Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
17. únor 2010

Ferdi, ještě tu jsem 😀 ...ale už fakt jdu ... o kapky nestojím 😀
Zítra možná ještě před odjezdem nakouknu...

Asmee, držííííím co můžu 😵 ...dobře že ses ozvala 😉

asmeena
17. únor 2010

Je pravda, že co jsem u našich v Jeseníku, tak na testování ani moc nemyslím. Pořád sedím na facebooku a hraju ty přiblblé hry - nejvíc mě chytla ta kavárna. Mamka sice pořád nadává, že to počítačové záření miminkám vadí, ale co nadělám - jsem asi závislák. 😀

asmeena
17. únor 2010

Juvik: užij si hory

teddyna
17. únor 2010

holky,tak mě napadlo-co takhle hromadně napsat nějakou petici na ministerstvo zdravotnictví ohledně praktik fertimedu??jsme tady přeběhlice snad všechny a co se mě týče,ráda bych aby fertimed proklepl někdo "zhora"-jsou to šmejdi!

sukubka
17. únor 2010

ferdice teda palačinky bych si taky dala a s tvarohem obzvlášt! 😀
já do Prahy nejedu jen na nákupy(nejsme milionáři-bohůžel 😀 )jedu s tchýni,se švagrovou a její dcerou.Tchýně tam má totiž sestru,tak v pátek budeme klebetit a drbat u nich doma,v sobotu půjdeme nakupovat a v neděli domů,takže to uběhne!jsem už jak vidlák,potřebuju nějakou jarní bundu a tady u nás v Šumperku moc víběr není a popravdě když už to ujde je to předražené.Tam se dá hlavně nakoupit se slevou a nemá to každej.

jinak na ty mimi to já mám taky děsnou chut nakupovat ještě obzvlášt když jedu s mamkou do Olomouce,věčinou jezdí do Reprofitu semnou,protože manža si nemůže brát volno k vůli každé kontrole a sama v autě mě to nebaví tak mi mamča dělá doprovod! 😀 vždycky zabruslíme do Olympie globu atd no a máti kupuje vnoučatům takový super oblečky že vždycky si říkám že by se to líbylo i mě pro mimčo.Mamča někdy vidí jak sem s toho smutná a uklidnuje mě at se nebojím že jednou a brzy tak budeme nakupovat pro Deniska 😀

asmenko teda jsi dobrá to já budu už od 7dne na WC s testem 😀

asmeena
17. únor 2010

sukub: dobrá nejsem, zatím nevím jestli netestovat vydržím. A co tvoje MS? Už teda dorazila?

sukubka
17. únor 2010

ferdice jinak ty hodnoty FSH mají být do 10 pokud je to vyší značí to předčasné selhání vaječníků.(ve starším věku přechod)
já měla jednou hodnotu 13 a to Machač právě říkal že u mě asi přechod a selhání vaječníků moc nehrozí když mám skoro 24 let a tak koukal do zpráv s předešlích IVF a říkal že bych neměla s takovou hodnotou 10 vajíček jak sem na IVF měla.tak hledal čím to je u mě zvýšené.

ale ve fakultce jsem ty hodnoty měla tak 10,5 až 11 to ještě jde ale Machač říkal že mě prostě ve Fertimedu dali vysoké dávky na stimulaci a vaječníky se zbláznily.
jinak ted to FSH mívám na hraně těch 10 no zítra uvidím na hormonáním profilu.Vlastně ono to na moc vliv nemá,protože Machač říkal že s takovým FSH bych na minimálkce neměla 8folíků ale já reagovala dobře.takže někdy to FSH je vysoké ale vaječníky normálně fungují.No uvidíme protože si říkám že přece jen sem měla jen 1vajíčko,ale nechci si připouštět že by to mohlo být tím FSH ale tím že OPU bylo brzy a nebylo nic jiného zralé.no snad to příště dopadne líp.Však koukněte jestli máte doma hormonální profil kolik na něm máte hodnotu???

sukubka
17. únor 2010

jasan asmenko v plné kráse 😀 od zítřka clostík 😀

asmeena
17. únor 2010

sukub: tak si se taky konečně dočkala. A k tomu FSH mi Machač říkal, že to nemusí být směrodatné. Já měla u prvního IVF hodnotu 12 a nastimulovala jsem 6 vajíček a pak jsem měla u dalšího IVF 8,5 a nastimulovala jsem úplně stejně.

sukubka
17. únor 2010

co je to směrodatné?to je po ostravsku? 😀

sukubka
17. únor 2010

tak jsi mě potěšila že jsi měla 1ě a vajíček tolik a já myslela že ze zvýšeným FSH jsem sama 😉
jojo asmenko dočkala,ale už bych se chtěla dočkat i mimi 😀

asmeena
17. únor 2010

směrodatné, to je po Jesenicku, a znamená to, že to nemusí být určující.

sukubka
17. únor 2010

AHá jo a vidíš já jsem kousek od Jeseníku a moc to slovo nepoužívám 😀 spíš vůbec 😀
ale potěšila jsi mě!asmenko já zase včera ulítla asi do 23h na hospytalu 😀

asmeena
17. únor 2010

No, já na tom taky sedím pořád a mamka mi nadává, že ten noťas ozařuje miminka. 😲

ferdice
17. únor 2010

směrodatné používáme i my v Ostravě 😀
jdu pohledat své papíry z Reprofitu a kouknout se na hodnotu FSH, jste mne uplně nalomily.
Hlavně když máte při minimálce s clostilem cca 8 foliku a vice a ja mivam 1, ted jsem mela 2, ale Machac si nebyl jistý zda 2. vidí. asi už jsem v přechodu 😝

ferdice
17. únor 2010

jo asmeen kolegyně taky ujíždí na kavárně, zaměstnala tam už kdekoho, jen já se vzpouzím, že na to fakt nemám čas. jen mi ukazovala, jaký tam má nepořádek, když to chvíli nehlídá 🙂

sukubka
17. únor 2010

holky tu kavárnu hrajete na netu?já mám hospytal totíž nainstalovaný

jinak ferdice měla jsi 1 a 2 folíky jsme na tom stejně když já měla jedno vajucho 😝

sukubka
17. únor 2010

to asmenka je NOSNICE 😉

asmeena
17. únor 2010

tu kavárnu hraju přes facebook a jinak mám nainstalované sims 3.

ferdice
17. únor 2010

moje kolegyně to hraje na facebooku tuším
a jsou tam i jiné typy her
ale je to fakt časově náročné řekla bych

sukubka
17. únor 2010

to švagrová má 33let a hraje se svoji dcerou SIMS v paříži nebo kde SIM3 no oni mají úplně vše od sims 😀

asmeena
17. únor 2010

ferdi: není to zas až tak časově náročné, když si to načasuješ, tak stačí chvilka denně nebo ob den.

sukubka
17. únor 2010

asmneko pošli odkaz ale jak si to ukladáš?nebo jde to uložit nebo hraješ pokaždé od začátku?

ferdi tak pohledej a napiš info s tím FSH

ferdice
17. únor 2010

tak vím prd o svém FSH, protože i v papírech od endokrinologa i od Machače akorát stojí: dnes odběr na FSH. ale samo že výsledky mi vždy jen řekli ústně, že jsou v normě. no nebudu to řešit. když by to bylo blbé tak by to řekli. jen jste ve mne probudily zase zvědavost. stejné je to i se spermiem mého muže, to by mne taky zajímalo ze zvědavosti. jsem hrozně zvědavá.

jinak sukub palačinky už jsou snězené. ale udržela jsem se a snědla jsem jen ty svoje 3 a nechala jsem i manželovi 🙂

asmeena
17. únor 2010

sukub: na co odkaz? Na Sims?

ferdice
17. únor 2010

moje kolegyně hraje taky i sims

certina
17. únor 2010

hezký podvečer...............
Asmee - tak to je supr, že jsi sem nakoukla a ozvala se........tak se tam hezky opatruj, odpočívej, užívej a tfuj, tfuj a ještě jedno velké tfuj na testování 😉 ....hlavně se pak prosímtě ozvi.........

jinak jsme teda dneska sehnali nový foťák - uff............za opravu toho našeho chtěli 1750,- vydřiduši!!!!A jelikož nejsme žádní velcí fotografové.....tak jsme koukali kolik nás vyjde nový +- stejný foťák ....a tím pádem jsme se rozhodli pro koupi nového.......stál nás jen 4000,- což sice není málo, ale na to kolik dneska lepší foťáky stojí...to je teda malá částka.....všichni kolem jsou vášniví fotografové a foťáky maj třeba i za 16.000,- .....no tak teď tady nad ním bádám.....je to stejná značka, takže ovládání stejné, jen pár věcí je trošinku jiných - tak ještě s ním naučit chlapa a bude to....a můžem opět RODIT 😀 😀 😀 😝 ......holky já mám největší hrůzu, že stejně nakonec budu přenášet.............do termínu porodu dle ULZ mám ještě před sebou 20 DNÍ - UF....ale další termín je 3.3. - což je dřív - to by bylo fajn............no uvidíme....kdy se mimoušovi bude chtít ven!!!!!!Pořád mu domlouvám a ono nic!!!!!!!!!!!!

jinak mám takové tušení, že Veruš to tady tím testováním hezky prolomí a všechny ostatní ji pak budou krásně následovat !!!!!!!!!! UVidíte!!!!!!Moc Vám všem držím palečky................ 😉 😉 😉

sukubka
17. únor 2010

nene na ty hra na facebooku na tu kavárnu 😀

ferdice
17. únor 2010

mi to ale připadá, že žije tak virtuálně. ale já vlastně taky žiju virtuálně. furt někde surfuji.

zuzka72
17. únor 2010

Čerti-super, tak hoď fotečku. 😀