Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
18. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes testovala a zase jen duch☹. Už tomu přestávám věřit. Sice mě podbřišek i prsa stále bolí, ale třeba je to předmenstruační syndrom(který nemívám). Včera a dnes jsem si měřila BT a ta by zase těhotenství odpovídala. Včera jsem měla 36.9 a dnes 37.1.

kvakuska
18. kvě 2010

jituli ještě to nevzdávej, ty máš pořád ještě na testování čas 😉 ... nepřestávám držet palce 😎

juvik
18. kvě 2010

Ahoj holky,
Ferdi, to víš, že odpočívám....co taky jiného v tom hnusu 😒 .....jsem se těšila jak si budu vegetit na zahradě a slunit se a prd....raději se ani nedívám z okna, všechno tam plave ☹
Ale tak, zas by mě to svádělo něco dělat a takhle stejně nemůžu 😝

Jituliku, je fakt brzy....jak psala Kvakus, jsi po IUI a to je něco jiného než IVF....vydrž!!! 😉

Kvakusko, ahojky 😉 ....co rodiče, jsou v pohodě? U nás pořád leje a leje...už z toho mám husinu 😖

jitulik24
18. kvě 2010

Ach jo, to čekání mě zabije ☹ . Já tomu už fakt nevěřím 😢 . Když jsem byla těhotná tak mi to 11 den test s citlivostí 25 ukázal a teď jsem 12 den a je tam duch na testu s citlivostí 10.
U nás vysvitlo sluníčko 🙂

misa.patrik
18. kvě 2010

Ahoj holdy MS stale nikde ☹ to je pech... pro priste uz jsem tak poucena o tech testech ze si ho fakt udelam az 14 dni po ET protoze to je fakt o nervy...jak vidim tady jak se jedna holcina za druhou trapi kvuli ducha to je fakt na bednu 😖 😖 neni nad to si zajit na krev a mit 100% jistotu ... pisou na testech takove voloviny nekdy ze cloveka by z toho slak trefil ☹ ☹ ☹

kvakuska
18. kvě 2010

ferdi dík, vracím ti speciální pozdrav 🙂 ...ale dokud se to počasí trochu nezlepší, tak ode mne žádné perly nečekej, ač mám déšť ráda, tak už se mi také začínají vybíjet baterky, už jen tak problikávám, nějak se ani ke kloudné robotě nemůžu dokopat 🙄

kvakuska
18. kvě 2010

juvi dík za zeptání, Morava to asi ustojí, rozvodněné jsou přítoky pod Olomoucí, seshora to naštěstí na nějaké překvápko nevypadá ... teda ťuk t'uk, nerada bych to zakřikla ... ale je mi líto těch, co si tu hrůzu právě zaží vají, vím jaké to je mít nábytek zvednutý na cihlách a na deskách a s hrůzou pozorovat jak voda stále stoupá 😒

kvakuska
18. kvě 2010

jituli zatím nezoufej, není to pokaždé stejné, já měla spoustu IUI pokusů a každý byl jiný ... navíc ty jsi byla na IUI 6.5., ale to neznamená, že už ten den se vajíčko a spermie potkaly, k oplodnění také mohlo dojít až druhý nebo dokonce až třetí den, proto se výsledek po IUI nedá brát vážně dřív jak 14tej den a ani to ještě nemusí být nic jistého ... vám že to čekání je ubíjející, ale myslím, že pořád ještě velkou šanci máš, a myslím to vážně, já rozhodně nejsem z těch co někoho udržují v plané naději 😉

kvakuska
18. kvě 2010

míšo.p a ty si na krev nezajdeš? ... bylo by to přece jen jistější než jen tak čekat 😠 ... a co voda, jak to u vás vypadá? 😕

misa.patrik
18. kvě 2010

kvakus vim ze byto bylo jistejsi ale se nedostanu cesty jsou uzavrene a omezen provoz... stejne tomu neverim ...

juvik
18. kvě 2010

Kvakus, to je dobře 😉 ...protože od rána sleduju zase zprávy a je to mazec 😒
Misi, a jak vy....dobré? Taky bych zašla na tu krev....než se takhle trápit a žít v nejistotě....já jsem to po první minimálce taky udělala, protože tehdy výjimečně mrcha nedošla...testy negativní....tak jsem to rozsekla...a mohla se s tím aspoň začít smiřovat ....nemůžeš zajít do nemocnice, platí se sice 200,- , ale co už

misa.patrik
18. kvě 2010

No ja vim ze jo ale ja se tim uz netrapim vim ze je to negativni... uz to tak beru... zrovna varim obed a nabijim co se da protoze hrozi ne nam vypnou elektriku ☹ ☹

juvik
18. kvě 2010

Miso, tak se drž ...bude líp....poobjímej pořádně toho svého klučinu a hlavu vzhůru 😉
Školy jsou asi pořád zavřené,co?

misa.patrik
18. kvě 2010

jj dnes ano a mame sledovat krizovy stab zda budou i nadale ☹

juvik
18. kvě 2010

Tak děcka mají určitě radost, že mají volno...horší rodiče, kteří nemají hlídání a musí do práce.

misa.patrik
18. kvě 2010

To jo ja jsem naštěstí doma 🙂 a maly doufa ze nepujde do patku do skoly 😀 😀

juvik
18. kvě 2010

To věřím, dokážu si to živě představit 😀 ...my jsme taky měli vždycky radost, když byly chřipkové prázdniny...nebo uhelné 🙂
I když teda raději aby už přestalo pršet....není o co stát 😒

ellaaee
18. kvě 2010

Ahoj všechny vás zdravím. Já se dnes vrátila z nemocnice, kde jsem byla od neděle. Bála jsem se abych se dostala vůbec domu, protože ta voda je hrozná. Holki držím vám všem palečky at je vše dobré. Stejne je clovek pořad v nervech. V nemocnici se mnou byla paní v 17 tt ji odtekla plodová voda, a neonovuje se, ale miminko stale zije. Je to hrozne, že tohle doktoři nějak neumí vyřešit, já vím nejsou všemocní.

sukubka
18. kvě 2010

ahoj holky,
miso myslím na tebe aby voda co nejdřív klesla já taky pořád sleduju zprávy u nás je ta naštěstí zatím ok!!!!
El k vůli čemu jsi byla v nemocnici?a s tou paní jsem to nepochopila to slovo neonovuje se a bude teda mimi v pořádku nebo ce se bude dít?
Holky já dneska byla u kamarádky oni byli 3x na umělém a platili si vždy PGDI ten genetický rozbor vajíček dali za to kupu peněz minulý týden mi řekla že našla na testu konečně // a dneska jsem u ní byla byla ožralá a přišla o to a už nemají peníze na další pokus je to v háji!!!!!!!
Step kde jsi???????

sukubka
18. kvě 2010

asmenko a čekám od tebe dobré info a POHLAVÍ 😀

juvik
18. kvě 2010

Ello, co se stalo? proč jsi byla v nemocnici?
Sukubko, to s tou kamarádkou je smutné ☹ ...bohužel je to i o těch penězích....kde na to pořád brát? Snad se z toho brzo vzpamatuje.
Asmee, Stephi, kde jste????????????????????????

sukubka
18. kvě 2010

juvi máš pravdu je to strašné,je to na pytel co se děje! 😒

ferdice
18. kvě 2010

Sukub chudak tvoje kamoska. ach jo to je fakt smutne.
Juvik a nastupujes do prace i kdyz budou //?
My holky to fakt mame tezke. ja si ted beru na sve 1.IVF nemocenskou a uz ted se desim toho, jak mi budou vsichni telefonovat, kolegove, klienti ☹ to nebude zadny klid.
Jo a dneska byl v Ol Machac i nova pani doktorka a vysetrovala ona, Machac delal jen pohovory bez UTZ (proto jsi asi Sukub nebyla u neho), maji jen jeden UTZ jestli jsem to spravne pochopila. ale pani doktorka byla sympaticka, rekla bych ze podobne spontanni jako Machac. v nedeli mam OPU v 8 rano, to budeme asi vyjizdet v 5.

sukubka
18. kvě 2010

ferdi ona je ta paní doktorka opravdu příjemná a vše mi i krásně vysvětlila a ukázala na ultrazvuku mimi a řekla k tomu snad vše co mohla!Byla jsem s ní jako spokojená ale jen mě mrzeo to že sem chtěla Machačovi poděkovat! 😉
Tobě držím na neděli pěstičky,kolik máš folíků?

kvakuska
18. kvě 2010

Ferdi ty jsi se viděla dnes u Machače s Britkou? 😅

kvakuska
18. kvě 2010

sukub tak Machačovi napiš děkovného emaila, já myslím že bude rád 😵

juvik
18. kvě 2010

Ferdi, to já právě nevím....pořád mi to v hlavě šrotuje....ale v pondělí stejně nebudu vědět, na čem jsem, tak asi nastoupím...co má být, bude
Budu držet palce na OPU 😉

ferdice
18. kvě 2010

presne, rekla bych ze ma vic casu nez machac, pro nej uz je to asi rutina, ale ona tim ze asi zacina tak to dela vse pomaleji, ve vetsim klidu. mi taky ukazovala, ze se mi pekne ryhuje sliznice. no s temi foliky je to u mne vselike, protoze napravo jich mam 5 a nalevo nebylo nic videt, protoze tam byl pry stin 😒 a to jsem se zabehla i vycurat, protoze pres plny mocak je to pry hure videt.
ale chapu jak jsi to myslela chtela jsi mu proste Podekovat 😉

ferdice
18. kvě 2010

Juvik vsak uvidis, nejake tahani tezkych veci ti snad nehrozi ne? a prijdes na jine myslenky 🙂

juvik
18. kvě 2010

Sukub, jak píše Kvakuska...písni mu maila 😉