Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
6. bře 2010

Holky já než vás dočtu tak mi to trvá.Dnes jsme byli na oslavě v restauraci tchyně slavila 60 a stačila jsem se postarat o zvířatka drahá polovička je společensky unavená a má půlnoc doslova a já mám klid u poč.Zuzi ať se ti holky nediví jsi zasloužila matka 🙂a víno a deska se ti šiknou.A co spánek ti nechybí?Víš jak si celé noci nespala.Ale kluci jsou šikovní ti se Vám povedli.Moni Vojtíšek je roztomilý jak pase koníčky je šikulka 🙂Jak se psalo o Fertmetu co se týče peněz tak tam se už platí za chytnutí kliky.Jak si vzpomenu že jsem 2 roky žila na hormonech měsíc co měsíc a 2X-3X do měsíce jezdila na kontroly tak se biju do hlavy jak z lidí dělají blbce.Certi spi co nejvíc můžeš a hodně odpočívej jak se prcek narodí tak už budeš mít fofry než do toho vletíš.

albi17
7. bře 2010

Ahoj děvčata, jsem dnes první 😉
Asmeen gratuluju k jednomu miminku, byla jsem napnutá jestli budou dvě 🙂 , ale nemůžeme si moc vybírat a spokojit se s tím co máme. Každopádně je to velkej úspěch 😵 . Bezva!!! Dopadne to dobře 🙂
Pecicka ahoj, držím palce 🙂 Jsem zvědavá jak dopadne testování, ať tam jsou // 🙂 🙂 🙂
Sukub, kdy budeš ty testit? Dnes máš 7 den po ET, že? 🙂 Taky přeju // 🙂
Jitulik já jsem čerstvě po nevydařeném IVF, tak to mám ještě v hlavě 🙂. Tak poprvé jsem měla konzultaci ( lepší je přijít s chlapem 🙂), to se tak nějak domluvíte, aby věděl Machač o co jde. Samozřejmě jsem měla žádanku od svého gyn., a papíry s vyšetřením partnera ( to bylo andrologické a urologické) no a svoje výsledky. 2 DC jsem šla na odběr krve k Marušce- to bylo skrze hladinu hormonů, to bylo bez objednání. Pak jsem se objednala na 12DC, aby asi viděl jak probíhá ovulace. Já měla všechno OK tak se už čekalo na MS. No a pak se šlo na věc, já měla smůlu, že mi to vycházelo na svátky vánoční, tak jsem musela ještě jeden cyklus počkat. Asi to záleží na každém zvlášť, ale myslím že v Reprofitu se nečeká a jde se na věc. Takže rychlovka. Teď jsem objednaná na 2IVF 26.3. taky konzultace, tak taky doufám, že to bude rychlovka.

albi17
7. bře 2010

Holky taky vám říkali v Brně po ET, že si můžete dát 2dcl vína (asi na prokrvení)? 🙂 🙂 🙂
Já jako absolutní abstinent jsem si teda nedala a teď přemýšlím, jestli jsem měla 😖 🙂 🙂 🙂 🙂 Já bych se asi bála 😨

britka
7. bře 2010

albi já o tom vínu četla na stránkách reprofitu že není na škodu si 1 skleničku dát.Holky venku tak krásně sněží a jak je u Vás?Ale minulý týden bylo lepší jak všechno začlo na zahrádce vysrkovat hlavičky krokusy už kvetly.

britka
7. bře 2010

Musím využit počítače než pán domácí vstane a zasedne mi ho. 😀

albi17
7. bře 2010

Tak u nás je trošku pod mrakem, ale nesněží. A ty sis dala víno Brit?

britka
7. bře 2010

Byla jsem na 4 transf.ale jen jednou jsem si dala máš pravdu v tom že člověk má strach.U nás chumelí na ostravsku.

albi17
7. bře 2010

No ty jsi už zasloužilá 😀 . U nás na olomoucku se snaží sem tam vykukovat sluníčko.

certina
7. bře 2010

dobré ranko holky.....tak jsem rychle přelouskala včerejšek......ale reagovat budu později.......páč mám chvilku než chlap vysaje....pak já vytřu alespoň jedno patro (páč to vypadá hrůzově) no a pak jedem k mamce na oběd (už jsem nechtěla, ale nalákala mě na mé oblíbené jídlo 😀 ), takže uvidím kolik mi zbyde času...........ale odpo jsem tu jak na koni...........

jen jsem chtěla Brit napsat, že jak jsi psala ať odpočívám co to jde.....když já z toho odpočinku mám zase i špatné svědomí - páč si říkám, že kdybych se hýbala do mrtě, tak možná toho prďolku vyženu ven???Tak teď nevím.........poslední 2 dny co ještě navíc takhle odpočívám se mi ten mrňous ani tak moc nehýbe....tak i z toho mám špatný pocit..........na KO jdu až ve středu - chjoooo.....

sukubka
7. bře 2010

ahoj holky albi já a 7den po ET? 😀 né já jsem teprve 4den po Et 😀 jinak s tím vínem mi to neříkali ale také jsem to četla,myslím že určitě by´sklenička nic neudělala.ale já si nedala jen jsem si od manžu v pátek cucla píva 😀

albi17
7. bře 2010

Certi, hýbání nepomůže. Jak se mu bude chtít, tak půjde sám 🙂 Já dělala všechno možné a nepomohlo nic 😒 Přenášela jsem hodně dlouho, tak si z toho nic nedělej 😉

albi17
7. bře 2010

sukub to jsem popleta 😀 , jo ty jsi vlastně byla až 3,3 na ET, já to spletla podle sebe 😀 😀 😀 . Taky jsem měla OPU 28. Tak asi proto mám zafixované že jsi 7d, to budeme teda dlouho čekat 🙂 .

certina
7. bře 2010

nojono.....z toho přenášení mám docela strach....abych pak neměla 4kg prcka.....a nemusela třeba na císaře....když já neustále ještě chodím ke svému gyndr....který mně nějak zvlášť moc nekontroluje a ráda bych už přesla do porodnice - sice ríkal, že se v tu středu domluvíme, ale kdoví co mi zase řekne............no nic- tak já zase mizím...odpo se přidám......jdu vytírat..........tak pááá - hezký zbytek víkendu všem 😉

britka
7. bře 2010

Certi a neříkala jsi že mamka už vás chce na oběd v jiném počtu? 😀 😀

britka
7. bře 2010

Holky držím vám palečky aby vám testíky vyšly jak je budete dělat.

sukubka
7. bře 2010

albi a ty jsi měla jakou pauzu mezi 1ivf a ted 2pokusem?

dneska vás tu teda po ránu je 😀

certina
7. bře 2010

téééda Brit - Ty máš paměť....jo přesně to říkala......ale prostě včera psala ať dojedem.......třebas mi chce uhnat něčím ten porod....páč měla v plánu, že si mimi pořádně užije - má totiž od pondělka jarní prázdniny....ale asi jí to trocha nevyjde............. 😅

jinak mám vytřeno....tak to tady zase vypadá trocha líp....a teď až se mi zase uklidní záda, tak vyrážím směr koupelna ze sebe udělat člověka......

albi17
7. bře 2010

certi, dávej pozor, miminko ke konci dosti přibývá na váze. Já měla 3,8 kg a byl to konec. Aby se miminku chtělo mi doktor radil sex, no jo, ale manžel se bál 😀 , ale stejně já jsem drobná a zvěstoval, že ať nepřenáším, že se nedostane ze mě ven. 🙂
sukub 1 stimulace byla v lednu a 2 říkal Machač můžem začít v dubnu. Já nevím jaká by tam měla být pauza, ale je fakt, že hormony pořád pociťuju. 😒

britka
7. bře 2010

Certi ale už ti přeji ať už máš prcka v náruči nebo je to fakt že ty poslední dny to už se člověk tak tak hýbe a jak si chceš odpočinout tak zas mimčo začne řádit.Víš já si na min.neděli vzpoměla co jsi psala nebo jsem se tomu zasmála dost.Já zas byla pokrmit venku zvířatka a ten malý čert(štěně)mi ukradnul sprostě pytel ze senem a ještě navíc mi seno vytáhnul na dvoře.tak já tu žiju i ty zvířata mají ze mě čurinu 😀

teddyna
7. bře 2010

dobré poledne všem.tak jsme s manželem udělali velký úklid,ušila jsem dva povlaky na malé polštářky do ložnice,protože ty staré jsou už fakt staré a jakési vachrlaté.vše jsem stihla jak mládě spí.a divím se,že ještě chrupčí.většinou vstává kolem 11té.Je tady dneska docela mrazivo - chtěla jsem jít s mládětem ven,tak uvidím jak to bude.možná půjdu přepadnout Britku a omrknout toho jejího vlkodlaka.to bude Teddy rád a bude si hrát. Koukám na Sanitku - můj srdeční seriál.akorát jak se tak na to dívám,tak v té době bylo to zdravotnictví opravdu mizérie.
čerti,co máte dobrýho na oběd?my jdem dneska ke tchýni na řízky v jogurtu-je to docela dobrý.akorát mě z toho bude zase šoufl,páč tchýně nezná pojem zdravá strava a vše plave v litrech oleje-bléé.a pořád peče kynutý buchty a to jí taky nemůžu vysvětlit už 5 let,že ona má dvacet kilo a já metrák a tudíš kynutý buchty opravdu nemusím.navíc to dělá pořád stejný a už mi to leze aj očima.no jo,ale tchýně si člověk nevybere - áách jo ☹

britka
7. bře 2010

Tedy Moni ty jsi mě pobavila s tím metrákem 😀 ty a metrák jo díky abych se zasmála.Jsi šikovná fakticky.Ty řízky bych si dala 😀 Klidně se stav kouknout na to malého ďábla je to hyperaktiv.Jinak všem dobrou chuť přeji všem.

zuzka72
7. bře 2010

Brit děti spí a já hledím do zdi, já totiž nespím, ale to už jsem psala-nepotřebuji to. 😉

teddyna
7. bře 2010

zuzi-jak nespím,co nespím.....já bych si šlofíka dala 😉 .ale tělo si už zvyklo a přežít se to dá.\vojtí začíná vydávat hlásky ...něco ve smyslu:a-e-i-o-u uááááááááááá 😀.jo,už jen neleží a nic nechce,vyžaduje pozornost a chce si hrát.kouknu na pohádku a jdem na chvíli ven.

britka
7. bře 2010

Zuzi ty jsi nezmar nechceš mi dát trochu tvé energie?Já myslele že jak se kluci narodí že konečně ti spanek bude chybět tak jsem neměla teda pravdu ☹ přepočítala jsem se.

certina
7. bře 2010

Moni - řízky v jogurtu taky můžu....je to mňamka - ale taky bych to brala bez toho oleje..... 😝 no my měli mé velmi oblíbené jídelko, které mamka dělá - jsou to kotlety zapečené se sýrem a cibulí....a k tomu opékané brambory....mooooc dobré.....dostali jsme i na zítra 😎

jinak jsme právě teď dorazili dom a já uvažuju jestli jít spát či ne..............tak ještě uvidím......vypadá to, ale že už tu odpo z vás moc nebude...................

pecicka
7. bře 2010

všechny vás holky zdravím 🙂

pecicka
7. bře 2010

asmenko-já věřím, že to bylo jenom tím, že bylo brzy a že za par dní už na mě vykouknou dvě 🙂

certina
7. bře 2010

peci ahoj - vítám Tě mezi nás.......jinak pro // držím moc palečky..........

tak já nakonec nezalehla, ale už to vidím, že v 8 to na mě padne a půjdu do hajan................pořád zvažuju, jestli si zítra nemám raději zajít pro klid duše na ozvy a KO.....páč se mi zdaj zase nějak slabé pohyby a KO je až ve středu................a taky bych už fakt ráda, aby mě poslali do porodnice na kontroly....přeci je to tam takové kontrolovanější........tak uvidím ještě jak se do zítra budu cítit..............

kde se všichni touláte?????Halooooooooo

pecicka
7. bře 2010

certi-moc děkuji, je tonfajn se podělit o pocity, zrovna jsem jeden spatný řešila, zatím test ukázal včera jen jednu čárečku, tak věřím, že brzy najdu dvě

zuzka72
7. bře 2010

Novy fotky v albu 🙂 Sem si vzpoměla ještě musím nafotit sebe,že čerti... jdu na to. 😲