Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
18. únor 2010

tak do toho asi raději nepůjdu......... 😀 😀 😀 , ale zní to docela dobře......ricinový olej sice vůbec neznám, to slyším poprvé......ale kombinace dobrá.................no zkusím bříšku ještě domlouvat a uvidíme............ 😀
no a jak Ty se cítíš??Vše zatím v normále??Na kolik hodin jdete v to pondělí.....doufám, že si necháš nějakou další fotečku a hodíš na mimiško do albíčka????Jinak na Tebe budu samozřejmě moc myslet ať je vše OK!!!! 😉

sukubka
18. únor 2010

ahoj holky vidím že aby jste porodily pro to uděláte cokoli 😀
Zuzi Machač je fakt super jsem zvědavá na neděli co ti poví 😉

asmenko ještě testům odoláváš?to já bych nevydžela 😵
jinak držím pěstičky o víkendu tu nebudu tak budu čekat samé ok zprávy 😀

zuzka72
18. únor 2010

Mici-já piju už měsíc maliník a nic a ten nápoj je tady na těch stránkách:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
ale já to nezkoušela, stejně na mě nic nepůsobí.
On má fakt známy i ve Štr? Já myslela, že jen v Ol? Tak to by bylo super. 🙂

asmeena
18. únor 2010

zuzi: Machač má určitě známe všude.
mici: tak takový lektvar bych asi nezvládla.
sukub: moc neodolávám, před chvílí jsem zkusila testnout tím testem z Reprofitu, ale žádná druhá čárka se nekonala, tak se utěšuju tím, že je to ještě brzy.

ferdice
18. únor 2010

asmeenko, kamaradka zkoušela taky reprofití test a byl negativní. pak se dozvěděla, že reprofití test má nízkou citlivost HCG a funguje až od nějaké vyšší hladiny. no a budou z toho dvojčátka 🙂

asmeena
18. únor 2010

ferdi: taky mi v Reprofitu říkali, že má hodně nízkou citlivost a nejlépe je s ním testovat až 16 dní po ET.

asmeena
18. únor 2010

Ale dnes dělám zátah na lékárnu a vykoupím snad všechny mamatesty a to jen kvůli vám, protože když jsem na koníka moc nechodila, tak mě to nenutilo, ale jakmile jsem si včera přečetla, že by jste nevydržely netestovat, tak to moje psychika neustála a už jsem v tom taky 😀

asmeena
18. únor 2010

A protože já nemůžu do albíčka přikládat fotečky krásných miminek, tak jsem si tam šoupla aspoň fotečku svých embryjek 😀 😀 😀

stephanie
18. únor 2010

asmeen, budem držet pěsti
krásná embyrjka - jak to, že já nemám fotečku? to sis o ni řekla, nebo ti ji automaticky dali?
já myslela, že ten reprofiťácký test je právě nejcitlivější, taky jsem s ním testovala poprvé

certina
18. únor 2010

Veru.....krásnáááááááááá fotečka............a s tím testováním jsi dneska kolikátý den????Neboj - to je určo tím testem!! Uvidíš mamatest to jistí 😉 😉

ferdice
18. únor 2010

asmeen tak at to s mamatestem klapne 🙂 a nejlepe rovnou ty dvojcatka.

sukubka
18. únor 2010

holky a tu fotečku vzala asmneka kde?jinak moooc krásná.A asmneko jak píší holky mamatest je jasnej 😉

stephanie
18. únor 2010

sukub, mici ji má myslím taky, ale odkud to mají... 😨

sukubka
18. únor 2010

já myslela že s Reprofitu 🙂 ale to asi né!ale na obrazovce tam mimča uvidíme že?

micinka22
18. únor 2010

holky stačí si vzít foťák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 máme i video z transferu 😉 😉 😉 😉

Veru mamatest bych udělala 10 den a mělo by být jasno.... .-))držím palce!!!

Certin boužel ve STB jim nešel tisk:// vyjel mi prazdnej papír :/(( tak v pondělí mi snad v Ol nějakou pěknou udělají...u Lilči sem měla fotek moc a ted prd :(((

stephanie
18. únor 2010

sukub, ano, na monitoru uvidíš mimiča

takže ty sis to mici fotila na monitoru?
a ty ještě jezdíš na kontroly k machačovi? koukám, že už 14. týden, to letí, já bych byla také na konci prvního trimestru 😔

micinka22
18. únor 2010

stephy :(((
néé ja u něho byla začátkem Ledna a hned mě vyhostil.-)) jo fotka je vyfocena obrazovka..

stephanie
18. únor 2010

aha , já myslela, že k němu ještě občas zajdeš 😉
tak to je dobrý nápad, si vzít foťák sebou, to by mě nenapadlo, já jsem z toho vždycky taková vyklepaná...já myslela, že ti ji vytiskl machač...

sukubka
18. únor 2010

takže si sebou na transfer mám vzít foták?
teda nebudou na mě doktoři koukat?

mici neboj příště přístroje budou fungovat a bude fotečka 😉

stephanie
18. únor 2010

...tak já si udělám i hned jednu fotečku do albíčka s machačem 😀 😀 😀

sukubka
18. únor 2010

Machač je frajer že? 😉

stephanie
18. únor 2010

sukub chtěla jsem se zeptat, ty bereš ten euthyrox? co ti říkala endokr. můžeš jít hned na trasnfér? já se těch výsledků bojím, strašila mě, že budu muset 3 měsíce čekat...ale nějak se mi nechce, roky letí...

stephanie
18. únor 2010

...jo je frajer 😉 😉 😉

micinka22
18. únor 2010

stephani..myslim že jsem nebyla první ani poslední..ještě mi tu blastocystu pěkně přiblížil a zaostřil 😀 😀 😀 😀 u transferu mě rozesmál a prej nesmějte se..no ha ha ha..tak je na tom videu vidět jak mi skáče děloha se světluškou 😀 😀 😀 😀 😀

stephanie
18. únor 2010

😀 😀 😀 , tak jste se ještě i nasmáli 😀 😀 😀 , tak proto se to povedlo 😉 😉 😉
tak to musím manžu příště zaúkolovat, ať dělá paparazi...
to já jsem u každého transféru tak křečovitá, že ani nedýchám, navíc je mi nepříjemné tam ležet s roztaženýma nohama doktorovi u hlavy...ale už jse asi zvyklý... 😵

sukubka
18. únor 2010

step euthyrox jím už rok a budu ho jíst prý snad do konce života(akorád ted od úterý jím už celou tabletku)
holky za měsíc mám jít zase na endokrynologii(budu tam chodit co každý měsíc at mě prý má pod kontrolou)no a říkala at si ráno neberu tu tabletku euthyroxu že mi bude brát krev myslíte že ta tabletka by zvýšila to TSH?protože já ted v úterý byla u ní na kontrole a výsledky byly super no a ve středu jsem šla na ten horonální profil a to TSH mi tam vyšlo vysoký a manža říká že je to 100% proto že sem si půl hodky před tím odběrem vzala tu tabletku.Přece kdž mi to ta doktorka pořád hlídá a je to ok a na odběry chodím aniž bych jedla tabletka.Tak to snad bude tím že sem jí shltla.Mám fakt už nervy 😝 😀

micinka22
18. únor 2010

step..prave ze u neho mi to prislo celkem v pohode..sem byla prikryta plachtou a mrkl asi na vterinu když zavádel zrcadla ..žadny očumování..kdo by na to byl taky zvedavej furt že 😝 😝 😝

sukubka
18. únor 2010

holky popište jak tam ten transfer probíhá?a co doktor říká?půjde tam semnou asi manža,ale asi jen na tento transfer(kdyby to náhodou nevyšlo-což musí)tak bych musela jezdit sama,mohl by akorád na OPU protože nikdo neví jak dlouho tam bude člověk jezdit a nemá chudák moc dovolené!zajímá mě co vám říká o testování atd?a to tam pak ležíte chvíli a doktoři tam jsou s váma?

stephanie
18. únor 2010

mici 😀 😀 😀 ...ten toho už viděl, co? 😅
já právě posledně byla pořád odkrytá, tak už jsem byla nervozní...

sukub, ráda bych ti poradila, ale fakt nevím, zkuse se pak zeptat te tvé doktorky, ale podle toho, co píšeš, tak by to ta tabletka asi mohla zvýšit...každý má ty problémy se šítkou jiné, někdo hubne, někdo přibírá...mi řekla, že doktoři jsou raději, když jsou ty hodnoty vyšší, než nižší
já prý mám chronický zánět štítky či co...
...to jsem netušila, že ten horm. profil se až tak rapidně mění...

stephanie
18. únor 2010

sukub, manžu vem určitě sebou...
příjdeš na pokoj, kde ti dělali opu, pak příjde doktor a hned na to emryoložka s embyrijkama...nejdřív ti je ukážou samozřejmě na té obrazovce...pak je tam embryoložka přinese v té tyčince, tu předá doktorovi, ten ti je zavede, ukáže ti ještě na UTZ dvě tečky (nebo jednu) v děloze a pak ještě myslím 15 minut ležíš na tom pokoji...doktor se s tebou hned po transferu rozloučí
pak po těch 15 ti minutách si pro tebe příjde sestra, jdeš zaplatit transfer, poučí tě o užívání léku, dá ti test a jedeš domů...