Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
4. čer 2009

Peti,je to holt bordel.ale páč jedou tchánovci a budu tady mít tejden svatej klid,tak ať si jedouuuuu!!budu tady s kocourem,pejskem a sedmi slépkama.tak to taky nějak zvládnem.ježíš a na manžela jsem zapoměla - ten tady bude taky do počtu🙂
my pojedem s manželem na dovču až v září - Vysoké Tatry.sice toho tam moc po řetězech asi nenašplhám,ale aspoň trocha čerstvýho vzduchu.

zuzka72
4. čer 2009

Tak už jsem tady ze školy, do toho mi vlezla ještě návštěva a revizák, tak jsem se dostala až teď a jdu na ty dorty. Moni, jen dotaz, proč si nedáš do toho profilu změnu, že jsi těhu a týden?

teddyna
4. čer 2009

zuzko,já mám někde nějaiý profil?tady jsem nic nedávala,nebo jo?

certina
4. čer 2009

Jo, jó Zuzi máš pravdu - taky už jsem to Monči chtěla navrhnout - na co ještě čeká?????
Moni - když se přece přihlašuješ tak nahoře na stránce máš nastavení - tak na to klikni a jsi ve svém profilu......

zuzka72
4. čer 2009

J8 být totiž těhu, tak to vyvěsím snad i na náměstí... 🙂

zuzka72
4. čer 2009

🙂 🙂 🙂 Dobrá je taky ta sany79 z první stránky, ta si to taky nezměnila a teď ji podezřívám jesli není slonice, že je tak dlouho těhotná. 🙂 🙂 🙂

certina
4. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Jjjóóo´- taky jsem si toho Zuzi všimla - ta už přesluhuje 😀 😀 😀 😀 😀

certina
4. čer 2009

53 tt 😀 😀 😀

certina
4. čer 2009

Dobrou noc a ať Vás blešky štípou celou noc......pa,pa 😲 😵

zuzka72
4. čer 2009

Tak dobrou, já ještě dlouho nepůjdu spát, ale tady už asi všechny spíte, tak hezké sny.

certina
5. čer 2009

hezký den vespolek.....
tak jsem byla u svého dr. na odběry hormonu - výsledky budou za týden.....15.6. tam jdu ještě na kontrolu....to mi asi dá i tu mou kartu a pak už směr Olomouc............

No a co plánujete na víkend????

Moni - to s tím zánětem - už je to lepší????Švagrová to mělá skoro až do půlky těhu......tak si užila....

zuzka72
5. čer 2009

Tak holky vyrážím za Štěpánem, držte pěstičky. Víkend bude další oslava 🙂 a v neděli práce na přístavku-jako vždy... 😖

certina
5. čer 2009

Zuzi - tak tfuj, tfuj 😉

teddyna
5. čer 2009

čaute baby.no,upřímě řečeno,já těma profilama tak nežiju.ale ať jste klidný,tak vám to teda změním,no! jo a stí zánětem - no děs.sice baštím brusinky a piju brusinkovej džus po hektolitrech,až se mi z toho huba křiví,ale co nadělám. baštím to zhruba tři dny a je to o fousek lepší,ale žádná sláva.jo a urologický čaj se v těhu nemůže - dneska to byl manžell řešit v lékárně.a přitom v nemocnici ho dávají těhulím,tak to nechápu.
Zuzko,tak dnešního Štěpána ti závidím,já bych šla hned,jestli je mimin v pořádku.

teddyna
5. čer 2009

tak a jste spokojený,tetky jedny?už to tam máte.

micinka22
5. čer 2009

ahoj .)
Teddyn no ja spokojená jsem..třeba se postupně nakazíme 😎 😎 😎 😎 😎
Zuzko užij si to .))) my jdeme na nákup..taky se těším 😀 😀 😀 😀

certina
5. čer 2009

Huráááá Moňa - no konečně.....už to vypadá líp s tím tt 😀

Jo já právě z toho nákupu přijela - děs - kolik toho musí člověk nakooupit pro tolik lidí.....a já jsem ještě ten typ - ať nikdo v ničem nestrádá.....takže když už tak už......už jsem volala chlapovi, že večer jedem znova, že se nebudu tahat s tolika džusy, colami atd........

Moni - o tom urologickým čaji jsem taky něco slyšela, že by se v těhu neměl....., tak nevím 😖

zuzka72
5. čer 2009

J"j super už vím kolikátý jsi teddyno týden, hned se lépe na to kouká. Já už jsem zpět nabitá info, vše vám napíšu, ale později,musím chystat ještě na oslavu.

certina
5. čer 2009

Zuzi - Ty nás teda dobře napínáš.......sem si říkala, že to nebude jen tak, když jsem uviděla krátký odstaveček 😠

Zuzi Ty jsi asi toho bacila poslala po drátě, co???Už smrkám jak amina....v krku bolí a škrábe...to bude ta zítřejší oslava vypadat.......

teddyna
5. čer 2009

Zuzko,teď jsem 8tt. tož piš info - si to taky necháš pro sebe a pak tu houby víme🙂

teddyna
5. čer 2009

tak holky,kde to dneska vázne? tady se opět klepeme zimou.si připadám jak blb - v černu mám sibiřky na nohách,dlouhý gatě a svetr k tomu

certina
5. čer 2009

Toš u nás není až tak zima dneska,???Je teda tepleji než včera......dokonce občas svítí i sluníčko......to jsem teda zvědavá jak bude zítra????Už mi odřekla manželka bratrance, že musí zůstat doma s malou, neb je nemocná.........tak doufám, že do zítřka neodpadnu i já?? ☹

certina
5. čer 2009

Moni - zas tu jsme jen my dvě 😝

teddyna
5. čer 2009

Peti,však se holky připojí. beztak se při pátku všude uklízí a nakupuje a dělají se jiný zbytečný věci. hele, a nebo na té oslavě vás zůstane míň a tudíš ti hodně toho jídla zbyde.no,nicméně,kdybys nevěděla,co s ním,klidně ti dám adresu...🙂 páč jsem jak kontejner,sešrotuju všechno

certina
5. čer 2009

O.K. - protože my dva doma toho stejně moc nepojíme 😀 A Vás je přece jenom o jednoho víc, že 😀 😀 😀

teddyna
5. čer 2009

no,to jo - je nás víc.a jak se tak dívám na tvou fotku,tak je nás víc aj do šířky a to teda fest🙂. Jdu s Teddym ven,už se těší.potřebuju se trochu projít,jsem celá jakási unavená,ale čerstvej vzduch udělá dobře.

certina
5. čer 2009

No to jóó´- hlavně, že já měla na fotce jen hlavu, co????Náhodou jsem taky pěkně špekatá....jsem sice drobné postavy, ale bříško - to teda mám vypasené 😠
Jó vlastně byla jsem na jedné celá ,a le naštěstí tu partii zakrýval můj milovaný synovec........ 😀

Taky se nachvíli ztratím.....jedem na další nákup a pak budem svážet sezení..... 😲

teddyna
5. čer 2009

ty seš ďas s tou oslavou.a cože se to vlastně slaví??joo,ty tvoje narozky?? tak to já už je mám letos za sebou a příští rok už to snad bude s miminkem.pche a nekecej,že jsi vypasená,jo?? tak tos neviděla teď mě.jsem jak pouťovej balonek☹

donnald
5. čer 2009

Ahojky děvčata,
tak já se hlásím 🙂 .
tak jak jsem jen zběžně přečetla - Moni máš naprostou pravud, že se všude uklízí. Já jsem uklízela, teď převlékám povlečení a u toho jsem se rozhodla použít sprej na zničení roztočů. Nikdy jsem to neměla, tak jsem zvědavá jestli to bude mít účinek 😅

Jinak jsem taky napjatá co se dnes Zuza dověděla.

A Moni, fak je tam ten údaj krááááásnej 😉

teddyna
5. čer 2009

Donnal,Verčo - ty žiješ??? to vypadá,že tě ten úklid pohltil🙂 a to slyším prvně - sprej na roztoče.taky by nebyl nějakej marnej.hele a ty sis nechala dělat nějaký stěr z postelí,že máš sprej?mě by se to šiklo,máme pejska mazlíka,takže spí občas v posteli a určitě tam nějakej roztoč bude.jak se ten zázrak jmenuje??
Zuzko,nenapíííínejjj!!! co říkal Štěpán?