Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
30. led 2012

@lokiska Nezkoušela. Včera to vyšlo negativní na testu s citlivostí 10. Počkám ještě pár dní, správně mám testovat až ve čtvrtek.

lokiska
30. led 2012

jasan, pořád je brzo!!!!

daisy14
30. led 2012

@lokiska Držím palce, ať čárky sílí! Víš, já nejsem příznivec brzkého testování, sama jsem pokaždé vydržela až do termínu co řekl doktor, nechtěla jsem být brzo zklamaná anebo natěšená a pak zklamaná. Holky tady to ví, že jsem tvrdila vždycky, netestujte zbytečně brzy, zbytečně jste nervozní. Takže @katapola vydrž s tím testováním! 🙂 A držím palce budu nakukovat!

lokiska
30. led 2012

jojo, já jsem pětkrát také vždy vydržela až dokonce, ale teď po šesté už neeeee a ona se mi tam objevila, jsem nemohla uvěřit a dnes mi zase zmizí, díky nějakému nekvalitnímu testu

katapola
30. led 2012

@daisy14 A máš úplnou pravdu. Kéž by to nakonec dopadlo dobře. Četla jsem, že někdo objeví // třeba až 12. den. Dávali jsme jedno embryjko, tak to včera asi fakt bylo unáhlené.

lokiska
30. led 2012

jasně Katy, uvidíš že tam bude!!!!! bych tam měla mít tři a ukazuje mi to slabě

daisy14
30. led 2012

SNAŽILKY:

BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. chystá se do dalšího boje!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu - vše negativní. 2 mimi po minimálce-přišly na svět moc brzy
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní, od března 2012 stimulace na další IVF

STIMULANTKY:

BUCHO - ET 19.1. 2 embryjka, držíme palce
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. 21.1. ET, (3IVF) držíme palce
LOKISKA - ET 22.1. 3 embryjka - držíme palce
ANDREA54 - stimulace na 3.IVF od 30.1.

TĚHULKY:

ELLAAEE – 1 mimi přirozeně, TP únor 2012 (Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg a 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,60kg a 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg a 48cm, 2,65kg a 46cm).Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,50kg a 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,20kg a 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3,0kg a 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45kg a 49cm
DAISY14 - Peťka 9.2.2011, 2,90kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm
LADUS77 - Štěpánek 14.4.2011, 3,60kg a 52cm
KRYSTOFKA - Radimek 7.5.2011, 2,71kg a 46cm
JITULIK24 - Karolínka 30.5.2011, 4,40kg a 51cm
JUVIK - Matoušek 8.8.2011, 3,28kg a 51cm
ESCADKA -Sofinka 25.8.2011, 3,85kg a 52cm
ABIG-Jonášek 15.9.2011, 3,19kg a 50cm
LIFINKA -Matyášek 16.9.2011, 3,97kg a 52cm
CARLIK - Kristýnka 11.1.2012, 3,21kg a 50cm

daisy14
30. led 2012

Tak jsem si dovolila zaktualizovat postupku a dovolila jsem si smazat holky, které se tu už straaaašně dlouho neobjevily. Snad se nebudou zlobit, však se můžou zase přidat. 🙂

katapola
30. led 2012

@daisy14 Teda těch maminek už tady přibylo. A já zatím furt oxiduju střídavě ve skupině snažilky - stimulantky. Je na čase se přehoupnout mezi těhule 😵

daisy14
30. led 2012

@katapola Nejvyšší čas🙂

asmeena
30. led 2012

@katapola taky na tebe nakukuji a stále držím pěstičky. A tiše doufám, a věřím, že to vyjde. 😵 A kdyby náhodou né, tak se nevzdávej, určitě se taky přehoupneš konečně ze snažilek mezi nás maminky.

katapola
31. led 2012

@asmeena
@daisy14 Holky díky všem za psychickou podporu. Já už druhou noc lehce špinila, tak jsem z toho o to víc na nervy.

asmeena
31. led 2012

@katapola já jsem šla 12 den po ET na krev a výsledky měly být odpoledne a jak jsem přišla ráno z krve, tak jsem začala špinit a docela dost, ale jak jsem si odpoledne volala na výsledek, tak HCG bylo 134. Bála jsem se, že i když bylo HCG tak nízké, že to půjde do kytek a podívej. Sofča už bude mít 15 měsíců 😉

andrea54
31. led 2012

@lokiska píchám fostimon

andrea54
31. led 2012

@daisy14 dobrá tabulka miminek je tu opravdu už dost ,tak snad se taky brzo zařadím do té správné kolonky 🙂

carlik
31. led 2012

@daisy14 krásná tabulka a nebojte, na všechny se dostane řada na konci za mnou v maminkách 🙂
To moje sluníčko se občas probere a dává mi zabrat. Večerto byl takovej pláč, že jsem brečela s ní a v noci zase. Nevím co ji trápí, prdíky má asi dobrý, jen nevím co chce ... teď ráno opět po jídle pláč, pochovikání na dluhou a teď konečně usnula v košíku, tak snídám. Chtělo by to asi nějakej návod, co ty miminka trápí a jak postupovat 😒

asmeena
31. led 2012

@carlik jo, to chce zkoušet a zkoušet, protože to může být pláč z počurání, prdíků, hladu, nebo že chce jen pochovat a těžko říct, kterou potřebu zrovna ty miminka mají. Návod by se ale určitě šikl každé mamince a hlavně těm co mají první miminko.
Myslím, že až budu mít druhé (teda pokud se zadaří), tak to už budu vše brát víc sportovněji a nebudu studovat pořád tolik literatury a pomalu jít na tu výchovu vědecky. 😀 Teď to zatím s tím prvním prckem moc prožívám. 😉

bucho
31. led 2012

Ahoj holky.Tak já dneska byla na krvi-byla jsem tam se synem a tak jsem se přidala.No a je to negativní.Sice jsem se měla testnout,až 1-2.2,ale myslím si,že by už to tam bylo.Na testu doma vidím ducha vždy-asi proto,že ho chci vidět.Dlouho jsem na testu měla pregnylovou čárku-snad 13 dnů.Pálily mě prsa,ale to už přešlo.Měla jsem až do včerejška teplotu,ale to taky asi nemělo s těhotenstvím nic společného.Jsem už vycucnutá a asi si dám měsíc oddych,než půjdu do další minimálky.Tento pokus jsem byla v neuvěřitelném stresu-začal nám blbnout pubertální syn,a měli jsme úmrtí v rodině-moc jsem toho nenaspala,spíš jsem prožila týden stresování a brečení-možná to má taky svůj podíl.Ale jsem hodně zklamaná-hodně jsem si od tohoto pokusu slibovala.Byl to náš šestý pokus,inseminace ani nepočítám-snažíme se deset let.Budu potřebovat pár dnů,než to vstřebám.A jak jste na tom vy ostatní-Tak moc všem snažilkám držím palce.

lokiska
31. led 2012

Ahoj bucho, tak to je mi líto. Úplně vím, co prožíváš, my už máme za sebou 6.IVF a 14 inseminací a teď konečně se nám to asi podařilo. Dělala jsem si zase dnes test a čárka sílí, až půjdeš do dalšího, tak nezapomeň jíst olivy na vaja a avokádo na dělohu a hormony. Až díky tomuto se mi poprvé v životě objevily //

lokiska
31. led 2012

twiniky jsi tu? ty máš nádherné čáry, ty jsi kolikátý den po ET 11, 12? Jsem byla dnes na krvi, sestřička říkala, že i na krev je to brzy, zítra v 10 volám.

lokiska
31. led 2012

daisy to je bezva soupiska, jsi dobrá!!!!!! 🙂

katapola
1. únor 2012

Negativní☹

britka
1. únor 2012

Ahojki holky netrapte se a hlavu vzhůru budeme bojovat a dočkáme se uvidíte. 😉 já tomu věřím.

pavca3388
1. únor 2012

Ahojky holky nemáte některá mail na Souškovou?? Na Machače mám ale ten mi neporadí.. Léčila jsem se tam taky u nich a chodila jsem vždycky k Souškové a ona mě má zapsanou v PC. Chtěla bych darovat vajíčka ale nevím, jestli by mě vzali.. jsem sice objednaná u nich na pohovor k Machačovi ale nerada bych tam jezdila zbytečně. Mám doma totiž miminko. Chtěla jsem se jí zeptat, jestli by nemohla mrknou do PC kde vše o mě má.. a napsat jestli to má cenu tam jezdit.. 😎

jej
1. únor 2012

Ahoj holky!
Po dlouhé době nakukuju...a KAtapolce držím pěsti jako hrom!!!

Asmenko, už 15 měsíců...to letí, že? TAk co, není nejvyšší čas začít chodit do Reprofitu pro druhého bobiše? 🙂

MY se jinak máme nádherně, jen kdyby to tak neletělo! Tento rok mi utekl snad nejrychleji v životě ☹

carlik
1. únor 2012

Holky, jak říká britka, dočkáte se všechny !! Hlavně to nevzdávat, ikdyž to je těžký,ale vím to z vlastní zkušenosti.
Dneska máme 3 týdny a po dopoledním řevu už zase spinkáme a budíme se jen na kojení 😉
@katapola určo příště to vyjde!
pavca3388 na Souškovou mejl nemám, ale zkus: souskova@reprofit.cz nebo zavolat sestřičkám do RF

katapola
1. únor 2012

@carlik
@jej Holky díky, už by to teda příště vyjít mělo, protože jinak už to cítíme tak, že bychom to asi vzdali. Je to náročné finančně a hlavně psychicky i fyzicky. Cpu do sebe léky už dlouhodobě, vypadalo mi hodně vlasů, pleť mám samou potvoru, přibrala jsem a to všechno k ničemu. Jediné těhotenství se povedlo přirozeně, ale skončilo odoperováním vejcovodu. Zkusíme ještě mražáčky, ale to bude bůhví kdy, protože teď budu muset mít imunoléčbu nějakou dobu vysazenou.
Nevíte, jaká bývá v Reprofitu úspěšnost při rozmražování embryí a následných ketů? Nikdy jsme Ket neměli, tak vůbec nic o tom nevím. Kamarádce se ve fakultce nepodařilo úspěšně rozmrazit ani jedno ze tří mražáčků. Tak nevím, jestli si mám vůbec dělat nějakou naději. Je fakt, že těm procentům už prostě nevěřím. U IVF říkali 40% úspěšnost, ale když už to 3x nevyšlo a k tomu 2x nevyšla minimálka, tak to se furt pohybujeme akorát v té skupině neúspěšných procent. Nikdy ani náznak dvou //.
Je mi to moc líto, ale zároveň už nevím, co mám pro to miminko udělat víc. Tentokrát to bylo ideálně připravené, imuno v normě, žádná viróza, embrya se vyvíjela nejlépe ze všech pokusů, poprvé máme vůbec cokoli zamraženo. Už fakt nevím co víc.

lokiska
1. únor 2012

Katy nesmutni, dívej na mě už jsem také nevěřila a snad to dobře dopadne. a už dělalas test?

pehu
1. únor 2012

@katapola Jsem z jiné diskuze, ale občas sem kouknu, protože jsem chodila k Mudr. Machačovi v Unice. Jen ti chci napsat, abys nevěšela hlavu. Nám se to podařilo až na 5ivf. Ano, je to dost finančně náročné, člověk si věci odepře. Těhotenství samý stres, ale blonďáček co tu přes den běhá, stojí za to trápení. Ve 4ivf jsme už dokonce použili dárce s dárkyní. Nic se nechytlo ani pak KET a páté IVF bylo prostě z našeho materiálu a vyšlo to. Tak vám přeji hodně štěstí 🙂

katapola
2. únor 2012

@pehu Děkuji za podporu. Jsme s manželem psychicky vycucnutí. Machač odepsal, že na Ket můžeme v březnu. Malíčková mi sice teď postupně medrol vysazuje, ale prý až 6 týdnů od vysazení se imunovýsledky moc nezmění, takže bychom i podle ní ne ten ket mohli v březnu. No musím se domluvit s manželem. Nechce to lámat přes koleno.

Holky jak je to v reprofitu s Ketem? Jak to probíhá? A jak úspěšné bývá rozmražování? Otěhotněl vůbec někdo po ketu?

@lokiska Ty si užívej konečně úspěch a šetři se.