Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
27. zář 2010

@misa.patrik tak to je pěkná pojistka 😉 , ale já věřím, že to nebude potřeba, protože ty budeš těhulka 😀 🙂 😵

misa.patrik
27. zář 2010

@jitulik24 no ja taky věřím .. 🙂 ale sranda protože si vubec nepřipadam teprv 5 den po ET připáda mi jak bych tam byla ja nevim kdy 😀 😀

jitulik24
27. zář 2010

@misa.patrik tak jsem se také cítila. To čekání je opravdu nejhorší. A teď zase odpočítávám dny do páteční kontroly.

misa.patrik
27. zář 2010

@jitulik24 🙂 to taky uteče jak voda 🙂 teda aspon me 😀 malej ma zitra volno, pak se stavi ve stredu kamaradka a uz bude ctvrtek a pak patek 🙂

jitulik24
27. zář 2010

@misa.patrik k nám zase zítra dorazí tchyně s tchánem a synovcem, tak mi ten zítřek také uteče 🙂

misa.patrik
27. zář 2010

@jitulik24 no super musime si na kazdy den neco naplanovat at to rychle utika 😀

teddyna
27. zář 2010

ahojte vespolek.
Brituš,co to čtůůůůůůů !!!!!!!!!!!! a když jsem byla u tebe,nic jsi neříkala!!! ty babo jedna! potichoulinká gratulace a ať se čárky držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí !!!hele,takže se nemám zbavovat věcí po Vojtíškovi?? půjdou k tobě o dvě ulice vedle?? 😀 jo a ne abys šla kydat hnůj a nebo šla dělat jiný nepředloženosti,jasný?? teď už jen prochajdy s tetou Teddy a Vojtíkem 😀
no samozřejmě všem ostatním čekatelkám a testovatelkám mooc štěstíčka!!!

aneta1199
28. zář 2010

Zdravím všechny, teď jsem neměla vůbec čas.

jej - tak jsme přestěhovaní, byl to fofr, nové omítky, podlahy, koupelna, kuchyně - vše hotovo, jen zatím bydlíme v bytě bez dveří 😒
Teda jako bez těch vnitřních samozřejmě 🙂
Ty budou tak do dvou týdnů. Ale ještě není všechno vybaleno.

britko - má velkou radost s tebou,
mišo - hrozně moc ti držím všechny 4 palce !!!!!

Jinak u mě vše v pořádku - doufám, cítím se dobře a "kulatě" 😔

Všem snažilkám přeji moc štěstí!!

misa.patrik
28. zář 2010

@aneta1199 Dekuji Ti 🙂 juuu Ty uz jsi 29tt to to fici 😀 no ja dnes vstala asi levou nohou ☹ nejak me prestavaji bolet prsa tak zacinam stresovat je to pekne na bednu ☹ ☹

misa.patrik
28. zář 2010

Jak už tady všichni tehulite tak se se mnou nebavite ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rencav
28. zář 2010

ahoj miso neboj určitě se s tebou baví...

jitulik24
28. zář 2010

@misa.patrik Vždyť já se s tebou bavím. Miši já to měla taky tak, od 4 dne mě bolela prsa, hlavně bradavky, pak mě to 9 den přešlo a za pár dní opět začalo. No a tehu jsem. Při každém těhu jsem se cítila jinak.

misa.patrik
28. zář 2010

@jitulik24 holky je to hrozně na bednu tak jak jsem byla v klidu tak ted uplne silim ☹ sakra jak to ma clovek udelat aby na to nemyslel??

jitulik24
28. zář 2010

@misa.patrik Já jsem taky byla vynervovaná a nešlo mi nenervovat. Čím víc se blížila doba testování, tím víc jsem se bála, že to zase neklaplo. Tento měsíc jsem v těhu nevěřila, protože jsem čekala příznaky jako u prvního těhu. Dokonce jsem si říkala, jestli to tento měsíc neklapne, tak půjdu na laparku, aby se zjistilo proč to nejde. Miši já věřím, že těhu jsi a nepřestávám držet palce.

escadka
28. zář 2010

Ahojte holky, ani nevíte, jak vám závidím, že to máte všechno před sebou a že můžete zkoušet a testit, já se děsím toho, jak dlouho budu muset čekat, než budu moci zase po tom pokročilém potratu jít na nové zkoušení oplodnění. 12. jdu k Machačovi, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Hrozně moc se mi stýská po tom velikanánským břišku, co jsem měla. Tak to prožívám alespoň všechno s váma. Takže Jitulince moc moc přeju, aby už byl pátek a už konečně viděla to bušící srdíčko, Mišince, aby to taky uteklo a byly tam dvě krásné // a Britušce taky potichoučku jako všechny gratuluju a moc se těším, až bude hlásit srdíčko jako Jitulka. No a všem těhulkám, užívejte si krásných břišek, kopanečků a nechte se pořádně rozmazlovat, je to to nejkrásnější období 🙂, já těch 5 měsíců nikdy nebyla šťastnější 🙂.

misa.patrik
28. zář 2010

@escadka Děkuji Ti kočko 🙂 neboj utece to jak voda 🙂 ted je to presne rok co jsem zjistila ze jsem tehu ...bohuzel to bylo mimodeložní ☹ a vidiš uz se snazim podruhe 🙂
@jitulik24 Diky za podporu 🙂 no poboliva me podbrisek a mam pocit jak bych mela dostat MS ale to je jeste tyden cas 🙂

jej
28. zář 2010

Míšo, vím, že se to lehce říká a hůře provádí, ale: na pozorování se vyprdni! Já byla přesvědčená, že popáté to bude opět nic, neměla jsem žádné příznaky, pěkně jsem asi tak týden po transféru byla na jižní Moravě na Velikonocích na koštu vína a koštovala jsem v přesvědčení, že jako obvykle nic a hele!

Escadko, myslím na tebe a přeju, ať se dáš co nejdřív do pořádku, aby mohla jít do dalšího pokusu. Protože to tě zase nakopne a trochu vysvobodí....

Anet! Tak jste to stihli! Bez dveří se dá žít! 🙂 Fajn, že je měníte! My nechali staré před těmi 5 lety, jak jsme taky upravovali po koupi byt a teď lituju, páč to udělá strašně moc a byly pak už jen vždy přednější výdaje, takže ve výsledku se jich už asi nedočkám ☹ Hoď nám sem nějaké fotečky 🙂! Je fajn, že se i přes zápřah cítíš dobře. Já jsem na minulé kontrole dostala doporučení zvolnit a více polehávat, posedávat (naštěstí ne úplně), panu dr. přišel na pohmat čípek trochu měkčí, ale na ultrazvuku v normě, tak snad dobrý...ale radu poslouchám a nelítám už jak čamrda a jak jsem doma, poctivě gaučinguju s nohama nahoře 🙂

Jinak vás, holky, zdravím! Brituš! Zcela nenápadně a potichu na tebe myslím 🙂

misa.patrik
28. zář 2010

@jej asi maš pravdu 🙂 necham to osudu 😉 😉

escadka
28. zář 2010

@misa.patrik tak o to víc se to teď musí podařit, si i s Jitulkou mou nadějí a hnacím motorem, že i mě se to jednou podaří. Nejhorší je, že pořád počítám, kolik by teď měly bobišci týdnů a jaký by to bylo, jako bych to pořád úplně nepřijala, že jsou pryč a žádný zázrak se nestane a už nikdy je neuvidím 😢 . To sotva popadám dech, jak mě zahltí panika, že se to skutečně stalo ☹. Kdyby to šlo, šla bych na tranfér hned, cítím se naprosto fit a to jsou to teprve 4 týdny, je to jak půl století... 😢

stephanie
28. zář 2010

@escadka je mi z toho, co se ti stalo moc smutno...Četla jsem si, co se ti stalo ještě jak jsem byla těhotná a říkala si, jak je to hrozné a že bych už tu bolest, kterou znám, nechtěla zažít znovu...a hned na druhý den jsem jela s krvácením do porodnice...Vím, že to pro tebe musí být hrozné. taky na to myslím, co by bylo kdyby...Snad jsme si už tu smůlu vybraly, vzít to zpátky nemůžem, asi se to tak mělo stát...Teď to chce jen čas, abychom se s tím nějak vyrovnaly a musíme věřit, že se na nás usměje štěstí...Drž se holka!!!

misa.patrik
28. zář 2010

Kočky je to hruza co se to děje ☹ nechapu kde je ta spravedlnost na tom svete fakt... ☹ ale věřte děvčátka my mame jeden obrovský dar ...a to dar BOJOVAT 🙂 každá bolest časem přebolí a zase bude lip 😅 😅 😅

escadka
28. zář 2010

@stephanie napíšu ti soukromě, ju?

stephanie
28. zář 2010
britka
29. zář 2010

Holky tak jak napsala misa tak to máme doopravdy velký dar nebo do něho dáváme všechno možné i nemožné.Člověka nehledí na nic jak se říká i kdyby na chleba nebylo tak ty mimča za to stojí.(pak nás dají do domova důchodců 😀 )dělám srandu.

britka
29. zář 2010

@teddyna jak jsem ti mohla něco říct,když jsi byla u mě v sobotu a testila jsem v neděli 🙂 No a ty druhé neplánuješ Vojtíškovi sestřičku nebo bratříčka,ať si má s kým hrát?Jedu dop.do Ol pro lístek na peníze a z lékama to pořád bojuji tak taky ať mi sestřička napíše.Tak jak nebude někdy pršet tak se stav.

misa.patrik
29. zář 2010

Dobre ranko 🙂

@britka copak Ty nemužeš spát 😀 ja hrozně spatněv noci spim to je maras,potim se jak bych byla nemocna 😒

britka
29. zář 2010

@misa.patrik o spánku mi ani nemluv to nespím to bdím.Nevím jestli jsem prochlazená,ale učuraná jak hrom.ikdyž v noci jsem byla tak ráno to jak se probudím tak hned musím.To pocení to je taky tak,tomu říkám smrtelný pot.

krystofka
29. zář 2010

ahoj..holky, mám za sebou KET a to včera, takže 28.9....byly mi zavedeny dvě embryjka...No, teď jen čekat...

Snad sem budu chodit více, ale děje se u mne tolik věcí, že už kolikrát ani nechci prudit a kazit náladu vám ostatním..
Myslím na vás...držím všem pěstičky.

krystofka
29. zář 2010

@britka jejda...Brituško...já to zaspala..Moc po tichoučku gratuluju... 🙂
@misa.patrik Tobě držím palečky taky, jsme v tom teď spolu... 🙂

jitulik24
29. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 14.9 ET dvou embryí, HLÁSÍ //, gratulujeme a držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček