Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
14. kvě 2010

miso a step jste fakt dobre, ze vydrzite netestovat, ja jsem v tomto vzdycky uplne marna.
miso je to tezke, ale fakt se snaz byt v klidu, spineni se preci pripousti a po IVF byva pry jeste castejsi.
step jak zkouska?
juvik fakt jsem o te injekci slysela poprve, urcite to budulinkum prospeje.
mejte se vsechny hezky letim se psem. ahojki

misa.patrik
14. kvě 2010

Ferdi 🙂 diky za utechu to ja treba vubec nevim 😀 a tak hlavne jsem v obdobi MS a to pry byva 🙂
Jste skvele kocky moje fakt 🙂

juvik
14. kvě 2010

Ferdi, no já jsem o ní taky nevěděla...já myslela, že dostanu prednison, ale pak jsem si vzpomněla, když mi řekl, že dostanu injekci, že o ní psala i Stephi
Miso, myslím, že C v přírodní podobě je určitě dobré 😉

Na víkend teda hlásí pěkný hnus... a straší povodněmi 😖 ....chtěli jsme na procházku a ven a nic z toho asi nebude ☹

teddyna
14. kvě 2010

martine a renčo - super úspěch!gratuluji jen tak dál!!!
asmen:tak co,jak jsi zvládla se špagetama vytřít byt?

asmeena
14. kvě 2010

misi: já jsem brala C v tabletách - mega céčko
teddy: nakonec to vytírání šlo, uklidila jsem i záchod a vydrhla koupelnu a mám tady naklizeno (akorát, že u nás to vydrží jen tak půl dne, než tady zase uděláme bugr a to ještě nemáme děti, to nechci vidět potom)

misa.patrik
14. kvě 2010

holky tohle ditko vylozene zboznuju 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk
misa.patrik
14. kvě 2010

no teda... taky mate nekdy pocit jak by jste pana doktora otravovaly??? psala jsem mu ze jsem 11den po ET a ze lehoulinko spinit tak jsem se ptala zda nemam utros radeji polykat .. a odpoved byla NE ZAVADET
no to je teda parada ☹

jitulik24
14. kvě 2010

Ahoj holky, dnes jsem 8 dní po IUI a vidim to nadějně. Pořád mě pobolívá v podbřišku, prsa bolí šíleně, nevím jak si lehnout. Pořád lítám na malou. Prostě se opravdu cítím jinak. Holky, všem co máte před testováním držím palce, aby jste našly dvě čárky.

misa.patrik
14. kvě 2010

Jituli taky drzim palce 🙂 vypada to dobre 🙂

juvik
14. kvě 2010

Miso, to je divné...při špinění není to zavádění nic moc 😒
Jitul, držím palce, aby to vyšlo 🙂

misa.patrik
14. kvě 2010

Juvi taky ve me hrklo kdyz jsem to precetla ☹ ani dobry vecer ani nic ☹ verim ze ho to musi otravovat ale pokud mu to vadi proc potom dava cislo svym pacientkam??

juvik
14. kvě 2010

Miso, to mimčo je skvělé 😀

jitulik24
14. kvě 2010

Míšo, díky. Kdy budeš testovat? Já si udělám test v neděli, to už by tam duch mohl být.

juvik
14. kvě 2010

Miso, možná to není o tom, že mu to vadí...je to služební mobil....nevím...ale má toho fakt hodně a volno asi skoro žádné. Já si nemůžu stěžovat, vždycky když mi odepisoval, tak to bylo v pohodě.

jitulik24
14. kvě 2010

JUVI, díky, snad mě mé pocity nezklamou. MIŠI já když jsem špinila v prvním těhu, tak jsem taky utroš zaváděla a špiněni ustalo.

misa.patrik
14. kvě 2010

no verim ze je toho na nej moc ☹ u me v tom mel totalni chaoz ..... no to je fuk hlavne ze mam bojovnicka u sebe a doufam ze to vydrzi a za chvili uz budu chodit ke svemu super lekari 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
14. kvě 2010

jituli chci testit v pondeli

juvik
14. kvě 2010

Miso, a ke komu chodíš v Těšíně?

aneta1199
14. kvě 2010

Miso - od počátku jsi podle příznaků můj favorit na dvě čárky, příznaky jsi měla stejné jako já. A duch je jen dobrá předzvěst. Nechceš další test zkusit už dřív? Já to do pondělí nevydržím 😀 A navíc pak budeš mít krásný víkend 😉 Fakt držím palce!

A i Jitulíkovi a Steph na víkendové testy !!!

jitulik24
14. kvě 2010

Mišo, to už budeš 14 dní po ET že? Tak to budou krásné dvě čárečky. Já bych to tak dlouho nevydržela netestovat.

misa.patrik
14. kvě 2010

Juvi ja chodim na sosnu k Švarcovi 🙂 je super je to spoluzak od Machače 😉 😉
anetko jsi hodna 🙂 ze si to myslis 🙂 me nejak prestaly bolet prsa ...ale snazim se do posledni chvilky verit 😀 testit mam strach proto az v pondeli a to bude 100% 🙂

jitulik24
14. kvě 2010

Anet díky🙂

aneta1199
14. kvě 2010

Juvi, a ty jsi kolikátý den po ET? A jak se cítíš?

juvik
14. kvě 2010

Misi, on tam dělá primáře, ne? takový vysoký ??? Matně si ho pamatuju, párkrát jsem tam ležela na gyndě

juvik
14. kvě 2010

Anet, já jsem měla ET teprve včera 😉 Mám u sebe dva třídenní embryjka. A jsem furt děsně ospalá z toho utroše 🙄

aneta1199
14. kvě 2010

Miso - tak ty prsa je asi jediný rozdíl 😖 Mě totiž bolí docela dost doteď (v neděli budu 5 týdnů od prvního pozitivního testu)

misa.patrik
14. kvě 2010

jojo Jituli 14 dni po ET ja mela ve stredu ducha uplne minimalniho jsem musela stelovat abych ho nasla...tak me to vydesilo proto chci testit az v pondeli

aneta1199
14. kvě 2010

A zaregistrovala jsem, že máš novou práci ??? Už tam nastupuješ nebo si první počkáš na ten pozitivní test ?

juvik
14. kvě 2010

Anet, nastoupit mám 24.5. .... to asi ještě nebudu vědět na čem jsem....ale zatím to neřeším

misa.patrik
14. kvě 2010

Juvi to je Shraier ten vysoky primar 🙂 😉 😉 Švarc je mensi kudrnate vlasy 🙂 taky sympos 🙂
anet ne ze by me nebolely ale bolely me vic predtim to mohlo byt z toho pregnylu ...