Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
15. kvě 2012

@spunda Já jsem nějaká přejetá,něco podělám,lehnu nebo sednu a zas nanovo. 😝 Snad to zítra bude lepší.No je fakt pokud se neozve,radši zavolej at jí tol řeknou,člověk nikdy neví.A na kolik to v sob.máte?

spunda
15. kvě 2012

@evikj33 Tak to bude asi tím počasím já jsem taky mimoň 😀 😀 😀 jdem tam na 9hod ( říkala že je tam časovku 9-9,30 ) tak třeba tam na sebe narazíme co ty víš 😀

spunda
17. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak to máte super,že se drží všech 13 mimoušků.No já pícham dnes ve 22h Pregnyl a v sobotu ráno vyrážíme směr BRNO 😀 😀 😀 Veze nás nakonec můj synovec ,chci se s nim domluvit jestli by mě tam hodil i v tu středu pokud teda budem vkládat už za 3dny,to už pojedu sama ,manže je v práci ale to nevadí já to zvládnu 😀 😀 😀 hlavně at máme dvě vajucha 😉

mia75
17. kvě 2012

@spunda Držím palceeeee! 🙂

spunda
17. kvě 2012

@mia75 Děkuju ,budem to potřebovat 😀 😀 a co ty jak se daří????

mia75
17. kvě 2012

@spunda Dnes som bola na ultrazvuku 6+2 tt 🙂 Spundi, teraz to už dáš 🙂

spunda
17. kvě 2012

@mia75 Tak se držte a kolik jste vkládali jedno nebo dvě???No musim to dát 😀 😀 😀

mia75
17. kvě 2012

@spunda Dve určite oba razy a ujalo sa jedno (aj minule, ale to odišlo ☹) Vyššia šanca otehotnieť a len 20% šanca na dvojičky

spunda
17. kvě 2012

@mia75 No tak uvidíme Tak na sebe dávejte pozor at rostete do krásy 🙂

mia75
17. kvě 2012

@spunda Vy taky 🙂 budeme čakať na tvoj test 31.5. 🙂

evikj33
17. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš tak dnes už je vše jiné Zustava nam 6 x6buněčné,1x 5buněčné a 6se jich zastavilo.Zítra se nevolá takže se zbytek dovím až v sob.v Brně(pokud se něco neoos..)to by volali at nejezdíme.Na sobotu mooooc držím pěsti at tam máte 2šampiony 🙂 Jo a budem vkládat 2pokud budou.

spunda
18. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak to máte pořád dost mimoušků neboj to bude dobrý 🙂 no já jsem taky zvědavá jak to zítra dopadne,pokud nám zustanou dva tak je vložíme a když to příroda rozhodne jinak ,tak to bude jinak 🙂tak na tebe budu zítra taky myslet at nám to vyjde.🙂

spunda
18. kvě 2012

@mia75 No já jsem taky zvědavá jak dopadnem...ale testit budem asi později ,zítra jdem na OPU a dr. říkala že by to chtěla dát co nejdřív cca 3dny tak uvidíme 🙂

evikj33
18. kvě 2012

@spunda Ahojíček,tak už máš volníčko at se mužeš připravit?A doufám že dodržujete abst. 😀 Mi to včera dohnali zas na chvilku 😀 Tak držím pěsti jdeš na řadu 1a pak to mužem prohodit ja jdu až na 12:45 😎 Nějak to dopadne normálně maji holky 1vajo v běžnem ciklu a stačí to a jsou těhu,tak to bude muset stačit i unás no ne. 😉

spunda
18. kvě 2012

@evikj33 Ahojky jo mám dnes volno a už trnu co bude ale zvládnem to jsme holky šikovné 🙂 Sousková mi psala že tam bude machač tak se nechám překvapit.🙂 už aby to bylo za mnou a měla před sebou už jen ET.Neboj abstinujem 😀

evikj33
18. kvě 2012

@spunda Minule tam Macháč taky byl,ale ani jsem ho nepotkala,jen jsem ho slyšela hulákat na chodbě 😀 Měl tam plno cizincu,tak mně OPU dělala Kuřecová,ale bylo to OK.Ted jsem zvědavá na ET a doufám že bude.Vám držím vše co mám at už se taky dočkáte.Nejhorší je pro mně to čekáni na to zda bude ET,pak už čekání na test tak moc neřeším,ale to asi příjde 😕

gerdusha
18. kvě 2012

ahojte baby,

zajtra tiez ideme na ET, takisto dufam, ze nejaki statocni bojovnici vydrzia.

myslite, ze by zavolali, aby sme nejazdili, keby nezostalo ani 1 schopne embryo?

spunda
18. kvě 2012

@evikj33 Mě je to celkem jedno kdo tam bude hlavně at to mám za sebou 😀 jsou tam všichni v pohodě.proč by ET nebyl vždyt máte dost bojovníčku ne????nejanči musime věřitže to tentokrát klapne a budem to spolu pěkně prožívat celých 9 měsíců 🙂 jinak já tady četla o tom chilli tak jsem si taky naordinovala něco málo,sice mě vždycky pálí huba ale co by člověk neudělal pro dobrý vysledek ,že???já po ET budu chodit do práce tak tam na to nebudu tak moc myslet (teda doufám 🙂 )

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha určitě by ti dali vědět neboj 🙂 tak držím palečky at je vše OK 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

dakujem...vidim,ze aj ty ides...tak aj tebe nech to vsetko dobre dopadne...az do uplneho konca 🙂

spunda
18. kvě 2012

@gerdushaděkuji 🙂 no já mám zítra teprve OPU a ET asi v uterý 22.5. tak jsem zvědavá 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

aha aha...prepac, pomylila som sa...to ma evikj33

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda

ale aj k opu drzim palce..to je jedno, ci opu...alebo et...a potom aj k et 🙂

grrr..domotana som...mam trochu stres zo zajtrajska

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha v pohodě nic se neděje taky už mám vnitřní nervy ☹ a na kolik to zítra máš a kam chodíš?????

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

tiez som reprofitacka 🙂 ...preto ma zaujalo, co ste tu spominali, ze by zrejme zavolali, keby nebolo k dispozicii ziadne embryo...vcera som mala z 15 oplodnenych uz len 5...tak ma to doooost vyplasilo...ale pevne verim, ze zostali ti najsilnejsi

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha takže jedeš zítra taky do Brna???Neboj určitě by ti dali vedět 🙂

gerdusha
18. kvě 2012

@spunda ,

uhm...taky jedu, taky 🙂

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha a na kolik máš ET???? Já jedu na 9h a Evička to má na 12.45 tak s ni se tam bohužel minu ☹

gerdusha
18. kvě 2012

ja idem asi kusok pred nou...12,30

spunda
18. kvě 2012

@gerdusha nooo tak to se tam srazíte asi proto že jdete na ET tak to máte po obědě a já jdu na OPU tak to asi dělaji hned ráno 🙂 tak budu pak držet oběma palečky a kolik budete dávat embryii???