Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
14. črc 2009

Zuzi boužel jedna malá se osypala a tak nedojeli :(

certina
14. črc 2009

Zuzi - jo na sociálce, ale ne na té, co vyplácí životní minimum, ale co vyplácí porodné, přídavky na děti, śociální příplatek atd.....takže po porodu Ti můžu poradit, ale teď to není v mých silách..................a to od 1.1.09 jsou změny, oni to pořád měněj, takže to ani nestíháme sledovat...........nějaký zkušenosti se nasbíraj, neb lidi se pořád ptají i na jiné věci než jsou v našich silách,a le toto fakt nevím......................

holky teď jsem napsala odstavec a všimla si , že pokračujete už na další straně, tak jsem to stihla zkopčit, je to děs.....................

hele a kde se porád toulá ta Verun?????????????????????????,Chalóóóóóóó

zuzka72
14. črc 2009

Certi, to neva, mě už poslala paní z ůřadu nějakej tahák na neschopenky, jak to chodí v různých případech. To máš ale super - po porodu atak, to se ještě bude hodit. 😀 😀 😀

certina
14. črc 2009

jjjoojojojojo
a nechceš ten tahák přeposlat???? 🙂

zuzka72
14. črc 2009

Jasně, na email? Když tak mi hoď do interní pošty email, je to soubor v exelu, nevím, jak by to vypadalo, kdybych to hodila sem. 😠

certina
14. črc 2009

máš ho tam

certina
14. črc 2009

Holky - tak jsem si právě domluvila odběr kotěte.................pořád jsem v poslední chvíli zvažovala, že si pořídíme kočku (ale vždycky jsme snili o britce modré), ale nějak nevím, jak bychom to s ní tady udělali, jak by se zžila s Enny atd........a chlap zrovna momentálně nadšený nebyl..........říkal - šák to vydrž, za chvíli Ti tady bude běhat něco úplně jinýho 😎 😀 ............tak jsem koukala na net, že bych ho koupila tajně, ale ty hříšné prachy...........chjooo a my mysleli, že by byla venku a držela se u baráku...............no jenomže to s šlechtěnou kočkou by asi nešlo, co???Tak jsem se dneska prostě rozhodla, bratránek říkal, že sousedi maj těhu kočku (obyčejnou domácí) , tak mi teď zařídil i odběr..........nevím, kdy se to má narodit.........dá vědět....ale chlapovi o tom nic neřeknu...................stejně vyměkne...znám ho.........................jejda...už se těším.......ale jen abych pokračovala nebo to stihla ještě za nemocenské,a by s tím moh být někdo doma...tak snad to vyjde......................

zuzka72
14. črc 2009

Certi, my máme Bonifáce perskyho a je venku, jenom venku a od domu se nehne. 😎

zuzka72
14. črc 2009

M8š to v emailu. 😉

certina
14. črc 2009

no tak uvidím....jak to s ním bude...............jestli vůbec bude..............
jinak kujůůů - už jsem koukala................

certina
14. črc 2009

Holky - ta Verun nás teda pěkně napíná, že????

teddyna
14. črc 2009

čaute baby,tož Verčo,kde jsiiiii!! hele,Zuzi,já chci taky taháááák na nemocenskou 😎 jsou na to nějaký fígle?

micinka22
14. črc 2009

jo nasi dvoji sousedi maji modrou kocku s PP .-) a drzi se domova obe dve .-) ja tak))ja chtela britku modrou..a to kocky moc nemusim .)

zuzka72
14. črc 2009

Teddy, pošli mail, pošlu ti to taky.
Ta Verča, ta je teda fakt straaaaaašně tajemná. Doufám, že je v poho. 😒

donnald
15. črc 2009

Holky ahojte,

omlouvám se že píšu až dnes.
Ale včera jsem měla zase den - přijdu k doktorovi na poslední chvíli (tj. 10:30) s vyplazeným jazykem a sestra se mě ptá, vy jste Veronika křestním, že? A já na to - ano jsem - a ona, byla tu paní Zuzu K. a nechala vám tu vzkaz 🙂. No prostě jak ve filmu 😀 . Takže jsem 3x zhluboka vydýchla, vzala papír, a už jsem šla ke Štěpánovi.

Mě ULT dělal a říkal, že MS přijde každým dnem, že mám sliznici 13mm. Na štěstí cysta už tam žádná nebyla, takže aspoň to bylo OK. Bála jsem se, že tam budu mít cystu tak 10cm 😒. Pak se díval na tu sliznici a říká, no nechci ve vás vyvolávat naději, ale něco malého, testem nezaznamenatelného tam prosvěcuje. A já na to - no to nic není, to mívám. A on aha - takže to bude mimi cystička. (((už jsem to totiž zažila několikrát u svýho dr., že to vypadalo, že tam něco je, ale nic ... .))) Tak mi píchnul agolutin, vyslechla jsem si, že budu oříšek i přesto, že jsem hezká ženská krev a mlíko 😀 😀 😀 a zase jak dostanu MS mám zobat Clostík a 12DC na ULT. A ještě mu říkám, pane doktore, ale v září kdyžtak IVF - a on zase jak jsem mladá, což hraje v můj prospěch a že by mi nechtěl organiosmus zatěžovat víc než je třeba, ale že teda pokud nic, tak na podrzim (šalamoun jeden září mi neslíbil 😉 ) se na to podíváme.

No a už co jsem byla v ordinaci mi zvonil služební mobil, že v práci krize. Takže hned jsem měla přistavené služební auto a musela se věnovat hašení krize 🙂 . Což se mi povedlo zhruba v 16h ustát a jela jsem k holiči, kam jsem samozřejmě přijela taky s jazykem až na patách o 10min později 😒 no a pak konečně domů.

A když jsem si doma sedla, udělala kafe a konečně se s vámi chtěla podělit o informace, zjistila jsem, že internet nefunguje!!!! No prostě den, co vám budu povídat..... hlavně že už je zamnou.

donnald
15. črc 2009

Holky, my máme 7 koťat domácích, kdybyste chtěli 😀 😀 😀 a jedno je rkásnější než druhý. Teda má je tchýně na baráku.
My máme doma britku krémovou, teď je vykastrovanej - je to kocour a je to mazel nad mazla 😉. Takže všem vřele doporučuju, ikdyž je někdy na zabití...

teddyna
15. črc 2009

čaute vespolek.tak jsem zpět z kontroly.byl se mnou i manžel,kterej marně na obrazovce hledal něco,co mu bude vzdáleně připomínat marťana.takže podle ultrazvuku je to dnes 12+2,což teda fakt nechápu,páč mi ty počty ňáko nesedí. mimin má od hlavy po kostrč 5,96 cm,nohy s prý neměří,páč je mimina maj skrčený. prý podle ms se nemám řidit,podle ultrazvuku je to nepřesnější.takže datum porodu v průkajdě se prý neopravuje.vzali mi asi hektolitr krve a výsledky jsou do týdne - na všechny možný breberky typu AIDS,žloutenky,vývojový vady,Down,krevní skupina....prej do týdne jsou výsledky,když to bude dobrý,tak nic a když tam něco najdou,tak mi zavolají,ať přijdu.tak hlavně,aby to klaplo dobře.
tož Verčo,tys měla včera teda den.tak t přeju,aby to něco nedetekovatelnýho tam bylo 😎

micinka22
15. črc 2009

ahoj
Verčo tak to jsme zvedava jestli piŕijde rudá nebo ne..treba neeeeeeee..ale tezko rict co:((tak snad udela brzi ivf...a proc nezkusite IUI nejdrive??

teddy to byly tripple testy?? asi jo co..ja pujdu na testy jak sem mela i s Lilcou(ultrazvuk a krev) a tripply odmitnu:// stejnak je to zastarale a nepresne...jen za to maj body :/((

zuzka72
15. črc 2009

Teddy, tak hlavně ať výsledky jsou OK, moc ti to přeju. Já volala na výsledky toho HCG a Maruška říkala, že tam Štěpán ještě není, že mám volat po 16hodině, tak to nepřežiju. Holky mě je hrozně blbě, motá se mi hlava, nemůžu, sedět ležet, nic a to odvážím za hoďku děcka a máti, tak doufám, že se někde nenabortím, už aby se ten vzduch ovlažil, jinak místnost jsem včera oškrabala 4x5m, byl to záhul, hlavně ty sprejovy grafity, to nešlo ničím dolů a teď jsem to poklidila. Jsem dnes nepoužitelná. A to mám slíbenej nádhernej večer...

micinka22
15. črc 2009

Zuzi ty si zahravas ..v takovym pocasi...sebou seknes nekde..neblbni://
hcg bude vysoky uvidis.-)
vy jste meli grafity na zdech??

zuzka72
15. črc 2009

Mici, neboj, to bylo asi to poslední, co jsem dnes udělala a na víc nemám, děti i máti jsem odvezla, takže teď si jdu dělat vleže pořádek v papírech... Jo, grafity, dělal to jeden takovej čípek od nás z ulice, bylo to hezky, ale už nikde-nejde to dolůůůůů.

teddyna
15. črc 2009

Zuzi,neboj - klapne to!hele a už je po 16té hod,tak povíííddééééjjjjj!!! ale je fakt,že škrábat místnosti v takových hicech je na infarkt.nás to čeká příští tejden,tak doufám,že bude zima,jinak zdechnu.

zuzka72
15. črc 2009

Takže Maruška říkala, gratiluji, je to tam a když jsem říkala jaky číslo tak ona něco přes 400. Není to nějak málo 20 dní po transferu?

zuzka72
15. črc 2009

Takže na téhle stránce to je, ale chytrá z toho nejsem, prej to má každý jinak a je to rozmezí od... :http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343

micinka22
15. črc 2009

Zuzi jasne to je udaj kterej nic moc nerekne .-) Gratulka je ale na místě 🙂) ted at pekne stoupa a na UTZ je drobek uz videt 🙂)

micinka22
15. črc 2009

http://img.mimibazar.cz/foto/10/090715/22/l6858... tady je ten muj výtvor 😀 😀

zuzka72
16. črc 2009

Mici díky. Ten dort-to je krááááááása, ty by jsi se tím mohla živit. 🙂
Kde jsou pořád ostatní? Nikdo tady není, zachvíli si snad budu psát sama se sebou. 😖

micinka22
16. črc 2009

Ahoj holky,
joo vsichnin to flakaji...jsem zvedava kdo tu bude az budou deti na svete 😀 😀 😀 😀
Zuzi diky..ale asi by me to neuzivilo 😅 😅 😅 😅 pac me prijde desny si za dort rict 1500(normalni cena za takovej dort)... a je to hodne hodin prace...a nemam to vubec dokonale..:((

teddyna
16. črc 2009

😀 😀 čaute vespolek.Zuzi,gratuluji ti moc ke HCG!přeju,aby narůstalo závratným krokem.každej to má jinak indivindi,takže moc neřeš tabulky-důležitý je,aby to rostlo.co dva dny dvojnásobně je ajdeál.
tady je dneska tak šílený dusno-takovej ten prádelní vzduch.potím se jak dveře od chlíva. máme definitivní termín na okna-27.7.-takže to příští tejden vypuknou všechny přípravy a budem tady prekračovat krabice a zakopávat sami o sebe. a to se ještě budou škrábat zdi - na stropy kašlem,ty dva se překrejou sádrokartonem a je vystaráno na dosmrti - snad.pokud nám barák nespadne na hlavu
Mici,máš to krááásnýý ten dort.to já se zmůžu tak na piškotovej dort s želé nahoře a tím jsem skončila.moje mamka taky dělá krásný dorty,ale já jsem na to levá,nikdy mě to nebavilo. já spíš tak cosik upéct za řezy,věnečky nebo buchtu.mě nebaví ani vánoční pečení-to je na mě moc titěrný.
a kde je dneska Čertina?asi loví kocoura po zahradě 😀

certina
16. črc 2009

čaute baby................z koucoura už mi pleští hlavaáááá............je děsně ulítaný..........
Zuzi gratuluji k HCG a uvidíš - teď bude jen růst a růst................a příští týden na ulz už to uvidíš..................jupííí už se těším...........
Míšo ten tvůj výtvor je fakt úžasný..................opravdu závidím........fakt super krása................já ci taky takový.........
Verun a u Tebe je něco dneska nového???Co MS???Já myslím, že nedorazí a z toho něco schovaného se ještě něco vyklube, uvidíš..............................no a když ne teď tak později určo................a ten agolutin máš na vyvolání MS??A co když jsi fakt těhu - neublíží ta injekce nějak????
Moni zdravím...............ne kocoura po zahradě nenaháním.......nemám zatím odvahu ho tam pustit - ať nezdrhne.......................ale mám z něj takové nějaké smýšlené myšlenky..............nevím, jestli je to tím těhu hormonem, ale prostě jsem zatím k němu nenavázala takový ten pravý vztah kočičí...............připadám si jak ta mamina, co odmítá své dítě po porodu - fakt nevím co se to semnou děje..................ale na druhou stranu Riša je z něj hotový..............a Enny taky - nejradeeěji by si s ním hrála, ale když on na ni syčí a utíká ji......tak to jí moc nebaví........pořád se s ní snažím komunikovat, aby se nějak nenaštvala a neřekla si , že je teď poslední, koho si budeme všímat...........dneska v noci byla bouřka, tak jsme jí za to vzali do ložnice.................
Jo jinak holky kdyby teda někdo nevěděl - což asi neví.............jak jsem tady psala, že mám zamluvené u známých kotě - až se narodí.........tak Moňa byla rychlejší a prostě jsme k jejim známým jeli pro 6-týdenního kocoura bílo zrzavého.........až fotnu - dám ho do albíčka.........................
tak se mějte všichni hezky.................je tu vedro na zdechnutí.........dopoledne to vypadalo, že bude celý den tak úžasně zataženo a ono prdlajs......................asi se půjdu opět natáhnout......................abych byla večer ready..................................tak čus