Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
10. led 2010

Moniiii a kdy bude nějaká ta šátková fotečka?? 😎 ..... neboj - do středy se to s tím mrazem ještě několikrát změní 😀 ......jjjjo jjjo s tím plakáním ani nemluv....poprvé jsem to poznala u synovce.....když ho dovezli z porodnice dom......bylo to docela šílený.....měla jsem tehdy dovolenou a byla jsem tam s něma od rána do večera a fakt to plakání moc příjemný není a ještě když děláš co děláš a nejde pomoct!!!.......jjooo taky nás to čeká a nemine...............jo a ještě je prý dobrý od Weledy ten olejíček na bříško.......

certina
10. led 2010

jééé Moni - a Vy máte dneska výročí Vojtíšek má 2 měsíce - to je krása................roste jako z vody a je z něho fešný chlapík...............šikulka jeden! 😉

zuzka72
10. led 2010

Čerti-já nevím, co tam se mnou budou dělat. Myslíš, že mi někdo něco řekne, jsou tajemní. 😀

certina
10. led 2010

no joooo - to jsou doktoři 😀 😀 😀 a Ty asi nebudeš na příjmu co??Jen na mobilu???

micinka22
10. led 2010

no my teda prdíky upouštěli teploměrem ..nebo ucpané kakání....a pomáhalo to neskutečně .-) a skakani na balonu..

certina
10. led 2010

téééda Mici - taky dobrá rada........................píšu si 😀

micinka22
10. led 2010

certin no nekteri rikaji že si na to díte zvykne a nebude chtít tlacit samo..takže zase strídmě .-) jako vsechno no..oni jsou i ty rektalni rourky..ale teploměr stačil ...a fakt to dělá zázraky 😀

certina
10. led 2010

jasně - no tak dítě si zvykne fakt na všechno a ještě když je muto příjemné...jako třeba tohoupaní na balone atd.....ale když se to střídá a různě mění........tak by to mohlo být v poho............teď nějaké holčiny prý na cvičení vyšilovaly, že nemůžou chodit cvičit na balon........že si na to to dítě v bříšku zvykne a pak bude vyžadovat balon neustále...................tak si pak vyber, co můžeš a co ne..............ale jasně.....střídmost nadevše 😅

certina
10. led 2010

holky tak dobrou.................nějak mám zpomalený net..............tak jdu ještě něco počíst a pak chrupkando...... 😔

teddyna
10. led 2010

Mici,ale Vojta nemá zácpu.mlíko tráví dobře.spíš ty prdíky ho potrápily.našátkovala jsem ho a povlnila jsem se v rytmu břišních tanců,co z ná z bříška,na které jsem chodila a uklidnil se.teď spinká v košíku.ale nebude to dlouho trvat,za chvíli se vzbudí na krmendo.přebalíme,nakrmíme a pak uvidíme,jak klapne spaní. Kamoška mi psala o nějakých probiotických kapkách,co se kupují v Polsku - nemáte s tím některá zkušenost?teda dají se koupit i tady,ale jsou tu o 300-400 dražší

zuzka72
10. led 2010

Jo,jo pokud mě tam nechají, tak jen na mobilu, ale Petr už má instrukce, takže by vás informoval, neboj, oni mě pustí....

micinka22
10. led 2010

teddy tak ono to není jen na zácpu..i na ty plyny..já do ní kromě čajíku nic nelila..neměla to zase buhvijak hrozne...ale ten čaj jí to snad ještě zhoršoval://

Zuzi snad bude vše OK a ještě si měsíc doma pobudeš.-)

rencav
11. led 2010

Jestli se mohu přidat, tak nám teda pomáhalo cvičení.
Nám teda čaj taky moc nepomohl.

teddyna
11. led 2010

dobŕé poledne. noc byla v pohodě,takže ho to bříško chytlo z večera a trvalo to asi 3 hod.v noci se budil přesně co 3 hod na krmení a to jsme zvládli v pohodě.zato ráno jsem ho musela budit v 10,aby se jeho lordstvo najedlo.teď spinká jak neviňátko.ale měl by vstávat v 13,tak uvidíme,jak to natáhne nebo ne.
Rencav-vítej v diskuzi.už pícháš včelky,co?? je to super - já se s každým dnem těšila,že půjdu na ultrazvuk,na kontrolu,pak OPU,ET... aspoň jsem věděla,že se něco děje.
co co?uniklo mi info?Zuza je už dneska v nemocnici??tak snad dá o sobě vědět.

certina
11. led 2010

Moni.....neeee Zuzi jde do nemocnice až ve středu....................

zuzka72
11. led 2010

Teddy, né,né až ve středu.

stephanie
11. led 2010

ahoj holky

ted jsme se vrátila z nemocnice...
v pátek mě hospitalizovali...ráno jsem si zajela ještě na tu krev - hcg přes 7000 a najednou jsem dostala zase křeče do břicha, začala krvácet, tak jsem jela na pohotovost..doktor viděla na utz váček...včera mi dělali znovu sono a doktor nic neviděl, tak jsem šla na revizi...byl to nejhorší den v mém životě...bylo mi hrozně, celý den jsem probrečela, brečela jsem jak mě vezli na ten zákrok, než mě uspali a dokonce první, co jsem dělala, jak jsem se probrala z narkozy, tak jsem zase brečela...nejlíp mi bylo jak mě uspali...neumím se s tím pořád vyrovnat...tak jsem se těšila, že to vyšlo, je mi hrozně

teddyna
11. led 2010

UFF,jsem si myslela,že mi zase cosik uteklo.no,nebylo by divu v tom kolovrtoči,co mám.a dneska nežehlím,heč?

certina
11. led 2010

Stephi - tak to je mi mocinky líto............tomu zcela rozumím, vím co teď prožíváš....je to hnus na tom světě.....ale zkus myslet na něco pozitivního pěkného a nemysli na to..............čas půjde dál a uvidíš , že se zase zadaří znova!!!!!Musíííí - budeme tady na Tebe všichni myslet a držet moc, moc, moc palečky!!!!!!!!!Vím jaké to je.....já se z tohohle taky dostávala dosti dlouho...........ale musíme věřit že to brzičko zase vyjde znova!!!!Drž se!
Ale stejně nechápu, když to HCG teda pořád rostlo, tak jak to , že tam nic nebylo??To nám asi odpoví naše teta Moňa...........haloooooo

certina
11. led 2010

Moni a kdy bude to šátkovací foto...........napínáš 😅

micinka22
11. led 2010

Stephanie..to je mi moc líto :/((( držím palce at najdeš sílu opět bojovat!!!!!

stephanie
11. led 2010

díky holky...já to taky nechápu, v pátek mi dělal sono a ještě udělal fotku toho váčku...v neděli ráno najednou nic...pořád si myslím, že se ten doktor špatě podíval a poslal mě na revizi...pořád to ve mě hlodá

juvik
11. led 2010

Stephi, je mi to tak líto ☹ ...mám úplně slzy v očích, když to čtu 😢 , protože jsem si úplně vzpomněla na loňský únor, když jsem zažila to samé. Ach jo, proč se tohle děje. Mě taky HCG rostlo ukázkově, bobíšek byl a pak najednou nic, prý jen zvýšená odlučující se sliznice... krvácela jsem fakt šíleně...taky jsem furt přemýšlela, jestli mě na tu revizi nehnali zbytečně, jestli se dobře podívali, ale to už nám nikdo neřekne. Myslím si ale, že pokud by si dr.nebyl jistý, tak tě na zákrok neposílá.
Drž se, hodně síly, ať to brzo přebolí 😔

asmeena
11. led 2010

step: tady slova útěchy asi nepomůžou, je mi tě moc líto. To už je opravdu lepší, když na tom testíku nenajdeme ty // než potom takové šílené stresy. A teď už asi nemá smysl nad tím přemýšlet, zda revize měla být či né. Ber to tak, že asi být měla. A zkus co nejdříve nabrat síly a znovu se vrhnout do snažení. Držím ti pěstičky.

stephanie
11. led 2010

díky holky, jste hodné...asmeen, taky si říkám, že když už to tak mělo dopadnout, tak bych byla raději, kdyby se ty // neobjevily...pořád myslím na to, jaké to bylo krásné být těhotná, připadá mi to, jako by to byl jen sen...

juvik to je mi líto, že jsi to taky zažila...člověk jak to prožije na vlastní kůži, tak ví, jaké to pro ty ženské je...
ale stejně to ve mě pořád hlodá, je mi to fakt divné, že najednou v neděli nic...a to ještě pořád mluvili, jestli to nemám mimoděložní...jsem jim pořád říkala, že jsem byla třikrát na sonu a že tam byl váček a že tam mají i fotku ze sona...nějak jsem těm doktorům nevěřila

ale ted už se stejně nedá nic dělat..

já jsem pak právě už ani nekrvácela, jen v ten pátek, pak už jen trošku

rencav
11. led 2010

Step. Asmena má pravdu slova bohužel nepomůžou. Taky jsem si tím loni v létě prošla. Ted ti pomůže jedině čas. Snad se s tím časem smíříš. Mně to taky trvalo hodně dlouho. Moc na tebe myslíme. Drže se.

juvik
11. led 2010

Stephi, mě taky pořád strašili mimoděložním a musela jsem pak týden po revizi ještě na kontrolní odběry, jestli HCG kleslo. Takže další nervy, ale naštěstí to bylo dobré.
Snaž se v tom moc nebabrat a nějak se zaměstnat...to je nejlepší...i když vím, lehko se to říká a těžko realizuje...ale máš prcka, tak snad nebude dlouho čas na chmury 😉

rencav
11. led 2010

Taky jste někdo píchal hormony do břicha ? Pořad nevím zda-li to dělám dobře. Minule jsme totiž píchali do zadku. Sestřička mě to totiž ani neřekla jak se to dělá vyčetla jsem to akorát z letáku u léků. Mně se dneska po píchnutí udělala modřinka. Máte s tím některá zkušenosti ??

sukubka
11. led 2010

ahoj holk mě včera celý den nefungoval internet,asi k vůli tomu počasí,nebo nevím co se dělo!jdu vás dočíst 😉

stephanie
11. led 2010

juvik já mám taky přijít ještě za týden...bude asi těžké se s tím vyrovnat, je to velký šrám na duši...ležela jsem na pokoji s paní, která rodila v 5. měsíci a přišla o to, tak si říkám, že jsem na tom byla ještě dobře...
nevím, jak dlouho mi potrvá, než se z toho dostanu, ale budu muse bojovat dál..i když už budu mít ze všeho velký strach a bojím se, že u dalšího transféru budu z toho dost psycho