Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
13. dub 2010

Ella, tak přijď častěji...však řešíme všechny to samé...ať už u Machače nebo Štelcla 🙂

Já jdu ještě vytřít kuchyň a udělat něco k večeři...pak nakouknu, pokud mi manžel neokupuje noťas 😅

juvik
13. dub 2010

Miso, díky 😵 ...ale abys mohla chodit, jak budeš držet i ty palce na nohách 😀

misa.patrik
13. dub 2010

ja si klidne lehnu a budu lezet 😀

ellaaee
13. dub 2010

A jak na tom holky jste, kdy budete stimulovat. A na co na minimálku nebo klasické ivf

misa.patrik
13. dub 2010

Ja v tom mam hokej vubec nevim co to je minimalka 😀 ale ja jdu normalne na IVF to mi teda aspon rikal Machac... v patek jedu pro hormony a pristi tyden bych mela zacit stimulovat... a jak Ty??

ellaaee
13. dub 2010

misa.patrik, minimálka je stimulace s minimem hormonu. většinou jíš jen tabletky clostylbegyt a podle velikosti folikulu si pak popř. dopícháváš 2 až 3 dny injekci. Většinou po této stimulaci bývá méně vajíček, ale jak se tak na holky tady koukám tak není to pravidlem. Každopádně je to méně zatěžující pro tělo a taky pro peněženku a mužes na to díky nízkým dávkam hormonů chodit i každý měsíc.

rencav
13. dub 2010

Tak se opět hlásím. Dnes jsem volala do Reprofitu a máme 5 oplodněných vajíček. Doufám že to tak i zůstane. ET máme ve čtvrtek o půl 2.

abig
13. dub 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám tu zase lezu, ale potřebovala bych poradit. Minulý týden mi dr.Macháč provedl ET, ale byla jsem jak ve snách a zapomněla jsem se zeptat, co se bude dít a co dělat poté, až otestujeme a budeme vědět.
Mám si nejspíš volat sestřičce na objednání, to půjdu jen na krev a pak se domluvíme, co dál ? Berou krev i v Oloumouci ? živě vidím, jak 2 hodiny jedu do Brna jen na odběr krve.
A mám ještě jednu otázečku, včera jsem (7den po ET) začala špinit a dneska už i lehce krvácet, jde ale o to, že jsme přesto s manželem udělali test a na testíku je viditelný duch. Měla jste to některá, aby to skončilo se šťastným koncem ?

Děkuji.

asmeena
13. dub 2010

abig: až tak 14 dní po ET se má dělat test a výsledek napíšeš Machačovi emailem a on ti dá vědět co máš dál podnikat. Jinak na krev si můžeš zajít v místě bydliště. 😉

katapola
13. dub 2010

Abig, já ti nevím, nejsem odborník a nikdy jsem ducha na testu neměla, ale myslím, že by ses měla ozvat aspoň mailem Machačovi a poradit se. Při krvácení a pozitivním testu myslím dávají ascorutin. Ale možná se pletu.

abig
13. dub 2010

Ameena, děkuji. Vím, kdy mám testit, až v neděli, ale jakmile jsem začala špinit, tak jsem myslela, že je konec a prostě jsme to prubli, jinak bychom netestovali. Jenže do dneška se to zhoršuje a krvácí víc a víc a to i přes Utrogestan a to bych měla ms dostat nejdřív v pátek. Takže z toho mám jen brouka v hlavě.
Jen jsem nevěděla, jak to probíhá poté ...

juvik
13. dub 2010

Abig, holky už ti odpověděly..tak jen dodám,že držím palce...i když špiníš a krvácíš, nemusí být nic ztracené...zvlášť, když máš // ..ale asi bych taky napsala Machačovi mail a poradila se 😉

juvik
13. dub 2010

Ella, já budu mít zase minimálku.

Renco, 5 bojovníčků, to je krásný výsledek 😵

sukubka
13. dub 2010

katapola máš to přesně jako já s tou nemocí,pamatuješ?dojela jsem po Et a druhý den sem se ráno vzbudila a měla rýmu,ucpaný nos no hrůza a tedka zase pro změnu ty střevní potíže nebo co to mám!Ale snad to už zítra bude ok!Neboj na mimi to nebude mít vliv!
Rencav gratuluju k pěknému počtu,tak zítra písni kolik máš vajíček oplodněných!
Asmenko takže mám Machačovi poslat email že?
Abig myslím si že pokud je duch a mrcha nemí úplně rozjetá mělo by to být ok,ale každopádně jak píší holky napiš email Machačovi on ti poradí!!!

aneta1199
13. dub 2010

Holky, mě zítra manžel jde pro recept na prášky (Estrofem mi už v sobotu dojde). Psaly jste tu o CRINONE, asi by pro mě byl pohodlnější, když se zavádí jednou denně... Mám do něho jít? To je nějaká pasta?

abig
13. dub 2010

Katapol, Juvík, děkuji za odpovědi. Já bych mu i napsala, ale myslím, že to nemá v tuto chvíli moc cenu, jakmile zjistí, že jsem 8den po ET, tak s tím stejně nic nenadělá. Je to příroda. Třeba to jen vzdal jeden z bojovníčku.
ALe i tak vám moc děkuji, budu čekat co z toho bude a když to přejde, tak testneme a uvidíme a hned budu psát Macháčovi.

Držím pěsti, aby vám všem se již brzy splnil váš sen.

misa.patrik
13. dub 2010

Ell Aha tak ja nemam minimalku 🙂 dekuji ze jsi me uvedla do obrazu
Reni super drzim pesti...
Abig hlavne si nasad klidovy rezim... skus co nejvice lezet..

katapola
13. dub 2010

Agig, tak držím pěsti.

sukubka
13. dub 2010

anet co je to CRINONE? já to asi někde zapomněla přečíst!

katapola
13. dub 2010

Abig, tak držím pěsti.

katapola
13. dub 2010

Sukub, tak teď jsi mě povzbudila, fakt jo.

abig
13. dub 2010

Moc Vám děkuju !

anty
13. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na kontrole, dr měřil záhlaví a máme 1,2mm, což je prý dobrý. Taky jsem chtěla fotečku, ale prcek sebou , tak mlel, že se nepodařilo. Nakonec se chytil za hlavičku a bylo ukončené focení. Pořádně jsme se zasmáli s dr. Máme první výsledky z krve, vše o.k.. a bylo mi nabídnuto jet do Zlína na kombinovaný screening, sice si to musím zaplatit, ale aspoň budu vědět, že je prcek v pořádku. S tím zvracením to snad už taky bude dobrý. Zítra ještě musím k zubaři vytrhnout osmičku, protože zlobí a pak snad už bude dobře. Sukubce gratuluji k těhu.

juvik
13. dub 2010

Anty, teda už 11 tt ? 😕 Dlouho ses tu neukázala...je dobře, že jste s prckem v pořádku. 😵 Trhání osmičky nezávidím..ať to moc nebolí 😉

aneta1199
13. dub 2010

Sukub - Crinone je alternativa k Utrogestanu. Prý trochu dražší, ale nevytéká a zavádí se jednou denně.

misa.patrik
13. dub 2010

Ahoj Anty no ja tu nejsem dlouho tak Te vidim poprve... 🙂 to je fajn ze jste vporadku uzivej tehulkovani a opatruj se 🙂 no a ten zub Ti taky nezavidim ja uz mam nastesti vsechny 8 venku

aneta1199
13. dub 2010

Sukub, jak vypadaly dneska tvoje testy? Já ráno dobrý, to byla nejsilnější, ale odpo docela slabá ☹

juvik
13. dub 2010

Anet, s crinone nemám zkušenost, tak neporadím.

misa.patrik
13. dub 2010

Anetko neboj 🙂 nejlepsi je ranni moc 🙂 treba si moc pila nebo tak 🙂

juvik
13. dub 2010

Holky, doufám, že už toho moc nenadrbete, ať nemusím dočítat 😀
Jdu pověsit prádlo na sušák a koukat na telku. Hezký večer, dobrou noc a krásné sny všem 🙂