Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
3. kvě 2010

Holky, co podnikáte? Já jsem se naobědvala...k tomu sežrala ještě banánek v čokoládě....ufff a teď nemůži ani dýchat 😝
Venku je nic moc, fučí ...tak uvažuju jestli jít žehlit? Kdyby se mi ale jen chtělo... 😅

sukubka
3. kvě 2010

ahoj holky 😉
miso na dnešek hodně štěstíčka,je opravdu dobře že ses probudila pozitivně naladěná!Pak nám písni kdo dělal ET a vše jak probíhalo 😉
holky s tím klidovím režimem po Et já ležela jen první den druhý jsem už normálně seděla u tchýně na zahradě a třetí den sem s manžou byla na procházce v lese,né nikde po kopcích,ale pěkně po lesní cestě po rovince a pořád sme něco podnikali šla jsem na kosmetiku,pak k našim a asi i tím že sem pořád něco podnikala a nemyslela na to (teda myslela ale né tak moc)tak to asi klaplo!
😉
step ty nebudeš mít trojčátka,protože tentokrát se ty dvě chytnou já to fakt vím uvidíš 😉

juvik
3. kvě 2010

Sukub, ahoj 😉 ...a jak ty se cítíš těhulko?

sukubka
3. kvě 2010

juvi no netěhotně,zle mi není,jen prsa mě občas pobolí a mám je věčí a občas mě píchne v břichu jinak nic!Ted mám asi období menzes tak sem ve výkvětu

juvik
3. kvě 2010

Sukub, ty kveteš? Však je květen, ne? 😀 A je dobře, že ti je dobře....horší kdybys objímala celé dny záchodovou mísu....tak si to užívej 😉

asmeena
3. kvě 2010

sukub: tak to máš stejné pocity jako já, třeba ti nebude vůbec špatně. 😵
misi: taky držím pěstičky a za pár dní budeš doufám hlásit pozitivní testík.

teddyna
3. kvě 2010

čaute vespolek.a jsem nas... jak sto čertů. ve 14 měl dojet servisman na prohlídku vysavače a nikde.tak tu sedím oblečená,že pak rychle vystřelím na nákup.před chvílí mu volám a prej už jede - no,to brzo!kurňa šopa,to zas stihnu prd.babička je na prochajdě s Vojtíkem a než s chlap vykecá,tak bude zas kojení.včera jsem udělala vítr ve špajzce - to vyletělo věcííí !a hned je tam přehledněj.no a po večerejším úspěchu jsem se chtěla vrhnout dnes na šatní skříně.tak to kvůli vysavači musím odložit na zítra.ale to už nebudu mít ten správnej náboj 😀
co dnes provádíte??krom toho,že Míša j e po transferu?kde lítá Zuza?s čerti jsem v kontaktu přes skype,tak ta taky pořád poletuje po venku.asmen,kdy dáme toho scuka?jé,tak mě napadlo - ve středu se scukávám s čerti-přidej se k nám!! ještě jsme se ale nedomluvily která kam přijede.

misa.patrik
3. kvě 2010

hoj Holky prekvapeni 😀 😀 😀
Uz jsem doma i s miminkem... a ted Vam povim jak to vsechno zacalo 🙂
Rano jsem vstala doruzova vyspana 🙂 tak sem si rekla do 13.00 casu dost tak zajdu nakoupit uvarim obed zajdu pro Patrika do skoly a vyrazime ... prisla jsem z mesta vybalila nakup dala varit zeli na zelnacku a uskrabala brambory,nakorenila kure soupla ho do trouby a najednou telefon !!!! cislo ktere neznam a tak si rikam KUA Reprofit a je to v haji ...zvednu to trepe se mi hlas a rikam prosim a na druhe strane dobry den p.Zamazalová tady Reprofit Brno... no a v tu chvili se mi skoro srdce zastavilo!!!! rikam co se stalo?? neco s Embryjkem?? ☹ a sestricka jeeeezisi neeee 😀 no to byla rana jak mi spadl ten sutr ze srdce 😀 ale rika mi ze jim odpadli 2 transfery zda bychom nemohli prijet drive...tak rikam ze se domluvim s manzou a zavolam... no a za 5 minut jsem volala ze jo 🙂 jenze v te rychlosti a v tom zmatku jsem v aute zjistila ze mam na hlave drdol a na sobe teplaky 😀 😀 😀
No tak jsme tam dojeli a cekali jsme chvili ... nemohli se dovolat na Macháčovi tak si me vzal Štercl.. 🙂 a byla sranda prisli jsme na sal a ja se moc omlouvala ze jsem si vylozene odskocila od plotny 😀 ... no Dr rika ze mame krasne 10ti bunecne embryjko...rika bude krasne po mamince a hodne po doktorovi 😀 😀 😀 😀 tak to bylo moc fajn na odbourani stresu tak jsem pak lezela jeste 15 minut a vyfasla jsem leky a jeli jsme domu 🙂 Dostala jsem Fragmin injekce...testit mam 17.5 🙂

ellaaee
3. kvě 2010

mísa.patrik mooooooooooc gratuluju. Štelcl je mul lékař ke kterému v RF chodím a je zlatučký. Na co máš ten fragmin? já taky až do 14 tt musím píchat injekce. na genetice mi zjistili mutaci MVFR nebo tak nějak, tak se to píchá aby nedošlo k potratu. Ted se šetři a odpočívej a hlavně věř. já tady dám za chvíli fotky tak mužete kuknout na mojeho bojovníčka, taky zatím svůj boj vyhrává a věřím mu 🙂 Opatruj se

asmeena
3. kvě 2010

misa: a na co máš ten Fragmin? Se tady směju, ty jsi jela i v těch teplákách? A stihla jsi aspoň vypnout tu troubu? Tak hlavní je, že je mimiško už u maminky a 10 buněčné, to je nádhera.

misa.patrik
3. kvě 2010

diky Eli jak verim ze to spolu vyhlajem 🙂
Ja mam ty injekce preventivne to mi dneska rekl pry se to dava kvuli casnym potratum..ja mela genetiku vporadku ale tak co ja verim doktorum 😀 snad vi co delaji Ty se taky opatruj

misa.patrik
3. kvě 2010

diky asmi 🙂
no pry preventivne kvuli krevnim srazeninam 🙂 jojo troubu sem vypla pak k nam prijela babicka a kure dopekla 🙂

asmeena
3. kvě 2010

teddy: ve středu mám scuka taky s kamarádkou, takže bohužel, ale příští týden bychom klidně mohly.

aneta1199
3. kvě 2010

Ahojte holky!
Míšo, super, ty buňky se ti množí myslím nadstandartně 😉
Já po ET vůbec neležela a fungovala jsem úplně normálně. Druhý den jsme šli na docela dlouhou procházku, asi 5 km. Po prvním IVF jsem měla nemocenskou a ležela, a stejně to nevyšlo.
A Štelcl nám doporučoval, ať hned v ten den v pátek večer vyrazíme nějam pařit. Tak to jsme nebyli, ale poctivě jsem si dala 2 dcl vína. A víno pak preventivně ještě další dva večery. 😀 😀 😀

misa.patrik
3. kvě 2010

Diky anet me taky rikal ze mam normalne zit do tt 🙂 samozrejme nesmim plavat,behat cvicit a sexovat aspon 5 dni po transferu...jinak mam uplne normalne fungovat

misa.patrik
3. kvě 2010

do Tehotenskeho testu jsem mylsela jo? 🙂

aneta1199
3. kvě 2010

A mě těhu nevolnosti postupně začínají od minulé středy 😒 Teda nezvracím, ale žaludek mám dost na vodě. Někdy jen ráno a někdy celý den. Prsa mě bolí nonstop už asi 3 týdny. Ale jinak si samozřejmě nestěžuju a jsem za to šťastná.

Moc držím všem palce !!!

juvik
3. kvě 2010

Miso, sedím a směju se na celé kolo 😀 ...taky jsem si tě představila v těch teplákách jak uháníte směr Brno 😀 😀 😀
Teda a 10 buněk...to je rychlík....určitě se zakousne a nepustí 😉

Holky a s těmi injekcemi jste mi teď nasadili brouka do hlavy....já mám totiž zjištěné nějaké 2 ty MTHFR mutace,ale vždycky mi tvrdili, že to je v pohodě a že to má spousta lidí....a doporučili jíst jen Femibion. To mě štve, že každý má na to jiný názor. 😒

misa.patrik
3. kvě 2010

juvi diky a neres to... ja mam vse vporadku a injekce si picham... no tak si vyber sakra ze???? 😒

juvik
3. kvě 2010

Miso, no jo...jenže já už jinak nevím co řešit nebo proč to nejde a hrozně by mě štvalo, kdyby to vyšlo a pak se to kvůli tomu po..... asi se Machače na to zeptám

misa.patrik
3. kvě 2010

jasne za opani nic nedas 🙂

juvik
3. kvě 2010

Miso, musely to být teda šoky 😕 ....já bych asi taky viděla nejčernější scénáře, když ti volali...tak ještě že jste tak rychle zmobilizovali 🙂

ellaaee
3. kvě 2010

juvik, vidíš mě zas Štelcl řek že je nutné je píchat aby nedošlo k předčasnému potratu, ale taky mi řekl že tuto mutaci má cca 30% populace. Vy zas skoro všechny co chodíte k Machačovi jíte estrimax a mě zas nic takového nedal, tak jsem pila každý den několik hrníčku kontryhele to je prý skvělé na sliznici. A taky hodně lidí má prednison, a já ne. Každý Dr. prostě dává něco jiného.

juvik
3. kvě 2010

Ella, no někdy tomu fakt nerozumím....co doktor, to názor...a ke všemu ve stejném centru.

ellaaee
3. kvě 2010

zeptej se Machače na ty injekce, aspon budes vědět že jsi pro to udělala maximum

juvik
3. kvě 2010

Ello, a jak se jmenují, ty co aplikuješ? Moje známá má taky problémy, ale vážnější, a píchá celou dobu těhu clexane
No nechci plašit...ale zeptám se 😉

misa.patrik
3. kvě 2010

juvi byly to soky ani nemluv 🙂 jsem rada ze uz to mam za sebou ... ja treba nechapu proc ty injekce mam kdyz mam genetiku oki 😕

juvik
3. kvě 2010

Miso, myslím, že proto že jsi měla nějaká zamlklá těhotenství, ne? Možná, aby se tomu předešlo

misa.patrik
3. kvě 2010

jj mela jsem dve zamlkla a 2 mimodelozni 😒 mozna fakt jako prevence 😉

juvik
3. kvě 2010

Miso, není to příjemné, furt do sebe něco ďobat, ale pokud to je k dobrému, tak člověk vydrží hodně.
Tak se opatruj a nechej se hýčkat 🙂