Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
19. říj 2010

@zuzka72 no tééda,tak vy jste taky kusanci chlapáci.Vojtík má zatím dva zuby,ty horní se nějak nechtějí vyklubat.mám dost hodně ráda věci z CA,ale přijde mi,že na ty děcka jsou ty velikosti nějaký menší nebo co.bodýčko 80 z CA je mu tak tak a stejný velikost HM je mu větší.a stejně - nejlepíš jsou tesco oblečky - jsou za pár kaček,vydrží to,kvalitní to je...prostě Cherokee máme plný skříně🙂

zuzka72
19. říj 2010

@teddyna 😉

britka
19. říj 2010

@teddyna co to čtu to bych si nedovolila ti tak krásný kočárek poblít.Cestu jsem zvládla se suchým rohlíkem.Mimčo už měří 1,53 cm a jsem 7+5.Chodím k doktorce je to rychlejší a je strašně hodná.Macháč toho má hodně a dlouho se čeká.

jej
19. říj 2010

Britko!

Tak paráda! Gratuluju!

teddyna
19. říj 2010

@britka no super,Brituš.tak to můžem už přijet,jak nám nepobliješ káru.ale ještě by mohl být v dosahu blití Tedíček.takže ten místo toho,aby měl na kožichu tlapy od vaší splašené Brit,tak bude mít na kožichu suchej rohlík zředěnej čajem 😀 😀

britka
20. říj 2010

@teddyna ty jsi srandista.Dr.mi říkala jestli mě to nepřejde tak mi napíše prášky ať mi není špatně.Mě nic normálně nebaví děs.

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2010

Katulko,tak jak jsi dopadla,jsem jak na trních.Snad je vše v pohodě

teddyna
20. říj 2010

@britka no co chceš,tetááá - dyť už teď ti ten malej tvor ukazuje,kdo je tady pánem 😀 😀 . Jsou nějaký protiblicí lízátka - zkus se poptat v lékárně.naštěstí jsem neblila,ani extra šoufl mi nebylo,takže vůbec ani netuším,jak ty lízátka chutají.Jsme se s manželem domluvili,že Vojtíkovi dáme na břicho hadr a bude jako robotický vytírač podlahy 😀

misa.patrik
20. říj 2010

Ahoj holky,tak jsem se rozhodla...
9.11. jedu k Macháčovi na konzultaci co a jak dál.. ale věřte že už jsem to nechtěla ☹ to zklamání je totiž děsivé 😖 😖

escadka
20. říj 2010

@misa.patrik ahoj Miško, to je moc dobře, že jdeš dál do boje 🙂, půjdem do toho spolu, já jen čekám na krámky, už aby přišly 🙂 a 11 dní od zahájení tam taky pojedu a pak honem pro sněhuláčka, tak to budem mít skoro zaráz a budiž nám útěchou a nadějí a vírou, že se to nakonec všem podaří, viz všechny těhulky, co tady máme. Taky jsem už nechtěla a nejhorší je to uvědomění, o co jsem přišla, holčička a chlapeček, co by tady byli už za chvilečku, ale nezbyde nic jiného, než jít dál, však nám se to podaří, neboj 🙂!

britka
20. říj 2010

@teddyna to jsem už řekla Manžílkovi,že se mnou ten prcek pěkně cvičí.Fakt jak jsem kdysi čekala Lucku tak jsem nevěděla vůbec že jsem v tom a teď jsem baba k ničemu. ☹

teddyna
20. říj 2010

@britka nebooj,ono to přejde(někdy v 12tt🙂) ).holt budeš mít letos pole nezorané.prcek je důležitější než jiřiny v záhoně.však neboj,vytáhnu tě na vzduch-tam ti bude o fousek líp

jitulik24
20. říj 2010

Ahoj holky, dnes jsme byli s Květoškem poprvé na KO u mého gyndaře. Vše je v pořádku 🙂 . Květošek krásně roste, má 21mm a odpovídá 9+2tt, ale měmu gyndaři měří ultrazvuk o dva dny více, takže by jsme měli být 9+0tt a podle IUI 8+5tt 😵 . 9.11 nás čeká odběr krve na screening a na další věci, 18.11 poradna, dostaneme konečně průkazku a 24.11 screening. Od 15tt asi začnu jezdi do Olomouce do rizikové poradny, abych zase nepřišla o miminko ve 21tt.

britka
20. říj 2010

@teddyna Jiřiny už jsou ve sklepě nějak jsme to s manžílkem zvládli.jen kany straší v zemi nebo manž.skříply záda a teď jel konečně k doktorovi.
@jitulik24 Jinak jsi v pohodě?

jitulik24
20. říj 2010

@britka jj kdyby mě nebolela prsa a občas podbřišek, tak ani nevím, že jsem těhotná 😉 . Vidím, že ty jsi byla taky na kontrole, tak to je super, že je vše v pořádku, jen tak dál 😉

britka
20. říj 2010

@jitulik24 každá to máme jiné já jsem jak střelená a nic mě nebaví.2.11 jedu do Ol na kontrolu a na genetiku a pak už mě předá ke své dr.do Paskova.nebudu to mít tak daleko a jsem zvědavá jestli moje dr.dodrží slovo a bude se o mě starat jak v bavlnce. 🙂

jitulik24
20. říj 2010

@britka jak to že jedeš na tu genetiku tak brzo? Mě objednala Maruška až na 24.11, což bych měla být podle IUI 13+5tt

daisy14
20. říj 2010

Ahoj holky bojovnice!
@britka mě bylo taky šoufl až do 12tt, naštěstí ne moc na blití, zkus lízátka, zázvorový čaj a čerstvý vzduch. něco určitě zabere, aspoň na chvíli 🙂
@jitulik24 hezký Květošek, tak se drž!

Já byla dneska u doktora kvůli tvrdnutí břicha, dopoledne jsem šla na chvíli do města a po hodině myslela, že už nedojdu dom, břicho tak tlačilo, fuj! Tak teď baštím jakési hořčíkové tablety a musím ležet a za týden na kontrolu. Já už to vidím, že budu ležet až do konce a všechny věci pro mimčo shánět po netu. Ale hlavně, když nebudu muset vylehávat v nemocnici.

asmeena
20. říj 2010

@daisy14 taky mi tvrdlo břicho jedno dobu, ale pak to přešlo.

kamka1402
20. říj 2010

Ahoj holky včera jsem si byla pro bobiša ,ale jen jednoho 🙂 já chtěla dva ,ale narazila jsem tam na lékařku která mě to nepovolila vzhledem k mému zdravotnímu stavu,ale i tak jsem ráda 😉 Tak doufám že aspoň tomu jednomu se bude u mě líbit.

kamka1402
20. říj 2010

@jitulik24 ahoj nádherná fotečka 🙂 jen tak dál

kamka1402
20. říj 2010

@britka Gratuluji další dobrá zpráva 😉

britka
20. říj 2010

@jitulik24 není těch genetik více?Nebo Maruška říkala první genetické testy.
@kamka1402 díky, ono se fakt říká až to malé bude na světě nebo člověk se pořád bojí a hlídá se.

kamka1402
20. říj 2010

@britka uvidíš ted si říkáš aby se něco nestalo a až bude na světě tak se stejně pořád budeš o něj bát to už nebude jiné 🙂 ,tak to asi je už někde nastavené

escadka
20. říj 2010

@britka gratuluji ke skvělé zprávičce
@jitulik24 stejně tak Jitulince - Květošek je to proto, že bude v květnu nebo mu chceš dát skutečně jméno Květoš nebo Květa 🙂?
@kamka1402 i jedno miminko bohatě stačí, než by tě mělo potkat to, co mě i Daisy s dvojčátky, takže právě naopak ten jeden drobeček si tam bude užívat spousty místa a určo se mu tam moc zalíbí 🙂. A můžu se zeptat, co se ti přihodilo, že ti řekla kvůli zdravotnímu stavu?
@daisy14 no však ono to je přes internet stejně nejlepší a jak říkáš, hlavně že nemusí být nemocnice 🙂. A můžu se hloupě zeptat, co to přesně znamená to tvrdnutí břicha a na co ukazuje? Abych byla v dalším těhu více znalá 🙂

jitulik24
20. říj 2010

@britka Já si myslím, že jen jen ten, co se dělá mezi 12-14tt. Na krev se chodí v 10-11tt. O dřívějším nic nevím.
@kamka1402 Ať se u tebe miminku líbí, držím palce.
@escadka Sice jsem měla babičku Květoslavu, ale je to k vůli tomu, že má být mimi narozené v květnu🙂. Jména od písmene K se nám ale líbí a na holčičku máme vybrané Klárka nebo Karolínka a na chlapečka Kryštůfek, Tadeášek nebo Tomášek.
@daisy14 Hlavně aby se mě drželo mimi. Tvrdnutí břicha není nic příjemného, ale doufám že ti magnézium pomůže.

jitulik24
20. říj 2010

@misa.patrik Miši to je moc dobrá zpráva. Já věřím, že se miminka dočkáš a doufám, že to vyjde se sněhuláčky. Držím ti moc moc palce!
@escadka Tobě také přeji, aby ten sněhuláček byl ten pravý a přinesl ti do života jen samou radost, smutku a trápení bylo už dost.

beras
20. říj 2010

Dáši 😀 já valila hořčík 8 tablet denně a ještě každej měsíc v poradně jsem dostala pigáro hořčíku.No a pak byla děloha tak lenošná,že se absolutně nic nechystalo k porodu.Ale hlavně,že jsem Tomíka dopekla až do konce.Asmenko 😲 ty už budeš rodit?To snad není pravda jak to letí.Teddy už tak máte skorem roček 😕 a jak říkáš letí to jak sfina 😀 Holky jak vám ty bříška závidím ale jen na chvilku 😀

ladus77
20. říj 2010

Ahoj holky, ja byla na genetickem screeningu taky docela brzo uz 12plus2, protoze on pak mel Polak tyden dovolenou. Jdete taky k nemu ne? Bylo to moc fajn, hlavne ze to dobre dopadlo, cloveka to uklidni a vubec. 🙂 🙂
Jinak Kvetosek je fesak 😀
Ja jsem taky byla vcera u sveho gyndare, mimi uz ma 8,5cm a hezky se mrskalo 😀 dalsi kontrolu mam az v pulce listopadu a pak na konci listopadu jdu zase k Polakovi na ultrazvuk ve 20 tydnu a taky na 3D.
Na ET mi doktor taky doporucil jedno, trochu jsem se bala mensi sance, ale ted jsem moc rada, prece jenom ty dvojcatka jsou riziko. Ale holkam to ted urcite vyjde, moc drzim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nevolnosti se me tak nejak porad drzi, sice nezvracim, ale nejaky smradek me teda jeste porad pekne rozhodi. Nejvic blbe mi bylo mezi 9-11 tydnem. Tak jsem teda zvedava, snad to nebude az do porodu.
Verim, ze ted zacne ta opravdova tehu vlna a ze se vsechny dockame nasich uzlicku v roce 2011!!!!!!!!!!!

jej
20. říj 2010

Daisy,
já se taky potýkám občas s tvrdnutím břicha. je to nepříjemné, vždycky se naodím do klidu, sednutí do tupého úhlu a nohy hore. To pomáhá. A hořčík. jednu dobu jsme měla naordinovaný dva týdny klidový režim, pak nález zase o.k. Ale i tak, jak už těď jdu delší cestu nebo do kopce, mám "dole" nepříjemné tlaky. nebolestivé, ale není to příjemné. Ale to je prý od toho 8.měsíce normální...