Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
17. říj 2009

Asmeen a delali manzelovi hned i spermio nebo jste tam museli jet znovu?

asmeena
17. říj 2009

spermio mu dělali až při OPU.

ferdice
17. říj 2009

aha a tebe taky nejak nevysetrovali? horm. profil apod. - tusim zes psala ze to u minimalky neni treba ze jo? my za sebou nemame ani iui ani ivf, tak nevim co nam navrhnou. uz jsem tehotna byla, ale nedopadlo to. hrozne moc uz se tesim, az se bude neco dit.

asmeena
17. říj 2009

ferdi: já jsem měla 9xIUI, 2xIVF, 1xKET a nikdy ani náznak těhu. Všechna vyšetření máme O.K., akorát slabší spg. Tak jsem navrhla,jestli můžeme zkusit minimálku a Dr. mi na to kývl a hned na pohovoru mi napsal clostil a pregnyl a jen jsem čekala na MS, která dorazila rychle.

teddyna
17. říj 2009

hezký večer. tak jsem po celým dni totál kantoš. je to těhu fakt únavný.a dnešní nákup v Polsku byl taky únavnej. vítám nové kolegyně a at se zadaří ten výsledek.
Mici,máš pravdu - smradi budou všichni okolo,ale to tvoje bude dycky zlatíčko 😀

ferdice
17. říj 2009

no jsem fakt zvedava, IUI bych popravde ani nechtela, to radeji tu minimalku. ja byla 3x tehu, jednou zamlkle, jednou spontanni potrat, jednou mimodelozni, nikdy nebyla srdecni akce. tak se bojim, jestli jsme vubec schopni mit mimise spolu. jinak uz pul roku zobu clostil a pichaji mi u mudra pregnyl, ale bez vysledku. genetika OK, hematologie OK, chybi mi imuno, to nevim zda jit.

juvik
17. říj 2009

Tak vidím, že nás tady přibývá 🙂 Myslm, že budou muset v Reprofitu rozšířit ordinační hodiny 😀

ferdice
17. říj 2009

juvik: to by meli, volala jsem minuly tyden a prvni termin byl az na 1.12., do te doby se asi zblaznim nedockavosti. no ale co uz po tech letech uz bych mela byt zvykla cekat.

ferdice
17. říj 2009

a to nemluvim o tom jak dlouho trvalo, nez jsem se do Olmiku dovolala. jsem si rikala, ze jestli tam vsecko bude takove slozite, tak to mne potes. ale kamaradka mne poucila, ze jinak to tam beha jako na dratkach, akorat v Olmiku toho ma sestra hodne.

micinka22
17. říj 2009

teda nam se to tu krasne rozrusta co holky🙂) nojo těhule porodí a kdo by tady byl co🙂

juvik
17. říj 2009

Já jsem taky čekala na první pohovor skoro 2 měsíce, ale nakonec to uteklo celkem rychle. Holt čověk se pořád učí trpělivosti. My už se snažíme 6 let a celkem slušně mi z toho hrabe 😒

asmeena
17. říj 2009

mici: těhule porodí, ale určitě se neodmlčíme, ne? 🙂

micinka22
17. říj 2009

to ne ale bude min casu tu sedet 😀 😀 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

jo, to věřím, a pak budeme akorát dočítat, že? A jak budeme chtít něco napsat, tak v tu ránu se probudí děti a budou mít hlad 😀 😀 😀

juvik
17. říj 2009

no já jsem právě sledovala, jak se to tu rozrůstá, tak jsem se taky odhodlala 🙂

ferdice
17. říj 2009

juvik, tak to uz se snazite docela dlouho. kdyz si vzpomenu, jak jsem skoro 10 let poctive zobala antikoncepcni pilulky a ted teprve vidim jak je tezke otehotnet. ale taky uz mi celkem solidne hrabe.

micinka22
17. říj 2009

juvik brzo se ropzrostete i u vás doma.-) no já chodila do fertimedu k Vodičkovi..byl super..ted už je to tam vse o nicem..no ja dopadla u nich vyborne..prvni IVF a mam z neho malou..a i tak jsem radsi na druhy mimi odesla jinam .-)

juvik
17. říj 2009

ferdice: musíme doufat, že se to konečně pohne a dočkáme se těch vytoužených miminek 😉
Mizím do sprchy. Tak dobrou všem.

juvik
17. říj 2009

mici: díky, doufám že máš pravdu 😵

ferdice
17. říj 2009

To ja jeste musim se psici ven. Tak dobrou vsem.

asmeena
17. říj 2009

😉 dobrou holky

asmeena
18. říj 2009

berus: moc na tebe myslím a držím pěstičky, ať máš dnes dobré zprávičky, až budeš zase volat.

teddyna
18. říj 2009

ahojte vespolek.tak jsem se dneska protáhla obchodama,abych sehnala boty.obešla jsem X obchodů a nekoupila nic.až jsem odcházela z Shoppinu,tak jsem viděla v Deichmannu děsnejch lidí -no,mají tam výprodej podzimních botek,lodiček...mooc hezký a za super cenu.no,koupila jsem zimní boty - sice bez slevy,ale kožený.
berusko,tak jak?povídej,přeháněj - co v telefénu?slíbila jsem hafíkovi dlouhou prochajdu.tak teď chvílí spočnem a pak vyrazíme.

asmeena
18. říj 2009

berus: tak jaká? Máš dobré zprávičky?
teddy: taky mám ráda Deichman, vždy si tam dobře vyberu a když se botky rozpadnou, tak hned vrací peníze. A jak vypadají zimní botky?

teddyna
18. říj 2009

asmen:ty zimní botky mají hrubší podrážku,čtvercový kramflek asi 3cm - což je pohoda.zavazování,jsou vysoce nad kotníky - no,prostě mi připadají,že vypadají jak z dob countrybálu,akorát v zimním provedení. však jak se sejdem,tak uvidíš. to jsem nevěděla,že hned vrací penízky.ale paní přede mnou měla reklamaci a hned jí prachy dali,tak jsem čučela.tož tam budu chodit nakupovat,páč je to jednodušší než se potom handrkovat o reklamaci a chodit boso,když budou botky ve vyřizování reklamace.
jdu s hafíkem ven,jsem mu to slíbila.pak se ozvu

asmeena
18. říj 2009

teddy: tak si super pořidila, to já mám vždy problém s kupováním bot, když jdu do obchodu, tak mám nějakou představu, a nikdy to co chci přesně nemají, ale v Deichmanu bývám spokojená.

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

Ahoj holky,tak konečně jsem se dostala k počítači.Zítra si jedeme pro bobíška,je jedničkový a 3nebo 4 buněčný,byla jsem z té zprávy úplně vedle,že jsem to zapomněla,ale říkal,že je to tak jak má být.Úplně se mi chtělo brečet.No dopoledne jsem měla náladu pod psa,že manžel byl rád,že už můžeme zavolat a úplně se mi ulevilo,že jsem se pustila i do oken a teď chvíli odpočívám a budu pokračovat.Od zítřka se chci šetřit a udělat pro mimi co nejvíc.Nevíte měla bych zobat ještě něco navíc krom utroše a kys.listové?
Jináč výtám nové bojovnice.

asmeena
18. říj 2009

berus: já už se bála, že se něco děje, když si se tak dlouho neozvala. Tak to je super zprávička, zítra už bude mít o pár buněk víc a bude se zabydlovat u tebe.

b.e.r.u.s.k.a
18. říj 2009

to doufám,že se hezky zavrtá.Moc bych chtěla,aby tam byl zítra Machač a bobiša nám zavedl on.No uvidíme.

asmeena
18. říj 2009

Zítra tam Machač určitě bude. Je pondělí tak to neordinuje v Olomouci. A co se týká těch vitamínů, tak já beru k utroši pouze calibrum babyplan.