Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
3. říj 2010

@jitulik24 nejsi zvláštní druh, já jsem to měla vždycky také tak, ráno čárka nic moc ale odpoledne se vždycky krásně vyloupla 😠

kvakuska
3. říj 2010

@misa.patrik je to blbý že čárka není, ale dojdi určo na tu krev, to je přece jen nejjistější 😉

jitulik24
3. říj 2010

@kvakuska a přitom všude se uvádí testujte ráno 😒 i lékárnice mě poučovala, že mám test dělat ráno 😀

misa.patrik
3. říj 2010

Holky kdy se děla hysteroskopie?? před MS nebo po MS? me to doktor rikal ale ja jsem to zapomela ☹ ☹

kvakuska
3. říj 2010

@jitulik24 no já netuším čím to je 🙄 ... já na testování nabírám moč do malého bílého kelímku a už v něm vždycky podle barvy vidím koncentraci ... i když třeba od půlnoci nejdu na malou, tak ráno je stejně moč světlučká, ale odpoledne stačí abych tři hodiny chodila po městě bez vyčůrání a hned mám moč krásně tmavou a čárka leze ven (když jsem teda těhu, jasně že ne kdykoli) ... můj problém je , že když jsem doma, tak nevydržím ty tři hodiny nejít na WC, stačí třeba když si jdu jen umejt ruce a už se mi chce 😀

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 ano stejným testem, akorát dnes jsem to asi nějak méně ponořila, protože déle trvalo, než se to vůbec nasáklo.

kvakuska
3. říj 2010

@misa.patrik co nejdřív po MS aby byla sliznice co nejnižší a děloha se dala dobře prohlídnout 😉

misa.patrik
3. říj 2010

@kvakuska dekuju 🙂

katapola
3. říj 2010

@kvakuska Ne, žádný utrouš. Beru od června prednison a večer pentomer. Od září chodím ještě na injekce gamaglobulinu. To všechno kvůli té alergii na spermie.

katapola
3. říj 2010

@misa.patrik Já ti nevím, ale pokud jsi ještě nedostala menses, tak šance je, některý holky měly dvě čárky až 12. den, nebo se mi to plete?

misa.patrik
3. říj 2010

@katapola no jo jenže ja mela expandovanou blastocystu co opoustela obal Machač řikal že jestě v den transferu by se mela uhnizdit ☹ ☹ ☹ no takze by byl aspon duch 😒

katapola
3. říj 2010

@misa.patrik Míšo, co na to říct. Každá jsme si to tu zažila, tak víme přesně, jak se cítíš. Takové hezké ukázkové embryo. Třeba ještě bojuje. Zajdi na krev a uvidíš.

kvakuska
3. říj 2010

@misa.patrik hele já myslím že nějaká šance tu ještě je, ne každému hned vylítne HCG do oblak (jako třeba Britce), někomu stoupá pomaleji a trvá to než se ukáže ... a třeba jsi stejný případ jako já a jitulik a čárky ti polezou spíš odpolko ... nechci tě nějak zbytečně udržovat v naději že to bude dobré, já sama nemám ráda když mě někdo takhle uklidňuje, ale zatím ještě flintu do žita nehaž úplně, počkej si na krvičkotest 😉

jitulik24
3. říj 2010

@kvakuska máš pravdu, taky jsem to s tou močí, myslím zbarvením měla. Ty první dny testování na tom hodně záleží, ale postupem času je pak jedno kdy testuješ.
@katapola co to máš za značku testu?
@misa.patrik Miši příroda je mocná. Vem si u mě, otěhotněla jsem hned po prvních dvou IUI a pak dlouho nic. Minimálka, kde je šance nějakých 35% se nám dvakrát nepovedla a teď rup a já opět otěhotněla po IUI, kde je šance jen 5-15%. Doma se nám to nikdy nepovedlo a přitom IUI a udělat si mimi doma je takřka to samé. Taky jsem četla o holkách, co měly na testu dvě později, takže na zítřejší krev přeji pozitivní výsledek 😉

britka
3. říj 2010

@kvakuska test vyjel to máš pravdu,krev taky super a teď zas druhý den ráno nervy co se dole děje že špiním,a jinak je mi nějak divně.
@misa.patrik zkus testnout odpol.jak ti radí Kvakuska každá máme vše jiné.

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 Měla jsem mamatest, byly v tom dva testíky.

jitulik24
3. říj 2010

@katapola opravdu testni odpoledne. Já 14 den testla ráno a čárka slabá, taky jsem začala šílet, že je něco špatně a odpoledne jsem udělala další test a čárka byla silnější. Dám ti foto do mého foto blogu, tak se mrkni 😉

britka
3. říj 2010

holky teď nevím která to udělala že si testla a nic a pak ji to nedalo vytáhla test z koše a byla tam čárka?

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 Už další test nemám. Zítra ráno zajdu na krev, nevím ale, jak dlouho trvají výsledky. Já jsem dnes 32. den od poslední menstruace.

jitulik24
3. říj 2010

@britka psala jsi to Machačovi? Možná by to chtělo zvednout dávku utrogestanu. Zajdi zítra na krev a uvidíš jak se miminkům daří. Jak se divně cítíš? Máš těhu příznaky?

jitulik24
3. říj 2010

@katapola já jsem měla u prvního těhu 30 DC-15 DPO hcg 169 a vše bylo v pořádku. U nás mám výsledky do hodiny, stojí to přes 200Kč.

britka
3. říj 2010

@jitulik24 utrouč už beru 8 denně.Právě jsem si zničila teploměr tak musím koupit nový blbec.Je mi blbě tak jsem zvědavá jak budu vařit oběd.Jo asi mu napíšu jinak je mi pořád stejně.Mám malé bojovníky tak už mi dávají zabrat od začátku.

jitulik24
3. říj 2010

Tak to bereš tedy pěkné dávky. Pokud je ti špatně, tak to je dobré znamení 😉 . Taky se to mohl udělat v děloze hematom a po tom se slabě krvácí, špiní. Máš tam dvě a tak se děloha musí víc roztahovat. Při prvním těhu mě hodně bolel podbřišek a také jsem začala slabě krvácet a bylo to hematomem. Teď mě podbřišek bolí minimálně, tak to bude možná tím, že ta děloha není už tak pevná a po těch dvou těhu už je pružnější. A kdy jdeš vlastně na KO k Machačovi?

britka
3. říj 2010

@jitulik24 12.9 sestra mi říkala,že tam příští týden není.4-strofeny,4-utrogestany koňské dávky co?no nic jdu mu napsat.

britka
3. říj 2010

@britka 12.10 žiju nějak po zpátku.Už jsem mu napsala tak jsem zvědavá.

britka
3. říj 2010
britka
3. říj 2010

@jitulik24 12.10 jsem popletla datum.Už jsem dr napsala.

katapola
3. říj 2010

@jitulik24 Jsem z toho úplně nervní. Snad to dopadne dobře. Zítra dám vědět.

kvakuska
3. říj 2010

šmarja holky já z vás mám teda nervy 😕 ... jak se mám asi pouštět do nějakých vlastních pokusů, když mě tady pořád někdo udržuje v napětí 😠 ... přikazuji vám všem otěhotnět a porodit, abych měla konečně klid taky na moje snažení 😎

jitulik24
3. říj 2010

@britka Jj není tam, když mě sestra objednávala, tak měla listy proškrtané. Hodně mě překvapilo, že mě nakonec objednala na středu, protože mi vždycky sestra tvrdila, že v ten den neordinuje.
@katapola Nebuď nervní, určitě to bude dobré. Máš nějaké těhu příznaky?