Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

capenka
2. únor 2010

holky zdravím ,já příští týden mám laparku ,jsem zvědavá,zítra už jdu vyřizovat předoperační a pak snad se tak v dubnu hneme,ale mám strach,ale nemá cenu chodit do něčeho ,zbytečně házet peníze kdyby byl problém.

kvakuska
2. únor 2010

Zuzi znáš tyhle stránky: http://www.dvojcataolomouc.estranky.cz/ ? ... je tam spousta informací a kdysi tam byly i inzeráty, daly se tam koupit po dvojčatech komplet výbavičky 😉

pecicka
2. únor 2010

přeji všem hezké odpolende 🙂

pecicka
2. únor 2010

opět v práci, jak taky jinak 😒

sukubka
2. únor 2010

ahoj holky.
Tak jsme z Brna doma.Máme jen jedno vajíčko,když mi to doktor přišel říct myslela jsem že je to zlý sen ☹ uklidnoval mě tím že i jedno vajíčko jedno embrijko a jedno mimino stačí,ale já mám strach že do čtvrtka do transferu ani nevydží a nebude s čeho vybírat,pak si říkám že přece jen zavedení 2embrijek je věčí šance.
No snad to bude bojovník.Zítra máme po 1šh volat tak sem zvědavá jak to dopadne Et vypadá na čtvrtek

sukubka
2. únor 2010

a ještě mě zarazilo že všechny co měli klasické IVf jim doktor řekl utrogestan 3xdeně 2 tablety a já mám 3x deně jen jednu.A holky taky vám nedali prednosol?já ho totiž vždy měla až ted ne tak asi ví co a jak

juvik
2. únor 2010

Sukubko, neboj, určitě bude bojovníček a ve čvrtek ti ho šoupnou zpátky do bříška. 😉
Já měla posledně jen natov a taky jedno vajíčko...měla jsem hrůzu, že nemůže přežít a měli jsme pak embryjko jedničkové kvality. Tak neházej flintu do žita 🙂

juvik
2. únor 2010

já jsem měla posledně taky jen 3 x 1 tabletu, dle Machače to stačí...a prednison mi taky nedávali

kvakuska
2. únor 2010

sukub to mě moc mrzí 😒 ... ale mysli pozitivně a koukni na Teddy, několikrát tu psala, že Vojtíška má z jednoho jediného embryjka ... i když chápu tě, člověk přece jen čeká víc ... ber to tak, že teď už můžeš být jedině příjemně překvapená 😉 ... moc držím palce, ať je to bojovníček 🤐

kvakuska
2. únor 2010

dávkování Utrogestanu máš podle toho, jakou jsi měla sliznici ... při klasickém IVF se lékama stimuluje víc vajíček, ale sliznice potom bývá často poměrně nízká, tak proto se potom po OPU dává víc trogestanu aby to sliznice trochu dohnala

sukubka
2. únor 2010

holky moc děkuji za podporu,já si hned říkala po OPU že jak vám to napíšu mě trochu uklidníte.Je pravda že ted je to ve hvězdách a zbytečně se nervovat je k ničemu.
Kvakuska říkali mi že sliznice je pěkná.
a kdy bych se dověděla jaké je bobek kvality?po tel né že to asi až jak bude ET?

juvik
2. únor 2010

Sukub, když se zeptáš, tak by ti to i po telefonu měli říct...mě řekli, kolik má buněk a jak vypadá

sukubka
2. únor 2010

juvik určitě se zeptám.Ale stejně nevím kolik by mělo mít zítra buněk,ale poptám se jak to s ním vypadá.Hold manža vajíčko nazval Denis tak snad to zvládne

zaneta82
2. únor 2010

ahoj holky tak dneska jsme byli v olomouci u Machače a tak začínáme celý proces úplně od začátku. Počkat na menzes vzít krev a v dubnu opět na konverzaci jak bude léčba probíhat. Ptala jsem se ho na to darování toho embria a byl docela překvapený že my o tom vůbec ten doktor řekl žeprý o tom můžeme uvažovat až když my bude 37 a budeme 100% vědět že nic jiného nám nepomúže tak mě to trošku uklidnilo tak uvidíme v dubnu zatím děkuji za podporu avooj

pecicka
2. únor 2010

holky, já si tím prošla v listopadu a teď v únoru jdu znovu. Chci se zeptat, máte někdo zkušenost, jestli je lepší těch 5dnů co doporučuj být v klidu a potom jít třeba do práce a nebo být celou dobu doma? já jsem totiž naposledy byla 14dní na neschopence a byly to nervy, jen jsem na ro myslela a nedokázala se odprostit od myšlenek, jestli to výjde nebo ne

sukubka
2. únor 2010

zanetka a ty budeš mít ivf nebo minimálku?

sukubka
2. únor 2010

peci pošlu ti odkaz a přečti si odstavec 13 Jaké léky užívat a co dělat po embryotransferu
tam to píšou

zuzka72
2. únor 2010

kvakuska-ty stránky znám a ta sousedka mi to ještě nedonesla, myslí, že jsem ještě ve špitále,ale neboj, nezapoměla jsem na tebe. 😀

zuzka72
2. únor 2010

Holky, tak jsem zde, totálně vyšťavená, 2,5hodiny jsem lítala od čerta k ďáblu a 3x mě hnali na stejnej úřad. Výsledkem je, že nedostanu žádnou mateřskou, nemám na ni nárok a po narození dětí budu dostávat ty dávky ato automaticky 4roky. Až se narodí děti, tak musím ještě na soud zažádat o svěření dětí do péče a 150jiných věcí, lterým ted moc nechápu a raději se s nima budu zabírat až potom.

pecicka
2. únor 2010

sukub, děkuji, napsané tam jsou ty zakladní věci, to ano, ale jestli je lepší jít do práce, to tam není ☹ příjde mi totiž, že by na to člověk tolik nemyslel a byl by psychicky víc v pohodě

pecicka
2. únor 2010

zuzi a jak ti to zdůvodnili, že nemáš nárok na mateřskou?

sukubka
2. únor 2010

tohle mě zarazilo :Upřednostňujeme psychickou pohodu před absolutním klidem ležením v posteli a proto jedna káva nebo dvě deci vína jsou jen ke prospěchu věci.
je to ale pravda,nevím je fakt že v práci příjdeš na jiné myšlenky.

sukubka
2. únor 2010

no zuzi to by mě taky zajímalo

pecicka
2. únor 2010

sukub, víš co,jeden fakt je ten, že když otěhotníš normální cestou, tak vlastně taky děláš všechno a je to v pohodě, protože o tom nevíš. Nevím, co mám dělat, jestli jít do práce nebo být doma ☹

sukubka
2. únor 2010

je to spurný,když budeš doma budeš na to pořád myslet.Když půjdeš do práce a pak to nevýjde budeš se obvinovat.Záleží taky co máš za práci jestli sedíš v kanceláři a jsi tam v klidu tak bych šla

pecicka
2. únor 2010

já vím, dělám v rekondičním a rehabiltačním centru pro žeeny, takže docela klidná práce

pecicka
2. únor 2010

sukub a který jsi teď měla pokus?

sukubka
2. únor 2010

já mám za sebou 2ivf jedno ve FN olomouc druhé fertimed toto je má první minimálka
holky a na Et se jezdí taky na ráno?a manža nechápe že když máme volat zítra ve 13h a oni řeknou že je embrijko ok co když se pak ještě do čtvrtka situace změní?to by mi volali?nebo by jsme tam jeli takovou dálku a pak by nám řekli že zaniklo

pecicka
2. únor 2010

když ti nebudou volat, je vše ok,ty si budeš volat každý den v 13hod až do ET. Jinak ho dělají průběžně dopoledne, alespoň co vím já. Ale oni ti to všechno zítra v tel. řeknou, neboj 🙂 všechno bude oki 🙂 moc ti držím palečky