Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
21. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, teď minimálka - od 21.6 clostík, KO 25.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 15tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 10tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jej
21. čer 2010

Ahoj holky! Tak první letní den máme poněkud neletní, ale zase když si vzpomenu na ta vedra....taky nevíme, co bychom chtěly, že? 🙂

Kryštofko, hlavně se těš, že už se něco bude dít a že se zkrátka Váš problém řeší! Taky je moc dobře, že jste se hned dostali do péče Reprofitu, jsou skvělí, obzvláště dr. MAchač. To vše je moc a moc pozitivní! Po pravdě, utvrzovat tě v tom, že to určitě vyjde hned na poprvé, moc nechci, o to větší je pak zklamíní (vím to z vlastní zkušenosti). Opravdu se často stane, že u prvního pokusu oni vlastně zjišťují reakce tvého těla, jak se oplodňují a vyvíjí embrya, ale i toto je strašně moc a je to krok vpřed. Samozřejmě se mnohým na poprvé zadařilo (strašně záleží na Vašem problému, zda je na tvé či manželově straně, atd.), jen bych se k tomu neupínala jako k hotové věci...ale neboj, dočkáš se, v Reprofitu to umí! Chce to ale opravdu trpělivost...(taky z valstní zkušenosti).

Jo, holky, k tomu dotazu na sexík: my jsme taky furt nevěděli, ač nám to nezakázali (s výjimkou 5 dnů po ET),tak sjme se moc báli a do do 12.tt jsme to dali tak jednou, dvakrát...ne že bych z toho byla nadšená, ale strach převažoval...pak už po tom 12.tt to člověk bere trošku jinak a disciplínu porušujeme častěji, ale tak není to to, co bývalo za netěhotenství... 🙂 (člověk je furt ostražitý)

escadka
21. čer 2010

Tak ještě také něco k sexíčku, vzpomněla jsem si na známého, který býval asistentem na gynekologii v zahraničí a na můj dotaz, kdy je to bezpečné, mi napsal moc milý názor, který mi v tom udělal trochu jasno a snad pomůže i vám 🙂:

Po 12ti tydnech je tehotenstvi celkem spolehlive uklepany, usazeny a platny, se vsema nalezitostma a vybudovanou infrastrukturou pro uspesnej vyvoj miminka.

Takze: presto ze co se ma stat se stane, s ohledem na trosku problematicke poceti miminka, s docela vehementni lekarskou a chemickou asistenci, bych orgasmicke boure nechal na dobu az po tech 12ti tydnech, protoze potom
uz maji vsechny slasti jen a pouze pozitivni vliv na vyvoj miminka ...a taky, o to ty slasti budou mohutnejsi...

Tedy: určitě počkat až po 12 týdnu...

sukubka
21. čer 2010

ahoj holky,
teda s tím sexíkem taky jsem se děsně bála ale ptala jsem se hendka na začátku doktora i Machače a neviděl problém už nevím od kdy jsme sexovali ale myslím tak 2týdny po ET už jo a i tak se mi to zdálo hodně protože při stimulaci jsem nic nedělali po odběru mě bolelo břicho pak byl Et to jsem taky nic nedělali a pak jsem se na to už těšila víc než manža,do 12týdne bych to teda si 100% nevydržela!Tedka mám nějaký výtok,ale je průhlednej nic vážného tak raději nesexuju ale ve čtvrtek mám konrtrolu tak na mě doktor mrkne a proberu to s ním!Každá to ale mám jinak!

Pavca tak yjsme měla 2x laparo a vždycky jsme se děsně bála ale neboj až se po zákroku probudíš děsně se ti uleví,je to nejhorší to než se dostaneš na sál to jsou nervy,pak už usneš a vzbudíš se a bude to ok,neboj 😉 budu na tebe myslet a kdy máš přímo laparo?zítra určitě ne,to až ve středu že?oni vždy zvou den dopředu!

Krystofko,jak píší holky bud ráda že jdete hned na poprvé do Reprofitu některé znás hodně peněz a času promarnily někde jinde než poznali že Reprofit vůbec je!Budete tam v těch nejlepších rukou!Nezaručím že se to povede hned na poprvé ale vím že se vám to povede jsou tam moc šikovní!

jitulik24
22. čer 2010

Ahoj holky, mám na vás dvě otázky. Mám se objednat na 8-9 DC na ultrazvuk. Jenže ty dny vychází na víkend, mám se objednat na 7DC nebo až na 10DC? A kolikátý den jste byly na OPU?

pavca3388
22. čer 2010

@sukubka jj až ve středu 🙂 Spíš mám strach z klistýru a pak, jak mi bude po narkóze.. Metformin zvládám kupodivu dobře ...(hodně holkám je po něm špatně) Těhotenství i když se mi dělalo sem tam zle tak jsem nezvracela, tak jsem zvědavá jestli přežiju i tu narkózu bez toho aníž by mě bylo špatně. 🙂 Jinak se tam docela těším... aspoň se to pohnulo dopředu a jsem zase okousek blíž miminku.. 😉 🙂

pavca3388
22. čer 2010

@jitulik24 Taky mi to tak vycházelo a šla jsem až v pondělí ale zkus si tam radši zavolat, kdy máš dojít.. 😉

jitulik24
22. čer 2010

@pavca3388 Tak jsem se objednala na pátek. Doufám, že to nebude brzo.

pavca3388
22. čer 2010

@jitulik24 oki tak držím palečky.. 🙂)

sukubka
22. čer 2010

jitul já taky jednou byla na kontrole 7DC protože mi to vycházelo na víkend jako tobě!Je to lepší protože já si už toho 10DC píchala injekci a jak ses ptala na OPU tak já to měla jednou 13den a pak podruhé 14den

ferdice
22. čer 2010

Jitulik taky jsem byla jednou 7. den cyklu. urcite radeji drive nez-li prijet pozde.
Pavca drzim na zitra palce za hladky prubeh.
Jestli nekdy opravdu otehotnim, tak snad vydrzim abstinovat az do porodu 😀 do 12. tydne urcite, to co psal kamarad od Escadky zni rozumne.
Ja jsem zase nemocna, nachcipana, tak premyslim jestli to mohlo byt tim prednisonem, ze mam nejake rozhozene telo a nebo je to proste nahoda.

pecicka
22. čer 2010

ahoj holky, tak jse dneska byla na utz, byl tam Macháč🙂, čekáme jedno mimi a fotečku jsem vám dala do albíčka🙂 jinak všechny moc pozdravuji 🙂

daisy14
22. čer 2010

Peci, gratuluju, krásná zprávička, zrovinka jsem nakoukla 🙂 Tak se opatrujte, oba a jdeš ještě na další kontrolu k Machačovi?

sukubka
22. čer 2010

peci krásná fotečka a i bych tomu věřila že to bude kluk jak buk v Reprofitu dělaj převážně kluky 😀
jinak já jsem taky děsně nachcípaná celý včerejšek a dnešek ležím je to šílený snad bude brzy líp!

escadka
22. čer 2010

Pecičko, moc gratuluju, jsem moc ráda za tebe, že ti vyšel i Machač, ten jeho úsměv vždycky potěší a zvlášť, když je nositelem šťastných zpráv 🙂

ferdice
22. čer 2010

Peci, gratuluji! fotecka fakt super. opatrujte se.

escadka
22. čer 2010

Můžu se holky zeptat, když chci napsat pod příspěvek Čeká dvojčátka, termín má v lednu 2011 (11. tt) , kam to napsat, aby se to vždy ukazovalo, nemůžu to najt. Děkuju.

pecicka
22. čer 2010

holky,moc vám všem děkuji, dneska měla jít na UTZ i asmenka, tak jsem zvědavá, jestli se ukázalo, co to je 😀 jinak k Macháčovi už nejdu, už mě přesunul zpátky k moji dr.jsou to spolužáci, takže super, jen 5.8.jdu na genetiku k Polákovi

pecicka
22. čer 2010

ascedko-změna profilu

escadka
22. čer 2010

No zkusila jsem to napsat do kolonky něco o mně, ale nevím, myslím že to nefunguje a jinou kolonku, kam bych to mohla napsat, nemůžu najít...

escadka
22. čer 2010

no, nefunguje to, jak jsem si myslela, asi doma pěkně zakrňuju, prosím o přesnější navigaci 🙂

daisy14
22. čer 2010

Escadko, najeď si do svého fotoblogu a vpravo pod fotkou tukni na " zmen udaje v profilu". Pak tukni na tehotenstvi a rodina postupne doplnuj, samo to navádí.

daisy14
22. čer 2010

Peci, tak to doufám, že tam Machač bude i při mojí kontrole, chtěla bych se s ním aspoň rozloučit!

escadka
22. čer 2010

Děkuju, už 🙂!

daisy14
22. čer 2010

Escadko, no vidíš, akorát bys možná mohla změnit stav na "čekáme dvojčátka", myslím, že tam je kolonka "bude to".

escadka
22. čer 2010

Tam jde vybrat jako první kolonka pouze čekáme miminko a asi ve třetí kolonce pod jsem vybrala dvojčata: neznáme pohlaví a uložit a bere to pořád jen tu první kolonku 😖

daisy14
22. čer 2010

Hmm, tak to nevím, asi to tak má být.

daisy14
22. čer 2010

Escadko, no vidíš, akorát bys možná mohla změnit stav na "čekáme dvojčátka", myslím, že tam je kolonka "bude to".

daisy14
22. čer 2010

Mi ten koník nějak blbne teď mi znova naskočila moje předchozí odpověď, z toho jsem jelen 😉

micinka22
22. čer 2010

Peci gratulka ke krásnému klukovi 😀 😀 😀 😀 njn je fakt že snad holčičku z Reprofitu neznam 😅 😅 😅 😅