Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
27. kvě 2009

Haloo - je tu někdo????
Co jste dnes holky dělali - já byla samože v práci ( no ještě jsem) a večer jedem do makra na nákup......uf - to bude zase šichta!

certina
27. kvě 2009

TAk jsem dojela dom z práce ---- a jak tak koukám, zas tu nikdo není.....kde jste kdo??????Halooooo 😲

teddyna
27. kvě 2009

haloo,já su tunáá
byla jsem na prochajdě s pesanem,pak jsem uklízela,žehlila a ještě tu mám nachystaný asi dvoje kalhoty na zašití a vůůůbec se mi do toho nechce.

zuzka72
27. kvě 2009

Ahoj holky, tak u mě zatím žádná změna.

certina
27. kvě 2009

Dobrou noc....................jsme po nákupu a já utahaná jak pes.....jdu chrnět................

certina
28. kvě 2009

Dobré ranko..........

certina
28. kvě 2009

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

zuzka72
28. kvě 2009

Tak já už jsem taky tady. dobré ráno. 😎

donnald
28. kvě 2009

Ahojte děvčata,
tak já jsem taky tu 😀
Dnes jsem se dovolala setiřce a jsem domluvená, že tam zítra půjdu na tu krev. jen jsem z toho taková špatná...Od včerejška jen špiním a krev zatím žádná. Test jsem dělal včera ráno, takže těhu nejsem, ale ta krev zatím taky nikde. Ikdyž myslím, že to dnes přijde 🙂

Jo a dnes mi taky manžel odjíží na Slovensko do Těrchové, kam jedou s kamarádama na APALUCHU 😀 .Budu mít klid na tvořeníčko...

zuzka72
28. kvě 2009

Takže jsem volala Marušce a jsem objednaná dnes k ní na krev-tak uvidíme. Zatím stále nic, bojím se udělat další test.

certina
28. kvě 2009

Zuzi a nakolik tam jdeš???Tak hned pak pisni - jak budeš něco vědět????A test sis dělala v ÚT , že??No já bych to asi nevydržela a udělala si ho dneska ráno, ale jestli jdeš na krev - tak uvidíš jak dopadneš a co Ti řeknou? A kdy budeš mít výsledky????

Veruš a co to prosímtě je Apalucha?? A to jako celý víkend????To budeš slaměná vdova?????Těhu stále nesmíš házet za hlavu - ještě stále je naděje.........a v kolik tam jdeš????

Holky já to taky vidím, že ta potvora asi o tom víkendu přijde neb se začínám zase nějak nafukovat......ale pokud má přijít , tak ať opravdu přijde tento víkend -neb příští máme tu mou oslavu....a to bych asi nezvládla, protože lítám pořád směr WC a sprcha a postel........i když teď jsem začala pít ten bylinkový čaj, tak uvidíme - jak bude fungovat.................
těhu tentokrát určo nejsem, protože jsme se až natolik nesnažili (i když někdy stačí málo ke štěstí, že????) - měli jsme dost náročný měsíc a ještě k tomu jsem si říkala, že vysadím veškeré tabletky.......

A kde se nám dnes toulá Teddy?????

zuzka72
28. kvě 2009

Tak já tam jdu na 13hodin a výsledky nevím, kdy budou, pak jdu do školy až do večera, takže pak dám vědět, no jsem z toho fakt divná.

donnald
28. kvě 2009

Zuzi, takže tam jdeš už dnes ve 13:00hod???
Tak držím palečky 🙂. Pak dej vědět.

APALUCHA - je termín z filmu S tebou mě baví svět 😝 , kdy pánské pokolení si vyjede na relaxaci bez svých drahých poloviček 😅 😅 😅 😅 . ještě nemáme všechny děti, takže rozhodně nebudeme, jako ty ve filmu. Možná tak za pár let, kdo ví.

Tak Čerti, aspoň to budeme mít skoro ve stejnou dobu 🙂. HOlky, posílal vás už někoho Machač na SPG? Byli jste tady, v Olmiku, ve FN?? Jak dlouho jste čakli na testy?? A pak ještě jedna otázka - byla jste některá na IUI, jak to probíhá???? Díky předem za odpověď. 😉

zuzka72
28. kvě 2009

Na SPG jsme byly mezi vánočními svátky, vstřícná a ochotná sestřička nás objednala i když neordinovali do 2dnů. Za 10minut i z cestou jsme byly venku. Nikdo tam naštěstí nebyl, jen já a ten můj.

zuzka72
28. kvě 2009

Jj, dnes ve 13hod, ale pouze na odběry.

certina
28. kvě 2009

ahááá jáá hloupá.....a to je můj oblíbený film!!!!!!! 😎

Na SPG ani IUI jsme zatím nebyli - můj dr. mě zatím léčil clostíkem a pregnylem....ale jak tak koukám, tak v reprofitu se provádí nejdříve taky clostík s pregnylem a poté další vyšetření - takže počítám, že nás hned po první návštěvě pošlou na SPG!!!!NO uvidíme....

Zuzi taky držím palečky.........už se Ti to krátí........drž se!!!A večer se ozvi...

My jdeme dnes ke tchýni grilovat, ale jak to tak venku vidím, tak do večera bude ještě pršet......no nic trouba to jistí!!!!

teddyna
28. kvě 2009

čaute vespolek. byla jsem za kolegyní z práce,která každým dnem rodí - ale vypadala v pohodě.nicméně,jsem musela jet s rozeplýma riflama,jak mi bylo šoufl se staženým břuchem.jestli Machač potvrdí v úterý srdíčko,budu muset koupit nějaký těhu gatě,páč jsem s klasickýma riflema už asi skončila.Pe´tko,na SPG si můžete zajít na Fifejdy - dělají to každou středu. vzorek samozřejmě přinesete z domu a do 14ti hod se stavíš pro výsledek.žádanku ti dá tvůj gyndr.

donnald
28. kvě 2009

Zuzi,
a to jste byli ve FN??
Já, když jsme tam byli loni teda, tak to trvalo snad 3tydny, proto se ptam, jestli to neni nekde rychlejsi 🙂.

Teddy já byla minulý měsíc také na první návštěvě a dostala jsem Pregnyl a Clostik. Ten jsem brala i pred tim, ale v jinym davkovanim. Predtim sjem ho brala 5-9DC a ted ho mam brat 3-7DC.

teddyna
28. kvě 2009

donnlad, to Machač tak dává od toho 3-7 DC. neboj,klapne to - jedou to štěstí vyjít prostě musí!!!Donnald,dívám se,že máš svatební fotku v infu - to je nějak čerstvě svatba?já jsem vdaná 4 roky a můžu říct,že to letí jak voda. 4 roky se rozvádím 2x tejdně a pořád to klape 😅

zuzka72
28. kvě 2009

Tak mi donnald byly ve FN Olomouc, a ze školy jsem utekla po první hodině, takže už jsem doma, je mi ze všeho tak nějak divně. Vzala mi krev a můžu si zavolat v pondělí na výsledek. Do pondělí nevydržím. Bylo tam asi 150lidí, tak jsem se ani na ultrazvuk nedovolovala vmačknout.

teddyna
28. kvě 2009

Zuzi a na co ti brali tu krev???na HCG?? dyť to je přece za hodinu hotový.

donnald
28. kvě 2009

No, za pár dnů už to budou 2 roky 🙂, takže to čerstvá fotka neni. Ale je to má oblíbená.
Tak já už manžela vyprovodila a pujdu se venovat svomu tvorenicku. Dnes mam na rade tricka, ze kterých musím udělat dresy 🙂.

certina
28. kvě 2009

Já ten clostík beru 3-7 DC 2xdenně, a k tomu ještě duphaston 11-25 DC.......
Zuzi budeš znova testovat?????
Teddy a to už Tě teď tlačej ryfle????Má kolegyně z práce měla už od začátku těhu taky větší bříško, protože měla nějaké problémy s trávením....takže se jí nafukovalo....... 😠

No a u nás u lije jako z konve....takže griling zvaný hop do troupy.........ještě chvíli tady s Váma budu....čekám na mou drahou polovičku, která má opět spóžďo.......to jsem zvědavá v kolik zase dojdem dom......

certina
28. kvě 2009

A pro koho dresy???To jako děláš na zakázku????A kde vlastně Veruš pracuješ????

zuzka72
28. kvě 2009

Krev mi brali asi na to HCG a říkala, že výsledky budou v pondělí, je sestra, tak to snad musí vědět. Alespoň myslím... Asi mi to nedá a ráno zkusím opět test. Ta nejistota je hrozná.

donnald
28. kvě 2009

Holky, nás čeká 3.víken v červnu velká rodinná párty na Malá Morávce. Moje mamča má 50let, ségra 30.let a jediné vnouče mých ordičů 1rok 😒 . Takže velká párty chce velké přípravy. protože máme rádi srandu, celou párty jsme pojali jako víceboj kdo z koho. Na chatě kde budeme je tenisový kurt, bazén,....a tak toho chceme využít. 😀

Jinak pracuju v sociálních službách se seniorama 🙂
zuzi a řekla ti něco na to, když jsi ji řekla, že test byl negativní???Nebo si ji to neřekla???

Holky, já zatím pořád jen slaboučce špiním.....Vůbec se mi to nelíbí, je to už druhý den ☹

certina
28. kvě 2009

jÉÉÉÉÉÉÉÉ holkyýýýý já zapoměla koupit kytku pro tchýni.........tak se zatím mějte......ja valím do tesca............ona měla v neděli svátek!!!!!!!!!!!!!!!!tak zatím pa....

zuzka72
28. kvě 2009

Sestře jsem to říkala, že byly dva testy negativní a ona říkala, že to nemůžu být těhotná, takže zase o kus naděje míň. No hlavně ať už se dozvím, co se děje...

donnald
28. kvě 2009

JJ, tak uvidiší.
Začíná tu pěkná hrůza (jako bouřka či co 🙂 ).

teddyna
28. kvě 2009

Zuzi,ale hladina HCG se analyzuje zhruba hodinu.takže pokud ti odběry na HCG brali ráno,už nyní mají dávno výsledky v systému.jeslti jsi nedočkavá,zavolej do té laboratoře,kde ti to brali a zeptej se.