Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
8. kvě 2010

asmneko je děsný jak to letí a ty jsi už 15týden!
misi s těma křečma by to zase tak straceno nebylo já totiž měla po ET i křeče a jak píše step tak 8den mě bolelo břicho a vaječníky a úplně jako na mrchu tak jsem si už i koupila vložky a byla si jistá že mrcha dorazí takjsem v ten samí den testla a koukal na mě duch koukala jsem jak puk protože jsem si byla jistá že to nevýjde!!!!
Prostě každá má ty příznaky jiné,třeba jak jsem měla to biochemické těhu a na tetu na mě vykoukli // tak mě tenkrát nebolelo vůbec nic!Je to fak individuální!!!!

Juvi ty taky pořád něco kuchtíš co?
my opékali ale už začalo lít ale teprve před chvilkou tak jsme šli domů,sice jsme nezmokli,protože v pergole neprší ale byla zima!!!!

Step tak to s rodinkou přežij a pak napiš 😉

asmeena
8. kvě 2010

sukub: to je sranda, já jsem si taky po ET nakoupila šílenou hromadu vložek a teď je mám pěkně uložené. 😀 Takovou zásobu jsem nikdy neměla.

stephanie
8. kvě 2010

...holky, tak chcete tím říct, že si mám jít koupit vložky a výjde to? 😀 😀 😀
já už jsem to tady kdysi psala, jak jsem otěhotněla poprvé, tak jsem měla taky pořád křeče v břiše, mrška nikde, už jsem si odnesla vložky na záchod - a už je nepoužila 😀

asmeena
8. kvě 2010

steph: doufám, že ti to tentokrát už vyjde a že ty křeče jsou příznaky uhnízděného ebryjka.

stephanie
8. kvě 2010

asmeen, nevím, ted má ty křeče zase ☹ ...nevíš, kdy se vlastně ty embryjka uhnizďují? Asi se to různí, podle stádia vývoje, ne? já měla blastocystu...

asmeena
8. kvě 2010

step: prý první 3-4 dny mi tvrdili ve Fertimedu, ale opravdu jinak nevím.

stephanie
8. kvě 2010

hmm...tak já jsem teprve 2. den ☹ ...ET byl ve čtvrtek

asmeena
8. kvě 2010

No, tak to se zahnizďují, to je dobré znamení. 😉 😵

stephanie
8. kvě 2010

asmeen, myslíš? kéž by...ani nevíš, jak už bych si to moc přála!!!

asmeena
8. kvě 2010

step: to si piš, nic jiného to být nemůže a to si taky musíš vsugerovat. Protože mimiškům bude u tebe moc dobře. Ty máš zavedené 2 embryjka, že?

stephanie
8. kvě 2010

jinak k těm kočárkům, nechceš se zajet podívat do Polska? Známá mi říkala, že tam je někde velký obchod nebo sklad, teď nevím, kde jsou i značkové kočárky za super ceny ...Už přesně nevím, jak se to město jmenuje, ale myslím, že Wl'adzislaw nebo tak nějak

juvik
8. kvě 2010

Tak já kupuju košulku se žirafou, aby to vyšlo a zatím koukám, že bych si měla nakoupit vložky 😀 Snad zabere obojí 🙂

Stephi, jestli jsi měla blasty, tak myslím, že to zahnizďování může být 😉

asmeena
8. kvě 2010

step: já bych stejně chtěla kočárek koupit tady v kamenném obchodě, aby v případě reklamace nebylo moc lítání a zařizování. Sice bych nerada kočárek reklamovala, ale člověk s tím musí počítat, že se to může stát.

stephanie
8. kvě 2010

já si to právě neumím vsugerovat... 😒
jj, 2....doufám, že ten Prednison nějak pomůže

asmeena
8. kvě 2010

juvik: tak košulku musíš mít, to je tutovka. Já měla dokonce se dvěma žirafkama 😀

asmeena
8. kvě 2010

Holky to je šílené, ale v televizi není žádný pěkný film. Nevím ani proč tu telku máme, stejně ji máme puštěnou pouze jako kulisu, protože tam není nic ke koukání a u toho sedím na netu. 😲

stephanie
8. kvě 2010

no co se týče reklamace, máš pravdu...U shoping parku jsem tento týden viděla bilboard s reklamou na nějaký obchod s dětskýma věcma a kočárkama v Ostravě, ale nevím, jak se jmenuje...Příští týden tam jedu, tak se kouknu...V tom Sam baby ty kočárky mají taky z Polska...
Divila jsem se, že to CHicco v shopingu je zavřené, tam měli spoustu věcí
Juvi, tak co, stihla jsi všechno? Budu držet palečky!!!

juvik
8. kvě 2010

Asmee, já mám dvě košulky - s jednou žirafkou a k narozkám jsem od manži dostala další - se dvěma žirafkami 😀
To bude machač koukat 😀 😀 😀

Stephi, stihla, ale jsem KO 😝

stephanie
8. kvě 2010

juvi, já celý den nic nedělám a jsem taky KO 😀

juvik
8. kvě 2010

V televizi je fakt velké kulové 😠 ....až v půl desáte je Je třeba zabít Sekala...ale to už jsem viděla min. dvakrát

juvik
8. kvě 2010

Stephi, to se nedivím....já když nic celý den nedělám...tak to je horší, než když člověk maká...a k tomu tvoje obr dávky utroše 😅

stephanie
8. kvě 2010

no já si myslím,že to je tím utrošem...
a co ten Sekal, je to dobré? Já to ještě neviděla

asmeena
8. kvě 2010

steph: tam je myslím reklama na špalíček v Hrabůvce, ale nejsem si jistá. A ta sambaby je teda hodně dobře zásobená. Já jsem prvně měla vybraný Mutsy, ale když jsem viděla tu miniaturní hlubokou korbičku, tak jsem ho hned zavrhla. Sice kamarádka ho má jako sporťák a je super i ten podvozek má Mutsy perfektní, ale já chci už celou trojkombinaci.

stephanie
8. kvě 2010

joo asmeen, to byl asi špalíček...Mutsy je super, taky se mi líbí...Mi připadá velký, ale nějak jsem ho nestudovala...Viděla jsem ho na tom veletrhu v Brně...

asmeena
8. kvě 2010

steph: Mutsy je krásný prostorný sporťák, ale korbička mi přišla šíleně úzká, teda paní prodavačka mi tvrdila, že ostatní kočárky to mají stejné, ale teda dle mého oka (a to si myslím, že mám trošku odhad), byla teda jedna z menších než co měli ostatní.

juvik
8. kvě 2010

Stephi, jo, je to dobrý film...český....mě se líbil...akorát to není moc romantika 🙂

stephanie
8. kvě 2010

asmeen, no určitě ještě pokoukej, je fakt, že někdy je kočárek krásný, ale nepraktický...kdybys viděla ten nový Casualplay...bylo to jak na panenku, šílené...fusak bys tam už nedala...Pěkný a dost velký je i ten Jané
Juvi, já už z romantiky vyrostla 😀 ...Tak já se budu koukat

asmeena
8. kvě 2010

step: já myslím, že Sekal by se ti mohl líbit, je to super filmeček.
Jo a já chci kočárek jenom čtyřkolku a Jané jsou jenom tříkolky, ne?

stephanie
8. kvě 2010

né, Jané mají i čtyřkolky...v té nové kolekci měli hodně pěkné barvy...ale nemají už nafukovací kolečka...podobný a zajímavý je Concord, je taky docela prostorný...

juvik
8. kvě 2010

Asmee, takže už pokukuješ po kočárcích, co? Já bych taky tak vybírala ...snad to přijde....nedávno jsem koukala na netu jen tak a líbil se mi Dor Jan....jestli to teda píšu dobře....taky to byla čtyřkolka.
Brácha má tříkolku a nějak tomu kočáru nevěřím.... a vůbec nepéruje 😀 ...a celý je takový tuhý ...nevím