Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
14. kvě 2010

Miso, jj, jsem to poplantala....už si ho vybavuju 🙂

misa.patrik
14. kvě 2010

v poho ja jsem si to taky vzdycky pletla 😀 😀 😀

juvik
14. kvě 2010

Nic holky, jdu si lehnout...tak se mějte a dobrou 😉
Stephi, jsem se nedočkala...snad dopadla dneska dobře.

misa.patrik
14. kvě 2010

Dobrou noc 🙂

jitulik24
14. kvě 2010

Dobrou noc všem

misa.patrik
15. kvě 2010

Dobre ranko tak jsem to vydrzela a netestila 🙂 jsem dobra 😀 😀 😀
snad to v pondeli bude stat za to 😉 😉
co Ty Steph?? testila jsi?? 🙂

juvik
15. kvě 2010

dobré ráno,
já už straším od šesti...vůbec jsem nějak nemohla v noci spát 😒 tak vypadám jak oživlá mrtvola 😅
Miso, takže odoláváš....a co špinění, je to lepší?

Holky, nekoukaly jste na diskuzi Reprofit Brno....píše tam Ella...nějak to nechápu 😖

misa.patrik
15. kvě 2010

juvi ahoooj ja jsem taky vzhuru od pul 7 😀 vstavam tak s malym do skoly tak to mam naprogramovane v te hlavince 🙂
jj odolavam 🙂 uz jsem nespinila a ani ted nespinim 🙂 vcera vecer jsem ten utros spolkla a dnes ho uz zavedla 😉 no v brichu mam pocit jak bych mela dostat tak snad to je to miminko 🙂 🙂

juvik
15. kvě 2010

Miso, tak to je super, že to ustalo 🙂 ...to určitě o sobě dával vědět mimísek 😉

asmeena
15. kvě 2010

dobré ráno holky
misi: tak to jsi hodně dobrá, že tak odoláváš s testováním, to ti jenom schvaluji, aspoň se zbytečně nestresuješ
juvi: taky jsem četla co psala Ella, ale taky tomu moc nerozumím.

juvik
15. kvě 2010

Asmee, no snad je ona i mimís v pořádku 😔

Půjdu hodit do pekárny suroviny a upeču mazaneček 😵 ....pekárna bude makat a já se budu dívat. 😀 Tohle mě baví 😀 😀 😀

misa.patrik
15. kvě 2010

ahoj Asmee diky 🙂 je to tezke ale jak uz rano vstanu a jdu na wc tak to proste pustim a pak uz si cely den rikam ze to neni ranni moc 😀 😀 😀 😀
a ta ELL nechodila na reprofit Brno??

asmeena
15. kvě 2010

juvik: taky bych pekárnu za nic neměnila, je to super pomocník.
misi: dobře děláš 😵

juvik
15. kvě 2010

Miso, pěkně si to umíš zdůvodnit 😀 😀 😀
Ella psala původně tam a pak začala občas chodit i k nám...ale teď tam píše takové divné věci o loučení....no nevím

asmeena
15. kvě 2010

juvik: taky doufám, že je ona i mimi v pořádku. Ještě v 18 hod. tam psala v pohodě a potom po té 22 hod. se loučila.

misa.patrik
15. kvě 2010

mozna je fakt chudak na dne z toho jak ji opustil chlap... 😖 😖

juvik
15. kvě 2010

no život je někdy pěkně složitý 😒
tak já jdu...pak nakouknu

kvakuska
15. kvě 2010

Pěknou sobotu všem, v Olomouci je větrno a lehce slunečno, tak snad alespoň ten víkend nebude propršenej 🤐 ... zase nemám od čtvrtka dočteno, ale já už palce vlastně držím pořád, vůbec je nepouštím, naučila jsem se všechno dělat se zaťatejma pěstma 😀 tak doufám, že vám tady všem všechno vychází 😎

misa.patrik
15. kvě 2010

no vitej Kvakus Tebe tu tez potkat 😀 😀 😀 uz nas je zatazeno ale jak pisech chvala bohu neprsi 😀 😀 😀

juvik
15. kvě 2010

No můžu já odejít?....Kvakus se přišla ukázat 😀

kvakuska
15. kvě 2010

míša.p jsi dobrá, že vydržíš netestit, o to krásnější budeš mít pondělí 😵

misa.patrik
15. kvě 2010

no ja verim Kvakus 🙂 🙂 🙂

teddyna
15. kvě 2010

bré ráno holky - přečetla jsem si taky(na váš popud),co psala ellae na brno.taky to nechápu,protože jsem si s ní včera večer ještě psala po ICQ a říkala jsem jí,že jí brnknu a přesto nebere telefon.pak psala,že se mi dneska ozve a nic.teď jsem zkoušela zase volat a nic. buďto nechce již chodit na diskuzi a nebo se fakt cosik stalo.kurňa,mám o ni strach.Mám sto chutí sednout do vozu a zajet k ní
ELLAEE - OZVI SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKKOLIV !!!!!!!!

teddyna
15. kvě 2010

tak se ellaeee ozvala-uffffff.je v pořádku a miminko taky

juvik
15. kvě 2010

Teddy, to je dobře 😉 ...taky jsem nad tím pořád uvažovala

juvik
15. kvě 2010

Holky, kde jste všechny? 😕
Já jsem se zrovna zase probudila...přes den bych furt spala a v noci zas budu čumákovat do zdi 😠

pecicka
15. kvě 2010

ahoj kočenky🙂 kde se všechny touláte?

sukubka
15. kvě 2010

ahoj holky,jak je?
Peci ono to tu je o víkendu vždycky mertvé,holky jsou na návštěvách,někde na víletě nebo venku!My dneska
misa jsi opravdu dobrá že netestuješ to já bych to teda nevydržela!!!!

juvik
15. kvě 2010

No tady je dneska fakt jak na krchově 😀
Stephi, jak si včera dopadla?....mačkala jsem palce ...halóóó 😕

asmeena
15. kvě 2010

My jsme byli dnes na obědě v Řecké restauraci a dala jsem si výbornou krémovou brokolicovou polívku a kuřecí suflaky s hranolkama a tzaziky salát (stejně výborné jaké v Řecku). Jak jsme přišli domů, tak jsme si udělali relax u televize. Ale jinak jsem jak praštěná po hlavě, protože mě opravdu pravidelně každý den odpoledne začne třeštit hlava - tak nevím jestli se náhodou nějak odpoledne nemění tlak - už mě to počasí ser...