Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
13. dub 2010

Dobrou noc Juvi 🙂 jeeeeeeeee ja mam taky pradlo v pracce uz asi od ctyr 🙂 uz letiiiim taky ...

anty
13. dub 2010

Anet, nic si z toho nedělej, že čárka byla slabší, já jsem to taky tak měla některý den, když jsem testovala, docela jsem se vylekala, ale ráno už byla zase znatelnější. Je to proto, že ta ranní moč v začátcích je proto těhu úplně nej. Jak píše míša, hodně jsi toho vypila, tak to proto. Neboj ty dvě dálnice ti neutečou.

katapola
13. dub 2010

HOlky, nevíte, co můžu brát po transferu na bolest v krku? koupila jsem si zatím céčko 1000

misa.patrik
13. dub 2010

ja cucala tandum verde citronove mam pocit a taky bonbony anticol... kdyz jsem byla tehu ... skus se zeptat v lekarne

sukubka
13. dub 2010

anty moc gratuluju k pozitivním výsledkům!v kolikátém týdnu se holky dělá ta genetika?
anet já dneska testla až odpoledne ráno jsem neměla sílu jak mi bylo zle!a vypadal dobře!
anet ale jak píše misa tak raní je fakt nejlepší já kolikrát taky měla taky ten odpolední slabší!fakt!

katapola
13. dub 2010

no zítra dokoupím nějaké cucací bombony a uvidím, jak mi bude.

katapola
13. dub 2010

a myslíte, že na noc můžu paralen?

stephanie
13. dub 2010

ahoj holky, všechny zdravím...jen jsem to letmo přejela..všem gratuluji k dobrým výsledkům anty k UTZ, renči k oplodněným vajíčkům, anet k hezkým testíkům a sukubce ke krásným hodnotám!!! 😵 😵 😵 jestli jsem na někoho zapomněla, tak to nebylo úmyslně 😉
katapol, zkus si koupit Bioparox, je to bez předpisu, dává se to hodně v těhu, stříká se do nosu nebo do krku...

Hezký večer všem 🙂

katapola
13. dub 2010

tak bioparox mám doma, ale myslela jsem, že ho nemůžu, že jsou v něm trocha antibiotika

sukubka
13. dub 2010

kat myslím si že paralen můžeš!
step ahojík už ses drobek zastavila nebo pořád ještě nestíháš?

stephanie
13. dub 2010

sukub, pořád nestíhám, manža není ještě doma, tak mě malý docela zaměstnává...
katapol, bioparox určitě můžeš, je to na přírodní bázi...mi to předepsala doktorka v těhotenství...

katapola
13. dub 2010

Ok, díky holky. Doufám, že to zabere.

sukubka
13. dub 2010

step malej se musí nudit když je tak hnusně venku že?

stephanie
13. dub 2010

...no hlavně já se s ním nenudím 😀

misa.patrik
13. dub 2010

Anetko testiky jsou super 🙂))) vse bude oki neboj :D

sukubka
13. dub 2010

step náhodou závidím takového klučinu musí to být fajn!
anetko testíky máš opravdu krásné neboj!

stephanie
13. dub 2010

sukubenko, to uteče jak voda a budeš mít taky klučinu (nebo holčičku? 😵 )

sukubka
13. dub 2010

jé ty jsi mě tak hezky oslovila 😉 se červenám!
Step ten Polraich je super co?já se vždy úplně chlámu!!!

misa.patrik
13. dub 2010

Jojo Kluci jsou fajn muj malej ma 8 a nez sel spat tak mi rika muzu se s Tebou pomazlit?? a pak mi rekl mam Te moc rad mami 🙂 no proste k sezrani 😀

sukubka
13. dub 2010

miso to je opravdu k sežrání!!!Teda vy s těch chlapů holky děláte holky!potřebujete mít ted holčičku 😀

stephanie
13. dub 2010

mišo, já koukala, že už máš tak velkého kluka...tak by to chtělo sestřičku, co?
ten můj je taky mazlíček...si to taky vychutnávám, ten čas tak letí a bude se mazlit s holkama 😖

ellaaee
14. dub 2010

Dobré ránko všem přeji 🙂

misa.patrik
14. dub 2010

Dobre ranko ja uz to vcera zalomila 😀
Sukubkoo jojo mas pravdu ... chtelo by to holcicku ale ja to necham osudu 🙂
Step no jeste mam v zive pameti jak mel maly pet ...strasne to leti nedavno jsem nekde potrebovala jit a rikam mu Patricku pojd se mnou a on na to ze se mu nechce a ja tak ale budes sam doma a on no a?? vsak uz jsem velkej a nejsem zadnej srab 😀 to uz jse pochopila ze to musi byt miminko 😉

ellaaee
14. dub 2010

misa. patrik, ten tvuj syn je teda číslo 🙂

misa.patrik
14. dub 2010

Elli je to je mazec co on nekdy dokaze vymyslet tak to stoji za to 😀

katapola
14. dub 2010

Ahoj holky. Vůbec mi to neutíká, teprve 2. den po transferu a mi to připadá jako věčnost. Doufám, že ta naše kuřátka rostou a uhnízďují se. Dr. Vitoušková se při transferu smála, když nám pak ukazovala na ultrazvuku ty dvě bublinky, prohlásila jsem, že ten celý obrázek je jak zrní pro slepice. Prý už slyšela leccos, ale toto je zas novinka🙂
Jinak v noci jsem propotila noční košili. Snad se z toho dostanu rychle.

misa.patrik
14. dub 2010

Katy no to se nedivim kdyz clovek na neco ceka tak se to taaaahne vid? 😒 toho se taky desim fakt

ellaaee
14. dub 2010

no já jsem dnes 8 den od ET zkoušela jsem test, ale duch je tam až tak 10 min po limitu, což už nejsou věrohodné výsledky, takže je to pasé☹

sukubka
14. dub 2010

mate pravdu holky mě to po tom transferu neutíkalo vůbec,táhlo se to úplně šíleně!Jak se ale blížilo testování děsila jse se toho!
elae já 8den ráno neměla nic až odpo a neměla jsem to v limitu ani náhodou,máš velkou šanci!!!!!OPRAVDU

misa.patrik
14. dub 2010

Holky mam dotazek co muzu a nemuzu delat po ET?? Nebo to ma kazdy jinak??