Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
26. črc 2009

no,Peti - furt lepší dětská zranění než mrtvolka v rakvi.jak si na to vzpomenu,tak se mi zvedá kufr ještě teď. Jiří tu nosí krabice a odnáší a vynáší - zítra v 11 dorazí ti oknaři.tak doufám,že to půjde aspoň trocha v klidu,jinak mě asi cip střelí.nicméně,jde o to přežít ten nejhorší tejden s bordelem a a pak už to snad půjde.
kde se všechny fláákáááteeee???

certina
26. črc 2009

Jóóóó - kde se všechny flákáte - zas tady vedem duo 😖 😲 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzka72
26. črc 2009

Certi, neboj, já natírala balakrylem a ten je neškodný.
Teddy, tak to jsem fakt asi tupší, vidíš, já myslela, že po epidurálu necítíš půl těla. Ale při té celkové se pokaždé nezajišťují dýchací cesty, nebo jo, teda myslím veškery různy oprace.
My byly na děckém hřišti se známýma a pak na pivu(džjusu ) s dalšími známými.

certina
27. črc 2009

Dobré ranko holčiny.................slunko svítí už od rána.............tak snad nebude takový pečák 😝

zuzka72
27. črc 2009

No snad bude fajn, já jdu vyřizovat do města a přišla jsem na to, že mi nevyjde do úterka Utroš, takže si ho musím přiobjednat. Certi, kdy ty jdeš k tomu dr?

certina
27. črc 2009

já jdu další pondělí........3.8. - to jdu na odběry krve........ale nezeptala jsem se co to jsou za odběry a při tom by mě měli objednat na KO - ale to nevím , jestli půjdu na KO hned nebo mně budou teprve objednávat??Ale Moňa mě postrašila, s tím, že ty odběry se berou trošku později mezi 10-12 tt a já budu vlastně to pondělí končit 9tt???Tak nevím............a ani mně neřekla sestra, že mám donést moč - tak fakt nevím.....?? 😕

certina
27. črc 2009

no a Ty jdeš vlastně v úterý po mně naposledy ke Štěpánovi co????To bude asi smutný...... ☹ 😀

certina
27. črc 2009

Moni a Ty jdeš kdy na KO????

zuzka72
27. črc 2009

Jo já jdu v úterý naposledy. Asi to obrečím 😔

certina
27. črc 2009

JJJoooo joooo - to bude smutný konec se šťastným začátkem - ne?????? 😀 😀 😀 😎

zuzka72
27. črc 2009

No snad 😉 uvidíme, vracet se zpátky tam, kde se objednáš na 8 a vezmou tě v 10 a je tam 150lidí a pidi prostory, na to jsem si už odvykla, u Machače je to takovy luxusní, no ale ten můj doktor je taky super, jen to prostředí nemá moc pěkny, ale za to on nemůže. 😠

teddyna
27. črc 2009

caute vespolek.tak u nas uz to tady vypuklo.v 10 dorazili oknari,kteri prave dodelaji posledni pricmrndavky,na 13 dorazi zednik delat spalety,pak vytru a padim s Tedikem ven,pac tady stejne nemuzem nic delat,pac mame funkcni jen kuchyn,loznici a koupelnu.orvu medunku a udelam sirup=teda budu to zkouset prvne.
kontrolu mam az 12.8. cili ted poprve po 4 tydnech,tak jsem z toho takova rozpacita,pac nevim,co se vevnitr deje. Zuzi,me se Machac zbavil az v 10tt,tak uvidis,jak to bude nebo nebude.nicmene jsem to taky orvala.jsem pripojena pres notysek,ale jirka tu nastavenou nejaky paskvil klavesnici,tak se mi spatne pise.jinak pisu vsema deseti poslepacky a tady je to bez diakritiky.ale to nevadi,na tu bidu...budme rady aspon za neco. Peti,proc jsi nerekla,ze ti chybi Utros.mam tady 4 ampule Agolutinu.jedna ampule = 6 tablet utrouse/den. bych ti to pichla a mela bys vystarany.

micinka22
27. črc 2009

ahoj holky ..my makali o vikendu a cvicily hafaky..byla u nas mamka..ted jsme v Prostějově...no tento tyden ma prijit MS..tak se modlim at dojde co nejdriv..ze bych mozna stihla utz u Stepana nez odjede..jinak bude asi výlet do Brna??nevim jak to chce resit kdyz mi udela horm.profil..a pak si klidne pojede na dovcu:((

certina
27. črc 2009

No konečně holky jedny - už jste zase tady.................
Moni - máš to nějaký popletený.............utroš schází Zuzce - proto taky fičí do města ho dokoupit 😅

teddyna
27. črc 2009

omlouvam se,jsem se sekla.ten utrous nepotrebuje Petka,ale Zuza.nicmene jsem na to neprisla sama,upozornila Petka-takze se omlouvam za informacni sum 😀 .holt defekt se nekdy stane 😀

certina
27. črc 2009

Móňa to je v klidu..................hormó´´oóony pracujou............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
27. črc 2009

Holky já dnes viděla super kočár jmenoval se I´coo, nebo tak nějak, ale byl špičkovej a houpací. Jenže nebyl pro dvojčata, takže problémek. 😖

teddyna
27. črc 2009

Zuzi,ale i pro dvojcata se daji koupit dobre kary.nicmene za dvojnasobne prachy-jsou to vydridusi na tech detskych vecech a na vecech pro tehule.jo a co rikaly tvoje starsi deti na to,ze budou mit pidi sourozence?to uz je budes mit spise za chuvy,takze budes mit o starost mene.to budes mit super,takovou pomoc.tak dneska oknari jsou hotovi,zednik to ohlizel,dorazi rano v 9,v13 dorazi malir skrabat a opravovat zdi a mame slibeny,ze do patku ten obyvak bude i v barvach.takze jsem moc rada,pac takhle hladce jsem to necekala.no a pak jeste dodelat tu novou loznici,ale tam se bude sekat elektrika,delat podlaha,strop....takze to se bude delat postupne,to uz holt nekvaltuje.dneska jsme nechali v obchode 800 za 3 kyble barev.je to des,jak ty prachy leti.

certina
27. črc 2009

jjjé MOni - tak ses teda maléřovi dovolala??????Jupíííííííííííííííííííííí 😀
Joo Zuzi kočárky I´coo jsou super.........taky se mi líbí, ale favorit můj je zatím jasný.............. 😀

teddyna
27. črc 2009

teda holky,vy uz mate favority na kociky?to ja ani ne.sice mam dva tipy,ale rozhodnout se muzem jeste jinak.az to vsechno poradne omacame. no,Peti-o malirovi mi nemluv,pac mi stoupne tlak 😠 malir prijde jinej,ne ten,co byl puvodne objednanej. ale na ten kocarek,co psala Zuza se musim mrknout na i-net,pac vubec netusim,jak to vypada

zuzka72
27. črc 2009

Teddy-hošánci jsou u otce a máti v Mariánkách zatím to neví, řeknem jim to, až dojedou, takže asi ve středu, hlavně se bojím, abych to nerozkřikla a něco se nestalo-znáte to. ☹
My dali za barvy snad 3000, a dnes jsme domalovali chodbu a zjistili jsme, že nám 15kg barvy zbylo 😲
Teddy a kdy nám dáš nějaky fota do albíčka-prosííííííím.
Na dvojky se daj koupit, ale není to takový výběr, buď mají malá kolečka, nebo jen3, atd. No času dost, třeba ještě něco vyrobí. 😀

certina
27. črc 2009

NO zuzi - na dvojky by to chtělo pořádně roznyslet......páč vozit přeci jenom dvě stejně starý děti najednou není jen tak.............byla jsem sice tehdy ještě mrně (cca 13 let) když jsem vozívala od nás v dědině dvojčata, ale zabíračka to byla pěkná.....takže vybírej, vybírej...........času máš sice dost , ale za to to můžeš řádně promyslit.......páni - tak to kluky čeká doma pěkné překvápko??? 😀
Já už spousty i ohmatala, ošahala - protože když švagrová čekala malého, tak jsme chodily a koukaly spolu a já byla v sedmém nebi..........prostě to žeru........

Jóóóó´Moni - co bude s tím albíčkem.......!!!!!!!!!!Vidíš , že nejsem sama, kdo je na něj natěšený!!!!!!!!Teď zatím jen dohlížíš na chlapy - tak to utoho můžeše zvládnout, ni?????Pak zas budeš říkat , že musím uklízet a uklízet a už zas nebude čas!!!!!!!!!Tak na to prostě skoč a máš to!!!!!!!!!!!!!!!!Jupíííí - už se nemůžu dočkat až budeš mít albíčko!!!!!!!!!!! 😀 😅

teddyna
27. črc 2009

holky,tak me nebijte s albickem.pac jen tak nedohlizim,ale prikladam ruce k dilu,jak je treba.takze jakmile tady bude obyvatelno a tudis budu mit svuj PC funkcni a mit jak zmensit fotky a hlavne si na to vzpomenu,tak mozna neco udelam. ale me to furt tak nejak nedochazi,ze bych mela cosik zakladat.asi nejsem ten spravnej cvok na to nebo co.ale jak me to popadne,tak budete mit fotek do aleluja.
hele,pamatujete,jak jsme jezdili v kocarech zn. Liberta?takovej korab,vsechny byly stejny aj pro dvojcata.nikdo neresil,jestli maji otocny madlo nebo korbu,jestli maji atest,jestli to ma petibodove pasy.meli jsme kozeny ksiry,tema nas privazali,obcas jsme viseli za nohy z kocara a prezili jsme vsechno. tak musime doufat,ze pro ty nase ratolesti vyberem poradny koraby,aby v dospelosti se meli nad cim usmat,jak to delam ja ted nad Libertou

micinka22
28. črc 2009

Cau holky...dneska to vypada na slusnej pařák:// byla sem dat auti do opravy tak jsem uz brzo aktivní 😅 😅 😅

Jo a kočarek sem vybírala asi 3 roky a stejne sem skončila u toho co sem vybrala jako první 😀 😀 😀

certina
28. črc 2009

Ahojte všichni vespolek.....................já od rána peču v plném proudu......na večer se ozvala tchýně na návštěvu,,, tak musím něco alespoň nachystat............no snad vše proběhne v klidu a ona se nebude na nic ptát..............jak jsem už psala - nikdo to v rodině (krom mé švagrové) neví a tak to chceme udržet až do konce srpna....................
HOlky včera můj chlap za těhu vyřkl první rozumná slova..............pomohl mi vysát barák a přitom mmě sledoval, jestli se s něčím netahám..............pořád říkal, já to udělám nechto................tak jssem z toho byla celá paf.
Mišo a co to byl za kočárek - ten první teda????

teddyna
28. črc 2009

dobré ráno všem.u nás opět pracovní,jak jinak. ale aspoň bude vše hotové. právě tu pižlám rizoto,páč mě nic rychlejšího nenapadlo.jestli to bude jedlý,čert ví.maximálně si dají slépky nášup.vypadá to zas na vedro,takže s Tedíkem dneska půjdu až tak kolem 18té,at nemá jazyk na vestě.za chvíli dorazí zedník(no,jen tak mimochodem tady měl už půl hodiny být),na 13 malíř a bude si škrábat a opravovat.barvu jsme vybrali včera,tak doufám,že to bude použitelný a nebude to nějaká divočina. Peti,tak pak dej vědět,jak se ti tz žravky podařily!

donnald
28. črc 2009

Ahojte děvčata,

MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC VÁS VŠECHNY ZDRAVÍM !!!!

Tak už jsme od neděle zpět doma. Dovolená utekla jak voda a je po ní. Jak se tak dívám, tak určitě nestihnu dočíst všechno, co jste tu za tu dobu napsali, proto mě prosím omluvte, když se budu ptát na něco, co už jste dávnooo vyřešili 🙂 .

Zuzi, teda já jsem tak štastná (za vás) že jsou to 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hnedka bych je brala.... Jak se tak dívám na profili, tak já jediná už jsem na O - o dětí, o pladů ...ach,ach,ach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . No ale nejen to, já jsem teď vlastně i jediná, co pracuje, že??? To vám taky závidím 😉 . Snad se brzy dočkáme i my...

Dnes budu volat ke Štěpánovi a ve čtvrtek tam musím jít - budu 12DC. Tak uvidíme...

micinka22
28. črc 2009

Certi jen at pomáhá!!!!!! ted je to jeste pohoda relativne ..pockej az budes do vseho vrazet pupkem.. 😝 😝
a vyhrál \jané slalom ....akorát ty jejich látky na potahu stojí za houby...vybledlo to za 3 měsíce:// ted šiju novej potah z kvalitní nešisavé látky...tak snad bude jen jedno mimco at to vyuzijeme!! golfky mame mamas a papas Lunu..parada..

Donaldiku tak snad uz tam brzo taky nebudes mit 0....třeba nás v Září obě pošle na IVF a bude.-)

teddyna
28. črc 2009

zdravím Verču z dovolené.upřímě ti řeknu,že kdybych mohla,do práce jdu okamžitě,protože doma mi hrabe,s chlapem se hádáme a všechno stojí za prd.ale do práce jít nemůžu,bohužel.toť můj názor ☹

certina
28. črc 2009

Jééé Jané - slalom - je jeden z mých adeptů.............takže jsi ho už měla u Lili???A krom potahu jsi s ním byla spokojená????Hodně se o něm píše, že má nejprostornější korbu................tak taky nad tím pořád špekuluju, aloe naštěstí mám ještě času dosti................

jjjojjjjj Vítám Verun - a jaká byla dovča????Měli jste aspoň suprovní počasí????

Holky nebojte..........září už tu bude co by dup..............taky bych už nicméně raději září.......... 😝