Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
16. led 2010

...já jsem je myslím včera viděla v globu v opavě...takové khaki, ne?

zuzka72
16. led 2010

Jj, khaki.

stephanie
16. led 2010

...jo to jsem včera viděla...no za ty prachy neber to...ve skutečnosti jsou možná světlejší

certina
16. led 2010

Zuzi - tak Ty jsou fakt krásný.....supr kup......a 110,- tak to je paráda......já už teda všechno mám, ale kdybych nreměla fusak do autosedajdy....tak tam určo frčím! 😅 😉
jo a pantátu nech.......šák ať si ještě chvilku užívá 😀 😀 😀

no nic děvčata - já se loučím......ještě jdu vybalit zbytek nákupu, pak ze sebe udělat trocha člověka - jestli to teda ještě jde a vyrážíme směr návštěvy.......nejdříve k našim.....musím jít obkouknout malému - jak je šikovný ve 2 rokách a spinká ve své velké posteli v pokojíčku a pak pokračujem směr druhá strana rodiny.....takže někdy večer pa, pa..................

micinka22
16. led 2010

Zuzi já měla tento fusak ..ruzovej pro \Lilcu a super..ale tyto sem se divala a zdáli se mi šílene ůzký:/(
a spermie mame jiný .-)

zuzka72
16. led 2010

No já mám fusaky z Emitexu, ale ty teda prodám, tyhle jsou mnohem lepší.

stephanie
16. led 2010

mici - to jsem nevěděla? ta malá je vám tak podobná!!!

zuzka72
16. led 2010

Mici-tak to jó, já si nemohla vzpomenout, jak to vlastně nakonec dopadlo, to víš jsem baba zvědavá... 😀 😀
No já vzala velikost 62/68 aby v nich bylo místečko a pak je asi ještě ušmiknu a budou z nich mít klučíci bundičky. 😀

stephanie
16. led 2010

zuzi ty z emitexu bych si nechala...dají se krásně použít i do kočárku na jaro místo deky....a dáš tam mimča klidně i na podzim - nebo už v září, jak bude chladno, měří totiž 90 cm...to si určitě nechej

zuzka72
16. led 2010

Stephi-však Lili je přeci celá maminka-to snad vidí každý. 😉

stephanie
16. led 2010

no právě!!!

zuzka72
16. led 2010

Steph-mno zvážím to, záleží, jak budou caparti velicíííí

stephanie
16. led 2010

no myslím, když neprohloupíš, když si je necháš, prodat je umíš i pak...já je taky prodávám a maminy jsou s nima hodně spokojené a vím, že do nich balily mimča na podzim a dávaly do kočárku...ta zavinovačka z emitexu je dost dlouhá, na jaře se ti šikne

sukubka
16. led 2010

ahoj holky,měla jsem tu návštěvu,už jsem se ale těšila až vás dočtu 😀
jinak zuzu dobrej kup,opravdu hezkýýýý 😀

irinka.j
16. led 2010

Ahoj,
Mici, příští týden budu podle výpočtu poslední menstruace 8tt, ale podle předpokládané ovulace 6tt. Více pravděpodobnější je to podle ovulace. Tak doufám, že ve čtvrtek bude srdíčko.

micinka22
16. led 2010

Zuzi jjj emitex jsme meli a dobrej..ale meli jsme ho až byl malé rok..první zimu měla ten fusakokombinezu a asi dalsi dve kombinezi🙂) ale vsechny sem pak hnedka prodala..asopn neco budu muset nakoupit znova 😀 😀 😀

noo a jsem zvedava jak bude druhy ditko vypadat 😉 😉 😉

Iri aha tak uvidíš..oni ti to TP pak určí přesněji podle UTZ 🙂)

jinak sem mela takovej hlad ze sem si musela namazat dva chleby se syrem..nic jinyho tady není:((..sme sli s malou do postele a M že mi donese neco na jidlo..bylo mi hrozne spatne a bolela hlava z hladu..a furt nic..tak sem sla za hodinu dolu jakoze neco teda chysta a on nic..prej tady nic není..a ja cekam jak kreten ..tak sem se teda najedla...hlava sice boli ..ale zaludek uz je OK :/// fakt nazabití..asi doufal že usnu nebo co 🙄 🙄 🙄

britka
17. led 2010

Mici víš co nechápu že poslední dobou mě bolí hlava často i lidi kolem mě si stěžují.nejhorší jak jsem po transféru a to už má 4 za sebou jak mě bolí hlava a člověk si nemůže vzít prášek.Koukla jsem se na fotečky všem a super.Už bych si měla vzít někdy knížečku a taky nějakou fotečku dát.Kvakus jsem trouba dneska jsme mohly pokecat manž.jede na nějakou schůzku do OL a mohla jsem jet s ním,ale mám tu malého na hlídaní tak smůla že mě to nenapadlo včera ☹

lenka_s
17. led 2010

Dobré ráno, holky nevíte, co bych si mohla dát na začínající zánět průdušek ve 21tt. Mám totiž Lukáška nemocného a začínám to mít taky. Když jsem se dívala na hedelix, který bral Lukášek, tak je to tam zakázané pro těhotné. Teď užívá acc sirup a tam se to taky nedoporučuje, až po poradě s lékařem. Mě to zítra nevyjde zajít k lékaři, protože ráno jdeme na srdíčko, pak hned na genetický ultrazvuk a pak hned na genetiku a tam se rozhodne, zda musíme jít na tu plodovku.

Jinak novým těhulinkám velké gratulace, ať vám bříško krásně roste a čekatelkám přeji brzičko // 🙂 🙂 🙂 .

sukubka
17. led 2010

Mici myslím že ti chlapi jsou opravdoví unikáti,fakt.asi opravdu počítal s tím že usnš 😀 měl to vymyšlený 😀

Leni tak a t vše dobře dopadne a na plodovku nemusíte,budem na tebe myslet a pak námhned napiš.
jinak s těma lékama nevím to musí poradit zkušenější holky 😉

stephanie
17. led 2010

Dobré poledne holky,

Leni mi v těhotenství doktora doporučila BIOPAROX, je to tak možná jediné, co těhotné můžou. Není to na předpis , můžeš si to koupit v lékárně, ale stojí myslím až okolo 200. Můžeš si to stříkat do nosu a do krku. Poptej se na to v lékárně.

Hezký den, jdu se zas učit 😖

stephanie
17. led 2010

...jé holky, vy jste dneska ukecané 😀 😀 😀

já jsem si dneska dělala test a jsou tam pořád //....škoda že se z nich nemůžu radovat...

britka
17. led 2010

Ahojki tu je dnes nějak mrtvo to jste si asi užívali víkendu co?Já už jsem byla se postarat o zvířatka a ještě se musím postarat o naší fenku je marod a dost a od včerejška nežere jsou to starosti. ☹ Víkend utekl jak voda a zítra zas do práce a kde je do pátku.Jsem zvědavá kdy se objednám do OL a asi to nechám na příští měsíc.Musím něco našetřit a dát se do boje.Teď mě to bude stát 40000kč a to našetřit to nebude sranda.Stěma lékama v těhotenství Leni to je potíž,ale v lékarně ti poradí,a vylečit se musíš ať mimčo netrpí.

asmeena
17. led 2010

step: jak to, že máš pořád na testu //? Po revizi to tak může být?

ferdice
17. led 2010

Steph, nechci te plasit, ale ty testy si hlidej. Bohuzel loni touto dobou jsem byla na revizi a taky jsem si pak delala test a byl pozitivni, po nekolika tydnech se ukazalo ze to bylo mimodelozni. jeste jednou zduraznuji, ze te nechci plasit, ale zkus si pak testik i za nejakou dobu a kdyz tak to svemu lekari zahlas. Zjistila jsem, ze co si fakt nepohlidame samy, tak to za nas nikdo nepohlida a to myslim ze mam gynekologa dobreho.

ferdice
17. led 2010

Jinak gratuluji novym tehulkam a nam netehulkam preji dodatecne do letosniho roku, at tu smulu prolomime. Si to preci zaslouzime. Moc neprispivam, protoze mi prijde ze neni co, zatim u Machace totiz pokracuij ve stejnem rezimu jako u sveho gyndr: clostil, pregnyl, snazeni, negativni test, menzes a znova dokolecka...

asmeena
17. led 2010

ferdi: a to máte IUI nebo jen opravdu vlastní snažení s naplánovou ovulkou? Já jdu začátkem února na minimálku a už se nemůžu dočkat.

stephanie
17. led 2010

...zítra jdu na kontrolu, tak uvidím...četla jsem, že to hcg v těle je ještě 14 dnů, dnes je to přesně týden po revizi..celou dobu mi nic nebylo a dneska mě dost bolí v podbříšku...

ferdice
17. led 2010

vsak uvidis, mi na kontrole vychazelo vsechno dobre, nebolelo mne nic, zadne priznaky mimodelozniho jsem nemela. vsak si muj doktor nebyl vubec jisty ze to je mimodelozni. akorat hcg mi neklesalo ale stoupalo, ale krev mi vzal cca az za 2 tydny po revizi, delala jsem si testy a volala doktorovi jakto ze jsou pozitivni. asi uz ze mne musel mit dost, jak jsem furt otravovala, ale na internetu z diskuzi se clovek dozvi tolik veci. tak jsem si to mimodelozni zdiagnostikovala nakonec sama.

ferdice
17. led 2010

Asmeenko jen vlastni snazeni s naplanovanou ovulkou. akorat tento mesic jeste k tomu bez kontroly UTZ protoze v Olomouci meli zrovna dovcu a jet kvuli tomu do brna mi prislo zbytecne, kdyz po clostilu mivam ovulaci vcelku pravidelnou. akorat jsem vynechala tento mesic pregnyl a nechala to na prirode. ale neverim, ze by to vyslo. mam uz jen jeden vejcovod.

se ti nedivim ze se nemuzes minimalky dockat 🙂

stephanie
17. led 2010

...no to je děs s těma doktorama...lituju, že jsem tam před týdnem vůbec lezla do té nemocnice, třeba mohlo být vše jinak...
a zítra se jdu zeptat jiného gynekologa, jestli mě veme...když jsem šla za tím mým, že krvácím, tak mi řekl, že s tím nejde nic dělat, že mám čekat, že šance je minimální...žádné povzbuzení, vysvětlení - nic...přitom jsem se pak dočetla, že spousta žen krvácela a normálně to donosily.
A úplně jsem měla dost, jak se mě ptal, kdy mám jít na kontrolu do Olmíku - řekla jsem mu, že 13.1., tak se tak sarkasticky pousmál, jako že 13.