Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
2. říj 2009

já mám jít teď stejně jen na kontrolní UTZ, tak by mi bylo jedno u jakého doktora.

asmeena
2. říj 2009

Já už jsem na to teď tak navnaděná, že bych to nechtěla odkládat. I v práci to zatím jde, ke konci roku bude šrumec a to bych asi nezvládla si brát volno a jezdit k doktorovi. A je mi už jedno, jestli z Ostravy jedu do OL nebo do Brna.

micinka22
2. říj 2009

asmeen joo tak to je blby ..on urcite odpovi..vetsinou vecer nebo mu zavolej at nestimulujes zbytecne ze...
ja jdu v utery na kontrolu tak sand tam bude://

asmeena
2. říj 2009

v úterý tam má být, ale to bych byla teprve 6DC a říkala sestřička, že to by tam asi ještě nic neviděl

asmeena
2. říj 2009

tak jsem zkoušela teda volat,ale típl mi to, asi teď zrovna nemůže.

micinka22
2. říj 2009

jo to tam nic neuvidí ..na kontrolni utz muzes jit i ke sve doktorce..me to tak sestricka rikala ...
ja budu 12dc a doufam že v patek IUI..

asmeena
2. říj 2009

já nevím jak to se mnou Machač zamýšlí. Mám od 3DC do 7DC brát clostil a 7DC až 9DC mám přijít na kontrolu, ale to tady ani jeden ten den není. Já stimuluju na IVF s minimální stimulací.

asmeena
2. říj 2009

a kdo ti bude dělat IUI? To taky dělají jenom v Brně?

micinka22
2. říj 2009

no je to blby kdyz planuje stimulace a pak si jede pryc..
jo v brne ..tak me je celkem jedno kdo to tam supne .-)

asmeena
2. říj 2009

mně je taky jedno, kdo mi udělá UTZ. Stejně tak brzo tam ještě nebude nic vidět. Když jsem stimulovávala clostilem na IUI, tak tam bylo něco vidět až 10DC

asmeena
2. říj 2009

mici: a když neordinují v Olmiku, tak kam si mám zavolat, pokud bych třeba stimulovala. To mě vezmou na kontrolu i do Brna? To si musím zavolat na nějaký telefon do Brna a říct, že chodím do Olomouce, jestli mě vezmou tam? No jsem zvědavá, jestli mi Machač ještě dnes odpoví.

beras
2. říj 2009

Asmeen u té minimálky se chodí 7 dc a dr. mrkne jak to vypadá a popřípadně se zančne hned dopíchávat fostimon.Klidně pokud chceš si brnkni do Brna ale počítej s tím ,že za dva tři dny tam pojedeš znovu .Teda pokud do té doby Štěpán nebude zpátky.Do Brna můžeš volat hned zítra ráno. 😉

micinka22
2. říj 2009

asmeen snad to vyjde a Machac povi co a jak .-) tak asi to Brno..a.-)

teddyna
2. říj 2009

čaute vespölek.tak jsem se dohrabala k PC.asmen,neřeš Olomouc a volej do Brna,že jsi od Machače z Olmiku a stimuluješ Clostilem,ale zrovna je dr. mimo republiku,takže se chceš objednat na ultrazvuk - zcela standartní postup.tudíš si tam hned ráno brnkni - jsou tam aj o víkendech. přeju hodně štěstí.

asmeena
2. říj 2009

A když si zítra zavolám do Brna, tak mě můžou objednat na úterý do Olomouce? Nakonec mi totiž Machač poslal email, že se máme stavit v úterý. Tak už jsem aspoň v klidu.

asmeena
2. říj 2009

a ještě jeden technický dotaz, proč mají na stránkách reprofitu napsáno, že ordinují v Brně jen po-pá?

asmeena
3. říj 2009

Pěknou sobotu,
holky na jaké číslo si mám zavolat, že se chci objednat na to úterý? Zkoušela jsem 544527156, ale tam mi naskočil fax.

beras
3. říj 2009

Asmeen tak to neřeš a jed za Štěpánem v úterý.Pokud nebudeš objednaná tak jed normoš v úterý do Olomouce a řekni sestřičce,že jsi takhle se Štěpánem domluvená.Ona je na to zvyklá 😀 ,že jí v tom dělá tak trochu maglajz. 😀

asmeena
3. říj 2009

no, ale to je blbé, když si jen tak přijedu a třeba v tu dobu, tam bude hodně lidí.

asmeena
3. říj 2009

asi zkusím zavolat ještě v pondělí a uvidím. Jet tam musím každopádně. 😉

beras
3. říj 2009

Já jsem tam taky takhle šla a odsejpalo to.Nebo chvilku počkáš.Řekneš jí,že ti dr. napsal mejlík a hotovo. 😎

asmeena
3. říj 2009

beras: a co ty? jak se cítíš respektive necítíš? Sexík nezábírá?

asmeena
3. říj 2009

moc děkuji beras, snad to nějak dopadne. Sice nevím co tam bude 6DC vidět nebo nevidět, a hlavně doufám, že ještě nebudu špinit, protože já mám MS tak těch 6 dní.

micinka22
3. říj 2009

asmeen no videt tam bude akorat sliznice mozna..ja tam byla minulej cyklus 3 krat zybtecne 😅 😅 😅 😅
joo a klidne i bez objednani..tam necekas tri dny az se nekdo vykeca..tam se ordinuje .-)))
tak ja jdu v utery na 12.30 ..tak to se mozna potkame co? 😀 😀 😀 😀 😀 me poznas urcite pac budu mít sebou malou a ta bude asi silene prudit 😅 😅 😅 😅 😅

asmeena
3. říj 2009

mici: možná se potkáme, uvidím ještě jak dopadnu v pondělí, jestli se někam dovolám aby mě objednali, jinak jedu jen tak. 😉

asmeena
3. říj 2009

Jsme se minule dívali, jak to tam mají pěkně pro ty děti, super malá křesílka, houpací sobík 😀

donnald
3. říj 2009

Ahojky holky,
Asmen moje zkušenost je taková, že pokud zavoláš v jiný den než má ordinovat Štěpán a je tam jiná sestra než ta Štěpánova, nebudou se s tebou bavit a řeknou ať si zavoláš v to úterý. Pokud tam ale zastupuje Maruška, tak tě objedná hned.

asmeena
3. říj 2009

takže to vidím, že tam pojedu asi jen tak bez objednání.

beras
3. říj 2009

Asmen no klíštátko se drží a nade mnou je opět hrozba vyvolávaného porodu,protože se nic neděje.Čípek dlouhej,porodnícesty uzavřeny ,sexík nepomáhá. 😀 Ted jsem gruntovala v autě a manžel ho bude umejvat .Ale ven půjde toho se nebojím ale zase vyvolávačku jse teda nechtěla,protože jsem si minule užila dost.Bolesti jako pr... 😝 zvracela jsem jak mi bylo špatně od bolesti a tu já zvládnu teda velkou no a určitě na tom měly vliv i ty dvě kapačky na rozjetí kontrakcí.Ale vždycky si vzpomenu jakou dobu jsem bojovala at se mimi zakousne a tohle je proti tomu hračka. 😀

asmeena
3. říj 2009

beras: a třeba překvapí a po tom gruntování toho bude mít plné kecky. Doufám, že pak budeš brzy fit a dáš nám brzy vědět co to vykouklo na svět? Jestli holčička nebo chlapeček. Vím, že je to ale jedno, hlavně aby to bylo zdravé.