Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
8. dub 2010

step neházím flintu do žita a mylím si to samé co jsi psala anet že se jí bobci zavrtávali!O nervy to ale teda je fakt!
kvakus tak to tě tenkrát to špinění ale muselo zneklidnit jak cosi že?

teddyna
8. dub 2010

peci,to je právě to,co nevíme,co ho trápí.začal takhle blbnout až v neděli a bude mít 5 měsíců,tak bříško by snad bylo dřív,ne?dávám probiotic.kapky. a nebo chce jen řvát a vyřvat celodenní stres.nevíme a v ty večery jsme s manželem vyřízení

zuzka72
8. dub 2010

Peci---- 😀 😀 😀 tak to je škoda, to jsi nás měla hned odchytnout, to je mi líto, příště se neboj a popadni mě za šos a hlas se ke mě. My tě nekousnem. 😀

pecicka
8. dub 2010

teddy a nemůžou už to být zoubky?
zuzi-příště se přihlásim, měla jsem takovou chuť kouknout se na ty dva uzlíčky,ale bylo mi to hloupé 😖

pecicka
8. dub 2010

holky, zítra zase kouknu, jdu se věnovat manželovi, Všem přeji krásný večer 🙂

teddyna
8. dub 2010

zounky těžko-oficiálně bude mít teprve 3 měs 21.4

kvakuska
8. dub 2010

sukub právě že mě to vůbec nezneklidnilo, brala jsem to hned jako příznak zahnizďování, nebylo mi totiž jako bych to měla dostat 🙂 ... naopak když jsem potom při dalším pokusu nezašpinila, tak to jsem teprve byla zneklidněná a bála jsem se, že je vše ztraceno 😒

stephanie
8. dub 2010

teddy, vím, co prožíváš...mi malý řval každý večer až do 5. měsíce. Jakmile jsem ho okoupala , tak řval a řval...Už jsem se vždycky bála večera...Nepomáhalo nic, Sab, masáž bříška, mazání mentolovou mastí, nahřívání plen a přikládání na bříško, cvičení s nožkama, trubička do dupky...nic...
Doktorka mi pořád nevěřila, ale v 5. měsící jsem byla s malým hospitalizovaná na podezření na zápal plic v nemocnici a tam jim tak řval, že si s ním nevěděli rady...No a pak jsem to říkala té pediatričce a to už mi asi uvěřila, že si nevymýšlím, tak mu zkusila dát Hylak....jak mávnutím kouzelného proutku to přešlo...prý se mu upravila mikroflóra v bříšku.

Taky mi pak jedna kámoška říkala, že je lepší ty děti, které trpí na prdíky koupat až ráno...Jí to teda pomohlo...Ta teplá koupel totiž tu bolest břicha ještě podporuje...

sukubka
8. dub 2010

Kvakus já bohůžel nemůžu srovnat,mě se nikdy mimi nezavrtalo,nevím jestli ten minulý duch bylo biochemický nebo co ale nešpinila sem! a ty jsi pak někdy měla aji pozitivní test a nešpinila jsi?a co se pak vždy stalo že to nedopadlo?

aneta1199
8. dub 2010

Mě zase přijde sobota na zavrtávání embryjek moc brzo. Bylo to jen 4-tý den po OPU a druhý den od ET 8-mi buněčných. To se mi moc na zahnizďování nezdá... Holky, kdy budete testovat? Vydržíte ještě přes víkend?

stephanie
8. dub 2010

anet, ale já to tak měla a byla jsem těhu...ale je to strašně individuální...ráda bych ti napsala, že se nemáš tak pozorovat, ale bohužel dělám to stejné... 🤐

kvakuska
8. dub 2010

sukub někdy se srdíčko později zastavilo a někdy ani nenaskočilo, nejdál jsem došla do dvanáctého týdne 😖

kvakuska
8. dub 2010

Holky já vám všem moc držím palce, ale nežeňte se do testování, ať nemáte zbytečné nervy, raději vydržte, i když vím jak je to těžké ... mě a moje testování s óbr lupou v ruce stejně nepřekonáte 😀

stephanie
8. dub 2010

kvakus, já mám nervy tak či tak..., chodím, jak tělo bez duše, když jedu někde autem, tak ani nevím, jak jsem tam dojela, jak jsem pořád myšlenkama mimo...
ale jsi hodná 🙂

sukubka
8. dub 2010

anet myslím si že je to velká šance že to bylo uhnízdění protože se uhnizdují 4-7 den po OPU!!!je to u každé jinak!

aneta1199
8. dub 2010

A kdy teda budete testovat? Já to vidím až na pondělí, to bude 10-tý den a to už bude hodně tutovka. Ach jo, to zas bude noc 😖 Bych potřebovala nějaký prášek na spaní 😔

stephanie
8. dub 2010

anet, kdyby to šlo, chtěla bych usnout hned po ET a probudit se za 14 dnů na test 😀

sukubka
8. dub 2010

anet to já právě nevím kdy!nejraději bych chtěla taky v pondělí ale nevydržím to teda asi-zatím nemám ani test a nebudu mít zítra auto!

aneta1199
8. dub 2010

Tak to já mám Mamma testů asi 15 😀 Nakoupila jsem je na netu, v lékárně si připadám vždycky blbě 😎

sukubka
8. dub 2010

anet teda ty jsi vybavená!ale neboj dosti jich spotřebuješ!Jinak to tady na koníkovi slyším poprvé nakoupit je na netu,ale dobrý,protože tady u nás je ze mě lékárník doćela všoku'Proto tam ani tentokrát nechci jít!"

pecicka
9. dub 2010

dobré ránko 🙂

juvik
9. dub 2010

Dobré ráno,

zatím je u nás hezky, tak snad to ještě vydrží 🙂
Jedu do města, musím povyřizovat nějaké věci...takže přeju všem hezký den 😉

misa.patrik
9. dub 2010

Dobre ranko všem neco na me vlezlo v noci ale chlap to nebyl 😀 😀
z niceho nic jsem mela silenou zimnici a teplotu...dnes si radeji polezim sakra zrovna ted tak oslabena kdyz potrebuju byt silna :(

misa.patrik
9. dub 2010

Jeste se chci zeptat holky ve stredu jsem od Gynekologa dostala BISEPTOL atb co 12 hodin 2 tablety na 5 dni kvuli zanetu mocoveho mechyre... doktorovi jsem sice rikala ze asi za 2 tydny zacnu stimulovat ale nic mi k tomu nerekl tak se chci zeptat muze to mit negativni dopad na neco ohledne IVF? v nedeli dobiram posledni tabletku.

pecicka
9. dub 2010

misa-tak t jsme dvě, mě taky chytnul močák, čekám na ms a měla bych začít píchat, taky jdeme na ivf, já teda antibiotika nechci, tak jen užívám maxi brusinku a pořádně prolívám, včera jsem psala Macháčovi, jestli to má nějaký vliv na te léčbě, co jsme se domluvili a napsal, že ne. Tak věřím, jinak jak je to s antibiotikama nevím, ake myslím si, že by nemělo

misa.patrik
9. dub 2010

Dekuji moc ... no ja jsem to gynekologovi rikala a myslim si ze kdybyto melo mit vliv tak by mi asi antibiotika nedaval ze 🙂 kdy cekas Ms? a uz mas leky a protokol doma?

pecicka
9. dub 2010

já čekám ms kolem 12, protokol už mám, budu píchat Bravelle myslím 225 IU, a jak jsi daleko ty?

misa.patrik
9. dub 2010

no ja jedu 16.4.pro protokol co si budu pichat nevim protoze jsem to zapomela :D vim akorat ze si to budu sama redit nechtela jsem to pero... no a MS cekam kolem 21

sukubka
9. dub 2010

peci ahoj a je ti už líp?

britka
9. dub 2010

Tedy já bych měla taky podezření na zoubky,že pořád pláče Vojtíšek už je pomaly čas na to.Dnes jsem tě zahlídla jít na město.Večer mi bylo ouzko dozvěděla jsem se že v rodině bude mimčo a nějak to na mě spadlo psychicky však to znáte samy co?Chce se Vám pořád brečet ☹ .No nic holky musím zas do práce už bych potřebovala více času na čtení vaších příspěvků.