rituál, že jí to prsko dám (ona se totiž chudinka po něm pořád sápe, ikdyž dávám z lahvičky) a musím říct, že cucala pěkně a opravdu úplně jinak než před týdnem. A s tím mlíkem při odsávání je to právě naopak, čím víc se odsaje, tím víc se ho dělá, takže jsem pak jak chodící cisterna mléka 😀 . Ono by to asi všechno bylo na pohodu, kdybych věděla, že nemusím pracovat, jenže já mám práci na kompu, kterou nemůžu odmítnout, abych o ni nepřišla a zatím se mi to pořád nějak nedaří skloubit s malou, nestačím ani mrknout a je večer. Navíc od pondělka jde manžel do práce, tak uvidím, jestli se z toho nezblázním úplně 🙂. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala 🙂, ale třeba to pomůže i Carlikovi, až bude malá na světě.
@carlik s tím císařem držím palečky, jak jsem psala, nebylo to snadný ho dostat, ale třeba budeš mít víc faktorů pro a dají ti ho. S těma svorkama bych řekla, že si to slyšela, že to právě dělají a oni se tě budou při příjmu ptát, jestli si na něco alergická a budeš vyplňovat i dotazník na anesteziologii, tak prostě říct, že máš alergii na kov, že se ti dělá vyrážka při dlouhodobějším kontaktu s kůží - to má kde kdo. Ale i s těma svorkama se to dá přežít, pěkně to srostlo a to chvilkový vytahování se dá přežít. Jinak jsem byla na spinálu, jak tomu říkají, tedy od pasu dolů a bylo to úplně v poho, jen malou jsem neviděla - teda asi tak půl minuty a pak ji odnesli, ale alespoň si ji užil manžel, ten dovnitř na sál sice nemohl, ale čekal venku a jak šli s malou na novorozenecký, tak šel s nima a 3/4 hodiny si malou choval. Já nic necítila, jen to napíchnutí do zad bylo chviličku nepříjemný a ty gumový nohy byly srandovní, ale nic mě nebolelo, byla tam skvělá anestezioložka, která si se mnou povídala, když jsem cítila, že mi je špatně, tak mi píchli efedrin a hned bylo zase dobře, to jak padal tlak dolů, celé to myslím trvalo 10 minut, než malou vytáhli, ta hrozně křičela a pak mě asi půl hodiny zašívali, nic nejde vidět, před tebou je plachta, po celkov narkoze by ti zase mohlo být špatně, takhle jsem měla jen hroznou zimnici, hlavně z nervů, ale jak tě převezou na JIPku, tak tě přikryjí ohřívací dekou a kapačkou ti pouští od bolesti, takže do hodinky si v poho, alespoň já tak byla a malou myslím dovezli do 2 hodin, co jsem tam ležela, bylo to krásný, jen manžela tam za mnou pustili jen na 5 minut, ale pak jsme si alespoň telefonovali a psali a druhý den ráno mě převezli už na šestinedělí a to za mnou jezdil 2x denně a bylo to fajn. Jen jsme měly smůlu v tom, že byly zrovna ty pařáky, tak na pokoji bylo 35°C a nehnul se vzduch, takže jsme byly pořád spařené jak šišky, ale byly to jen 4 dny a pak přišlo vysvobození v podobě jít domů a to už pak bylo fajn, i když první dny byly hodně na hlavu, ale asi je to individuální. Nejdůležitější je se snažit spát s malou, jak nejsi vyspaná, pak se zdá být všechno tak 1000x horší než to je. Tak snad sem ti to tak nějak zevrubně popsala, klidně se ptej, ráda napíšu, vím, jak mě samotnou ničilo, když jsem nevědla, co mě čeká, já to mám teď čerstvý, tak ti vše ráda řeknu 🙂.

daisy14
10. zář 2011

@escadka Je to šikulka, vidíš, že to pomohlo. A chceš říct, že Ti už teď vypije celou 100? 😲 😲 😲 Nám vleže šlo kojit docela dobře, taky jsem to praktikovala jen jsem v noci u toho párkrát usla, takže jsem vlůbec nevěděla jestli malá pila nebo ne 😀 Ale protože spala vedle mě, tak asi jo 🙂 . A tenhle ranní rituál s kojením jsem měla do poslední chvíle než jsem přestala kojit úplně, v podstatě to bylo jediné kojení po celý měsíc. Takže to určitě zkoušej, aspoň v noci a takhle ráno určitě bude sát, to jsou mimča v polospánku a jde jim to samo 🙂
Na pondělí držím palce, to bude mazec - holky samy doma 😵

carlik
11. zář 2011

@escadko tak už vím, čím se živíš - spisovatelka 🙂 Ale jsi zlatá, že jsi mi to tak krásně popsala a nebudu mít třeba tak velký strach před tím porodem...no snad toho císaře ukecám a možná půjdu i do toho spinálu (když po tom poslední se bojim, bojim a blbě mi bylo stejně a zvracela jsem), fakt záleží co chytneme za anesteziologa. No a já budu chtít určo kojit co nejdéle, takže se budemuset Kristýnka naučit pěkně sát hned od začátku, furt si to tak pěkně maluju, že bude hodňoučká a pěkně spinkat a papat... 😉 No realita asi je jiná. Ale musí to být krásný pocit, když ji máš vedle sebe v posteli a obě spinkáte (teda doufám, že ji nezalehnu 😒 ) Unavenej člověk z toho všeho musí být asi pernamentně a nejvíc mě baví, když mi kámošky radí - vyspi se teď do zásoby dokud můžeš 🙂
A já na odd.18 ležela přelom května-června a to byly taky ty pařáka, no naštěstí jsem dostala pokoj směr Urgent, takže slunko nepralo, ale vzduch hrozný a ještě k tomu zpestření vrtulníku a chrápajících spolunocležnic 😒 Po týdnu jsem fakt byla ráda, že jsem ukecala propuštění.
Tak pěkně od zítřka najeďte na řežim jen samy baby, určitě to zvládnete a ať pěkně Sofi papá 🙂

escadka
12. zář 2011

@daisy14
@carlik tak jsme zvládly celou noc samy bez buzení tatínka, aby se do práce dobře vyspal a šlo to perfektně, v ledničce mám nachystaný lahvičky se 100 ml mateřinky (Dáši, opravdu mi zbufne celou 100 a to se tváří, že by si dala ještě 🙂 - je to moc :-O? - já ji prostě dávám tolik, kolik chce - porodní asistentka mi říkala, aˇto do ní tlačím horem spodem, aby přibrala, že jinak si nás bude doktorka pořád zvát na převažování), takže to vrazím do ohřívačky lahví, pak do thermofusaku, rychle přebalit, nakrmit, nechat odgrcnouut - to ji dávám na tvarovací polštář viz foečky, abych měla volné ruce na odsátí a za 3/4 hodiny už obě zase pěkně spíme, malá s tou stovkou vydrží i 4 a 1/2 hodiny a vstávaly jsme o půl 10, a teď jsem kojila, přikrmovala i odsávala a u toho pila kafčo a ťukám do klávesnice, Sofča už je zase ťuhík, mám ji na kojícím polštáři,, takže zatím to funguje 😀, kéž by to tak šlo pořád, jen bych potřebovala ještě jedny ruce jak měl ředitel školy v Saxaně 😀. A ty si Dáši přestala úplně kojit kdy? A čím krmíte teď? A jak pokračuje Peťulka v plazení 🙂?
@carlik a copak ty si dělala v nemocnici v květnu, že si měla spinal, jestli nevadí, že se ptám...tos měla být v té době už těhu, ne? Budu ráda, když pisneš třeba i do IP, jak si došla až ke Štěpánovi a co tě potkalo, ale nechci nějak jitřit vzpomínky, To jen že si psala, že si sledovala mou cestu k Sofi a tak, tak na tebe často myslím, jaká byla ta tvá cesta.
Jinak všem přeji krásný sluníčkový den

11112
12. zář 2011

@escadka Pěkné poledne,Markétko vidím,že nádherně si užíváš mateřské radosti.Jak to tak pročítám co všechno dnes existuje od tvarovacího polštáře až po kojící polštář tak vůbec nechápu co se za 18 roků co jsem byla těhotná změnilo.Doufám,že budu potřebovat jednou tvoje rady 😉

escadka
12. zář 2011

@11112 Ahoj Marťulko 🙂, no já sem děsný pako na vyhledávání všech vymožeností a možných i nemožných věcí, určitě se dá vystačit s míň věcma, spoustu toho taky určo nevyužijem, ale já to všechno kupovala v únoru, kdy ještě byly penízky, tak mám křečkovský zásoby (u oblečka jsem skončila u vel. 80 🙂). A určo moc ráda poradím a věřím, že to bude brzičko, jak to vypadá, kdy jedeš do Brna 😉?

11112
12. zář 2011

@escadka Tak třeba až to budeš rozprodávat tak si něco koupím 🙂 Jinak příští pátek jedu do OL na injekci a pak teprve začnu brát od 12.října práška a 1.listopadu by měl proběhnout transfer.Znáš Machače jak dovede povzbudit tak už mě říkal,at si rozmyslím jestli chci dvojčátka nebo jedno,že je velká šance,že budou dvě 🙂První mě vystrašil,že na dvě jsem moc hubená a většinou s dvijčátky se leží v nemocnici,ale jsem rozhodnutá půjdu do dvojčátek 😉Mám strach kdyby jsem si dala vložit jen jedno,že se nechytne a já toho budu litovat ☹

escadka
12. zář 2011

@11112 no tak to super zpráva 😵 , 1. listopad tu bude cobydup a dvojčátka super, jen se budeš muset moc šetřit, ale Machač si tě určitě pohlídá 🙂, hned si to píšu do kalendáře 😉, ať od rána nedělám nic jinýho, než že budem se Sofi držet palečky, i když to určitě ani nebude potřeba, protože to určo vyjde samo 😵

carlik
12. zář 2011

@escadko, cha, cha 4 ruky, to by si asi přála každá začínající mamina 🙂 A teda gratulace, že Sofi spinká 4,5 hodiny... teda doufám, že ta moje bude taky takový zlatíčko.
Jo a musím si postěžovat, co se mi dneska stalo. Šla jsem k obvodní a přehlídla jsem na chodíhu nějaký zvlněný hrb na asfaltu a ani nevím jak, byla jsem na zemi, teda na koleni. Koleno odřený, ale jinak nic, ani do břicha jsem se nepraštila, ale jsem se sotva dovlíkla domů s obavama. Nic mě nebolí, malá kopká, tak snad je vše OK a zítra mi to Štěpán i potvrdí na KO.
V květnu jsem ležela ve FN protože jsem sice věděla, že jsem těhule z testu a Hsc, jedno ráno mi bylo zle, mdloby a bušení srdce, tak Štěpán, prý že hned sanitku a do nemocnice. Takmi na UTZ zjistil, že mimi tam je, na srdíčko bylo brzy, tak mě šoupli na pokoj a trčela tam týden, až potvrdí srdíčko.Zjistili mi zvýšený jaterní testy, tak jsem brala nějaký vitamíny a pak šla domů. A zbytek Ti napíši IP ohledně předchozího těhu.

carlik
12. zář 2011

@escadka došlo IP? A ty si prosím uprav, že už nečekáš mimi, ale dočkala ses 🙂

escadka
12. zář 2011

@carlik jj, došlo, děkuju moc, je mi moc líto, čím sis musela projít, večer napíšu více

11112
13. zář 2011

😉 @escadka Moc ti děkuju jsi zlatíčko.Pozdravuj Sofinku a pošli ji pusinku na bříško 😉

carlik
13. zář 2011

@escadka hlavně že už je to vše na dobré cestě a snad se taky dočkám princezničky 🙂 Dneska na KO to bylo rychlý a je vše v pořádku, tak teď mě chce pan doktor vídat co 14 dní a musíme se víc hlídat a nepadat, jinak prý mu slezou vlasy 😒

lenee
14. zář 2011

Ahoj, nakoukla jsem tu mezi vás, protože se s manželem chystáme do druhého pokusu o mimi, doma už máme 20měsíční princeznu po 1. pokusu IVF ve Fertimedu. Teď trochu váhám, jestli se podruhé obrátit zase na Fertimed nebo zkusit RF a všemi vychvalovaného dr. Machače 😀 Mám dysgenezi vaječníků, podstupovala jsem IVF s darovanými vajíčky a jinou šanci bohužel nemám ☹ Jen teď vůbec nemám přehled, jaká je situace, který CAR vybrat a o kolik se zvedly ceny za poslední 2 roky ... poradíte? 😅

kamka1402
14. zář 2011

Ahoj holky mám dotaz, když jste šli na KET brali jste utrogestan jednu nebo dvě ráno a večer v Brně mi napsali 2-0-2, a v Olomouci 1-0-1 tak nevím co je lepší.Dík za odpověď 🙂

kamka1402
14. zář 2011

@lenee myslím si ,že rozhodně finančně to budeš mit lepší v Reprofitu 🙂

lenee
14. zář 2011

Jé a to já jsem měla strach, že ne 🙂 V době našeho prvního snažení mi připadalo, že ve Ferťasu je sice drahé všechno okolo (každý utrazvuk, léky atd.) a stimulace před transferem je nepříjemně dlouhá, ale za IVF i s darovanými vajíčky jsme platili okolo 18 000. Zdá se mi, že v RF to bylo tenkrát dražší, ale to jsem zjišťovala, když už jsem byla těhu 🙂 Jak jsem se ale koukala, teď jsou ty ceny úplně někde jinde že...

lenee
14. zář 2011

Tak teď jsem se dívala na stránky Reprofitu, mají tam ceník... cyklus s darovanými vajíčky hrazený pojišťovnou vychází na 38 000,- ☹ Fíha... Asi napíšu Ježíškovi 😅

carlik
15. zář 2011

@lenee ono to je také o přístupu doktorů...myslím že ve Ferťasu nezůstal nikdo dobrý a ceny taky určitě zvedly, pochybuju že by vás to přišlo teď na 18 tis. No zkus se tam zeptat a uvidíš.
@kamka1402 já brala ještě vyšší dávku Utroše, takže myslím že 2-0-2 nic nezkazíš 😉

jitulik24
15. zář 2011

Holky, Lifinka zítra rodí plánovaným císařem, tak jí držt palce, bude další přírustek do tabulky maminek 😵

jitulik24
15. zář 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
BOBULINKA74-2x otěhotněla přirozeně-mimoděložní těhotenství. Plán minimálka
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní
HEXELUCKA- 2x IVF-negativní, minimálka 9tt zamlklé těhu, chystá se do dalšího boje

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ABIG- 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (1x IVF Fertimed, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)
MILUSIAW - 2 mimi po minimálce, TP prosinec 2011 (6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu - vše negativní).
ELLAAEE – 1 mimi přirozeně, TP únor 2012 (Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg a 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,60kg a 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg a 48cm, 2,65kg a 46cm).Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,50kg a 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,20kg a 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3,0kg a 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45kg a 49cm
DAISY14 - Peťka 9.2.2011, 2,90kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm
LADUS77 - Štěpánek 14.4.2011, 3,60kg a 52cm
KRYSTOFKA - Radimek 7.5.2011, 2,71kg a 46cm
JITULIK24 - Karolínka 30.5.2011, 4,40kg a 51cm
JUVIK - Matoušek 8.8.2011, 3,28kg a 51 cm
ESCADKA – Sofinka 25.8.2011, 3,85kg a 52 cm