Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
2. lis 2010

@aneta1199 tak se teda hlásím, že jsem stále 2v1 😵

@britka taky jsem přešla díky Tedynce a jsem za to moc vděčná, protože pochybuju, že bych díky Fertimedu teď měla v bříšku tu naši princezničku.

milusiaw
2. lis 2010

@britka ve F. jsem nechala cca. 52 tys ☹

jej
2. lis 2010

Asmen,
přesně jak psala Anet, ty se nám teď musíš hlásit a jak nebude hlášení, tak je to jasný! 🙂

Anet, vítám tě po delší době! TAk konečně doma! Pěkně si to užívej! 🙂

Míšo Patrik, přeju ti, ať se síly co nejdřívě zase nakupí....naprosto tě chápu....

andinka22
2. lis 2010

@ladus77 ještě ohledně těch lázní. Psala jsi, že tam jedna holčina, co tam byla s vámi otěhotněla. Jak je to tedy se sexem během léčby v lázních. Četla jsem tady někde na diskuzi, že sex jedině s kondomem, že sperma celou léčbu nějak naruší, tak nevím. Tak kdybys měla nějaké info, tak šup sem s ním. 😉
@katapola tak co, zvažuješ ty lázně, nebo jak jsi se rozhodla. Pojedeš až na jaře?

sukubka
2. lis 2010

@aneta1199 konečně jsi se taky ukázala.doufám že budeš tedka víc přispívat!já toho sice tady taky moc nenapíšu ale jedním okem sem deně nakouknu!už se trošku bojíš porodu?třebas se v porodnici potkáme 😵 co na kontorlách u doktora?dobrý?říká ti třeba jak to vypadá s termínem pořád máš stejný?

holky normálně dneska přišla švagrvá od manži a říká mi normálně jsem těhu a to jím prášky koukala jsem na ni jak puk je s toho docela v šoku protože má 10letou dceru s chlapem který se na ni vykašlal tedka má 2roky přítele a mimčo ani náhodou neplánovali a tak mi říkala že ani neví jak mu to říct,ale vemte si jaký to je že?někdo otěhotní ani nechce a my se k vůli mimi takto dřeme!!!

daisy14
2. lis 2010

Asmeen, je to jasné, teď se nám budeš muset hlásit 😀
Anet, tak si užij ty poslední týdny v klidu doma, i když to strašně poletí. 🙂
Jinak já byla dneska na testu na cukrovku, ten blivajs se sice dal vypít, ale ty 2 hodiny čekání mě zničily 😝 Zítra volám pro výsledek, tak doufám, že to bude OK.
Procházky mám pořád zakázané, doma jen polehávám, z čehož už mě bolí záda a mimčo řádí. Mám dojem, že už jsem uvnitř samá modřina. 😵
@milusiaw uvidíš, že Reprofit je skvělá volba!

britka
2. lis 2010

@milusiaw to bych tu tvou cifru brala,já tam nechala 180000kč to nepočítám cestu.Fertimed už nikdy.

teddyna
2. lis 2010

čau holky.tak jsem nakoukla a vidím,že tu dvě píšete,že jsem vás probrala 😀 .ještě některá chce probrat,aby se vyhla obloukem Fertimedu? 😀 😀
Reprofit je holt jasná volba.
u nás rostou vrchní jedničky - takže kravál celý den -řve,piští,kňučí..prostě hrůza.jíst nechce,hrát si nechce.jsem tak zralá na odvoz na uzavřený oddělení do klecovýho lůžka.do toho má opět bronchitidu a nechce si nechat odsávat frňák vysavačem-takže další kravál.
a jak se jinak máte??
Asmen už to má za pár - už se těšíš,co?
Brituš - nezoufej.prachy z Fertimedu ti nikdo už nevrátí,ale naději ti nikdo nevezme!!!!a jako hlídací tetu tě beru - Vojtík si holt musí zvyknout a ne furt ječet.

jej
2. lis 2010

Sukub,
já teda směs strachu a těšení mám! 🙂 No já jsem psala Anet, že by byla sranda se potkat někde v pordonici, páč já ji měla nejprve za ŠUmperandu a pak zase že z okresu Olomouc...tak už to mám asi poblbané nebo co....

Miluš 50 000 bych ještě taky brala...my máme v IVF-kách necelých 150 000. Ale to cekově, za Ferťas, nejvíce za Unicu v Brně, v Reprofitu to bylo jen za 17 000. To bylo nejlevnější. je to děs ty pálky. A pobaví mě vždycky nějaký článek o tom, že 3 cykly jsou hrazené...haha. To je výrok "A", ale nikdo k tomu už nedodá "B". Vůbec všimly jste si, že poslední dobou (v souvislosti s tím udělením Nobelovky) se o IVF docela dost mluvilo...co mě ale zarazilo, operovali tam s číslem (i doktoři!) 90% úspěšnosti. Přitom na všech stránkch všech možných center se píše kolem 42%. Oni těch 90 podle mě mysleli, že nakonec umí 90% pomoct (což je super!!!! a přejme si to!!!), ale už nedodají, že to právě není po jednom, dvou pokusech, ale po mnoha a že to fakt stojí velké peníze (kromě psychických a fyzických sil pochopitelně). No nic, jsem se nechala nějak unést... zdravím vás, holky!

jej
2. lis 2010

Teddy, já jsem tvůj spolunaháněč "od Fertimedu pryč!" 🙂 Nám to naštěstí došlo hned po 1.pokusu. Dost věcí se nám nelíbilo...jen pan dr. Vodička byl zlatý, ale ten prý už tam nění....

milusiaw
2. lis 2010

@britka tak kolik jsi mela ICSIve Fertimedu , ty jsi uz plnoplatce, proto ze nechapu jak to ucinilo az 180000!

sukubka
2. lis 2010

@daisy14 já ani na cukrovce nebyla nějak mě tam doktor neposlal a to jsem se ho 2x ptala prý tam posílá věčinou až po 26letech ale rači jsem tam chtěla ale neposlalmě tam! 😒

@jej a kde budeš rodit ty?

zuzka72
2. lis 2010

Holky prosím, dáte nám hlas, my chceme pokojček snů 😉 😉 😉
http://soutez.doma.nova.cz/goldsteel
Děkujeme

zuzka72
2. lis 2010

@teddyna Čau holka, vy nemáte zubyska? My už máme 4 každej a lezou už i dvojky, to je dílo ty zuby, co, už aby to bylo za nama. Vy za chvilu rok, ty brďo to letí.... 😉

britka
2. lis 2010

@milusiaw jo jsem samoplátce a ve Ferťasu jsem měla 3 ET a ty vyšly na tu částku teď jsem v reprofitu a 2 ET vyšly na 125000kč to je peněz ,ale já to ještě nevzdám mimi si moc přeji a proto bojuji.

britka
2. lis 2010

@zuzka72 jak je vidět tomu spánku pořád nedáváš. 😀

zuzka72
2. lis 2010

😉 @britka tož já chodím až tak kolem 2hodiny, takže času spousta 😉 Teda to je peněz...ale pro dobrou věc,ach jo, to je trápeníčko....Ať už to brzo vyjde-moc ti to přeji i ostatním. 😉

britka
2. lis 2010

@zuzka72 tak to jsi měla kdysi dávno pravdu,že tomu spaní nedáš až budou malí na světě.Těch peněz už přes prsty hodně proteklo,ale co naděláš když to jinak nejde a čas letí počítám minuty některá roky já už toho času nemám.na co mi budou za rok peníze.Nedávno jsem si myslela že už bude vše oukej a vidíš jak to dopadlo je to smůla.

britka
3. lis 2010

@teddyna tak to máš s vojtíškem radost když je nem.zrovna teď je marod.To víš,že hodná teta ti ho pohlídá když budeš potřebovat.Počkej aby to nedopadlo,aby tu nechtěl být pořád jak Kuba.Víš,že tady je pro děcka na blbnutí ráj. 😀

kvakuska
3. lis 2010

Ahojte holky všechny, koukám že tu děláte trochu rekapitulaci a počítáte pokusy a finance 😕 ... no já to teda přesně nepočítám, ani pokusy, ani peníze, ale napsané to mám, jen se mi nechce dělat to konečné číslo, protože na konci té dlouhé cesty pořád ještě nejsem ... ale jsem už také samoplátce a vím, že 250 tis. už v tom snažení máme zcela určitě 😖 ... ale co už prachy, jen kdyby aspoň to mimčo fakt bylo 😒 ... pořád doufám ... pro sebe i pro vás 😠

zuzka72
3. lis 2010

@britka 😔 😔 nezoufej, jednou se to změní-MUSÍÍÍ 😉

teddyna
3. lis 2010

@britka no právě - na vašem ranči je to paráááda!!! beran Honza Vojtíka děsně bere🙂) 😎

teddyna
3. lis 2010

jo,holky z ostravska,havířovska - kdo bude mít zájem,mrkněte: www.servisxt.cz/masaze 😉 a ráda vás uvidím v poloze ležmo 😀

britka
3. lis 2010

@teddyna Počkej až budeš Vojtíka věčně hledat u nás a bude jak prasátko 😀 Víš sama jak u nás kluci řádí?Vojtíškovi už je lepší?
@zuzka72 To víš že se to změní,pořád čumím jaké vitamínky brát atd šibe mi z toho fakt.V noci jsem se prohlížela na internetu vše na to téma jak to dalšímu prckovi připravit aby se měl dobře.
@kvakuska Moje slova kvakus co s penězi miminko je přednější a je třeba nástupce na chalupu.(Chudáček ten bude mít práce)

kvakuska
3. lis 2010

@britka já ti nevím holka, já bych asi mimčům naslibovala hory doly, aby se jim u mě zalíbilo a zahnízdila se (a hlavně udržela se), ale že bych jim slibovala zrovna práci na chalupě ?! 😨 ... to bych se fakt bála, že by pro ně nemusela být ta správná motivace 😠 😝

zuzka72
3. lis 2010

@britka budeš super máma-uvidíš 😉
Jako holky, nechci, aby jste si o mě mysleli něco špatnyho, ale já tento už nekupuji http://www.detatko.eu/zbozi/473/Kocarek-pro-dvo... a kupuji tenhle : 😵 😵 😵 😵
http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/kocarky-pro-dv...

sukubka
3. lis 2010

@kvakuska je to strašný co člověk musí protrpět aby se toho miminka dočkal!moc vám to přeju opravdu strašně moc protože ikdyž člověk by dal za to miminko cokoli kde má ty peníze na ty pokusy pořád brát že?já s toho byla už děsně nervozní že to stojí tolik peněz protože když člověk ty peníze nemá nemůže se ani snažit a já věděla že máme našetřeno jen určitý počet a ten kdyby nám došel musela bych dlouho šetřit než bych si mohla na další pokus dovolit vůbec jet,do toho letí roky no je to na palici

kamka1402
3. lis 2010

Ahoj holky když se to ser... tak se to ser... IVF nevyšlo a těd když jsem došla do práce tak se šef nějak dozvěděl že chci mimčo tak jsem dostal okamžitou vypoveď, a odůvodníl to tím že není už semnou spokojen ☹ no co už to je život

britka
3. lis 2010

@kamka1402 něco mi to říká nezdá se ti?

asmeena
3. lis 2010

@kamka1402 to ti musí ale uvést konkrétně s čím není spokojený ne? To je humus, taková diskriminace. Drž se holka.