Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ellaaee
14. kvě 2010

Dobré ráno.
Peci držím palečky!!!!!!!!
Stephi, samo zpět do postýlky, co taky jiného v tom hnusu co je venku
Juvi ty ted nedelej moc nic, aspon jeste dnes se setri.
Misa.patrik jak jsem psala včera myslela jsem že MS je tady a vidíš, prd 🙂. Nestresovat, v pondělí u vás bude krasný a veselý den 🙂
Martine určite to Dr. uvidí, moc držím palce a gratuluji.

juvik
14. kvě 2010

Stephi, ne to magnesium mi doporučila jedna známá....jí to dali v caru po ET, aby prý děloha tak nepracovala a nevypudila embryjka...je to proti křečím a na uvolnění svalstva nebo jak to říkala

asmeena
14. kvě 2010

Ahoj holky, dnes jsem se rozhodla, že pouklízím, protože tady máme jak ve chlévě
Peci: ať už máš pěknou úrodičku.

teddyna
14. kvě 2010

asmeena:už mám uklizenooooo takýý.takže už máme jen menší chlíveček-ale to jsou Vojtíkové hračky-hrazdička,křesílko..takže holt přeekračujem.ale to počasí je fakt hnus.ani čumák se nevyplatí vystrkovat.
renčo a martine-super zprávy!jen tak dál!

asmeena
14. kvě 2010

teddy: já jsem to tady tak trošku pošuchlila, akorát ještě větrám peřiny, abych je mohla povléct, protože už to opravdu potřebovalo, jen je škoda, že není pěkně a nemůžu je dát větrat na balkón. A teď si jdu dát plný talíř špaget, akorát nevím jak potom budu s tím plným břichem vytírat, protože podlaha je jak hnuj.

martin72
14. kvě 2010

Holky,volala renča že to Machač potvrdil a viděli i srdíčko 😅 😅 😅 Je to supééééééééééééééééééééééééér.

juvik
14. kvě 2010

Renco, Martine, to je super....moc gratuluju 😵

Holky, vy uklízíte? Tak to já na to teď kašlu, udělala jsem oběd, napuckala se k prasknutí a jdu si lehnout a hladit bříško 😵
Asi zalomím, jsem fakt marná dneska 😅

misa.patrik
14. kvě 2010

Martine Reni supeeeeeer gratuluji 😀 😀 😀 😀 krasna zpravicka..

jej
14. kvě 2010

Reni, MArtine, moc gratuluju!

Asme, prosím tě, jak máš ty dobré dlouhé vycházy: nějak sis o ně dr.říkala? Já jsem se ptala na ty neomezené a to prý nejde (nevím, z nějkých fór vím, že je občas holky mají, kdo se v tom má vyznat?) a mám je odpoledne. Tak aspoń něco teda, ale kolikrát bych dopoledne potřebovala něcou koupit, tak kdybych mohla mít aspoň takové jako máš ty. Díky

Juvi, na uklízení se vyprdni, 5 dní klídek. Ne úplně ležet, to ne, ale šetřit se, opravdu.

asmeena
14. kvě 2010

jej: v Reprofitu mi vypsala Maruška vycházky od 10-12 a 14-18 a když jsem se ptala svého gynekologa jestli nemůžu dostat neomezené, tak prý že né, že jednou neomezené napsal a pak měl problémy z OSSZ, tak mi to aspoň prodloužil od 8-18 (abych to měla vkuse)

jej
14. kvě 2010

Amen, díky! No, to by bylo parádní! Zkusím se na to na kontrole zeptat.....asi s těma neomezenýma mají problém nebo co....

asmeena
14. kvě 2010

jej: já jsem totiž svému doktorovi řekla, že jezdím často k našim do Jeseníku a kvůli těm vycházkám se tam nedostanu, tak mi to napsal aspoň takto.

pecicka
14. kvě 2010

ahoj hplky, tak dneska mě čekalo příjemné překvapení, mám 4folíky, tak jdu v uterý ještě na utz a ve čtvrtek by měkl být odběr🙂jsem štastná jak blecha 🙂

misa.patrik
14. kvě 2010

tyyy jo no prosim 🙂 super Peci gratuluji 🙂

pecicka
14. kvě 2010

misi-děkuji, fakt jsem to nečekala 🙂 ale o to je to krásnější, já zase valím, kluci dorazili ze školy, tak chcou na počítač a večer kouknu z notasu 🙂

daisy14
14. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-KO 18.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko a už 8tt
ELLAAEE - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
14. kvě 2010

Ahoj holky, Peci super že folíky rostou. Renčo, gratulace k srdíčku a Juvi Tobě ke dvěma bobíškům, ať se tě drží a nepustí!

daisy14
14. kvě 2010

Holky já jsem doma od včerejška, místo abych čekala na MS (která by měla dorazit už dnes kéž by🙂 tak se trápím s nějakou střevní virózou 😝 Snad už mě to brzy přejde.

ferdice
14. kvě 2010

Peci dobryyyy, nekdo tu psal ze 4 je na minimalku idealni pocet, ne?
Juvi opovaz se jen pomyslet na uklizeni, hezky chovej Budulinky.
Renci_Martin gratulujiiiiiii
Mam pocit ze vseci v mem okoli jsou ted nejaci nemocni, uz aby bylo slunecno a nedestivo. to pocasi tomu jeste nahrava.
Jsem si na sve nachlazeni naordinovala takovych leku, az manzelovy vrtalo hlavou, zda se to ve mne vsechno nepobije, ale je mi lepe, takze se to asi nepobilo. neco z toho pravdepodobne zabralo 😀
step, juvik ta imunitni injekce se dava pokazde nebo ji mate poprve? jsem o tom jeste neslysela, nejaka novinka?

ferdice
14. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-KO 18.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen - uz si picham 🙂

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko a už 8tt
ELLAAEE - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
14. kvě 2010

Daisy, díky za přepsání údajů v seznámku 😉 ¨
Snad se tě ta střevní potvora brzo pustí...je to nepříjemné 😒

Ferdi, měla jsem to poprvé...už si totiž nevěděl s náma rady 😀 ....ale ne, je to na způsob prednisonu, akorát v injekci....a je to jednorázově a účinkuje tak 3-4 dny říkal....než se embrya chytnou.
Kdy máš kontrolu?

Peci, no vidíš....zázrak se konal....mám radost 😵

Stephi, co zkouška?

juvik
14. kvě 2010

Já jsem spala 2 a půl hodiny jak zabitá 😅 ...a je mi líp než dopoledne. Akorát mě pobolívá podbříšek.

sukubka
14. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsi STEP opravdu netestla?já na tebe celý den myslela je to ale dobře,ta duchařina je děsná!!!
juvi ty máš pocit že máš teplotu?to já měla teplotu po ET skoro vždycky tenkrát jsem to i psala Machačovi do emailu a odepsal mi že to dělá utroš!!!!
miso drž se jsi taky dobrá že odoláváš 😉

juvik
14. kvě 2010

Sukub, no myslím, že to bude těmi hormony...už je to lepší, ale ráno jsem úplně hořela ....vzpomněla jsem si, že jsi posledně psala, že máš zvýšenou teplotu

misa.patrik
14. kvě 2010

holky spinim ☹ slaboulince 2 krat jsem mela naruzovelej hlenik na papire po WC lezim cim to muze byt?? ☹

juvik
14. kvě 2010

Miso, může to být překrvená slizice nebo se zavrtává miminko ...snaž se být v klidu....pokud je to jen špinění, nic to nemusí znamenat 😉 Ale věřím, že na klidu to nepřidá 😒

misa.patrik
14. kvě 2010

no to ne
ja fakt ze si picham to na redeni krve a jim jeste ten estrimax...a asi uz budu v obdobi MS snazim se to omlouvat kde cim 😒

asmeena
14. kvě 2010

misi: taky jsem špinila, to nemusí nic znamenat. Ale i tak chápu, že jsi z toho nervózní.

asmeena
14. kvě 2010

misi: dej si vitamín C, ten mi na to pomohl.

misa.patrik
14. kvě 2010

jako celaskon?? asmee ?? kurde nevim jestli mam
a kdyz snim cely grep?? 🙂 aspon do zitra nez si koupim?