Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. říj 2009

Beras málý je roztomiloučký a co na něj Verunka?

asmeena
20. říj 2009

berus: tak super zprávičky, to tě potěšil stejně jako mě, tak doufám, že obě najdeme na tom jejich reklamním testíku // 😵

asmeena
20. říj 2009

beras: teda klobou dolů, že jsi to tak ustála, vůbec ti nezávidím. Tak se opatruj a užívej si dětí.

teddyna
20. říj 2009

dobré ráno všem. za chvíli jedu k zubaři,tak držte palce,protože jsem děsná posera.hysterčím jen jak toho zubaře vidím.dneska jdu poprvé k novému zubaři do Poruby a hned mám dva kazy - nebo si to aspoň teda myslím.to ze mě bude mít radost.už jsem se vybavila kapesníkem na otírání čela 😉 .odpo jdu na těhu cvíčo,tak se těším. takže se ozvu až večer.
všem pracujícím přeju klidý pracovní den a nepracujícím přeju....no samozřejmě taky kráásný den 😀

asmeena
20. říj 2009

teddy: to bude určitě v pohodě. Tak držím pěsti, ať tě pan doktor moc netrápí.

britka
20. říj 2009

ahojki holky.tak něco o mě.jsem po 3 transferech ve ferťasu a nic.Tak mi poradila kamarádka Monča ať zajdu do reprofitu a řeknu vám holky že dojem s prvního setkání s p.doktorem Macháčem byl super.Dal mi s manželem zas jiskřičku naděje.Je mi už nějaký pátek a čas tak rychle běží. 😉

micinka22
20. říj 2009

teddy drzim palce..me zubar nevadi..jen otravuje .-)

donnald
20. říj 2009

Ahojte holky,
už jsem tu zase chvíli nebyl a jak vidím, je tu plno nových tváří 🙂 .
Holky, malej Tomášek, je fakt krásnnej........ . Co dodat, jen ať dělá samou radost 😀

Já jdu dnes ke Štěpánovi. teoreticky pro ten rozpis na IVF, tak uvidíme, jak to dopadne. už začínám mít trochu strachu... . Ale co, zase krůček vpřed.

mějte se paaa

micinka22
20. říj 2009

donnald dobre to dopadne.-))a ozivej se casteji 😀 😀 😀

britko..aha :(( tak snad Stepán pomuze.. .-))

zuzka72
20. říj 2009

Donnald-konečně, že se ozveš.
Mici-ty máš novy foto-ale než mi to došlo...

micinka22
20. říj 2009

Zuzi ..no spis stary...sem tamto omylem vymazla a pak uz nenasla tu fotku.-)musime se vyfotit znovs🙂

micinka22
20. říj 2009

tak jsme se vyblejsky reálně ...bez make upu 😝 😝 😝 😀 😀 😀

micinka22
20. říj 2009

Zuzi a ty mas kdy kontrolu?? a ty vysledky jsou teda v poradku vsechny jo..na UTZ jdes kdy at mame nejaky foto zase?.)

britka
20. říj 2009

Micinko doufám taky,že mi pomůže.holky ty vaše stránky máte super.Co Moni zubař?Zvládla jsi to ne?No já jdu za chvíli do práce mám radost ☹ No abych napsala odkud jsem tak od Ostravy ze Šenova.Tak pa zítra přeji příjemný den vám všem. 🙂

certina
20. říj 2009

Ahoj holki - já byla dneska na kontrole u gyndr........jen mě prohlídl a prý vše OK - dovnitř nahlídl, jen na rychlo - tak jsem akorát zaregistrovala hlavu, ruce a nohy, ale nic moc vidět nebylo ☹ , ale příští týden jsem objednaná na poslech a vyšetření srdíčka....tak snad bude něco víc, ale každopádně příští pátek jdeme s přítelem na natočení DVD mrněte - tak to už se oba strašně moc těším............... 😎
Jooo Zuzi - že Ty se taky ozveš....už jsem si říkala, kde zase vězíš....odpočíváš?????No a jak ty výsledky - už to máš všechno potuplované???Všechno dobré???
No Verun - taky zdravím......nakoukni častěji a piš.......stará gard nějak vymírá.. 😖 ........jinak dneska Ti držím pěstičky a ať už máš samé dobré zprávy.....na kolik jdete????

MOniiiii - co zubař???Už to máš určo za sebou - tak se po cvičení ozvi................

zuzka72
20. říj 2009

Mici a certi, já kukám, ale nemám co psát, výsledky z genetiky ti parchanti ještě neposlali, 27.10 jdu na kontrolu, 4,11 na srdíčko a 10.11 na velkej UTZ. No napínaj pěkně teda. Zítra jestli ty výsledky nedojdou, tak tam volám a udělám tóčo.

zuzka72
20. říj 2009

Jo a fotky dám hned jak mi je mladej zmenší, jak dojde ze školy.

certina
20. říj 2009

Hele Zuzi - u mně je to taky tak nějak - že tady koukám, ale nemám co psát.......
Ty a není to u těch výsledků tak, že Ti domů měly přijít , jen když budou špatné????Ono to tak chodí - když je špatný výsledek -tak Ti volaj a posílaj Ti to domů a když je dobrý - posílají to přímo k doktorovi............

zuzka72
20. říj 2009

No když jsem tam volala, tak říkali, že mi to příjde poštou a dojde to i doktorovi, no počkám do zítra. Ale jsou to nervy....

donnald
20. říj 2009

Ahojte děvčata,

takže už mám nafasováno 😀 .
Dostala jsem asi 6krabiček léků, 1 pero a 1 papír 😉 . takže uvidíme, snad bude vše OK a bez problémové a vyjde to napoprvé.

Zuzi, určitě mi to utelko, ale ty chceš nebo nechceš znát pohlaví miminek? A taky se vám to všem holky pěkně krátí... . Obzvlášť Monče, ta to má za pár 😉

micinka22
20. říj 2009

Monča za par jo?? ještě třetinu těhu 😀 😀 😀 😀
Zuzi notak snad to dojde v poradku..ta fakultka to je desny fakt://
Donnald tak nafasovany mas pekne kdy zacinas stimulovat??

asmeena
20. říj 2009

teddy: tak jak u zubaře a břišní tance?
donnald: teď máš nakročeno tím správným směrem a brzy už půjdeš na OPU a pak ET a co nevidět na testíku // 😵 😵 😵
Holky já jsem blbá, ale neodolala jsem, protože měli v Tesku slevy a nakoupila jsem 10kousků oblečků, mám je v albíčku, tak jestli chcete koukněte, vše pouze za 361,- no tak to neberte 😀 😀 😀

certina
20. říj 2009

Jééé Asmii ten zelený kompletek mám taky 😀 😀 😀 jjjo jo - to je to tesco.....ale když oni tam maj fakt supr věci a když je to ve slevě - no nekup to!
Zuzi - vydrž - určo to bude dobrý.....kdyby to bylo zlé - už by to poslali dávno............ 😉

Verun - no vidíš - tak už se taky něco děje - a kdy teda začínáš????

asmeena
20. říj 2009

certi: když to se opravdu nedalo odolat, měli až 70% slevy, no tak jsem byla úplně ve svém živlu.

certina
20. říj 2009

Asmi a do kterého tesca chodíš???
Já mám vždycky dilema - když tam přijde nové zboží a to oblečení se mi hrozně líbí -a oni jsou schopni za měsíc todát do pořádné slevy......tak si vždycky říkám - koupit nekoupit???Co když už pak nebude ta správná velikost?? 😲 Většinou jsou ty malé velikosti vždycky hned pryč......
Dneska jsem si po kontrole prošla futurum a schoping park a v schopinu jsem narazila na obchůdky, kde maj taky moc pěkné věci pro mimi......občas sice takové retro, ale fajn....tak jsme hned koupila takový bílý komplet - je to jako zajíček - na kapuci to má dlouhatánské uši , na packách tlapky a na zadečku (na oddělávání) takový chundelatý ocásek - tak to se taky nedalo odolat..................

asmeena
20. říj 2009

certina: já chodím do Futura a nebo do Třebovic, dnes jsme byli v Třebovicích.

certina
20. říj 2009

achááá - tak to já chodím do Hrabové - přeci jen z Krmelína nejblíž 😅 ale když jsem ve futuru - tak tam taky občas mrknu............

asmeena
20. říj 2009

tak já jsem z Poruby, tak to mám nejblíž a potom pracuju kousíček od Futura, takže tam to zvládám v polední pauze.
certi: pořád nechcete vědět pohlaví? A nad jmény zatím neuvažujete?

certina
20. říj 2009

Pohlaví určo vědět nechcem.....to jsme se shodli..... i když nevím, jestli to neuvidíme příští týden při tom ULZ na DVD....... 😠
Ale se jmény mi ani nemluv............máme knížku - už jí máme proštudovanou zepředu i zezadu a je to hrůza....já vždycky chtěla nějaké neobyčejné jméno.....co se až tak moc nepoužívá....ale zase né třeba něco šíleného......ať se to dá hlavně skloňovat ap....(např.Albína, Amálie, Apolena, Elena, Izabela atd....u kluků Arnošt, Kryštof, Samuel apl.....) ale moc se s přítelem neshodnem.....máme už u kluků udělaný užší výběr, ale je to hrůza......vždycky když něco vyberem a shodnem se - tak to má někdo blízký nebo v rodině nebo je to blízko data termínuap 😒 ........ 😒 😠 - takže fakt nevím - co nakonec vyberem.....samozřejmě - ty jména co jsem vybrala - tak žádné z nich neprošlo - takže ty to zrovna nebudou...... 😀
Ty máš jména jasné???Nebo budete vybírat???
Joooo a taky mě už docela dost štvou neustále otázky rodiny - zda už jsme vybrali či nevybrali jméno - pořád do toho všichni fušujou............tak jsem rázně řekla, že to prostě neřeknem a bude to!!!

donnald
20. říj 2009

Ahojte,
tak já začnu stimulovat až jak přijde mrška. Což počítám že přijde tak začátkem listopadu. tak uvidíme...