Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kasa
20. únor 2010

Ahojki Verunko ,ty by jsi zvládla i čtyřčátka,aspoň by bolo doma hoooodně veselo.Jako u Smill s trojčátkami,a taky to krásně zvládá. 🙂 🙂

asmeena
20. únor 2010

certin: no, to by se pak jmenovaly Bolek, Lolek, Pat a Mat 😉
kasi: smill je vyjímka, já bych to tak nezvládla, ji obdivuji.

anty
20. únor 2010

Ahoj holky , chtěla jsem se prosím zeptat, jestli 6 den po et se může mimi uhnízďovat, začala jsem trochu špinit, zatím ne moc. Měla jsem vložena 3 embryjka( 2 blastocysty a 1 morulku) Jinak nic moc necítím jen mně trochu pobolívá břicho na pravé straně. Je to moje 5 ivf už jsem z toho nešťastná, máme jednoho mrazáčka. Jim ještě estrimax na sliznici nemůže to být z toho? dělala jsem si test a samo je negativní, navíc nemám mamatest, ale best 2

asmeena
20. únor 2010

anty: na testování je ještě brzy. Já jsem dnes 10 den po ET a když jsem testovala 8den po ET tak byl test negativní a teprve od 9dne po ET se mi začal ukazovat duch. Tak zkus počkat. I když to znám ty nervy. Taky jsem už po šestém transferu.

certina
20. únor 2010

Veru 😀 😀 😀 😀 , ale i tak by to byla správná čtverka!.....to můj chlap pořád srandistoval, že kdybychom jednou měli dvojčata - tak by určitě chtěl Brandon a Brenda 😝 😝 😀 😀 - blázínek.............naštěstí se mi v bříšku vrtí jen jeden.............ale ani Brandon a ani Brenda...........ještě stále nejsme rozhodnuti o klučičím jméně, ale já ho napínám a stejně nakonec svolím to jeho, ale nechávám to až do porodnice 😅

asmeena
20. únor 2010

certi: to jsem zvědavá co nakonec budete mít. Jsi dobrá, že to tak vydržíte, to já si určitě nechám říct, abych mohla právě jména vymýšlet a kupovat oblečky podle pohlaví.

b.e.r.u.s.k.a
20. únor 2010

Asmeenko já mám z tebe takovou radost až se mi chce brečet.Konečně se zase někomu zadařila.Moc ti to přeji a tiše závidím. 😉

micinka22
20. únor 2010

Veru dvojky bych ti přála..to se dozvíš až na UTz .-)) já měla vždy jedno mimi a test u prvního 10 den po ET a ted už 7 den...asi zaleži na teličku jak moc hcg vyrobí..nevim🙂) každopadne ja byla trosku smutna poprve když mi řekli že jen jedno..a ted jsem stastná 😀 😀 😀 😀 😀

stephanie
20. únor 2010

...já myslím, že taky záleží, v jakém stadiu jsou zavedená, Veru, ty jsi měla 8 buněčná, ne? tak to je hezké 😵
taky ti tiše závidím, ale v dobrém...my dneska máme menší slavnost a já se původně chystala dnes oznámit rodince, že jsem těhotná...tak mám dneska takovou depku...už jsem s tím byla vyrovnaná, ale zase to na mě nějak padlo...

veru, tak si to krásně užívej...tak už jedeš domů, nebo zůstáváš v Jeseníku? Jak tam je? Dá se lyžovat, nebo to tam taky taje?

zuzka72
20. únor 2010

Holky tady je dnes veselo. 😀 ˇ
Kdyby to tak bylo pořád, všem to přeji.
🙂

asmeena
20. únor 2010

step: já jsem měla zaváděná pouze čtyřbuněčná.
mici: budu šťastná i jenom za jedno miminko, hlavně ať se to potvrdí na UTZ a budu klidnější. Nevíte jak brzy se jede k Machačovi na kontrolu?
zuzi: teď zase začne to stimulační období, za chvilku mě bude následovat sukubka a už to zase začne. Bude tu jaro a vše se bude množit.

stephanie
20. únor 2010

aha, já myslela, že 8, tak to je nádherné, že máš // tak brzy 😵
po těch 14 dnech od ET se objednej k Machačovi, on ti řekne, kdy máš přijít...ale nejspíš tě objedná, až jak půjde vidět váček..

micinka22
20. únor 2010

Veru v 5 tt ..to je vidět tečka..hlavně at je v děloze ..
já měla poprve taky jen buňky ..a bylo to ten 10den ..tedka to v podstate taky bylo 10 den- i když 7(s tím že byla prodloužená kultivace)

asmeena
20. únor 2010

mně jde totiž o to, že mám do konce února dovolenou a pak už nechci jít do práce a potřebovala bych od 1.3. nemocenskou. V práci to máme trošku psycho a nerada bych kvůli nervům v práci přijít o mimi.

stephanie
20. únor 2010

asmeen, kdyby tě objednal později, tak si zajdi pro nemocenskou ke svému gynekologovi...u mě viděli váček taky v průběhu 5 tt, s tím, že počítali začátek od dne poslední menstruace...

asmeena
20. únor 2010

dávají holky v Reprofitu nějaké vycházky během nemocenské? Mě docela vadí, to omezení třeba jenom 4 hodiny denně, protože třeba nechci zrovna jít dopoledne na procházku, ale odpoledne a druhý den třeba naopak. Když jsme jednou měli školení na nemocenskou, tak nám paní školící z okresní správy soc.zab. řekla, že to je na posouzení lékaře, že každý pacient to má jinak. Že např. u okonkologických pacientů jsou vycházky neomezeně, protože třeba v době vycházek by jim mohlo být nevolno a pak by nikam nemohli a když by neměli třeba vycházky, tak už by jim bylo dobře.

capenka
20. únor 2010

asmenko paráda,holky kdy můžu na to vlítnout 12.2 byla laparka a menstruaci mám příští týden jestli už se můžu připravit nebo mám raděj měsíc čekat???

asmeena
20. únor 2010

capenko: mně tenkrát po lapárce doktor říkal, že můžeme hned, že je velká šance potom otěhotnět, protože si pročištěná

micinka22
20. únor 2010

Veru na těhotný kontroly pry nechodí..ja to mela naprd 10-14h 😝 😝 😝 na poslední mesíc mi dal neomezene 😀 😀 coz my bylo uz nanic když sem byla na mateřské že 😀 😀 ale nijak sem se tím teda neomezovala..protože vždy mužeš rict žes byla zrovna u dr nebo tak...samo kdyz ti hned napise neomezene tak super .-))

b.e.r.u.s.k.a
20. únor 2010

Teda Asmeenko,koukám-to už není duch,ale pořádná čára.No a teď je asi nařadě Capenka....

asmeena
20. únor 2010

no zkusím se s ním domluvit hned jak mi to budou vypisovat, protože (pokud mi bude dobře) chtěla bych jezdit k našim do Jeseníku na barák a zahradu. Doma v paneláku je to totiž na bednu a ještě ten vzduch v Ostravě poslední dobu. A nechtěla bych si každých 14 dní měnit místo pobytu.

daisy14
20. únor 2010

Ahoj holky, koukám že tu dnes bylo veselo 🙂
Asmeen, moc gratuluju, ať čárka sílí a sílí! Určitě ti k tomu dopomohl i čistý horský vzdoušek 😀

No já byla dnes na kontrole při stimulaci a už mám naplánované OPU, na středu 24/2. To zase budou nervíky 🙂 Ale aspoň se už něco děje!
Doufám, že nás tady bude víc a všechny úspěšné jako Asmeen🙂

asmeena
20. únor 2010

daisy: určitě budeme všechny úspěšné o tom nám přeci v Reprofitu jde.

stephanie
20. únor 2010

asmeen, myslím, že to máš v kapse, čárečka krásně sílí, to je super...!!! 😵 😵 😵

certina
20. únor 2010

daisy.....držím na středu pěstičky...... 😉

já se pro dnešek loučím..............brouuuuu 😔

sukubka
21. únor 2010

ahoj holky tak sem vás dočetla,
asmenko tak gratuluju k // 😉 je to super
už jak jsi mi nápsala že je tam duch věděla jsem že to bude ok!držím moc pěstičky

beras
21. únor 2010

Ahoj holky 😀 v rychlosti blesku nakukuju co Asmenka a můžu gratulováááát 😀 😀 😀 😀 Asmi zatím potichoučku ale jak jsem koukla na čárku na testu tak ta je parádní a je vidět že krásně tloustne 😉 😉 .Úplně se mě zmocnila nostalgie z lonska 😉 a musela jsem jít kouknout na svoje testíky a desátej den po et jsem měla slabší jak ty a to jsem měla 8 buněčny emb.No a ted už je z toho takovej lumpik kterej chce všechno vidět a dělat pořád blbovinky 😀 Strašně rychle to letí a tak hltám každou chvilku s bobkem.Chodí spinkat večer v 6 max v 6.15 a budí se ráno po 6.V noci se tak třikrát vzbudí na jídlo a chrní dál.No prostě anděl 😀 😀 😀 Zuzi ty jseš teda borkas dvojčátkama vydržet takovou dobu i když už bys to měla ráda za sebou.Ten konec je nekonečnej :Co? 😖 Beruško a co ty ?Jak ty válčíš a kdy jdeš do dalšího pokusu?Teddy a co Vojtík musím to dočíst at vím jak rostete.Dáši taky držím palečky at už se kočko brzo dočkám ,protože už to máš sakramensky zaslouženy 😉 Ostatním kočenám přeju at už se taky brzo dočkáte bvytouženého zázryku.Já musím letět,protože Tomík se ted najedl a pěkně se po.... 😀 😀 😀 Jen sedím a říkám manželovi to se jako zase pokadil a škebil se že nééé a za chvilku nanovo a já si sedím u počítače. 😀 Dojde a říká maminko dvakrát se nám synáček po....a jestli to bude ještě potřetí tak to ta plínka už nezvládne.Tak jsem mu řekla,že když si dělal srandu tak at jde na to a už jsou v koupelně tak to jdu zrevidovat.Nevděčník malej 😀 rvu to do něj horem a spodem hned ven.Zatím jenom kojím a krásně mu to stačí tak doufám,že do těch šesti měsíců to vydrží a pak přejdeme hned na příkrmy.Jé a ted koukám,že Mici už je 14tt a termín srpen je krásnej.To jsem taky rodila.Jo kočeny a pokud budete některá čekat chlapečka tak mám na mmb stránku z inzerátama s oblečkama .Zatím je tam toho málo ,měla jsem tam těhotensky to už jsem prodala a ted tam dávám na mimouše.Já jsem na věcičky opatrná tak jsou v bezva stavu .Tak se kočeny mějte a já zase nakouknu.Pa 😀 😀

certina
21. únor 2010

ahoj beras...........téééda tak to je Tomík fakt anděl....táákhle krásně spinkat, co??No je to na něm vidět...krásně prospívá a roste jako z vody.....taky to letí šíleně co???Nedávno jsi tady hlásila porod a teď už má přes 4 měsíce.............paráda.........tak si ho jen a jen užívej dokud to jde!
Jééééjda - já už chci ten porod taky mít za sebou.........ale pak to teprv poletí............ 😝 😀 ....no dneska jsem měla k snídani česnekovo sýrovou pomazánku a k obědu česnekačku, tak bych ho mohla k tomu porodu trošku tím česnekem povzbudit................ale aáási nee............ 😅 ☹

sukubka
21. únor 2010

asmenko testíky opravdu ukázkově sílí,takže mám pak testovat tak od 9dne aby byla šance na ducha 😉
tobě zaváděli 2x4buněčný embrijka?

beras opravdu je Tomík andílek jak píše certina,spinká úplně kázkově to od švagrové tak krásně malá nespinká má 3měsíce

asmenko tobě závidím že to už s tebe aspon trochu upadlo co?já mám ty nervíky před sebou co OPu jestli nebude zase 1vajucho pak jestli bude Et a pak to dlouhééé čekání.dávej na sebe pozor a do olomouce bych bud zavolala nebo napsala Machačovi 😉

asmeena
21. únor 2010

sukub: tak jak bylo v Praze? Blaze? Neboj, taky se dočkáš, však ty už teď zobeš clostík ne?
beras: opravdu máš zlaté miminko, když tak krásně papá a spinká. Tak ať mu to vydrží co nejdéle. A užívej si to nejvíc jak to jde, protože to s těmi dětmi tak strašně rychle letí a za chvilku už ti bude lítat za ženskýma. 😉

certi: tak ty se broučka snažíš vypudit česnekem? Třeba mu česnek, ale naopak prospívá 🙂