Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
7. črc 2010

Kryštofko, já si píchala fostimon do břicha 🙂 . Ano měli jsme to touto metodou, protože jsme neměli moc vajíček. I když si myslím, že manželův spermiogram byl tak luxusní, že by to k normálnímu oplodnění stačilo 😉 😵 . Jistota je jistota 😉

jitulik24
7. črc 2010

@krystofka kdybychom věděli, že ten spermiogram dopadne takto, tak půjdeme do IUI 😉 . Machač říkal, že si myslí, že by se nám to povedlo i doma 😀 . No jo, ale když předchozí dva spermiogramy dopadly katastrofálně, tak nás ani ve snu nenapadlo jak skvěle dopadne ten poslední 🙂 😵

juvik
7. črc 2010

Ahojky,
Jej, byli jsme ve Znojmě.....směrem na Pálavu jsme koukali ze Znojemské radniční věže....ale neviděla jsem tě 😀
To j dobře, že jsi vypadla z domu a odreagovala se, je to fakt na budku ty omezené vycházky 😒

Andi, pejska je mi líto ☹ ....ale snad vám to ten nový vynahradí....je to krásný mazlík 😵
Byla jsi už na konzultaci?

Holky, já vím, že se manžel zas umoudří a budem něco podnikat, ale nechci tlačit na pilu, bylo toho v poslední době moc a potřebujem dát oraz.....vidím to na konzultaci asi někdy v září....no těžko říct. Stejně nevím, co nám navrhne....já asi budu chtít zkoušet jen nativy.

andinka22
7. črc 2010

Juvinko ahojky,
to je jasný, hezky si odpočiňte a až se budete cítit, tak zajeďte na konzultaci.
Já jedu zítra a můžu říct, že tentokrát mám opravdu obavy. Řekla bych, že ani dobré zprávy nečekám. Ale uvidíme, myslím, že u nás už není co vymýšlet, tak to jsem zvědavá a zároveň bojím, bojím.

juvik
7. črc 2010

Andi, tak to moc držím palce a pak napiš, co vám doktor navrhnul, jsem zvědavá, protože já jsem taky ve fázi, že moc pozitivních zpráv od Machače nečekám. Tak snad to bude opačně a přijedeš nabitá optimismem. 😉

jej
7. črc 2010

Juvi, na Znojemsku je taky parádně! My na tu jižní Moravu trpíme (tyky jsem mixovaný Valach s jihomoravákem po našich 🙂 ) a střídáme Pálavu, Slovácko, Znojemsko... 🙂
Jinak s tím netlačením na pilu je to v pořádku a taky tvoje tělo si aspoň odpočine a očistí se od hormonů...a nativy jsou podle mě super právě kuliva našim tělům a hormonálním zásahům.

Andi, chudák pejsek. Kolik mu bylo let?

kde se nám toulá Asmen?

A co moje spolubojovnice těhotné skoro na den stejně Sukubka a Anet?

stephanie
7. črc 2010

Ahoj holky,

Andi, to je mi líto s pejskem... 😒
Jej, díky za optání, já jsem na tom te´d tak, že čekám, co Machač vymyslí...Jsem po té HSK a dopadla dobře..tak se uvidí...

Tak se všechny držte, přeji hezký večer 😵

ferdice
7. črc 2010

ahojte holky,
steph gratuluji k dobrym vysledkum, ted jen co machac vymysli, co? urcite neco sikovneho a ucinneho, co uz prinese vysledek.
je nas tu vic takovych co na nej spolehame.
jej - palava, juvik - znojemsko oboji bych brala hnedka, taky mam tu oblast rada, obzvlast palava na kole je paradicka
andi dobre porid na konzultaci
jitulik drzim palce at se hezky zahnizdi
britko jak ujizdi vlak kurna, musime jeste naskocit. co kotatka? mi se nakonec podarilo priblizit se k nejakemu mladatku, poridili jsme rodicum stenatko z utulku ma necelych 6 tydnu a teda je to takovy dlanovy pejsek, tak je malinkaty. ale nasim jsme o tom rekli dopredu 🙂 ne jako asmencin bracha a neni to zrovna bernak.
Holky opatrujte se a at se dari

sukubka
7. črc 2010

ahoj holky
britko díkya za optání jak se daří,ale pořád nervičky pracují člověku se uleví asi po té hlavní genetice v tom 20týdnu!
snad bude vše ok!

Juvi my byli ve Znojmě minulý rok na dovolené byli jsme ubytovaní přímo ve znojmě jezdili se koupat na Vranov a máme snad prolezlý všechny okolní sklípky manža zase nepije víno tak tam pil pívo a já pila vína za dva
😀 bylo tam nádherně!
letos chceme taky někam jet ale nevíme kam ale jen někam tady v čechách!Ještě že to aspon s těma vycházkama mám bez problémů'

Step taky gratuluju k dobrým výsledkům čekám na páteční informace 😉

andi teda pejsek je úžasnej prostě miminkovskej opravdu

stephanie
7. črc 2010

Sukubenko, děkuji 😵
My taky byli jednou na pár dnů na JM, bylo tam krásně...Ve Znojmě jsme byli taky, myslím, že v nějakých podzemních chodbách...Nejvíc se nám líbilo na Vranově, jeli jsme loďkou na nějaký hrad...ráda na to vzomínám

Ferdi, děkuji 😵 ...Snad už to teď klapne, nějak jsem si myslela, že to půjde rychleji, jezdíme tam už rok, tak rychle to uteklo...A jak jsi na tom ty?

Pokud tady nakoukne Donald, která tady dříve chodila, tak ji zdravím 😉

Tak dobrou!!!

rencav
7. črc 2010

Ahoj holky.Zítra jdu na ten genetický ultrazvuk+kontrola,tak jsem zvědavá.Určitě napíšu,dobrou.

kvakuska
8. črc 2010

Ahoj modrokoňařky, přeji vám všem pěkný čtvrtek 😎

@stephanie když ty zdravíš @donnald , tak já také 😀

@rencav Renčo držím palce 😉

@jitulik24 ať se lumpík pořádně zahryzne a dlouho dlouho se nepustí 😉

@juvik juvi tebe také zdravím, dejte tomu zase trochu čas, zrelaxujte se a dopřejte sii třeba pěknou dovču, ať naberete síly do dalšího snažení 😠

@sukubka sukubko já myslím, že pořádně se ti stejně uleví teprve až budeš držet zdravého mimíska v náručí 😵

@andinka22 andi krásné pejsátko máte, určitě vás i behem toho miminkovského snažení pěkně rozptýlí 🙂 ... na dnešek držím palce 🤐 ... a ty jedeš na konzultaci do Brna, že jedeš dnes? 😨

Jasně že palce držím i všem ostatním, které něco podnikají a nebo se na něco chystají 😎 ... no nic, já jdu tvořit nějaké hodnoty 😠

kvakuska
8. črc 2010

jo a ještě jsem zapoměla: @teddyna a @zuzka72 prosím hoďte nám sem nějakou novou fotečku vašich lupmíků, ať trochu oživíme naši snažilkovskou motivaci 😠 ... mějte se obě krásně a užívejte si i za nás snažilky ty své minipoklady 😵

zuzka72
8. črc 2010

@kvakuska mrkni do albíčka zrovínka včera jsem tam dávala nové. 😉 Jinak přeji hodně úspěchů ve snažení. 😉

aneta1199
8. črc 2010

Ahoj jej a ostatní,
moc nepíšu, není čas a celkem není o čem.
Po dovolené jsem zase v práci, všechny testy zatím vypadají dobře (zaklepávám) a čekání na miminko si užívám.
Všem moc držím palce, snažilkám k // a těhulkám k pohodovému těhulkování 🙂

jej
8. črc 2010

Ahoj holky! Zdravím vás v pravděpodobném dalším pařáku!
Sukub, presne jak psala Kvakuska: klidné budem až s mimískem v náručí a pak už se stejně budem celý život o něj strachovat! 🙂 Ale já myslím, že ty můžeš být po tom miulém odběru klidná...

Já se právě trochu bojím, ještě není jasné, zda půjdu na amnoi, nebo ne...ale pokud budou indicie ji podstoupit, tak samozřejmě to udělám a ráda.

Anet, ty máš za sebou nějaké další vyšetření kromě toho genetic.prvního ultrazvuku? A jo, asi ty choliové klky, že? To já ještě výsledky nevím...Máš práci v Olo? Kdyby se ti chtělo, můžem zajít na kafo...

Step, s tím čekáním to znám...vždycky, když se musela "akce" odsunout, byla jsem z toho docela na nervy, že se nic neděje, ale ve skutečnosti lup a byla další akce!

Holky, ostatní zdravím, přeju krásný den!

Jo, ještě mám dotaz: holky, jak sluníčko a těhu? TAk nějak markantně se přehřívat jakože být celý den nebo půlden na slunci, to ne, to je jasan, ale jinak? Trochu slunění, malé opalování decentní? Něco jsem slyšela o těch skvrnách, nevíte, jak to je? Anet, jak jsi to dělala u moře, říkal něco doktor? V těch vedrech (jsem v bytě) uvažuju o pobývání někde u vody, odtud jde vždy aspoň trochu ochlazený vzduch...a atky ať nejsem celé léto jak ředitelka vápenky (i když přehánět to samozřejmě nehodlám)...dík

kvakuska
8. črc 2010

holky přesně jak píše i jej, mám pocit že tohle snažení o mimi je celé o strachu ... nejdřív se bojíme, abychom dobře reagovaly na léčbu, aby byla nějaká vajíčka, aby byla dobré kvality a mršky našich partnerů aby také byly kvalitní ... potom aby se oplodnilo ... potom aby se vyvíjelo ... aby dobře proběhl transfer ... aby se uchytlo ... aby byly // ... aby to bylo v děloze ... aby naskočilo srdíčko ... aby dobře dopadly ultrazvuky a různé odběry ... abychom to donosily co nejdál ... aby dobře proběhl porod ... aby mimi mělo všechno co má mít ... ufff, to je přece (kromě nějaké té radosti) spousta strachu a nervů 😝 ... potom po porodu nastane malej oddych a nervy začnou nanovo ... aby bylo dost mlíčka ... aby mimi správně kakalo ... je mu horko? ... je mu zima? ... něco ho bolí? ... a následně "kdy už se konečně trochu vyspím?" 🙄 ...no a mohla bych pokračovat donekonečna, tenhle kolotoč štěstí a strachu asi nikdy neskončí ... a přesto do toho všechny dobrovolně jdeme a ještě za to i platíme, abychom si těch následných nervů mohly užívat 😠 ... no nejsme my divné?! 😅

rencav
8. črc 2010

Všechno úplně v pohodě.Prcek roste(cca 10cm).Výsledky krve za 14dní.

stephanie
8. črc 2010

Ahojík holky,

Rencav, to je dobře...užívej si těhu
@kvakuska - kvakusko, neboj, děťáko ti to pak všechno vynahradí a strašně ti ten život naplní...Starosti jsou celý život všude a se vším...Život se pak úplně změní a je o hodně bohatší...Takže ti přeji moc moc moc štěstí, ať se ti brzy zadaří...Budeš super máma 😵

kvakuska
8. črc 2010

@stephanie jejda Stephi ahoj, no já jsem to nepsala jako že bych si stěžovala nebo byla v deprésiji, mi to tak prostě přicházelo na mysl a já jsem to házela na klávesnici, aspoň vidíš jaké mám úchylné myšlenkové pochody 😀 ... ale jinak teď zrovna tak nějak pohoda, nestresuju, ale ani nevím co bude dál ... čekám a nevím na co ... na zázrak?
... no já pevně věřím, že se tady všechny dočkáme, jen někdo dřív a někdo později 😠 ... já si možná porodím už takového polovnoučka 😝 ... a jednou dáme s miminama scuka v Ráji a pozveme i Machače, ho šlahne až tam uvidí ten babinec a miminec 😀 😀 😀

kvakuska
8. črc 2010

Holky mě tak napadlo, že by se mělo v Reprofitu něco konečně udělat s tím polokoňosobem ... když ho přebarvíme na modro, tak nám třeba přinese štěstí 😠 ... a když uřízneme i ty sobí parohy 😅 ... no budu usilovně přemýšlet nad tím jak to spáchat 🤐 😎

kvakuska
8. črc 2010

Koukám že mám dnes jakési spisovatelské střevo, kéž by mi všechno šlo tak jako to písání tady 😠 ... radějc mizím, nebo ze mě vypadnou ještě další myšlenky a to by jste se možná divily co se mi hlavou honí 😀 😎

kvakuska
8. črc 2010

tak ještě jednou já 😝
@rencav Renčo gratuluji k dobrým výsledkům 🙂 ... co na to říká Martin? ... byl tam s tebou? ... vy už jednoho prcka spolu máte a nebo to bude pro Martina první dítko? 😠

stephanie
8. črc 2010

Kvakus, no já právě koukám, že ses dneska nějak rozepsala 😀
Ten koňobos čeká na tebe!!! 😀

rencav
8. črc 2010

Martin chodí,pokud mu to práce dovolí na každou kontrolu se mnou.Ďítě máme,ale Martin není biologickým otcem,jen ho vyženil.

sukubka
8. črc 2010

ahoj holky,
kvakusko můj doktor mi řekl že sluníčko nevadí prý naopak je to nějaký vitamín B nebo co a prý co by dělali těhotné v Africe to by tam žádná nebyla!Já jsem na sluníčku normálně!

holky jak se dělá ta druhá genetika kolem toho 20týdne tak to se taky bere krev nebo je to jen ultrazvuk?
všem přeji krásný zbytek dne!

jitulik24
8. črc 2010

Sukub, ve 20tt se dělá jen podrobný ultrazvuk.

kvakuska
8. črc 2010

@jitulik24 jituli ve tvé včerejší zprávě (co máš v profilu) máš asi chybu, vy jste přece měli ET teď 5.7. a ne 5.3. 😨 ... pokud se teda nepletu 😠

juvik
8. črc 2010

Ahoj holky, hezký večer přeju 😉
Kvakus, vidím, že dneska řádíš 😀 ...hele až pojedu příště na tu konzultaci do Olmíku, někdy v září, tak ať sob nemá parohy a je modrý 😎
Jo a psala jsem ti do IP a ticho po pěšině? Čteš to? 😠 😀

Stephi, tak to jsem ráda, že hysterka dopadla dobře....tak jsem zvědavá, co budete dál podnikat...a budu ti samo mohutně mačkat palce 😵

Renco, super....gratuluju 🙂

A víc moje unavená kebule nezvládne....jsem KO 😝

jitulik24
8. črc 2010

@kvakuska Jéé já si té chyby vůbec nevšimla. Díky za upozornění🙂. Chyba je odstraněna.