Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka
@abig HOLKY ,TEĎ SE MRKNĚTE DO MÉHO ALBA, VLOŽILA JSEM TAM PRO VÁS FOTKY TESTŮ Z 11 DO 15 DNE JEŠTĚ PŘED ZASCHNUTÍM, TAKŽE TA ČÁRKA JE LÍP VIDĚT

asmeena
11. říj 2010

@krystofka potichu gratuluji. Napiš Machačovi a uvidíš jak se dál domluvíte. 😉

katapola
11. říj 2010

Nevím, jak to mám do zítřka vydržet. To čekání a nejistota je nejhorší. Nejradši bych věděla hned, jestli se miminko drží a jsem stále těhotná nebo jestli už ne. Prostě vědět na čem jsem.

Jinak holky, co se snažily dovolat dr. Malíčkové - mám info, stála jsem se jí nemohla dovolat, tak jsem volala do laboratoře a tam mi řekli, že dr. Malíčková byla minulý týden na nějaké lékařské konferenci v Olomouci a dnes má nějakou přednášku či co. Zítra už snad bude telefon v ambulanci brát.

jitulik24
11. říj 2010

@katapola kdyby jsi o miminko přišla, tak to by jsi krvácela opravdu hodně. A protože jen špiníš, tak bych to viděla dobře 😉

krystofka
11. říj 2010

@asmeena Děkuju moc...teď mě čeká pořádná bitva..Já se tak bojím, že brečím...

katapola
11. říj 2010

@jitulik24 Díky za podporu. Stále doufám.

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka nebreč, musíš být v pohodě 😉 . Určitě to bude dobré já tomu věřím 😉

jitulik24
11. říj 2010

@katapola nebolí tě, nebo nepíchá hodně v podbřišku?

krystofka
11. říj 2010

@katapola Budu na tebe moc myslet...

katapola
11. říj 2010

@jitulik24 Občas mě v podbřišku píchne, ale ne nějak moc.

britka
11. říj 2010

@krystofka potichoučku gratuluji 😉 .To musela byt velká radost vidět 2 čárky.

britka
11. říj 2010

@katapola dej se do pohody vím co říkám,potřebuješ být v pohodě kvůli miminku.Já celý týden jen polehávala a relaxovala a ty jen špiníš tak to bojovníček se zavrtává uvidíš. 😉

krystofka
11. říj 2010

@britka Byla a šok zároveň...nevěřila jsem tomu. Brituš, jsi moc hodná...Myslím na tebe. Až budeš mít chuť ozvy se. 🙂

katapola
11. říj 2010

@britka Britko a na kolik hodin zítra jdeš k dr. Machačovi?

britka
11. říj 2010

@katapola na 11h.a musím říct že se bojím co bude nějak to na mě padá.my si tu holky navzájem pomahame a každá to potřebujem a každá se trápíme.

britka
11. říj 2010

@abig jak jsi psala o svém manželovi máš pravdu oni se taky trápí.Já to vidím na tom svém.

katapola
11. říj 2010

@britka Já až na 13h.

jitulik24
11. říj 2010

@katapola však zítra uvidíš. Kdyby jsi měla hematom, tak to Machač na ultrazvuku uvidí. Já jsem dnes celkem v klidu, ale zítra už budu mít nervy, aby bylo ve středu srdíčko a miminko rostlo jak má.

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2010

@britka a
@katapola holky tak na zítra tfuj tfuj a dejte vědět,určitě to budou jen dobré zprávičky.Hlavně buďte v klidu,vím lehce se mi to řekne,ale myslete na mimíska,že jemu se to nelíbí.Držím vám vše co můžu 😉

abig
11. říj 2010

Dovolala jsem se do laborky. Konečná, negativní, HCG je pouze 3 ...k ? Jak je možné s něčím takovým mít pozitivní test ?
Píšu Machačovi, ať se rozhodne co dál, pač já už fakt nemůžu.

katapola
11. říj 2010

@abig To je mi moc líto ☹

jitulik24
11. říj 2010

@abig Ach jo☹ Já když jsem měla zamlklé těhu, tak jsem měla 10 den po IUI jen hcg 10, ale jelikož čárka sílila, tak jsem si myslela, že to bude dobré. HCG se vyšplhalo na 1900, ale nakonec to dopadlo revizí.

jitulik24
11. říj 2010

@abig Je lepší používat méně citlivé testy, protože ty s citlivostí 10 vycházejí často falešně pozitivní

abig
11. říj 2010

@jitulik24 20 byla taky pozitivní, manžel se na to včera chodil furt dívat, jak na modlu. Macháč mi to řekl jasně, nikdy není test falešně pozitivní, když je pozitivní, tak je pozitivní, prostě si jen příroda vybrala a my ženy si za tu časnou pozitivnitu můžeme sami, protože testujeme brzy. A má pravdu.

abig
11. říj 2010

Moc vám děkuji za podporu. 😉
Je prima, že to tady držíte pohromadě, alespoň v tom není člověk tak sám.

abig
11. říj 2010

Můžu vás ještě poprosit ? Jak je to s tou hysteroskopii, je nutná hospitalizace, nebo se člověk otřepe a druhý den bez problému funguje ?

katapola
11. říj 2010

Odpověděla mi Malíčková, injekce mám teď mít co týden. Tak jsem hned šla k obvodní, aby mi to píchla. Špiním stále☹

britka
11. říj 2010

@katapola jakou injekci,

katapola
11. říj 2010

@britka Mám v rámci imunologické léčby od dr. Malíčkové injekce gamaglobulinu.

britka
11. říj 2010

@katapola tomu nerozumím,ale to nevadí.